Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Fitomed, Glinka zielona

Fitomed, Glinka zielona

Glinka zielona Fitomed pochodzi ze skał krzemionkowo - aluminiowych. Glinka zielona Fitomed ma właściwości dezynfekujące i gojące. Ze względu na właściwości absorpcyjne stosowana jest w maseczkach oczyszczających do cery tłustej, zanieczyszczonej i trądzikowej.

sypkie
w słoiku
Struktura
lekkie
50 – 100ml

Dobrze oczyszcza

+skora jest miekka,delikatna
+rany potradzikowe szybciej sie goja
+dokladnie oczyszcza
+cena
+wydajnosc
+pojemnosc
Podczas stosowania bardzo rzadko na mojej twarzy pojawiaja sie jakiekolwiek niespodzianki. Nawet podczas TYCH dni. Polecam z czystym sumieniem .

Mój HIT!

Stosuję ją raz w tygodniu - i powiem Wam szczerze, że przy jej pierwszym użyciu zauważyłam delikatną różnicę na twarzy. Jak się domyślacie - buzia była o wiele gładsza, jędrniejsza, wyglądająca o wiele świeżej. Pozbawiona była świecenia, które pojawia się w strefie T, ale co najważniejsze - wypryski, które gdzieniegdzie się pojawiły - jakby ogasły.

Używam jej regularnie od listopada i na dzień dzisiejszy - rzadkością są niedoskonałości w postaci pryszczyków na mojej twarzy. Jestem bardzo z tego powodu zadowolona. Maska jakby przywróciła mojej skórze jej równowagę.

Podsumowując, chciałabym wypunktować to, co zauważyłam:

wygładza
napina
łagodzi podrażnienia
pomaga domknąć pory
cera jest promienna, wygląda zdrowiej i młodziej
tania
prosta w użyciu
mega wydajna
Do tej pory jest to najlepszy produkt to pielęgnacji twarzy (w postaci maski) na jaki trafiłam w swoim życiu. Jest to zdecydowanie mój HIT.

Glinkowe love

Glinka zielona Fitomed przeznaczona do jest cery tłustej. Jest to maseczka oczyszczająca, którą musimy sobie niejako same przygotować. Nie jest to jednak nic czasochłonnego, ani skomplikowanego, a efekty mogą naprawdę zadziwić. Skóra po niej jest naprawdę dogłębnie oczyszczona, pory zdecydowanie zwężone, a zaskórniki zlikwidowane. Nic nie piecze, nie szczypie i nie uczula.
Wnioski:
– glinka jest szybka i łatwa w użyciu
– kosmetyk zwęża pory
– nie uczula
– skutecznie oczyszcza skórę
Polecam!

Eris film 2

polecam

jest to st świetna w oczyszczaniu twarzy z tłustą cerą
po użyciu ma się wrażenie,że nasza skóra jest bardziej miękka i delikatna w dotyku.
bardzo przydatny produkt. Polecam osobom

glinkowe cudo?

oczyściła moje pory, wypryski szybciej znikają. Skóra ma zdrowy wygląd, ma ten blask. Łagodzi wszelkie zaskórniki i inne wypryski. Zapobiega poswataniu nowych. Idealnie sprawdza się anty-pryszczowo. Pomogła mi się pozbyć za dużej ilości wydzielającego się sebum na mojej twarzy. Poprawia też kolor skóry. Nie czuję efektu ściągnięcia. Mam cerę mieszaną ze strefą tłustą T, na policzkach gdzie mam w miarę wrażliwą skórę nie powodowała żadnych wysuszeń. Moja cera nie zareagowała alergicznie na nią.

Owsiki na twarzy

Glinke zamowilam na allegro. Rozrabialam ją z wodą i nakladalam na twarz. Troche problematyczne to jest, umywalka w kropkach zielonych. Gdy zastygnie glinka na twarzy jest spokoj z kapaniem, ale zaczyna sie problem ze swedzeniem. Oszalec idzie, tak bardzo zaczyna mnie swedzic cera. Musze ja zmyc zawsze wczesniej. Cera jest czysta, gladka i odswieżona, ale efektu anty tradzikowego nie widze. Przynajmniej nie 100%, bo niespodzianki potrafią wyskoczyc

Glinka to cud natury!

Glinka zielona marki Fitomed faktycznie oczyściła moją twarz z wszelkich zanieczyszczeń oraz usunęła łuszczący się naskórek. Ponadto kosmetyk złagodził stany zapalne, a także ułatwił i przyśpieszył gojenie się ran po wypryskach. Dla tych, których drażnią zapachy ważna informacja - glinka pachnie tylko wtedy, kiedy jest przygotowywana. Zaaplikowana i wysuszona traci swój delikatny aromat.

Super

Glinkę zieloną zakupiłam w kilogramowej torebce w postaci proszku, glinka jest świetna w zwalczaniu trądziku, dobrze oczyszcza twarz, więc używam jej z rozcieńczoną wodą albo olejkami, również do mycia zębów, ponieważ delikatnie wybiela. Jest mega wydajna, taki kilogramowy worek, to ja mam na dwa lata

Królowa Glinek

Używałam już chyba wszystkich rodzajów glinek, jednak Zielona jest zdecydowanie najlepsza!
- wygładza moją skórę, jest jak po photoshopie
- doskonale oczyszcza skórę
- działa jak lifting, napina
- łagodzi podrażnienia
- rozszerzone pory znikają
- rozjaśnia przebarwienia ? ( takie mam wrażenie )
- cera jest promienna, wygląda zdrowo
- prosta w użyciu
- tania
- wydajna
Lepszego produktu jak dotąd nie znalazłam, efekt mnie zachwyca, będę jej wierna chyba aż po grób :)

Fajna

Maseczka jest skuteczna dla cery trądzikowej i skłonnej do wyprysków, ponieważ oczyszcza cerę i likwiduje zaczerwienienia, jednak nie można trzymać jej na twarzy zbyt długo, ponieważ bardzo ściąga. Niestety wielkim minusem jest to, że trzeba ją rozrabiać z wodą i dlatego nie zawsze wychodzi idealna konsystencja tej maseczki, bo raz jest zbyt rzadka a innym razem zbyt zwarta. Do tego dochodzi trudna dostępność, ponieważ nie widziałam jej w żadnej drogerii i można ją nabyć jedynie przez internet, ale na szczęście jest bardzo tania, więc myślę, że każdy może sobie pozwolić na to, aby ją przetestować na własnej skórze.

Srednio oceniam

Maseczka wymaga rozrobienia z wodą, zazwyczaj wychodziła mi zbyt rzadka. Szczypie po nałożeniu, Nie była zla, jednak po tak wysokich recenzjach spodziewałam się o wiele więcej. Nie zauważylam spektakularnych efektów.

jestem na tak!

Przy mojej problematycznej cerze oczyszczanie to podstawa. Ta glinka w 100% spełnia moje wymagania.
Po użyciu cera jest DOSKONALE oczyszczona, pory są ściągnięte, a zaczerwienienia znikają. Ponad to produkt z każdym użyciem stopniowo wygładza blizny i zapobiega powstawaniu nowych niedoskonałości. ! Opakowanie w którym znajduje się glinka jest wygodne i trwałe, więc czego chcieć więcej ?
Glinkę oceniam celująco i wpisuję na moją listę hitów :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno