Aktywny żel-krem antycellulitowy (stara wersja)

Aktywny żel-krem antycellulitowy (stara wersja)

Innowacyjny żel-krem redukujący cellulit dzięki aktywnemu kompleksowi o dwukierunkowym działaniu - przyspieszającym usuwanie tłuszczów (lipolizę) oraz zapobiegającym ich gromadzeniu się w skórze. Kofeina oraz teofilina przyspieszają lipolizę. Wyciąg z zielonej kawy i ostrokrzewu paragwajskiego blokuje receptory przyswajania tłuszczu, dzięki czemu nie wnika on do wnętrza adipocytów lecz jest rozkładany w wyniku lipolizy. Żel zapobiega gromadzeniu tłuszczów stanowiąc idealne dopełnienie działania aktywnej emulsji przyspieszającej ich spalanie.
Najlepsze efekty redukcji cellulitu można uzyskać traktując pielęgnację antycellulitową jako proces stosowania kuracji 4 produktów wchodzących w skład serii. Polecany szczególnie na dzień.

nic specjalnego.

co do zwalczania cellulitu to mu dlaeko:P natomiast jego plus jest taki ze napina skórę, jest gładka i miękka, preparat ładnie pachnie.. ale minus ze długo się wchłania, jest klejący. cena jak na taki żel chyba zbyt droga.dlatego nie polecam osobom które myślą ze zniknie im cellulit.

Używam tego produktu od:juz nie

Średni ładnie pachnący

Żel trochę się słabo wchłania. W lato ciężko się go stosuje bo trzeba odczekać zanim się wchłonie chyba że chce się go mieć na spodniach. Czy działa? Nie wiem, czasem nie byłam taka systematyczna. Do tego stosuję go trochę bez oczekiwania na spektakularny efekt. Mogłoby być go więcej. Ma ładny zapach, choć po czasie może być drażniący. Ja stosowałam go z całą serią. I raczej żeby było widać efekty radzę zaopatrzyć się w całą serię (no może poza żelem pod prysznic).
Dałabym mu 4* ale czasem mnie uczula (swędzi mnie po nim skóra,zwłaszcza latem). Ma za dużo substancji zapachowych.
Przyjemnie się go stosuję ale mógłby nie mieć tej konsystencji żelu i szybciej się wchłaniać.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: kilka

Czy ja wiem..

Podchodziłam do całej serii Liren antycellilutowej kilka razy. Najlepszy jest piling, kupuję regularnie, ale ten żel i serum, to szczerze - nic specjalnego. Żel sam praktycznie tylko sprawia, że skóra jest miła i miękka w dotyku i tyle, nic więcej. Żadnych efektów wpływu na cellulit -dojrzały- nie obserwuję. Może młodzież lepiej reaguje, trochę pomacha nóżkami i wszytko co złe znika z dnia na dzień. Ale tak kole 40-tki ma się większe wymagania, a możliwości mniejsze :), więc to nie ta bajka.

depilacja brwi

Rewelacja :)

Kupiłam go przez ładny pomarańczowy kolor i przez to, że wcześniej stosowałam peeling z tej serii, który świetnie wygładzał. U mnie widać było świetne efektu już po paru dniach. Bez większych ćwiczeń i diety. Tylko z peelingiem. Po prostu wsmarowałam go, a na następny dzień moje uda i pupa były super wygładzone. Po 3-4 dniach mój początkowy, mały cellulit całkowicie zniknął :) I nie stosuję go regularnie.

Daję :
+ zapach, kolor
+ wyczuwalne wygładzenie
+ redukcja cellulitu
+ niska cena

- rano po wsmarowaniu trzeba odczekać parę minut z ubieraniem, bo klei się do spodni ;p

Używam tego produktu od: 1-2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

czy ja wiem

Kocham opisy producentow, ze zlikwiduja te paskudztwo za pomoca cudownego kremiku. W okresie stosowania tego kosmetyku cwiczyłam, trzymałam diete, stosowałam ciepłe-zimne natryski, szorowałam cialo szorstka rekawica iiii nie moge powiedziec zeby ten zel zlikiwidowal, albo i chociaz w jakims wiekszym stopniu usunal cellulit no moze 10%. Trzy gwiazki otrzymuje za ładny pomaranczowy zapach, praktyczne opakowanie i ta nikła skutecznosc.

Używam tego produktu od:2lata temu
Ilość zużytych opakowań:1cale

niee

Kosmetyku używałam łącznie z peelingiem z tej serii. Nie stosowałam razem z serum- dlatego daję aż 2 gwiazdki (może faktycznie przy zastosowaniu całej serii efekt byl lepszy). Gdybym miala oceniań sam żel- była by jedna *.
Żel ma przyjemny, cytrusowy zapach- i to włąściwie jedyna zaleta, jaką zauważylam
Wchłania się dość kiepsko, konsystencja lepiąca, niezbyt wydajny. Nie zauważylam żadnego działania- ani poprawy napięcia skóry, ani jej wygładzenia- nie mówiąc już o działaniu antycelulitowym. Zdecydowanie nie polecam. Są lepsze kosmetyki za podobną cenę

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

Nie.

Być może efekt był tak mierny ponieważ nie używałam tego razem z serum. Poza delikatnym napieciem skóry tuż po użyciu niewiele zmieniał. Dobrze sie rozsmarowuje, mało wydajny, trudny do wchłonięcia, zapach znośny.

Używam tego produktu od:niedawna

taki sobie

Skuteczność wg mnie średnia(są lepsze).Trudno się wchłania- jakiś lepiący.Zapach pomarańczy sztuczny.1 tubka wystarcza na ok 3 tygodnie.Nic szczególnego.

Używam tego produktu od:1.5 roku-z przerwami

nie

Otrzymalam w spadku od siostry całą tube - siostra twierdzi uparcie ze zel ten nie pomogl, a wrecz pogorszyl sprawe z cellulitem. Strasznie sie klei, podobie jak serum posiada zapach pomarańczy wymieszanej z aluminium. Metaliczna nuta po dluzszym czasie jego stosowania zaczyna drażnic.
Wysmarowałam cala tube na łydki. Piekne wygładza i widocznie poprawia stan skory.
Drogi jak na sredni wygladzacz, to samo robi regularnie stosowany dowolny balsam do ciala.
Od siebie daje mu 3 * , lecz ze wzgledu na klopoty jakie miala z nim siostra zabieram punkt.

Używam tego produktu od: miesiac

sama przyjemność

Bardzo fajny kremik, właściwie same zalety:
*Idealnie się wchłania, co jest ogromnym plusem jeżeli ma być stosowany w ciągu dnia.
*Super konsystencja, pozwala na wykonanie masażu.
*Zapach cytrusowy, pobudzający
*Najważnijsze to to, że ładnie napina skórę
Mały minus za to, że pewnie niewiele by zdziałał bez serum. Ale stosując systematycznie duet serum + krem-żel można liczyć na sukces w walce z cellulitem :)

Używam tego produktu od:3 tygodnie

zero efektu

Nie będę się rozpisywac o ładnym zapachu, nawilżeniu skóry, czy napięciu.
Fakt jest faktem - to NIE DZIAŁA. Używałam razem z Serum z Lirene na noc, do tego masaż i NIC, zero efektu. Cellulit jak był tak jest.
Nie polecam.

Używam tego produktu od:1 miesiąc

ok

żelowy, leciutki, szybko się wchłania, nie klei się, idelany na rano, wygładza nieźle, stosuję razem z serum, masażami, peelingami
oceniam tak jak serum, cudów nie robi, nawet jeśli zbyt wiele się od niego nie oczekuje
całkiem wydajny

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania