Sylveco, Lekki krem nagietkowy

Sylveco, Lekki krem nagietkowy

Hypoalergiczny lekki krem nagietkowy jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery i zapewnia ochronę skóry podrażnionej. Zawiera ekstrakty z kory brzozy i nagietka lekarskiego o działaniu regenerującym, oczyszczającym i przyspieszającym odnowę naskórka. Oleje roślinne i masło karite odbudowują warstwę wodno-lipidową i w połączeniu z alantoiną zapewniają skórze ukojenie. Ekstrakt z aloesu przywraca właściwy poziom nawilżenia, natomiast dodatek witaminy E zabezpiecza skórę przed negatywnym wpływem środowiska. Ekstrakt z mydlnicy lekarskiej ułatwia wnikanie składników aktywnych głębiej do skóry. Krem może być stosowany pod makijaż oraz na okolice przemęczonych oczu.

uniwersalne
Filtry
SPF 15 – 30
50 – 100ml

Do d...

Krem zapycha nie poprawia stanu skóry , wrecz pogarsza , zostawka tłusty film na twarzy , powoduje ,,duszenie" się skóry która wola : ,,Mamusiu , pomocy ! Duusze się" finałem było pogorszenie trądziku , i depresja na punkcie wydanych 30 zł na ten bubel :( A liczyłam na cudny kosmetyk.

świetny kojący krem

Pierwsze wrażenie nie było zbyt korzystne, bo zapach kremu średnio przypadł mi do gustu. Jednak już po pierwszym użyciu przekonałam się , że zapach w tym przypadku to sprawa drugorzędna. Ważniejsze jest to, że właściwości kremu są idealnie dopasowane do potrzeb mojej cery.

Mam cerę mieszaną naczynkową, która ostatnio reagowała zaczerwieniami na policzkach, nie wiadomo z jakiego powodu. Ten krem w kilka minut po wklepaniu w skórę twarzy, sprawił, że policzki zbladły i kolorem nie odróżniały się od reszty twarzy. Jestem zachwycona, bo to ten stan się utrzymuje. Koloryt całej cery znacznie się poprawił, skóra wygląda zdrowo.

Krem idealnie wchłania się do matu, jest dla mnie lepszy niż niejeden typowo matujący. Cena nie jest najniższa, ale w tym przypadku warto byłoby zapłacić nawet więcej.

Używa produktu od: próbka

średniawka

Sylveco naprawdę musi popracować nad konsystencją i wchłanianiem swoich produktów, w większości jest problem przynajmniej z jedną (a zwykle z dwoma) z tych cech. Krem jest bardzo płynny i kiepsko się wchłania, zostawia leciutką, oleistą warstwę, która jednak uważam może się nadać pod tradycyjny, płynny fluid. U mnie natomiast powoduje niemożliwe świecenie, nawet gdy nie noszę makijażu cały dzień. Czyli kolejny produkt Sylveco dla mnie nie zdał egzaminu

Eris film 1

U mnie się sprawdził

Krem jest faktycznie bardzo lekki co nie przeszkadza mu być również i skutecznym.
Mam wrażliwą cerę mieszaną, z różnymi podrażnieniami i czerwonościami.
Krem nagietkowy zadziałał od razu, nawilżył mi twarz, "uspokoił", załagodził. Bardzo fajnie sprawdził się pod minerałami.
Do tej pory używałam kremu brzozowego ale chyba przerzucę się na ten kiedy skończę swoje opakowanie :)

Polubimy się na dłużej

Krem bardzo dobrze się u mnie sprawdził - szukałam na dzień czegoś co dobrze nawilża, ale nie jest tłuste i nadaje się pod makijaż. Krem mimo wielu olejków w składzie nadaje się pod makijaż i nie zostawia tłustej warstwy.
Nie zauważyłam jeszcze jakiejś mega poprawy stanu mojej skóry, ale na pewnie nie powoduje u mnie powstawania nowych wyprysków za co mega plus.

Dobry, przyzwoity krem

Porządny krem, spełnia obietnice producenta.
PLUSY:
- nie pozostawia tłustej warstwy
- nie zapycha
- dobrze nawilża, skóra zostaje gładka i nawilżona przez wiele godzin
- dobrze współpracuje z moim podkładem Anabelle
- mam wrażenie, że faktycznie przyspiesza gojenie różnych "niespodzianek"
- opakowanie - wygodne dozowanie
- neutralny zapach
- skład!

