Fitomed, Glinka zielona

Fitomed, Glinka zielona

Glinka zielona Fitomed pochodzi ze skał krzemionkowo - aluminiowych. Glinka zielona Fitomed ma właściwości dezynfekujące i gojące. Ze względu na właściwości absorpcyjne stosowana jest w maseczkach oczyszczających do cery tłustej, zanieczyszczonej i trądzikowej.

sypkie
w słoiku
Struktura
lekkie
50 – 100ml

Detox dla skory

Ta Glinka to odkrycie! Dobra dla problematycznej cery, dla szarej i zmęczonej cery i dla każdej, która potrzebuje detoxu.

+ oczyszcza
+ matuje
+ odświeża
+ tania
+ szybko zastyga
+ gasi stany zapalne
+ wycisza skore

Perełka, polecam dla każdej zmęczonej skory, wymagającej odświeżenia :)

Świetna maseczka na niedoskonałości

Glinka przyjemnie pachnie , przygotowanie papki do nałożenia na twarz trwa dosłownie kilka sekund . Po nałożeniu , wyschnięciu i zmyciu glinki moja twarz zrobiła się miękka .
Polecam każdej osobie z tłustą lub zmagającą się z tradzikowatą cerą .

Glinka zielona od Fitomed

Polecam każdej osobie z tłustą lub zmagającą się z tradzikowatą cerą .

NA +

Używałam kilku glinek tej firmy, jednakże wydaje mi się, że tak jest tą najlepsza :) Oczyszcza twarz, regeneruje delikatnie sebum, trzyma w garści niedoskonałości, nie pozwala im wyskakiwać tak często jak to bywało wcześniej. Nawilża, wygładza i ujednolica. Nie zapycha. Nie robi dosłownie nic złego. Używana regularnie potrafi wpłynąć bardzo na cerę. Łatwo się ją aplikuje, oraz ściąga. Łatwo dostępna, bardzo wydajna oraz śmiesznie tania :)

Dobrze oczyszcza

+skora jest miekka,delikatna
+rany potradzikowe szybciej sie goja
+dokladnie oczyszcza
+cena
+wydajnosc
+pojemnosc
Podczas stosowania bardzo rzadko na mojej twarzy pojawiaja sie jakiekolwiek niespodzianki. Nawet podczas TYCH dni. Polecam z czystym sumieniem .

Mój HIT!

Stosuję ją raz w tygodniu - i powiem Wam szczerze, że przy jej pierwszym użyciu zauważyłam delikatną różnicę na twarzy. Jak się domyślacie - buzia była o wiele gładsza, jędrniejsza, wyglądająca o wiele świeżej. Pozbawiona była świecenia, które pojawia się w strefie T, ale co najważniejsze - wypryski, które gdzieniegdzie się pojawiły - jakby ogasły.

Używam jej regularnie od listopada i na dzień dzisiejszy - rzadkością są niedoskonałości w postaci pryszczyków na mojej twarzy. Jestem bardzo z tego powodu zadowolona. Maska jakby przywróciła mojej skórze jej równowagę.

Podsumowując, chciałabym wypunktować to, co zauważyłam:

wygładza
napina
łagodzi podrażnienia
pomaga domknąć pory
cera jest promienna, wygląda zdrowiej i młodziej
tania
prosta w użyciu
mega wydajna
Do tej pory jest to najlepszy produkt to pielęgnacji twarzy (w postaci maski) na jaki trafiłam w swoim życiu. Jest to zdecydowanie mój HIT.

Glinkowe love

Glinka zielona Fitomed przeznaczona do jest cery tłustej. Jest to maseczka oczyszczająca, którą musimy sobie niejako same przygotować. Nie jest to jednak nic czasochłonnego, ani skomplikowanego, a efekty mogą naprawdę zadziwić. Skóra po niej jest naprawdę dogłębnie oczyszczona, pory zdecydowanie zwężone, a zaskórniki zlikwidowane. Nic nie piecze, nie szczypie i nie uczula.
Wnioski:
– glinka jest szybka i łatwa w użyciu
– kosmetyk zwęża pory
– nie uczula
– skutecznie oczyszcza skórę
Polecam!

polecam

jest to st świetna w oczyszczaniu twarzy z tłustą cerą
po użyciu ma się wrażenie,że nasza skóra jest bardziej miękka i delikatna w dotyku.
bardzo przydatny produkt. Polecam osobom

glinkowe cudo?

oczyściła moje pory, wypryski szybciej znikają. Skóra ma zdrowy wygląd, ma ten blask. Łagodzi wszelkie zaskórniki i inne wypryski. Zapobiega poswataniu nowych. Idealnie sprawdza się anty-pryszczowo. Pomogła mi się pozbyć za dużej ilości wydzielającego się sebum na mojej twarzy. Poprawia też kolor skóry. Nie czuję efektu ściągnięcia. Mam cerę mieszaną ze strefą tłustą T, na policzkach gdzie mam w miarę wrażliwą skórę nie powodowała żadnych wysuszeń. Moja cera nie zareagowała alergicznie na nią.

Owsiki na twarzy

Glinke zamowilam na allegro. Rozrabialam ją z wodą i nakladalam na twarz. Troche problematyczne to jest, umywalka w kropkach zielonych. Gdy zastygnie glinka na twarzy jest spokoj z kapaniem, ale zaczyna sie problem ze swedzeniem. Oszalec idzie, tak bardzo zaczyna mnie swedzic cera. Musze ja zmyc zawsze wczesniej. Cera jest czysta, gladka i odswieżona, ale efektu anty tradzikowego nie widze. Przynajmniej nie 100%, bo niespodzianki potrafią wyskoczyc

Glinka to cud natury!

Glinka zielona marki Fitomed faktycznie oczyściła moją twarz z wszelkich zanieczyszczeń oraz usunęła łuszczący się naskórek. Ponadto kosmetyk złagodził stany zapalne, a także ułatwił i przyśpieszył gojenie się ran po wypryskach. Dla tych, których drażnią zapachy ważna informacja - glinka pachnie tylko wtedy, kiedy jest przygotowywana. Zaaplikowana i wysuszona traci swój delikatny aromat.

Super

Glinkę zieloną zakupiłam w kilogramowej torebce w postaci proszku, glinka jest świetna w zwalczaniu trądziku, dobrze oczyszcza twarz, więc używam jej z rozcieńczoną wodą albo olejkami, również do mycia zębów, ponieważ delikatnie wybiela. Jest mega wydajna, taki kilogramowy worek, to ja mam na dwa lata