Body Colour, Krem do stóp przesuszonych

Body Colour, Krem do stóp przesuszonych

Receptura kremu powstała z myślą o przesuszonej skórze, ze skłonnością do rogowacenia. Zawiera intensywnie nawilżające składniki: mocznik, glicerynę, dzięki którym zmiękcza i nawilża skórę stóp. Witamina E i alantoina łagodzą podrażnienia i delikatnie natłuszczają, a składniki olejku z drzewa herbacianego utrzymują właściwą higienę stóp.
Krem sprawia, że Twoje stopy stają się miękkie – po prostu zadbane.

Bardzo dobry!

Bardzo fajny krem!
Poradził sobie z przesuszonymi piętami, pozadzieranymi skórkami, a nawet rozmiękczył nieco odciski. Osobiście bardzo lubię jego zapach. Ma dobrą konsystencję i wygodne opakowanie. Porządny, praktyczny kremik.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

tak, tak, tak

Nie wiem o co chodzi z tym zapachem paru osobom, może nie wszyscy lubią olejek z drzewa herbacianego.
Dla mnie ten krem to geniusz, czy to upalne polskie lato czy kraje południowe nigdy, ale to nigdy dzięki temu kremikowi nie miałam najmniejszych problemów z jakąkolwiek suchośią czy szorstkością stópek, a poza tym mojemu ukochanemu ten zapach nie przszkadza.

Używam tego produktu od: odkąd jest na rynku
Ilość zużytych opakowań: już nie pamiętam

Dobrze wygładza

Bardzo przyjemny krem do stóp. Dobrze je wygładza, to pewnie zasługa mocznika. Wydajne, małe, poręczne opakowanie. Przyjemnie się go stosuje. Krem dobrze wchłania się w stopy. Możliwe, że kupię ponownie, ale chcę wypróbować jeszcze inne kremy do stóp.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy temu

Peeling do ciała

Porażka!

Nie kupię go na pewno!!!
Śmierdzi, słabo się wchłania, słaby efekt nawilżenia. Jak taka firma mogła wypuścić coś tak słabego...
Za darmo go nie wezmę!
Do czego by go zużyć?!:-)

Używam tego produktu od:pół roku

średni

Zapach mi się bardzo nie podoba !
Nie wiem co to w ogóle jest. Na dłuższą metę nie wytrzymam z nim. Krem nie nawilża tak jak bym tego oczekiwała po kremie do stóp przesuszonych. Już chyba zwykła wersja tego kremu była dużo lepsza.
Po posmarowaniu stopy się kleją i krem długo się wchłania. Zaraz potem stopy są znowu suche...
Nie polecam

Używam tego produktu od: początku opakowania

raczej nie

krem porzadnie natluszcza i dosc dlugo sie wchlania za co odejmuje gwiazdke. nie polecam dla tych co ciagle sie spiesza.

-okropnie pachnie (odpada druga gwiazdka)
-troszeczke zmiekcza i delikatnie wygladza stopki
-pozostawia nieciekawy film
-natluszcza ale zdecydowanie za slabo nawilza
-tani i wydajny

generalnie nie spodobal mi sie.

Używam tego produktu od:miesiaca

Najlepszy

To mój ulubiony krem do stóp :) Jak do tej pory nie miałam lepszego.

Mam problematyczne stopy. Bardzo wysychają mi w nocy, zwłaszcza zimą - w sezonie grzewczym. Jest to dość uciążliwe, ponieważ nie jestem w stanie zasnąć, nieposmarowawszy ich wcześniej kremem. Jeśli krem jest lichy - ich suchość i pieczenie budzą mnie w nocy.

Krem Lirene jest dla mnie rewelacyjny. Odżywia stopy, zmiękcza naskórek, łagodzi pieczenie. Ma gęstą konsystencję przez co jest niemalże jak opatrunek na moje biedne stopki. Cena przystępna. Polecam wszystkim.

ogólnie dobry

Naprawdę nawilża i zmiękcza, natłuszcza zdecydowanie, nie tylko delikatnie - mógłby mniej, czekanie na wchłonięcie denerwuje, w końcu odpuściłam i już nie czekam [właśnie posmarowałam nim ręce i widzę że wchłania się dużo szybciej niż na stopach, dziwne...]
Ja nie zauważyłam podczas stosowania zwiększonego pocenia stóp, to pewnie przez drzewo herbaciane.
I zapach, na początku bardzo odstręczał, aż żałowałam że kupiłam ten krem, ale z czasem się przyzwyczaiłam, nawet można powiedzieć, że polubiłam.
Pewnie wrócę do tego kremu, ale najpierw wypróbuje inne (teraz Perfectę Daxa)

Używam tego produktu od: parę miesięcy, ale czasem nieregularnie

Może być

Bez rewelacji, ale w sumie ujdzie. Wygładza troszeczkę, ale nie powiem, żeby to był spektakularny efekt. Dość wydajny, bo używam codziennie od miesiąca i koniec jeszcze się nie zbliża (ale to może kwestia małych stóp ;) ). Zapach - może jestem nienormalna, ale bardzo mi się podoba - jakby frezja?

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

co za kanał!!

Z całym szacunkiem do firmy Eris...zakup tego kremu był wielką pomyłką!!
Nie chcę powtarzać innych opinii, ale ten smród jest nie do wytrzymania; raz posmarowałam nim stopy wieczorem i przez całą noc spać nie mogłam!
Oprócz tego strasznie długo się wchłania i jest nieprzyjamnie lepki. Po każdym użyciu muszę porządnie myć ręce.
Mam tez wrażenie, że od czasu kiedy go używam okropnie mi się stopy zaczęły pocić.
Obiecanego nawilżenia czy wygładzenia tez nie odzułam.
Własciwie jedyną zaleta tego produktu jest jego słaba wydajność; długo się z nim nie wytrzyma...

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:jedno

cieniasek

no jak to ma być krem do przesuszonych stóp.....
słabo nawilża, mam suchą skórę na całych stopach, przy tym rewelacyjnie szybko wysuszają mi się pięty, a ten krem z niczym sobie nie radzi - tak jakby się smarować wodą. Do tego mało wydajny. Nie polecam!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

NIE

Kupiłam ten produkt przez pomyłkę (miał być to krem nawilżający) i jestem bardzo niezadowolona. Krem nie nawilża stóp, cięzko go wsmarować, mam wrażenie,że większość kremu ląduje na prześcieradle czy kołdrze. Po aplikacji to ręce są bardziej nawilżone niż stopy (!!!). Duszący zapach drzewa herbacianego nie należy do ulubionych przeze mnie. Jednym słowem p.Eris ten kerm się nie udał