Conditioner For Falling And Damage Hair (Odżywka do włosów zniszczonych i wypadających `Skrzyp polny`)

Conditioner For Falling And Damage Hair

Cena już od 6,29 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Odżywka zawiera wyjątkowo łagodne, naturalne składniki aktywne, które skutecznie pielęgnują włosy osłabione i zniszczone, poprawiając ich kondycję i wygląd.
Ekstrakt z młodych pędów skrzypu polnego wyraźnie wzmacnia włosy, stymuluje i wzrost i hamuje wypadanie. Opatentowana kompozycja mikronizowanych białek pszenicznych wnika w strukturę włosów, dogłębnie je odżywia i regeneruje, zwiększając odporność na uszkodzenia. Dodatkowo keratyna i prowitamina B5 wzmacniają i uelastyczniają włosy oraz przyspieszają ich regenerację, a naturalny prebiotyk inutec intensywnie nawilża, ułatwia rozczesywanie i zapobiega elektryzowaniu się włosów, przywracając im piękny, zdrowy wygląd.
Spektakularne efekty:
- zdrowe, gęste i mocne włosy,
- grubsze, bardziej puszyste i lśniące,
- odporne na uszkodzenia,
- długotrwale chronione przed łamaniem i rozdwajaniem się końcówek.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 68

Zmiana opakowania i sposobu stosowania - spłukiwać!

Skończyłam stosować jedną tubkę. Lubiłam odżywkę, bo wg producenta można było nie spłukiwać. Chciałam kupić kolejne opakowanie. Na stronie internetowej sklepu Farmona zauważyłam, że zmienił się wygląd opakowania, ale co ważniejsze - sposób stosowania. Teraz odżywkę wg producenta należy spłukiwać. Zdziwiona, napisałam do Farmony. Odpowiedziano mi, że poprawiono skład, nie mu już silikonów. Niestety, odpowiedź jest nieprawdą. Skład starej i nowej odżywki jest identyczny, silikony wciąż widnieją (wg strony producenta). Na kolejne zapytanie Farmona już nie odpowiedziała...
Zastanawia mnie zmiana polityki firmy co do stosowania. Odżywek niewymagających spłukiwania jest zdecydowanie mniej niż tych spłukiwanych, więc takie nieliczne odżywki pozostające na głowie mają powodzenie. A może okazało się w badaniach, że odżywka źle wpływa na włosy lub skórę, dlatego należy ją spłukiwać? Jeżeli tak, to producent powinien był szczerze odpowiedzieć, brak odzewu jest podejrzany.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1105311].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 73

Napisanych recenzji: 459

Dobra jako maseczka.

Jestem fanką szamponu ze skrzypem polnym z serii Herbal Care Farmony-pięknie pachnie i dobrze działa na moje włosy. Więc gdy zobaczyłam w Dayli(jedyne miejsce gdzie spotykam odżywki Farmony) odżywki z serii Herbal Care bez zastanowienia kupiłam tą ze skrzypem, zwłaszcza, że kosztuje bardzo mało-8 zł.

Odżywka dla mnie ma bardzo wartościowy skład-inutec, ekstrakt ze skrzypu oraz proteiny, no i jest przeznaczona do włosów wypadających, więc ja ją traktuję jak maseczkę-nakładając na umyte i osuszone ręcznikiem włosy na jakieś 30-40 minut, dwa razy w tygodniu.
Bo jeśli jakiś kosmetyk jest do wypadających włosów to dla mnie jest kosmetykiem do stosowania na skórę głowy, bo to stamtąd pochodzi problem(cebulki).
Poza tym mając włosy przetłuszczające się i skłonne do obciążenia nie wyobrażam sobie stosowania wszelkich kosmetyków bez spłukiwania innych niż wcierki i sera do końcówek. :)

Produkt jest ziołowo-proteinowy, brakuje w nim jakiegoś olejku, więc raczej nie zachwyci posiadaczek włosów bardzo suchych i/lub zniszczonych-włosy po tej odżywce są lekkie, niedociążone. Dla mnie akurat to plus-włosy zdają się być gęściejsze, bardziej puszyste, mają trochę objętości i są bardzo sypkie.
Nawilżenie dla mnie jest w porządku-włosy są miękkie, gładkie, dobrze się rozczesują i nie elektryzują, choć najlepiej jest naolejować włosy przed myciem lub dodać do tego produktu trochę odżywki emolientowej/kilka kropel olejku, bo samej odżywce brakuje emolientów, więc nawilżenie może być dla niektórych niewystarczające.
Odżywka nadaje elastyczności, wzmacnia włosy i poprawia ich kondycję, mniej się łamią podczas czesania, no i mniej wypadają(zwłaszcza podczas mycia widzę mniej włosów w wannie), do tego wyrasta sporo bejbików, więc jestem zadowolona ze spełnionych obietnic.

