Lirene, Ujędrniający balsam do ciała

Lirene, Ujędrniający balsam do ciała

Balsam intensywnie ujędrnia i wygładza skórę dzięki unikalnej kompozycji składników aktywnych. Zawarta w balsamie elastyna morska poprawia jej sprężystość a wyciąg z kopru morskiego dostarcza niezbędnych substancji odżywczych. Balsam chroni skórę przed szkodliwym wpływem środowiska i zapewnia uczucie komfortu przez długi czas.

konsystencja balsamu - dla mnie idealna!!!

Jeden z tych balsamów do których chętnie wracam;))

Przyjemny zapach
idealna nietłusta konsystencja - latwo się rozprowadza i szybko wchłania!!!!
niedrogi
dobrze nawilża

dla mnie super!!!

Używam tego produktu od: 2007
Ilość zużytych opakowań: ponad 5 napewno

Gdzie to ujędrnienie?

Nie było akurat w aptece mojego ulubionego ujędrniacza Nuxe Fermete i musiałam na szybko wybrać jakiś zamiennik. Niestety strzał był chybiony. Jedyną zaletą balsamu Lirene jest przyjemny zapach. Dalej już same wady. Konsystencja za rzadka. Ujędrnienia ani poprawy napięcia skóry nie stwierdziłam. Nawilżenie przeciętne. Na pewno więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: używałam przez kilka miesięcy

Do ideału daleka droga

Niestety nie jest to balsam marzeń. Gdyby spełniał obietnice producenta, było pięknie, niestety tego nie robi :(

Tylko trochę nawilża, ale bez szału, jest to raczej efekt nietrwały. ujędrnienia nie zauważyłam. Moge natomiast powiedzieć, że trochę wygładza skórę.

Ciężko się wchłania, czego wręcz nie cierpię w balsamach :(

Na plus całkiem przyjemny, delikatny, kwiatowy zapach

Używam tego produktu od: kilku tygodni

fakty i mity depilacja

przeciętny

jak na firmę, która robi kosmetyki pod patronatem lekarza, balsam jest absolutnie mierny, żadnego efektu ujędrniającego, co najwyżej słaby nawilżający, polecam za to DOVE

Używam tego produktu od:roku

w miare

Balsam fajnie sie rozprowadza, dobrze nawilza ale nie spodziewajmy sie jakichs spektakularnych efektow ujedrnienia. lekka konsystencja powoduje ze jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: 1 op.starczy na jakies dwa miesiace

Zero ujędrnienia

Hmmm... Jako ujędrniający balsam się nie sprawdził, ale jako nawilżający może się jeszcze na niego skuszę. Czas pokaże :)

PLUSY:
+ przyjemny zapach
+ nawilża
+ gładka i miła w dotyku skóra
+ odżywia
+ przyjemne uczucie po jego zastosowaniu

MINUSY:
- na pewno nie ujędrnia, a takie jest jego zadanie
- rzadka konsystencja, przez co dużo się go wylewa
- nie jest wydajny

Średnio dobrej jakości balsam.
Używam tego produktu od: dłuższego czasu
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

nawilżenie-tak,ujedrnienie-??

miałam ten balsam tylko raz, wiec może nie powinnam sie wypowiadać co do kwestii jego własciwości ujedrniających, ale wydaje mi sie, ze kosmetyk ten jest raczej świetnym nawilżaczem, a efektów ujędrnienia jakoś specjalnie nie zauważyłam. mimo wszystko bardzo go polecam ze wzgledu na:
- świetną konsystencję
- znakomitą wchłanialność z pozostawieniem mięciutkiej, nawilżonej skóry
- ładny, świeży zapach
jedyne zastrzezenia to wydajnośc - rzeczywiscie jest kiepska, butelka mogłaby być jeszcze większa:) ale jak na taka cene, to polecam!!

Używam tego produktu od: miałam tylko raz pare miesiecy temu

Lubię

Bardzo lubię ten balsam. Ma fajną konsystencję, nie jest tłusty, bardzo dobrze sie rozprowadza i szybko wchłania. Czuję jak moja skóra poprostu go spija :) a efekt? gładziutka, nawilżona, odżywiona skóra. Ma tylko jedną wadę jest mało wydajny! Jedno opakowanie starcza mi na 2,5 tygodnia...

nawilza

Jestem na etapie testowania balsamów ujędrniajacych, bo skóra po ciąży mi się deczko rozeszła :( Cóz ten ujedrniąjacy raczej nie jest. Opakowanie w porządku. Mozna go postwaić "do góry nogami" gdy się kończy i wybrac resztki z opakowania. Rozprowadza się przyzwoicie, pewnie przez swą wodnista konsystencję. Nie wałczy na skórze szybko się wchłania. Skóra po jego aplikacji jest nwilzona, ale nie napieta. Nie zauwazyłam zadnego efektu ujedrnienia. Dlatego tylko trzy gwiazdki.

Uzywałam go miesiąc z drobnym kilkudnioym okładem i zuzyłam jedną butelkę.

taki sobie

Mam bardzo suchą skórę na nogach i w sumie to próbuję każdego z dostępnych balsamów po koleji,niestety na żadną rewelację nie trafiłam,a ponieważ już wcześniej używałam Tego balsamu i był całkiem niezły- skóra była nawilżona i nawet trochę ujędrniona postanowiłam ponownie zakupić ten produkt.Niestety chyba jego jakośc się zmieniła bo te 1,5 roku temu był jakiś inny gęstszy łatwiej się wchłaniał,ujędrniał a przynajmniej powodował takie uczucie i co dla mnie najważniejsze - nawilżał.Teraz nie robi nic,jeszcze mi skórę wysusza.

bardzo dobry

to juz kolejne opakowanie tego balsamu :)
jestem nim po prostu zachwycona swietnie nawilza i ujednia
skora gladka ale nie tlusta jak po balsamach nawilzajacych ktore tak na mnie dzialaja
ladne opakowanie i przystepna cena :)
fajnie tez pachnie

bardzo przeciętny

Rzadki, niezle wchlaniajacy i raczej nieklejacy sie balsam. Pachnie nijak, dosc banalnie. Smaruje sie nim od pasa w gore i poza tym, ze nie powoduje krostek na dekolcie i niezle nawilza, jakiegos supernapiecia skory nie zauwazylam, a w koncu ma on ujedrniac.. Do biustu o wiele bardziej podobalo mi sie rozowe serum ujedrniajace Eveline, na pupe wole serum na rozstepy, rowniez Eveline - te 2 produkty sa tresciwe, czuje, ze czegos uzylam, ze cos mnie ujedrnia, a balsam Lirene jest jakis taki.. żaden. Taki tam.. nawilzacz..