Minusów nie zauważyłam. Dobra jakość w dobrej cenie. Może nie ma jakiegoś wielkiego efektu WOW, ale zdecydowanie jest to kosmetyk warty polecenia. Zawsze do niego wracam, wszystkie kremy na dzień które kupiłam po zużyciu pierwszego opakowania wypadały przy nim słabo.

super

Ten krem jest świetny dla mojej cery. Jest lekki, a przy tym idealnie nawilża. Twarz jest miła w dotyku. Stosuję razem z rumiankowym żelem do mycia twarzy. Polecam :)

Ulubieniec

Świetnie nawilża skórę, wygładza zmarszczki. Po nałożeniu i rozsmarowaniu tworzy coś w rodzaju kożucha, który wygładza, a potem się wchłania i nie ma śladu. Opakowanie tak działa, że nic nie zostaje - wiem, bo rozkręciłam go, gdy nie chciał już lecieć.
Kupiony stacjonarnie w Helfach.

Szara myszka

Doceniam go dopiero po tym, jak mi się skończył i zaczęłam eksperymentalnie szukać kolejnych kremów na dzień. Mnóstwo wydanej kasy, a Sylveco spełniał swoją funkcję idealnie. Gwarantuje wystarczające nawilżenie i odżywia skórę, nadając się jednocześnie pod makijaż - stosowałam go, aż się skończył, i ani razu nie spotkała mnie z jego strony żadna niespodzianka. Nie kupiłam go ponownie, bo lubię, kiedy kosmetyki ładnie pachną - a ten krem, jak to ze zdrowymi produktami bywa, ma zapach nijaki, a wręcz odrobinę nieprzyjemny. Nie warto się tym jednak zrażać - ta firma wie, co robi, a ich kosmetyki sprawdzają się w stu procentach.

Używa produktu od: próbka

fajny krem

Jak dla mnie fajny krem... nie zły, nie "super" dobry po prostu fajny, bez rewelacji dla mnie. Myślę, że u mnie się nie sprawdził, bo moja skóra potrzebuje po prostu czegoś innego, ten krem jest dla mnie zbyt tłusty jak na krem dodatkowy czy jako krem na dzien...
+ super opakowanie z pompką
+ naturalny zapach
+ hipoalergiczny
+ lagodny skład
+ cena
+ jest dostępny w niektórych drogeriach i w wielu sklepach internetowych
+ skład możemy przeczytać po polsku co jest zdecydowaną zaletą marki
+ Polska firma

- nie polecam pod makijaż
- zbyt tłusty na dzien

MISTRZOWSKI PRODUKT ;)

Krem o pięknym, prostym, naturalnym składzie. Dodatkowy plus, za to, że jest to polski produkt.Idealny na dzień pod makijaż,nawilża nie pozostawiając tłustego filmu- wchłania się błyskawicznie.Działa kojąco na podrażnioną skórę, można stosować również na zmęczone powieki. Ja stosuję go zamiennie z kremem brzozowo -nagietkowym z betuliną !!! Poniżej link do szerszej recenzji na jego temat ;)

Skład zachęca, ale zapach zniechęca

Duży minus za to, że nie widać, ile kremu nam zostało. Po wadze nie da się tego stwierdzić, dlatego pewnego dnia zostałam niemile zaskoczona końcem kremu. Nie odkryłam też, czy da się go jakkolwiek otworzyć, chociażby po to, żeby sprawdzić, czy w środku nie zostało chociaż minimum kremu, z czystej ciekawości. Zapach absolutnie mnie się nie podoba, nie moje nuty, na szczęście szybko się ulatnia. Buteleczka jest higieniczna, za to plus, bo nie trzeba się taplać w kremie przed jego nałożeniem.

Nawilża moją twarz elegancko, grubsza warstwa raz na jakiś czas na noc też się spisuje bardzo elegancko. Nie zapycha mnie absolutnie, nie mam po nim zaskórników, wchłania się szybko, współgra z podkładem. Bardzo wydajny, pół pompki starcza mi na całą twarz, a sam krem, gdybym go nie używała czasami na noc oraz na szyję i dekolt, starczyłby mi na dużo dłużej niż pół roku.

Zalety:
+ szybko się rozprowadza, szybko się wchłania,
+ nie zapycha,
+ pasuje pod podkład,
+ nie robi ze mnie świecącej lampki,
+ nawilża wystarczająco,
+ obecnie dostępny w coraz większej ilości drogerii, pamiętam że rok temu się go trochę naszukałam stacjonarnie,
+ super skład.

Wady:
- zapach,
- nieprzeźroczysta butelka, przez co nie widać, ile nam kremu zostało.