Program 24h, Krem odżywczo-detoksykujący na noc z witaminą E, Lirene, Nawilżający balsam do ciała

Zapewnia podwójne działanie nawilżające. Dostarcza skórze składników silnie nawilżających oraz utrzymuje odpowiedni poziom wilgotności. Zawarty w balsamie kompleks o działaniu Naturalnego Czynnika Nawilżającego (NMF) powoduje intensywne wiązanie wody przez komórki naskórka. Naturalne lipidy z masła Shea natłuszczają oraz powstrzymują nadmierne parowanie wody przez skórę chroniąc ją przed wysuszaniem.

Bez szału

Balsam jest ok. Szału nie ma. Dobrze nawilża i na tym koniec jego zalet. Nie polecam stosowania go na podrażnioną skórę (np. po goleniu), bo szczypie niemiłosiernie. Zapach też pozostawia wiele do życzenia...

Używam tego produktu od: miesiaca

Polecam!!!

Najlepszy nawilżający balsam na rynku jaki znam, daje radę mojej suchej skórze, doskonale łagodzi podrażnienia, także po depilacji, przyjemnie pachnie i ma przystępną cenę oraz jest wydajny Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:hmmm...trudno zliczyć :)

bardzo dobry

Balsam bardzo dobrze nawilża, nie podrażnia, ładnie się rozprowadza i szybko wchłania. Zapach ma śliczny: taki świeży, bliżej nie określony. Jak dla mnie jego jedyną wadą jest opakowanie, które nie chce stać na zakrętce, przez co utrudnia wydobycie resztek kosmetyku.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu... trudno określić bo stosuję go nieregularnie

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

Nawilża

Bardzo dobrze nawilża nawet silnie wysuszoną skórę, nie powoduje podrażnień, ma dość "ciekawą" konsystencje- jest w sam raz, bardzo dobrze się wchłania i na skórze suchej (do takiej jest przeznaczony)- nie pozostawia żadnych śladów w postaci białych smug i śladów. Zakupiłam go razem z żelem z tej samej serii, oba kosmetyki pachną intensywnie, ale bardzo przyjemnie. Jest dość wydajny, za taką cenę warto.

Używam tego produktu od: dawna

trójka

Ot, balsam nawilżający, powiedziałabym, że z gatunku tych 'dziennych':), bo dość szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej bądź tłustej warstwy, na noc wolę coś cięższego. Ma ładny zapach, trudno mi go określić, cosik cytrusów i... trawy? Rzeczywiście, odrobinę apteczny, ale mnie, jak wspomniałam, podoba się. Konsystencja trochę dziwnawa - ni to gęsta, ni rzadka, lubi spływać z ciała 'grupami', no nie wiem jak to nazwać;), określić. Jest tylko jedno 'ale' - nienajlepszym pomysłem jest smarować nim podrażnione partie ciała, chociażby po goleniu, bo... szczypie! I to, przyznam, nie podoba mi się, liczyłam, że balsam do skóry suchej=delikatność:(. A tu figa.
Opakowanie ładne, acz i tak, kiedy wykańczamy kosmetyk, trzeba je postawić na głowie:).
Na marginesie dodam tylko, że jestem właścicielką skóry normalnej, choć często przesuszonej moim jej zaniedbaniem, więc nie wiem, jak sprawdza się u tych naprawdę problematycznych.

Bardzo dobry na zimę

Po posmarowaniu na skórze zostaje tłusta powłoka - odpowiada mi to strasznie zimą, kiedy jestem na maksa wysuszona. Na lato wolę coś lżejszego. Cena niska a balsam na prawdę godny polecenia. Nie uczula i nie wywołuje podrażnień :)

Dobry ale nie rewelacja

Zapach faktycznie za mocny. Niby cytrynowy, ale taki przesadzony, niestety porownanie do srodka do WC jest trfne:) Nawilza jednak dobrze, ale wcale nie na dlugo. Wchlania sie szybko, mnie nie uczula.

odświeżacz do wc

Kupiłam go przez pomyłkę. Używam zazwyczaj ujędrniającego z tej samej serii. Ucieszyłam się nawt w pierwszej chwili, bo moja skóra jest wysuszona w sezonie grzewczym. Niech zatem ma nawilżanie. I miała. Balsam ładnie sie wchłania i na długo nawilża. Ale to nie ma żadnego znaczenia w obliczu smrodu środka do WC, którego użyto w charakterze kompozycji zapachowej. Nie rozumiem dlaczego, bo ujędrniający pachnie prześlicznie. Miałam wysypkę na nogach od tego draństwa przez kilka dni, ale za to gwiazdki nie odejmuję, bo bo mam skłonnośco do alergii na kosmetyki mocno pachnące.

Używam tego kosmetyku RAZ.

Dobrze nawilża

Eee tam. Przyczepiacie sie do zapachu, a ten jest poprostu cytrynowy ;D A za to jak nawilza. Nie zostawia tlustej warstwy i jest w sam raz dla mnie, bo skore mam bardzo sucha a czerwony balsam Garniera lepil sie tak ze w nocy spac nie moglam :P
Polecam.

znam lepsze

Kupiłam go do pary z żelem i razem dość dobrze współgraja ze soba. Dobrze nawilża i jeszcze wieczorem czuje na skórze poranne posmarowanie. Wchłania się dość szybko i mozna po chwili założyć ubranie. Co do zapachu nie mam zastrzeżeń. Muszę jednak przyznać, że w tej cenie są lepsze balsamy ;)

Ta woń...

Chętnie sięgam po linię Lirene, wiele z należących do niej produktów odpowiada mojej skórze. Przy balsamie nawilżającym nie pozostanę jednak długo, pomimo faktu , iż posiada zupełnie przyzwoite właściwości pielęgnacyjne.
Balsam ma miękką, stosunkowo lekką konsystencję, skóra absorbuje go szybko, staje się delikatna w dotyku, miękka i lekko nawilżona. Pozostaje na niej niewielki film oraz... zapach- niestety, dla mnie oglęnie rzecz ujmując- nie do przyjęcia- sztuczny, drażniący, nieudolnie imitujący po trosze owoce cytrusowe- limonkę, greifruty, pomarańcze- ze skutkiem detergentowym. Nie moge oprzeć sie wrażeniu jakbym wcierała w ciało płyn do mycia naczyń szczodrze wzbogacony pomarańczowym olejkiem do ciast.
Informacja na etykiecie "ciało i zmysły" brzmi dla mnie ciut komicznie w tym wypadku, bo jedyne zmysłowe doznanie, jakie serwuje mi balsam to- swędzenie w nosie.
Szkoda, bo to przykre gdy zupełnie przyzwoity kosmetyk, posiada tak banalną wadę i od swych właściwości, odstrasza aromatem.

byłby dobry, gdyby nie...

ten zapach. A raczej smród taniego spożywczego zapachu jak w oranżadzie w proszku sprzed kilkunastu lat. Przyprawia mnie o mdłości, na dodatek na skórze jeszcze gorzej pachnie, na szczęście nie długo.
Całkiem dobrze nawilża, posiadaczki skóry normalnej będa zadowolone. Szybko sie wchłania, nie zostawia filmu.
Ach, gdyby tak pachniał inaczej...

Zużyłam całe opakowanie i dodaję trzecią gwiazdkę. Balsam ma świetną budyniową konsystencję i dobrze nawilża. Doktor Ireno, proszę o zmianę zapachu na ten od balsamu ujędrniającego na przykład ;-).