AA HYDRAoxygen, Tonik bezalkoholowy

AA HYDRAoxygen, Tonik bezalkoholowy

Tonik przede wszystkim o właściwosciach nawilżających i dotleniających - zawiera Pentavitin, którego zadaniem jest utrzymanie wysokiego poziomu nawilżenia, "energizator" komórek skóry - Hydrergy, a także wyciąg z magnolii, alantoinę i d-pantenol.

Miły w użyciu

Bardzo dobry tonik, zresztą tak samo jak mleczko z tej serii, nie klei się, lekko nawilża, bardzo też podobają mi się opakowania tej serii. Spokojnie można nim przecierać okolice oczu, nie piecze, ani nie podrażnia. Jedyne czego w nim mi brakuje, to mógłby dawać ciut większe poczucie odświerzenia skóry, jak dla mnie odświerza ciut przy mało. Ale ogólnie bardzo polecam, za komfort stosowania i delikatność.

rzeczywiście nawilża

Aż nieprawdopodobne... Mam tłustą cerę, żel do mycia twarzy na ogół ściąga mi skórę i na krem czekam jak na zbawienie. A tu użycie toniku wystarcza do nawilżenia! Nawet teraz, kiedy skóra jest dodatkowo wysuszona przez słońce. Kremu oczywiście używam nadal :P, ale ten tonik zapewnia uczucie nawilżenia, dotlenienia i orzeźwienia. Naprawdę bardzo go lubię, tym bardziej że nie jest przeznaczony do tłustej cery a na mnie działa znakomicie :).

Warto kupić

Bardzo dobry tonik. Ładnie pachnie, dobrze nawilża i zostawia bardzo przyjemne uczucie świeżości i czystości. Niezwykle delikatny. Zdarzyło mi się przez roztargnienie użyć go zamiast preparatu do demakijażu oczu i nic złego się nie działo, a oczy mam dość wrażliwe.

Well 01

bardzo dobry

Nic nowego nie dopowiem, oprócz tego, co już o tym toniku zostało powiedziane :). Oczyszcza, tonizuje itd., spełnia obietnice producenta. Skóra po nim jest ładnie napięta, nie ściągnięta. Potwierdzam, że jest tak łagodny, że można bez problemów "przejechać" po oczach. Daje odpocząć skórze, można po nim nie nakładać kremiku. Kolejny dobry tonik Oceanika :)

bardzo dobry

To jest chyba najlepszy tonik jaki miałam przyjemność stosować. Formuła bezalkoholowa nie wywołuje podrażnień ani nie przesusza skóry. Niezwykle skutecznie odświeża i pobudza, w sposób widoczny upiększa moją mieszaną cerę, nie wiem czy to za sprawą owego tlenu czy też niekoniecznie, choć zwykłam mniemać iż jest to bardziej chwyt reklamowy niźli coś więcej. Fakt faktem, tonik mi służy cokolwiek zawiera a piękny zapach działa na zmysły niczym chwila aromaterapii.Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze, zakup powtórzę za jakiś czas.

bardzo dobry

Bardzo dobrze nawilża i nie wysusza skóry, milutko pachnie. Odświeża. Używam go zawsze po umyciu twarzy. Nie wiem tylko czy jest mało wydajny, czy tak go lubię, że starcza na dwa tygodnie.

fajniutki

teraz właśnie szykuję się żeby go kupić :) Bardzo dobry tonik. Dobrze nawilża i jednocześnie odświeża. Cudznie pachnie. Bardzo podoba mi się też opakowanie, proste, ale z klasą.

bardzo fajny

Bardzo dobry tonik (tak jak wiekszość tej firmy), przyjemny zapach, dość dobrze nawilża - po jegu użyciu nie muszę od razu nakładać kremiku - eliminuje nieprzyjemnie ściągnięcie twarzy można spokojnie przecierać zaspane oczka. Polecam :)

Bardzo dobry

Jeden z moich ulubionych toników.Ładny zapach,dobrze nawilża,szybko się wchłania,nie klei się.Lubię też mleczko z tej serii.Polecam !

niezły

Bardzo skuteczny produkt do odświeżania cery. Ma neutralny zapach, skutecznie nawilża. Słabsze są jego właściwości oczyszczające - dlatego nie używam go do demakijażu, po zastosowaniu mleczka, tylko w ciągu dnia. Na wieczór zdecydowanie lepsze są produkty Eris, Oriflame.

Oceniam na 4.00

mile zaskoczyl mnie ten tonik; jest ratunkiem dla skory po uzyciu zelu lub mleczka:))jedynie co mi sie w nim nie podoba to zapach , niby jest bezalkoholowy , a jednak ....cos mi w typ zapachu nie pasuje i za to odejmuje jedna gwiazdke.

Oceniam na 4.00

Bardzo dobrze sprawdza sie jako nawilzacz i dotleniacz, po zmyciu twarzy mleczkiem mam zawsze wrazenie ogromnej tlustosci i szybciutko musze uzyc toniku, a ten sprawdza sie doskonale. Nie wysusza skóry i nie piecze, mozna przecierac nawet oczki i nic sie nie dzieje. Polecam :))