Mimo dużej zawartości protein(keratyna, proteiny pszeniczne) odżywka nigdy nie przeproteinowała mi włosów, choć moje włosy trudno jest doprowadzić do tego stanu. Jednak jeśli wasze włosy za proteinami nie przepadają(robią się sianowate i suche po kosmetykach z proteinami) trzeba mieć na uwadze, że ten produkt nie ma zbyt wiele emolientów, które zrównoważyłyby proteiny. ;)
Odżywka stosowana jako maska nie obciążyła mi włosów, nie przyspieszyła strączkowania, dla skóry głowy także jest przyjazna-nie powoduje podrażnień, swędzenia i wzmożonego przetłuszczania.

Konsystencja kosmetyku jest lekka, nieco wodnista(w porównaniu z konsystencją odżywki z żeń-szeniem z tej serii, to odżywka ze skrzypem jest wręcz wodnista, ale jeszcze nie tak wodnista jak odżywka 5 ziół Garniera) i mało treściwa, jednak nie spływa z włosów, dobrze się produkt nakłada na pasma, równie dobrze i szybko się spłukuje. Trochę trzeba jej nałożyć na włosy(z racji na lekką konsystencję), więc wydajność jest średnia-200 ml wystarczyło mi na dwa miesiąca stosowania 2x w tygodniu na półdługie i gęste włosy.
Produkt pachnie ślicznie-ziołowo-jabłkowo, świeżo, zupełnie jak szampon, którego czasami użyłam dona kompletu, efektem czego były pięknie pachnące włoski. :)

Opakowanie to bardzo wygodna tuba dzięki której łatwo się wydobywa odżywkę. Jest zrobiona z miękkiego plastiku, więc da się bez problemu rozciąć celem wydobycia końcówki. Zamknięcie na zatrzask jest wygodne, aczkolwiek plastik jest zbyt cienki i kruchy-na jednym zawiasie mi pękł, więc musiałam obchodzić się z tą klapką bardzo delikatnie, aby jej nie odłamać.

Bardzo przyjemny produkt, dla mnie naprawdę dobra maseczka proteinowo-ziołowa. Pielęgnuje włosy i skórę głowy, obietnice producenta są w dużej mierze spełnione. Jedynie do dostępności oraz braku jakiegoś olejku w składzie mogę się przyczepić, jednak nie są to ogromne minusy-produkt naprawdę warto wypróbować. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1055806].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

średnia

produkt będzie dobry do mało wymagających włosów , ja mam niestety zniszczone włosy po rozjaśnianiu z czarnego koloru do średniego blondu i są wysokoporowate . pomimo tego trochę nawilżył i dociążył i tyle regeneracji nie zauważyłam chociaż regularnie jej stosowałam czy reguluje wypadanie to nie wiem , ponieważ nie mam problemu z wypadaniem włosów. plusem jego jest wydajność ,skład i cena jak i również dostępność .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1006744].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 44

Zagośći u mnie na stałe

+można ją stosować bez spłukiwania jak i z
+nie przetłuscza włósów
+nawilża, odczułam efekt już po pierwszym zastosowaniu
+tania
+zniwelowała nieco moje wypadanie włosów, jednak w niewielkim stopniu
+o dziwo, ograniczyła pojawianie się łupieżu :D

Minusów nie znalazłam c:

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[983798].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 10

Świetna!

Po pierwsze - zapach łąki, który kocham.

Ponieważ mam bardzo geste włosy, które mają tendencję do puszenia się to uzywam tej odżywki bez spłukiwania, czyli trochę niestandardowo. Ślicznie wygładza, pomaga w rozczesaniu, odzywia i jest wydajna (co przy moim tempie "konsumowania" odżywek bardzo mnie zdziwiło, Sądziłam, że starczy mi może na tydzień). W zasadzie ta odżywka nie ma dla mnie minusów. Odejmuję pół gwazdki za dostepność - w mojej okolicy jej nie ma.

Używam tego produktu od: 3 miesiące z przerwą
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[937341].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

efekt zadowalający

Za 7,50 mam duże opakowanie, wydajnej odżywki, która nie obciąża włosów (jeśli nałoży się jej odpowiednią ilość - nie można przesadzać), zapobiega elektryzowaniu, zdecydowanie ułatwia, a nawet umożliwia, rozczesywanie, włosy są po niej gładkie i błyszczące, ogólnie jestem bardzo zadowolona, jednak ucinam gwiazdkę, bo nie wydaje mi się, że zapobiega wypadaniu (przynajmniej u mnie).

Używam tego produktu od: około roku (jeśli używam, to codziennie, ale używałam w międzyczasie innej odżywki)
Ilość zużytych opakowań: trzy opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[921968].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 30

rewelacyjna

Kolejna świetna odżywka tej firmy.

Włosy miękkie, śliskie, błyszczące, sypkie.
Regeneruje włosy, końcówki nie są takie suche, włoski odżywione.

