Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Jedwab w płynie

Jedwab w płynie

Cena już od 6,28 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Jedwab w płynie, serum na łamliwe końcówki. 100% ekstraktu aloesu. Bardzo silnie skoncentrowane serum wygładza końcówki włosów i przeciwdziała ich rozdwajaniu, dla efektu jednolitych włosów na całej ich długości. Przeznaczone do włosów: cienkich, delikatnych, łamliwych, uwrażliwionych na wskutek działania czynników chemicznych i/lub mechanicznych, przemęczonych zabiegami fryzjerskimi. Dzięki lekkiej formule nie obciąża włosów. Olejki ryżowy i kameliowy regenerują uszkodzoną strukturę włosa i chronią końcówki przed rozdwajaniem. 100% ekstrakt aloesu i olejek cedrowy nawilżają przesuszone partie włosów przywracając im lśniący, zdrowy wygląd.
Sposób użycia: rozprowadzić 1-2 kropelki serum na końcówki suchych lub zwilżonych włosów. Nie spłukiwać.

Moje serum na końcówki

Używałam pełno tych pierdółek na końcówki. Wkońcu trafiłam na to serum i już wiem, że dalej szukać nie musze. Nie przetłuszcza (przy użyciu odpowiedniej ilości), zamyka łuski włosa. Jest takie dobre, że przyznam szczerze, teraz moje końcówki są w lepszym stanie od włosów w połowie długości ( i co teraz?). Używam z umiarem, bo raz przesadziłam i chodziłam z tłustą czupryną.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1487761].usefull || 0 }}% pomocna.

rewelacja!

Jedwab kupiłam zachęcona niezłym składem i zawartością aloesu, który uwielbiam i moje włosy również! Chyba wszyscy znamy jego zbawienne właściwości ;)

Plusy:

- cena
- piękny zapach, który długo utrzymuje się na włosach
- włosy są miękkie i błyszczące
- nie obciąża
- wygładza
- chroni i nie wysusza

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1365921].usefull || 0 }}% pomocna.

no nie wiem....

końcówki scalone? na godzinę może tak ..
u siebie zauważyłam taką zależność że produkt ten strasznie mi te włosy sklejał.. ale dopiero po dłuższym czasie jego używania. na początku byłam bardzo zadowolona dlatego też, mam za sobą 4 puste opakowania. przez co na moich cienkich, kręconych i łamliwych włosach tworzyły się kołtuny wręcz nie do rozczesania.pamiętam że musiałam siedzieć godzinami i delikatnie palcami rozplątywać te sklejone dredy.
na minus jest również tandetne opakowanie które ZAWSZE mi w torebce przeciekało.
ps. możliwe ze skład produktu uległ zmianie ? wiem na pewno że zapach się zmienił bo pamiętam moje pierwsze opakowanie 3 lata temu i było zdecydowanie inne.
ja ze swojej strony nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1337731].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak dbać o włosy zimą?

Nie zachwyca

Jak dla mnie produkt trochę z niższej polki. Miałam okazję wypróbować wiele tego typu kosmetyków do pielęgnacji włosów i mogę śmiało stwierdzić że są lepsze, choć ten nie jest najgorszy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1315496].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemny ;)

Używałam go w tamtym roku, w okolicach zimy. I do tej pory nie mam pojęcia, czemu nazywa się "jedwab" :P
Firma Green Pharmacy ma w swoim asortymencie różnej jakości kosmetyki, od takich, które mi zaszkodziły, po perełki. Ten kosmetyk zdecydowanie jest perełką ;)
Nakładałam go do połowy długości włosów (miałam lekko za ramiona). Nigdy ich nie obciążył, nie zauważyłam też, żeby szybciej się przetłuszczały. Były za to pięknie wygładzone i niszczyły się dużo mniej, niż zwykle. Po jakimś czasie zauważyłam też, że stały się lepiej odżywione i chociaż nie był to spektakularny efekt, miło się zaskoczyłam, bo absolutnie tego nie wymagam od tego typu kosmetyków.
Z drugiej strony, patrząc na skład (który nie ma nic wspólnego z jedwabiem), nie powinno to być zaskoczenie. Na pierwszym miejscu w składzie niegroźny, lotny silikon, następny emolient, który tworzy na włosach warstwę okluzyjną, a potem oliwa z oliwek, ekstrakt z aloesu, olej z kiełków ryżowych, herbaciany i syberyjski olej cedrowy (potem zapach i śladowe ilości innych substanci). I to wszystko za 7 zł ;)
Na pewno kiedyś do niego wrócę ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1311426].usefull || 0 }}% pomocna.

