Jedwab w płynie

Jedwab w płynie

Jedwab w płynie, serum na łamliwe końcówki. 100% ekstraktu aloesu. Bardzo silnie skoncentrowane serum wygładza końcówki włosów i przeciwdziała ich rozdwajaniu, dla efektu jednolitych włosów na całej ich długości. Przeznaczone do włosów: cienkich, delikatnych, łamliwych, uwrażliwionych na wskutek działania czynników chemicznych i/lub mechanicznych, przemęczonych zabiegami fryzjerskimi. Dzięki lekkiej formule nie obciąża włosów. Olejki ryżowy i kameliowy regenerują uszkodzoną strukturę włosa i chronią końcówki przed rozdwajaniem. 100% ekstrakt aloesu i olejek cedrowy nawilżają przesuszone partie włosów przywracając im lśniący, zdrowy wygląd.
Sposób użycia: rozprowadzić 1-2 kropelki serum na końcówki suchych lub zwilżonych włosów. Nie spłukiwać.

ideał

Nawilża włosy, dodaje im zdrowego blasku, poprawia kondycję. Uelastycznia, sprawia, że włosy są mniej łamliwe. Zapobiega faktycznie rozdwajaniu. Włosy są leciutkie, miękkie, nie elektryzują się, nie puszą.

Jedwab, który ma super wpływ na naszą czuprynę, a nie że tylko okleja i wizualnie działa. :) Bardzo dobry dla włosów wysokoporowatych. Długo nie sięgnę po żaden inny.

Nie sprawdza się

Jedwab ma tutaj dobrą ocenę, ale u mnie za bardzo się na sprawdza. Producent napisał, że wygładza on końcówki włosów, chroni je przed uszkodzeniami, daje jedwabisty efekt. Jednak niestety, u mnie jakoś żadna z tych cech się nie sprawdza. Włosy są jedynie troszkę bardziej miękkie i to wszystko. Ma także bardzo przyjemny zapach.

ulubiony!

co prawda jest to jedwab który w składzie nie zawiera jedwabiu, ale w tym przypadku działa to na korzyść włosów, ponieważ nawet codziennie stosowany nie powoduje wysuszenia. Ponadto nie zawiera alkoholi, co w jedwabiach zdarza się notorycznie. Nie przetłuszcza włosów, wystarczy użyć jednej kropli i to zupełnie wystarcza, dzięki czemu jest bardzo wydajny. Bardzo ładnie dociąża włosy, ma delikatny, nienachalny zapach. Polecam!

Dekoloryzacja włosów

Idealny na końcówki

Codziennie stosuje kroplę na końcówki. Nie zdarzyło mi się mieć z nim żadnych problemów. Mimo sporej gęstości włosów, taka ilość w zupełności wystarcza na równomierne pokrycie.

Używałam na końcówki i dobrze się spisywał.
Produkt był wydajny i skuteczny. Kilka pompek i końcówki były w nienagannym stanie. Nie jest to najlepszy produkt jaki miałam ale nie zrobił krzywdy.

Jestem zadowolona

Kiedyś czytałam, że ten jedwab z GP dawał fajne efekty więc stwierdziłam, że chętnie go przetestuje. Bardzo podoba mi się zapach jest delikatny, nie nachalny. Sama konsystencja jest gęsta i tłusta jak to w tego typu kosmetykach ale włosy absolutnie nie wyglądają jak przetłuszczone. Jeśli chodzi o moje włosy widzę, że polubiły się z tym produktem. Zauważyłam wyraźną poprawę jeśli chodzi o układanie się włosów. Moje końcówki wyglądają jakbym je wyprostowała prostownicą, nie wywijają się na boki itd. W dotyku czuję, że włosy są gładkie i nie napuszone. To nie będzie moje ostatnie opakowanie, bo jestem zadowolona z tego jedwabiu.

Moje serum na końcówki

Używałam pełno tych pierdółek na końcówki. Wkońcu trafiłam na to serum i już wiem, że dalej szukać nie musze. Nie przetłuszcza (przy użyciu odpowiedniej ilości), zamyka łuski włosa. Jest takie dobre, że przyznam szczerze, teraz moje końcówki są w lepszym stanie od włosów w połowie długości ( i co teraz?). Używam z umiarem, bo raz przesadziłam i chodziłam z tłustą czupryną.

rewelacja!

Jedwab kupiłam zachęcona niezłym składem i zawartością aloesu, który uwielbiam i moje włosy również! Chyba wszyscy znamy jego zbawienne właściwości ;)

Plusy:

- cena
- piękny zapach, który długo utrzymuje się na włosach
- włosy są miękkie i błyszczące
- nie obciąża
- wygładza
- chroni i nie wysusza

no nie wiem....

końcówki scalone? na godzinę może tak ..
u siebie zauważyłam taką zależność że produkt ten strasznie mi te włosy sklejał.. ale dopiero po dłuższym czasie jego używania. na początku byłam bardzo zadowolona dlatego też, mam za sobą 4 puste opakowania. przez co na moich cienkich, kręconych i łamliwych włosach tworzyły się kołtuny wręcz nie do rozczesania.pamiętam że musiałam siedzieć godzinami i delikatnie palcami rozplątywać te sklejone dredy.
na minus jest również tandetne opakowanie które ZAWSZE mi w torebce przeciekało.
ps. możliwe ze skład produktu uległ zmianie ? wiem na pewno że zapach się zmienił bo pamiętam moje pierwsze opakowanie 3 lata temu i było zdecydowanie inne.
ja ze swojej strony nie polecam.

Nie zachwyca

Jak dla mnie produkt trochę z niższej polki. Miałam okazję wypróbować wiele tego typu kosmetyków do pielęgnacji włosów i mogę śmiało stwierdzić że są lepsze, choć ten nie jest najgorszy.

Przyjemny ;)

Używałam go w tamtym roku, w okolicach zimy. I do tej pory nie mam pojęcia, czemu nazywa się "jedwab" :P
Firma Green Pharmacy ma w swoim asortymencie różnej jakości kosmetyki, od takich, które mi zaszkodziły, po perełki. Ten kosmetyk zdecydowanie jest perełką ;)
Nakładałam go do połowy długości włosów (miałam lekko za ramiona). Nigdy ich nie obciążył, nie zauważyłam też, żeby szybciej się przetłuszczały. Były za to pięknie wygładzone i niszczyły się dużo mniej, niż zwykle. Po jakimś czasie zauważyłam też, że stały się lepiej odżywione i chociaż nie był to spektakularny efekt, miło się zaskoczyłam, bo absolutnie tego nie wymagam od tego typu kosmetyków.
Z drugiej strony, patrząc na skład (który nie ma nic wspólnego z jedwabiem), nie powinno to być zaskoczenie. Na pierwszym miejscu w składzie niegroźny, lotny silikon, następny emolient, który tworzy na włosach warstwę okluzyjną, a potem oliwa z oliwek, ekstrakt z aloesu, olej z kiełków ryżowych, herbaciany i syberyjski olej cedrowy (potem zapach i śladowe ilości innych substanci). I to wszystko za 7 zł ;)
Na pewno kiedyś do niego wrócę ;)

Tak! <3

Długo szukałam dobrego kosmetyku na końcówki włosów, który miałby sensowną cenę i już myślałam, że nie znajdę ;) jedyne produkty, które mi odpowiadały miały ceny od 80zł wzwyż... ale poczytałam recenzje i postanowiłam dać szansę jedwabiowi Green Pharmacy i nie zawiódł mnie ani trochę!

Mam bardzo długie rozjaśniane włosy, które w dodatku są suche i porowate. więc końcówki puszą się i wyglądają niezdrowo. Nie pomoże najlepsza odżywka czy maska, po wysuszeniu włosów muszę je czymś wygładzić. W przypadku tego jedwabiu wystarczą 3-4 porcje (naciśnięcia dozownika) i wtarcie produktu w końcówki. Włosy stają się miękkie, wygładzone i wyglądają na nawilżone i zdrowsze, przestają też się puszyć.

To co często zdarza się przy tego typu produktach - efekt tłustych włosów - z Green Pharmacy Wam nie grozi :) Wydajność jest w porządku, zapach delikatny i przyjemny. Opakowanie wygodne.

Ten kosmetyk zostaje u mnie w łazience na stałe :)

Plusy:
+sprawia, że włosy wyglądają na zdrowsze, nawilżone
+wygładza
+zapobiega puszeniu
+nie daje efektu tłustych włosów, nie obciąża za mocno
+wygodne i proste opakowanie
+delikatny i miły zapach

Minusy:
-nie widzę żadnych