Pół gwiazdki odjęłam za to, że moje włosy są cienkie i delikatne, dlatego wolę odżywki bardziej płynne jak lniana czy rumiankowa z tej firmy.

Ilość zużytych opakowań: nie całe jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[881734].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 18

Mój ulubieniec!

Odżywka ta okazała się ratunkiem dla moich włosów. Zdecydowanie lepsza od innych produktów tego typu z wyższej półki cenowej.

Zalety:
+cena
+przyjemna konsystencja
+ładny zapach
+wydajna
+łatwo się rozprowadza
+nawilża
+włosy są wygładzone, lśniące, miękkie a po miesiącu stosowania zdecydowanie mniej wypadają

Wad nie zauważyłam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[875673].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 73

Kocham to coś

Cześć Dziewczynki:) Jak macie to coś i nie chcecie to piszcie-wymienię się ;)
Nigdzie nie moge jej kupić :/ albo juz nie ma albo wciąż nie ma...
dostałam tę odżyweczkę dość dawno, używałam jedną tubę 3miesiace ,dlatego że jestem oszczędna iwole mniej nakładać niż za dużo...
ja nie spłukiwałam jej bo jest bardzo lekka,nie jest tłusta

zachwycona jestem jej działaniem,poważnie !
-swietnie nawilża
-nie obciąża
-nie plącze i nawet ułatwia rozczesywanie
-wlosy są puszyste,sypkie i lśniace
-mam dość dużo grubych wlosow mimo farbowania ale dzieki tej odżywce wypadało mi ich podczas mycia może z 10sztuk!
-tani
-bardzo wydajny

Używam tego produktu od: 3miesiące jedna tuba
Ilość zużytych opakowań: 1całe duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[818560].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 77

Przyjemna

Kupiłam ja z przekonaniem, że mam do czynienia z tradycyjną odzywką do spłukiwania. Jakiez było moje zdziwienie, gdy na blogu jednej włosomaniaczki przeczytałam, że jest to odzywka bez spłukiwania. Z wielką ciekawością udałam sie do łazienki po swój egzemplarz i faktycznie- b/s! :D
Nastaienie miałam sceptyczne, bo pamiętam czasy wczesnej młodości, kiedy to eksperymentowałam silikonowcami Pantene do prostowania włosów, a które przyniosły więcej szkody, jak pożytku. Ale jej postanowiłam dac szansę. Dałam i... się nie zawiodłam :)
Odzywka ma bardzo przyjemny zapach- zupełnie nie nachalny, jednak nie utzymuje sie on na włosach po aplikacji.
Jest bardzo wydajna (ja ok 3/4 tubki zuzyłam mysląc, że jest ona odzywką do spłukiwania, dlatego nie wystarczyła mi na stosunkowo długi okres czasu), jej konsystencja pozwala na bezproblemowe rozprowadzenie po włosach. Mam włosy za łopatki, a ilośc wielkości pestki śliwki jest idealna na jednorazowe użycie.
Kolejny plus to cena! Wręcz śmieszna. W promocji w Wispolu można dorwać ją za 5 zł :D
I co najwazniejsze to to, że poradziła sobie z moimi wielce problematycznymi wysokoporowatymi włosami, które cierpią katusze po odstawieniu katownicy (teraz to właściwie mają okres rekonwalescencji po wieloletnich cierpieniach). Odzywka potrafi okiełznać nawet te partie moich włosów, które wiecznie są suche i napuszone. Dodatkowo, co dla mnie bardzo ważne to świetnie podkreśla fale, uelastycznia i nabłyszcza włosy.
Użytkowana w nie za dużej ilości (tak, jak pisałam- wielkości pestki śliwki) na pewno nie obciązy i nie przetłuści włosów.
Łatwo jednak można przesadzic z jej ilością. Często miałam tak, że wycisnęła mi się z tubki za duża ilośc produktu i całość wsmarowałam we włosy. Nie dość, że stały się one matowe, suche, szorstkie i bez życia (krótko mówiąc- przeproteinowane), to na dodatek zniknęło uczucie świezości.
Czy pomocna jest w problemie wypadających włosów? Szczerze mówiąc, nie wiem. Nigdy nie nakładałam jej od nasady. Zawsze robię to od ucha, aż po końcówki moich włosów. Gdy stosowałam ją, jako odżywkę do spłukiwania, nigdy nie zrobiła mi krzywdy, czyt. nie przetłuściła włosow :)
Należy pamiętać, iż trzeba zachowac umiar w ilości stosowanego produktu. Stosowany odpowiednio na pewno nie zaszkodzi, a wydobędzie z naszych włosów to, co najpiekniejsze.
Obecnie jestem w fazie testowania jej lnianej siostry i po kilku uzyciach moge powiedzieć, że ich działanie jest bardzo podobne. Więcej będę mogła powiedzieć, gdy wyrobię sobie o niej konkretne zdanie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[813211].usefull || 0 }}% pomocna.