Lirene Dermoprogram, Antycellulitowy żel pod prysznic (stara wersja)

Lirene Dermoprogram, Antycellulitowy żel pod prysznic (stara wersja)

Posiada delikatne właściwości złuszczające wspomagające redukcję cellulitu. Unikalna formuła żelu oparta na miodzie i proteinach pszennych sprawia, że żel działa zmiękczająco i wygładzająco. Salicylan sodu delikatnie usuwa obumarłe komórki naskórka, dzięki czemu skóra staje się miła i przyjemna w dotyku. Energizująca kompozycja zapachowa zawierający naturalny olejek eteryczny działa antystresowo.

Może być

Kupiłam nowszą wersje tego żelu, dobrze sie pieni, jest w miare wydajny, co prawda własciwości antycellulitowych nie zauważylam, używam go tylko do masazy nog bo pisze ze ma niby jakies tam wlasciwosci antycellulitowe.. :)

Używam tego produktu od: miesiaca

Odświeżający żel pod prysznic

Żel jest dobry, choć o jego działaniu antycellulitowym trudno powiedzieć coś dobrego. Ma bardzo odświeżający zapach, używam go zawsze po siłowni i w tym celu świetnie się sprawdza. Dobrze się pieni, jest dość gęsty, ale bardzo wydajny. Niestety nie jest antycellulitowy. Przynajmniej na mnie tak nie działa. Niemniej polecam jako żel pod prysznic.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie trzeciego

fajny

Wiedziałam że żel ten nie zdziała cudów i nie oceniam go pod względem typowego działania antycellulitowego bo wiadomo sam żel nie wystarczy. Używam go do wykonania masażu antycellulitowego pod prysznicem, mam nadzieję że wzmacnia ten proces. Fajnie się pieni, zapach tez nie jest zły, choć nie jest to typowa pomarańcza. Kiedy zastosowałam go bez przyrządu do masażu zauważyłam że wygładza skórę i bez wątpienia ją ujędrnia. Myślę że warto go wypróbować i stosować jako uzupełnienie kuracji antycellulitowej.

Używam tego produktu od:5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

Cellulit składniki

dla enegii i urody ;)

Ciężko mi stwierdzić żel posiada jakieś właściwości antycellulitowe. Cudów jedno opakowanie nie zdziałało, ale też niczego takiego się nie spodziewałam.
Za to podbił me serce energetyzujący kolor kosmetyku oraz jego urzekający zapach.
To właściwie wystarczy abym z chęcią sięgnęła po niego jeszcze raz.
Wydajność standardowa.

Używam tego produktu od:

nie bardzo

Jednym zdaniem, nie jestem z niego zadowolona. Uwielbiam peeling z tej serii, ale żel mi nie przypasował. Ma dużo bardziej intensywny zapach od peelingu, nie ma absolutnie żadnego działania antycellulitowego i w ogóle nie jest wydajny. Jak dla mnie- klapa.Używam tego produktu od: ponad miesiąc

cytrusowa pianka :)

to co w tytule - kocham go za zapach, wcale nie sztuczny! raczej bardzo energetyzujący, dająco kopa w zimowy poranek :) kocham też za obfitą, pachnącą pianę. jest wydajny, bo można uzyskać mnóstwo, mnóstwo (!) piany z kropli wielkości orzecha laskowego.
zapach w łazience jest rewelacyjny, szczególnie w połączeniu z genialnym scrubem tej serii. zapach zostaje na króko na ciele.
cena ok, wysuszenia nie zauważyłam bo zawsze używam balsamu po kąpieli. efektu antycelulitowego nie zauważyłam, bo sam żel i tak nie wystarczy. butelka ma dobre zamknięcie, czasem ciżko ją otworzyć. ogólnie cytrusy górą :D

Używam tego produktu od: lat
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Nie!

Nie podoba mi się ten żel. Kupiłam go z dwóch powodów:
- miał działać antycellulitowo, a przynajmniej wygładzająco - nie działa
- miał być antystresowy ze względu na jakieś olejki w składzie, a śmierdzi syntetyczną pomarańczą, która odstręcza a nie odpręża.
Do tego mam wrażenie że wysusza skórę i nie mam ochoty go więcej używać.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze

wysusza skórę

Jedynym plusem jak dla mnie jest zapach, świeży i cytrusowy.
Niestety, żel wysuszał mi skórę a działanie antycellulitowe to jakaś ściema. Nie zauważyłam ani napięcia skóry ani nawilżenia.

Używam tego produktu : 1 miesiąc

polecam!

Dopóki nie odkryłam anyżowego Yves Rocher, to był mój ulubiony żel po prysznic. Uwielbiam jego grejpfrutowy zapach. Jest wydajny. Pozostawia moją skórę miękką i pachnącą, odżywioną. Chociaż go zmieniłam na inny, to i tak serdecznie polecam!

Używam tego produktu od:używałam ok. 3 miesiące temu

Mało wydajny

Żel Lirene kupiła moja mama, sama pewnie bym się nie skusiła, bo wolę kremowe preparaty do kąpieli, np. Nivea. Wszystkie cytrusowe, jak ten, mają zasadniczą dla mnie wadę - inaczej pachną w butece, inaczej w czasie kąpieli. Tu też tak jest, żel w trakcie stosowania pachnie pomaranczą, owszem, ale jest to pomarańcza jakby zepsuta.. Nie podoba mi się.

Druga wada: bardzo słabo się pieni, przez co musze go dużo zużywac, co powoduje, że jest najmniej wydajnym żelem, jaki miałam. Inne żele stosuję zdecydowanie dłużej, ale one porządnie się pienią..

Teraz pora na plus - faktycznie delikatnie napina skórę na udach, choć oczywiście nie ma mowy o działaniu antycellulitowym. Ale i tak jestem zaskoczona. Jednak żel jak dla mnie słabo myje, choć nie wysusza. Mógłby bardziej nawilżać.

Generalnie jest na mały plus :)

Używam tego produktu od: 3 tyg.
Ilość zużytych opakowań: jedno, właśnie się kończy

Energizujący!

Lubię ten żel bo przede wszystkim cudownie pachnie, a pod tym względem wybieram większość żeli :) Zapach jest intensywny, cytrusowy, ale absolutnie nie czuć chemii. Nie wysusza skóry, dobrze się pieni i po za tym ma ładne, pomarańczowe opakowanie. A jak komuś brakuje na skórze tego zapachu, to mamy całą serię do użycia po kąpieli :) Jest to jeden z niewielu żeli, po który jeszcze na pewno sięgnę.

Używam tego produktu od: ok. miesiąc

Najgorszy z całej serii

Stosowałam żel jako dopełnienie całej serii, chociaż po tym żelu nie spodziewałam się zbyt wiele. I się nie zawiodłam, bo żel jak dla mnie nie ma żadnego działania. A nawet pogarsza stan skóry bo wysusza. Mnie za każdym razem swędziała po nim skóra. Gwiazdkę daję mu za zapach, który jest przyjemny i unosi się w całej łazience.

EDIT: Po przeanalizowaniu składu, a w sumie tylko kilku pierwszych składników, wiem już od czego było to swędzenie. Żel ma w swoim składzie Sodium Laureth Sulfate jak i Cocamidopropyl betaine. Czyli niezbyt ciekawie....

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu