Lirene, Ujędrniający krem na biust i dekolt

Lirene, Ujędrniający krem na biust i dekolt

Krem intensywnie ujędrnia biust dzięki substancjom aktywnym o wyjątkowo silnym działaniu uelastyczniającym. Efekt liftingujący zapewniają proteiny ze słodkich migdałów. Kwas foliowy intensywnie regeneruje i spowalnia proces starzenia zapobiegając wiotczeniu skóry. Hialuronian sodu i alantoina stanowią doskonały środek nawilżający, w widoczny sposób poprawiający jędrność skóry.

nie kupie więcej

Zachecona pierwszymi opiniami kupilam ten krem choc przyznam ze nie bylo latwo go znalezc w sklepie.
Krem sredni. Wg mnie malo pojedrnia skore i wlasciwie nie widze zadnego efektu. Rownie dobrze mozna stosowac zwykly balasam do ciala, ktory jest tanszy. Plusem jest to ze sie szybko wchlania. Zapach sredni. Nie polecam

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

nic specjalnego

Pierwsza tubka starczyła mi przez około 2,5 miesiąca i używałam go regularnie dwa razy dziennie. Efekty?? Oprócz przyjemnego zapachu i dobrego nawilżenia skóry biustu i dekoltu nie zauważyłam żadnego ujędrnienia. Mogę dodać, że od kilku lat ćwiczę i przy miseczce B chciałam aby były one bardziej jędrne a skóra bardziej napięta, jednak po tym czasie stosowania nie zauważyłam żadnej różnicy. Więc po skończeniu pierwszej postanowiłam kupić drugą tubkę i co się okazało, że po 3-4 użyciach wystąpiło wielkie podrażnienie :(. Cała skóra na dekolcie i biuście została pokryta czerwonymi i strasznie swędzącymi krostkami. Po 2 dniach uczulenie minęło. Uznałam, że odczekam jakiś czas i po miesiącu znów spróbowałam i użyłam tego kremiku a po kilku godzinach znów obsypało mnie czerwonymi krostkami. Najwyraźniej przy pierwszej tubce było spoko a przy drugiej skóra uczuliła się na ten kosmetyk :(. W tej chwili używam Dove - krem do biustu i uczulenia żadnego nie mam a efekty? Narazie zbyt krótko, żeby oceniać ale zapach i nawilżenie super! ;) Używam tego produktu od:września 2007
Ilość zużytych opakowań: 1,5

a ja uwazam, ze jest super!

ma na swoim koncie kilka , jak nie kilkanaście balsamów do biustu. Eris zaproponował nam bardzo dobry produkt. Nawilża i lekko napina. Ja zauważyłam lekkie pojędrnienie, co przy miseczce dd jest wyczynem. Skóra po jego użyciu jest jedwabista. Cena mała w porównaniu do pojemności i jakości.

Używam tego produktu od:2 m-cy

Świąteczny makijaż

Nie polecam

Używałam tego kosmetyku bardzo długo wychodząc z założenia, że uzyskanie efektów wiążw się z systematycznością stosowania(2 razy dziennie przez pół roku).
Nie uzyskałam w ogóle efektów. Preparat lekko nawilża i to wszystko. Żadnego ujędrnienia, podniesienia, czy choćby poprawy wyglądu skóry.

Zwykły nawilżacz

Właściwie jest to dobry balsam nawilżający. Ładnie pachnie, szybko sie wchłania i dobrze nawilża ( nie idealnie, ale dobrze). Problem w tym, że nie ujędrnia, przynajmniej nie tak żeby widać było jakieś efekty.
Nie mówię tu o spektakularnych efektach, ale po trzymiesięcznym stosowaniu nie osiągnęłam nic czego nie zdziałałby zwykły balsam:(

całkiem całkiem

Ogólnie pozytywnie oceniam ten kosmetyk, fajnie napina skórę oraz ujędrnia biust, efekt zauważyłam już po 2 tygodniach używania. Ma przyjemny zapach i łatwo się wchłania, lecz wydaje mi się, że dla kobiet które potrzebują mocniejszego efektu ten krem będzie niewystarczający...

może być

Krem ma świetny zapach i konsystencje,nie podrażnia i stosowanie go jest przyjemnością. Ja akurat zauważyłam efekty nawilżania,ale ujędrniających brak;)

zero efektow

jestem rozczarowana. ten krem nawet nie nawilza jakos wspaniale, uzywam go chyba od miesiaca dwa razy dziennie i juz nie mowie, ze chcialabym, zeby biust sie ujedrnil (jak to sugeruje prducent), no ale zeby chociaz skora byla lepiej nawilzona i gladziutka przy systemayznym uzywaniu. niestety, najwyrazniej zbyt wiele wymagam. jak dla mnie to takie same efekty jakbym sie niczym nie smarowala, po glupim balsamie skora moich piersi jest lepiej nawilzona.
plusy oczywiscie jakies tam sa - w tym przypadku ladny, nienachalny, lekko slodkawy zapach. poza tym w miare szybko sie wchlania. niestety, dla mnie to za malo, nie kupie juz wiecej, nie warto... a cena tez najnizsza nie jest jak na taki sredni kosmetyk.

ilość zużytych opakowań: jedno

Dobry, ale nie powala

Nie spodziewalam sie, ze kosmetyk firmy Eris (nie nalezy ona do moich ulubionych) moze mnie pozytywnie zaskoczyc. Juz przy pierwszym uzyciu w oczy (a raczej na nos) rzuca sie wspanialy zapach :D Nie znam kosmetyku, ktory pachnialby tak przyjemnie! Po drugie- krem ma delikatna konsystencje, lekko sie rozsmarowuje, szubciutko sie wchlania. Niezle pielegnuje skore biustu i dekoltu, nawilza, uelastycznia, napina. Nie pozostawia lepkiej czy tlustej warstwy. NIE UCZULA- to dla mnie bardzo wazne, bo np. kosmetyki do twarzy Erisu potwornie podrazniaja moja skore.

nie rzuca na kolana

Używam bardzo systematycznie, 2 razy dziennie i efekty są takie, jakbym smarowała biust i dekolt dobrym balsamem nawilżającym - jednak oczekiwałam czegoś więcej.
Moim zdaniem wcale nie uelastycznia a tym bardziej nie liftinguje.

Bardzo przyjemny w stosowaniu, ładnie się rozprowadza i szybko wchłania, delikatnie pachnie.

pozytywne wrażenia

Ja również jestem mile zaskoczona tym produktem. Schudłam ostatnio i biust mi tak troszkę sflaczał więc szukałam ratunku. Kremik ten stosowałam regularnie 2 razy dziennie i co?...otóż zauważyłam efekty! co niestety nie jest powszechne w kosmetykowym świecie ;) Biustu to on może nie podniósł do góry, ale ewidentnie go ujędrnił, zrobiło się go jakby ciut więcej ;) , skóra ładnie się wygładziła ( na powierzchni) stała się aksamitna w dotyku. Co do charakterystyki samego kremu, to pachnie on dość intensywnie, jest miękki i raczej gęsty, ułatwia masaż, zostawia na skórze delikatny ślisko-tłustawy filmik, który z czasem się wchłania.

Polecam. Ja na pewno będę go stosować dalej.

świetny

Nie spodziewałam się, że ten kosmetyk tak mi się spodoba ;-) Stosowanie go to sama przyjemność: ładnie pachnie, nie klei się, szybko wchłania w skórę i pozostawia ją wygładzoną i nawilżoną.
Po dłuższym stosowaniu zauważyłam, że lekko ujędrnił skórę i poprawił jej napięcie. Z pewnością kupię go jeszcze nie jeden raz.