Dr Irena Eris, Lirene, Żel+oliwka pod prysznic

Dr Irena Eris, Lirene, Żel+oliwka pod prysznic

Posiada silne właściwości nawilżające i niezwykle odświeżający zapach owoców cytrusowych. Poprawia kondycję skóry podczas kąpieli chroniąc ją przed wysuszeniem. Dzięki zawartości składników aktywnych wzmacnia barierę naskórka, hamuje utratę wody, działa nawilżające i zmiękczająco.
Zawartość naturalnego oleju z winogron bogatego w NNKT i witaminę E sprawia, że żel pozostawia na skórze warstwę ochronną.

Jeden z ulubionych

Często sięgam w drogerii po ten produkt.
Moja skóra nie ma problemów z wysuszaniem, dlatego zawarta w nim oliwka w zupełności mi wystarcza.
Opakowanie ładne, obiecujące uczucie świeżości.
Niezbyt łatwo się otwiera, co można zaliczyć równie dobrze do zalet, bo zawartość nie wylewa się za każdym razem, gdy buteleczka spadnie z półki.
Bardzo przyjemny zapach, może i ulatnia się szybko, ale dzięki temu, nie kłóci się z zapachem perfum.
Idealny na szybki zimny prysznic latem.

Używam tego produktu od: 3 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: ok. 5

Gdzie ta oliwka?

Żel jak żel. Zapach ma ładny, delikatny i nie męczący. Ale poza tym zapachem to jest to totalna średniawka. Nie pielęgnuje szczególnie. Nie nawilża jakoś wyjątkowo. Pieni się jak każdy inny żel. Tylko gdzie ta oliwka? Jakoś nie zauważam jej cudownego działania.

Używam tego produktu od:kilka tygodni

Cudeńko

Cudowny kosmetyk!!! Po raz kolejny zauważam wyższość polskich kosmetyków nad zagranicznymi:) Fantastycznie pachnie - cytrusowo, bez chemicznej nuty, ma świetną konsystencję, nie wysusza skóry, a wręcz nawilża. Zdecydowanie poprawia samopoczucie. Moim zdaniem najlepszy z całej serii.

Używam tego produktu od: dawna...
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście, nie pamiętam dokładnie

3 rodzaje dolnej kreski

Nawet niezły

Zalety:
+ładny zapach
+przyjemna konsystencja
+wydajny i tani
+dobrze się pieni

Wady:
-nie nawilża (a czasami aż wysusza)
-nie ma w nim żadnej oliwki, która podobno miała być
-zapach trzyma się bardzo krótko na skórze

Znam lepsze żele, chociaż ten nie należy do najgorszych. Gdyby tylko lepiej nawilżał...

Nie zachwycił mnie :(

Liczyłam na nawilżenie mojej suchej skóry, ale się niestety przeliczyłam...
+ wydajność
+ cena
+ zapach

- nie nawilża, konieczny jest balsam i to natychmiast po wyjściu spod prysznica
- wysusza!!! - mam tłustą skóra na plecach i to jedyny specyfik, który ja doprowadził do normalnosci - natomiast skóra na nogach i rękach KATASTTROFA!!!

Używam tego produktu od:2 tyg

Wspaniały!!!

Używam jedynie próbkę ale już wiem że kupię duże opakowanie.
żel jest bardzo wydajny ,ładnie się pieni, pozostawia skórę bardzo gładką, łagodzi podrażnienia;D warty polecenia:)

Ilość zużytych opakowań: na razie próbka;)

wymęczyłam go

Kupiłam o głownie dlatego, że spodobał mi się jego zapach.
Nietstey w trakcie używania stawał się on coraz bardziej męczący i z ulgą zakończyłam jego stosowanie.

Żel, jak żel. Dodatek oliwki dla mojej skóry nie był wyczuwalny, bo żel i tak wysuszał skórę i stosowanie balsamu było niezbędne.
Pienił się średnio, za to był niesamowicie wydajny.

Ponownie już go nie kupię.

Używam tego produktu od:przez dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań:jedno

Ulubiony żel

Mojej skórze w zupełności odpowiada. Duzo się opalam, ale może nie mam mojej skóry , gdy użwyam innych żeli, muszę mieć balsam. Ten mi wystarcza. Oszczędność czasu i pięniędzy. :) Myje, nawilża , ładnie pachnie, czego chcieć więcej od zelu. Zaczełam od małej probki, a używam praktycznie non stop.

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: duzo

Tylko żel....

Oh jak ja kocham ten żel!! Jak to nie ma oliwki? Ja ją czuje nawet rano po wieczornym prysznicu. Zapach jest wspaniały, nie duszący jak johnsonowski czy palmolive. Nawilża skóre na prawdę długo, do następnego wieczornego mycia. Mam skóre bardzo wrażliwa z tendencją do pękania naczynek i nie widzę zadnych podrażnień ani suchości, zrezygnowałam nawet z balsamu do ciała. Jak widać niestety to" tylko" żel pod prysznic i nie robi nic więcej- nie pierze, nie sprząta i nie prasuje. Mam ogromne wrażenie ze jego oceny mocno zależą o kobiecych wahań hormonalnych......:)

Używam tego produktu od:miesiąc

Najlepszy

Czytając wypowiedzi moich poprzedniczek, na usta ciśnie mi się litościwy uśmiech. Bardzo cenię sobie produkty Dr Ireny Eris. Na żadnym jeszcze nigdy dotąd się nie zawiodłam. Żel z oliwką to mój faworyt! Rzeczywście zmiękcza skórę, NAWILŻA i nie powoduje podrażnień. Pięknie pachnie, jest wydajny i dobrze się pieni. Za taką cenę czego więcej chcecie, drogie Panie?
Asti- dla wrażliwej skóry została stworzona antyalergiczna seria Pharmaceris.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań: powyżej kilkunastu

Bardzo dobry

Nawilża skórę, ma ładny zapach, dobrze się zmywa ze skóry, cena jak na taki kosmetyk jest niska. Dobra konsystencja. Jeden z nielicznych żeli pod prysznic które mi pasują. Ciężko znależć jakiekolwiek minisy.Używam tego produktu od:dwóch tygodni

jest ok

nigdy nie oczekiwalam cudow od tego rodzaju kosmetykow bo do przesuszonej skory uzywam balsamow.
nie wydaje mi sie zeby jakos specjalnie nawilzal ale generalnie nie jest zly
podoba mi sie jego zapach i jakos tak wychodzi ze najczesciej wlasnie go kupuje pod prysznic

jest dobrym zelem pod prysznic i nic ponadto
tyle

Używam tego produktu od: