Olejek kąpielowy z grejfrutem i miętą

Olejek kąpielowy z grejfrutem i miętą

Odświeżająca kąpiel z naturalnym olejkiem zielonej kędzierzawej mięty, owoców grejpfruta, wyciągiem z otrębów pszennych i d`pantenolem. Pobudza, działa antyseptycznie, odświeża, łagodzi napięcia lękowe. Wspomaga walkę z cellulitisem, wygładza i ujędrnia skórę. Puszysta, aromatyczna piana i wspaniały zapach.

To nie to

Kupiłam olejek w promocji za 4zł. Używam tylko kiedy kąpię się w wannie.
Najpierw zalety:
+ po kąpieli z dodatkiem olejku skóra jest mięciutka, jakby wygładzona
+ fajnie się pieni
+dość wydajny

Za minus uważam zapach, połączenie grejpfruta z miętą wydawało mi się całkiem przyjemne, dopóki nie wlałam go do wanny. Zapach kojarzy mi się z płynem do mycia naczyń- Ludwikiem.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 butelki

Pięknie pachnie

Warto wypróbować chociażby dla tego cudownego zapachu. Idealny do aromaterapii. Tworzy dość obfitą pianę, ale pod warunkiem, że nalejemy go więcej niż zaleca producent. Piana długo się utrzymuje, praktycznie przez całą kąpiel. Po kąpieli skóra jest nawilżona i delikatnie pachnąca.
Raczej mało wydajny, ale można go stosować od czasu do czasu jako alternatywę innego produktu.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy

dobry, tani, pachnący

Uwielbiam zapach (i smak) grapefruita i mięty a ich połączenie to już.. miodzio:D
Używam pod prysznic bo z zasady nie kąpię się w wannie nalewając dużo wody. To nie jest mój sposób na relaks. Oszczędność środowiska i czasu.
Olejek jest dość wydajny i dobrze oczyszcza ale martwię się jedynie obfitą pianą pochodzącą z siarczanu laurylu...Wiem, wiem 99,9% żeli pod prysznic zawiera ten składnik ale niestety nie mogę dac 5 gwiazdek. Dałabym 4,5.

Używam tego produktu od:3 m-ce

depilacja ciąża

Ach, zapach!!!

Pięknie pachnący kosmetyk do kąpieli. Zapach bardzo energetyzujący i odświeżający, kąpiel w nim to sama przyjemność. pozostawia ciało przyjemnie gładkie, nawilżone i pachnące. W perfumerii powiedziano mi, że to najpopularniejszy z olejków Farmony. Polecam.

eliksir na doła

nie wyobrażam sobie teraz porannego prysznica bez tego olejka, nic mnie tak nie budzi rano i nie poprawia humoru jak jego zapach, oprócz tego dobrze myje i pielęgnuje skórę, zarówno po prysznicu jak i po wannie skóra jest miękka , delikatna, pachnąca, poprostu cudowna...polecam !!!!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

Dla mnie doskonały

Dla mnie jest super, używam do kąpieli i jako żel pod prysznic, doskonałe własciwości myjące, nawilża, kąpiel z nim stała się rytuałem.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: kilka...
Recenzja: ...