Aktywne serum antycellulitowe

Aktywne serum antycellulitowe

Stworzone w oparciu o innowacyjny kompleks substancji zamkniętych w sferach - liposomach drugiej generacji. Eskulina usprawnia krążenie i przyspiesza tempo usuwania zbędnych produktów przemiany materii. Wyciąg z Centella asiatica wzmacnia strukturę skóry redukując widoczność ?skórki pomarańczowej". L-karnityna transportuje wolne kwasy tłuszczowe powstałe z rozpadu trójglicerydów do miejsc ich spalania a kofeina stymuluje proces lipolizy. Istotny czynnik stanowi kompozycja zapachowa z naturalnych olejków eterycznych, łagodząca napięcie nerwowe oraz stres będące istotnym podłożem powstawania zmian cellulitowych.
Serum polecane jest szczególnie na noc w połączeniu z krótkim masażem. Najlepsze efekty redukcji cellulitu można uzyskać stosując kurację 4 produktów wchodzących w skład serii.

REWELACJA

To serum naprawdę działa! Cellulit zmniejsza się z dnia na dzień!Próba "szczypiąca" daje niesamowity wynik-tałatajstwo znika! Nawet zaawansowany cellulit, który ulokował się w tym straszliwym miejscu między pośladkami a udami, nazywany przeze mnie pieszczotliwie "kalafiorem" zniknął! Jestem pod dużym wrażeniem.

Ładnie, świeżo pachnie. Nie rozgrzewa ani nie chłodzi, co dla mnie jest szczególną zaletą gdyż ad. 1. mam problemy z naczynkami i ad. 2. nie lubię jak mi zimno w jakikolwiek sposób. Zresztą nie lubię też chłodzenia w balsamach bo mam takie poczucie, że jestem oszukiwana i naciągana-natrzeć się olejkiem mentolowym mogłam za znacznie niższą cenę...

Niestety, są też minusy:
- cena nieadekwatna do pojemności tuby-na litość boską, kto wymyślił 150ml owe opakowania na balsam do ciała?! skończyłam je w 3 tygodnie używając raz dziennie
- nie ujędrnia, nie napina ani nie nawilża skóry-choć działanie antycellulitowe ma rewelacyjne to jednak chociaż te dwa pierwsze mógłby też robić, większość tego typu specyfików daje z tym radę.
I właśnie przez to nie daję tytułu "Mój Hit" ale szczerze i gorąco polecam!

Zachęca do ćwiczeń ;)

Serum udane. Dobrze się wchłania. Przeznaczone jest na noc i tak je stosuję, na dzień wydaje mi się zbyt ciężkie. Zapach intensywny jak przy całej serii, przyjemnie pomarańczowy. Po posmarowaniu czuć napiętą skórę. Dłuższe stosowanie poprawia jędrność ud i pośladków.

Muszę dodać że jestem dość młoda ledwo po 20stce. Mam cellulit, ale jest to raczej I stopień. Nie wygląda to tak strasznie, ale wolę już zawczasu zacząć go likwidować.

Podczas stosowania tego serum nie ćwiczyłam zbyt często a i z dietą różnie bywało. Walka z cellulitem musi się odbywać na kilku frontach (dieta, ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia)

Planuję kupić w najbliższym czasie to serum, niedawno mi się skończyło. Mobilizuje mnie ono do ćwiczeń.
Szkoda tylko, że jest mało wydajne.

Świetny kosmetyk!

Bardzo lubię tę serię Lirene, mam i żel do mycia i ciała i rewelacyjny peeling, a teraz to serum, które okazało się strzałem w dziesiątkę.
Nie mam zbyt dużego cellulitu, ale chyba jego początki, a to serum sprawdza się bardzo dobrze. Ma przyjemną konsystencję, świetny, cytrusowy zapach i szybko się wchłania. Używanie go to po prostu przyjemność :) Stosuję to serum codziennie na noc i są efekty w postaci nawilżonej, wygładzonej skóry. Może i trochę napina skórę. Nie ćwiczę więc spektakularnych efektów nie ma, ale ja jestem zadowolona. I na pewno jeszcze do niego wrócę.

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

przyjemny

Najpierw ZAPACH - REWELACYJNY (jak cała ta seria).
Konsystencja przyjemna, w ładnym kolorku. Balsam wygładza nogi ale nie wiem czy mi się zmniejszył cellulit - chyba niezbyt regularnie go używam, bo średnio raz w tygodniu.
MINUS- mało wydajny; szybko ubywa go w tubce. Ale generalnie nie narzekam :)

Ilość zużytych opakowań:1,5

Jedyny, który zadziałał :-)

Naprawdę ujędrnia, przez co celul jest mniej widoczny!
Też nie wierzyłąm, jak kupowałam, ale nie zawiodłam się na cioci Irence. ;) U mnie wystarczy używanie raz dziennie, bez masażu i innych takich. Tylko spacerek jak dodatek do kremu. :)
Bardzo ładnie nawilża, skóra jest więc nie tylko bardziej zwarta ale i zadbana. Nie klei się jak inne tego typu specyfiki.
Ma tylko jedną wadę - jest mało wydajny, ale przy tej cenie naprawde moze sobie na to pozwolić.
Szczerze polecam.