Tak! <3

Długo szukałam dobrego kosmetyku na końcówki włosów, który miałby sensowną cenę i już myślałam, że nie znajdę ;) jedyne produkty, które mi odpowiadały miały ceny od 80zł wzwyż... ale poczytałam recenzje i postanowiłam dać szansę jedwabiowi Green Pharmacy i nie zawiódł mnie ani trochę!

Mam bardzo długie rozjaśniane włosy, które w dodatku są suche i porowate. więc końcówki puszą się i wyglądają niezdrowo. Nie pomoże najlepsza odżywka czy maska, po wysuszeniu włosów muszę je czymś wygładzić. W przypadku tego jedwabiu wystarczą 3-4 porcje (naciśnięcia dozownika) i wtarcie produktu w końcówki. Włosy stają się miękkie, wygładzone i wyglądają na nawilżone i zdrowsze, przestają też się puszyć.

To co często zdarza się przy tego typu produktach - efekt tłustych włosów - z Green Pharmacy Wam nie grozi :) Wydajność jest w porządku, zapach delikatny i przyjemny. Opakowanie wygodne.

Ten kosmetyk zostaje u mnie w łazience na stałe :)

Plusy:
+sprawia, że włosy wyglądają na zdrowsze, nawilżone
+wygładza
+zapobiega puszeniu
+nie daje efektu tłustych włosów, nie obciąża za mocno
+wygodne i proste opakowanie
+delikatny i miły zapach

Minusy:
-nie widzę żadnych

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1301271].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry, ale nie idealny

Chroni końcówki przed mechanicznymi zniszczeniami i nie mogę powiedzieć, żeby je wysuszał albo wpływał negatywnie na ich stan.
Ładnie wygładza, dociąża. Przy okazji dość trudno z nim przesadzić.
Strasznie irytuje mnie jednak to, że stosowany regularnie przez dłuższy czas, utrudnia czesanie (a nie każde serum to robi)
Wielka szkoda, bo fenomenalna cena, dobra dostępność i praktyczne opakowanie sprawiają, że jest naprawdę jednym z lepszych serów na rynku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1292181].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z najlepszych

Bardzo dobry jedwab uważam , że jest to jeden z najlepszych produktów tego typu.
Bardzo ładnie delikatnie pachnie , ma naturalny skład który działa zbawiennie na moje włosy.
Opakowanie z pompką mimo małej pojemności jest bardzo wydajne starcza na długi czas. Włosy po jego użyciu są miękkie wygładzone, ujarzmione , ładnie błyszczą i dobrze się rozczesują. Nałożony na całą długość włosów nie przetłuszcza . Moje końcówki podczas użytkowania tego produktu zdecydowanie mniej się rozdwajają. Uważam że jest to doskonały produkt i warto chociaż raz go przetestować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1287691].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być

Ładnie pachnie i sprawia, że koncówki nie są odstające i nie wyglądają na przetłuszczone. Trzeba z nim delikatnie postępować, żeby nie przesadzić z ilością. Jak dla mnie jest ok ale bez rewelacji, koncówek nie uzdrawia, zresztą jak wiemy - koncówki mogą uzdrowić jedynie nożyczki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1193573].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudo

Jeden z nielicznych tak skutecznych produktów do zabezpieczania końcówek.Jak do tej pory mój zdecydowany ulubieniec,dzięki któremu końce przestały się łamać i rozdwajać.
PLUSY:
+ wygodna buteleczka z dozownikiem
+ piękny,delikatny zapach
+ lekka,nieoblepiająca konsystencja
+ nie obciąża włosów,nie sprawia wrażenia "ulizanych" włosów
+ rewelacyjnie chroni przed rozdwajaniem się końcówek
+ włosy pięknie nabłyszczone
+ nie zawiera alkoholu,który wysusza włosy
- MINUSY:
Z racji swojej lekkiej formule nie jest szczególne wydajny,zwłaszcza przy włosach gęstych trzeba nakładać dość solidną dawkę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1163171].usefull || 0 }}% pomocna.