Używam tego produktu od: od półt roku
Ilość zużytych opakowań: okolice trzeciego ;)

byłam zadowolona

Tego serum używałam ponad rok temu i do zakupu skłoniła mnie duża ilość pozytywnych recenzji na wizażu. Przy regularnym stosowaniu skóra jest bardziej napięta, wygładzona. Nie wiem czy zwalcza cellulit bo zużyłam tylko jedno opakowanie. Efekt jest świetny i jedynie odstrasza mnie cena za tak małą pojemność. Dlatego odejmę 1 gwiazdkę po skończył mi się po 2 tygodniach. Poza tym to doskonały kosmetyk.

Używam tego produkt: jakis czas temu

pięknie wygładza i ujędrnia !!

Świetne serum!!!
używam namiętnie żelu z tej serii więc i serum w końcu zakupiłam.
nie zawiodło mnie choć efekty widać dopiero po 2 tubkach masowania 2 razy dziennie.
nawilża, bajecznie wygładza skórę przez co cellulit jest mniej wyczuwalny pod palcami i również wizualnie skóra wygląda lepiej.
pięknie pachnie i jest miły w użyciu. po tych wszystkich nieskutecznych i drogich mazidłach to dla mnie prawdziwa perełka.
no i cena naprawde ok :)
polecam z czystym sercem.

Nie warto

Jak zwykle w przypadku tego typu kosmetyków, trudno mi jest ocenić skuteczność tego serum - tą naprawdę minimalną poprawę w wyglądzie pośladków przypisuję raczej regularnym ćwiczeniom, masażaom itd. Więc jak zwykle skupię się na ocenie innych cech, a nie działania:
Minusy:
- zbyt szybko się wchłania, przez co masaż możliwy jest tylko przy zastosowaniu dużych ilości kosmetyku;
- z powyższego wynika bardzo kiepska wydajność - skończył się szybciej niż inne i to stosowany na ogół tylko raz dziennie (tamte 2 razy);
- wygładzenie i ogólne działanie na skórę również jak dotąd najgorsze.
Plusy, które są raczej tylko brakiem pewnych minusów:
- brak efektu chłodzienia;
- brak bzdurnych obietnic o redukcji cellulitu w 4 tygodnie itp.

Używam tego produktu od: 4.5 tygodnia

Działa, ale...

Używałam to serum przez trzy tygodnie na uda i pupę, i cellulitis wyraźnie się zmniejszył, a nogi straciły ok. 1,5 cm w obwodzie czyli sukces! Jest jedno duże ale - czułam się coraz gorzej, myślę, że to z powodu kofeiny, którą serum zawiera. Dla mnie dawka kofeiny była za duża i musiałam, z żalem, odstawić krem. Chcę jeszcze dodać, że niemal wszystkie specyfiki anty-cellulitis mają w swoim składzie kofeinę... Plus dla Lirene za przyjemny, cytrusowy zapach.

nie działa...

poza tym, że cudnie pachnie i sprawia, że skóra zaraz po aplikacji staje się (na chwilę) gładka, nie zauważyłam ŻADNYCH efektów wyszczuplających, a o pozbyciu się choćby troszkę cellulitu, można tylko pomarzyć;/ nie ma co, wracam do eveline serum, jak dla mnie nie ma lepszego kosmetyku od tegoż właśnie. może innym pomaga- mnie na pewno nie. NIE POLECAM.
dodam jeszcze, ze używałam serum razem z pillingiem i żelem pod prysznic z tej serii.
Używam tego produktu od: ponad 1,5 miesiąca

Komandos w akcji

Niczym cichociemny członek jednostki specjalnej GROM z niepożądanym gościem w kominiarce, tak rozprawia się to serum z cellulitem. Zanim się człowiek zdąży zorientować, już go nie ma! Szybko, sprawnie i bezboleśnie.

Na mnie to serum sprawdza się genialnie, a przy tym jest tak przyjemne w stosowaniu! Wymarzona śliska konsystencja, która pozwala na krotki masaż, a jednocześnie nie pozostawia oblepiającej warstwy. Przyjemny zapach. Skóra już po pierwszym użyciu robi się gładziutka, nie okupując tego nawet najmniejszym podsuszeniem. Potem jest tylko lepiej. No i cellulit znika w ekspresowym tempie. Gwoli uczciwości wobec czytających recenzję muszę zaznaczyć, że u mnie to nie jest - przepraszam, nie był - cellulit znaczny. Taki pierwszy stopień w dość łagodnej formie. Pozbyłam się go za pomocą jednego (!) opakowania serum Lirene, umiarkowanych ćwiczeń oraz jeszcze bardziej umiarkowanej diety. Polecam kosmetyk szczerze.

Mam nadzieję, że długo nie będę musiała ponownie sięgać po specyfiki antycellu, ale jeśli już mnie taka konieczność dopadnie (tfu, tfu), to wrócę do Lirene.

Używam tego produktu od: ze dwa miesiące temu używałam

Początki cellulitu zwalczone, skóra jędrna, używanie - sama przyjemnosc. Poużywam jeszcze troche razem z żelem i peelingiem (ktory dostalam gratis) z tej serii:)

Zaufalam cioci Irence i warto bylo :)