Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Pulse, Mgiełka zapachowa do ciała

Pulse, Mgiełka zapachowa do ciała

Cena już od 27,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Lekka zapachowa mgiełka do ciała `Beyonce Puls`e zapewni Twojemu ciału blask . Zawiera miliony drobinek brokatu , które po aplikacji na ciało mienią się . Jest to świetne połączenie cudownej woni z błyskotliwym wyglądem. Błyszczące refleksy należy aplikować na ciało , a nie na ubrania. Perfumy z blaskiem świetnie podkreślają opaleniznę, odbijają światło oraz idealnie nadają się na wyjścia . Sprawiają , że nasze ciało cudownie pachnie i luksusowo lśni .

zapachowa
uzupełnienie perfum
w sprayu
100 – 250ml

gdyby nie te okropne drobinki...

Lubię mgiełki zapachowe i chętnie używam ich latem. Nie przepadam za upałami i uważam, że przy wysokich temperaturach lepiej sprawdzają się lekkie mgiełki niż duszące perfumy. Dlatego zawsze żałuję, że w drogeriach wśród mgiełek zapachowych jest tak niewielki wybór...
Mgiełkę sygnowaną Beyonce kupiłam ze względu na ładny, przyjemny zapach. Jest słodki, ale jednocześnie dość orzeźwiający i chłodny - dla mnie idealny na lato. Niestety, drobinki obecne w mgiełce działają mi na nerwy. Skóra świeci się brokatowo i nic nie poradzę, ale wg mnie wygląda to tandetnie. Nie lubię tego typu efektów - odrobinę drobniutkiego brokatu jestem w stanie znieść na powiece, ale w żadnym wypadku na całym ciele... Dlatego mimo całkiem przyjemnego zapachu nie skuszę się ponownie na zakup tego produktu.

Ilość zużytych opakowań: pod koniec pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[857149].usefull || 0 }}% pomocna.

najlepsza mgiełka ever ;)

Jak dla mnie mgiełki do ciała są wspaniałym rozwiązaniem na wakacyjne upały - wiadomo , że w autobusie i miejscach publicznych jest duszno, ciężko wydychać , a co dopiero , gdy obok nas siedzi ktoś mocno popsikany perfumami . W obawach o dobro i życie innych ludzi w upalne dni odpuszczam sobie moje przesycone słodkością perfumy odstawiając je własnie dla tej mgiełki .
Używam Jej od początku wakacji , czyli już dosyć sporo mogę o niej powiedzieć .Zapach jest bardzo słodki , nie drażniący - po prostu słodki. Nie jest to zapach landrynkowy, ale z nutką tajemniczości i zmysłowości . Nie umiem do końca go określić , po prostu bardzo mi się podoba , co jest oczywiście kwestią gustu .
Zapach mimo tego, że jest to mgiełka , utrzymuje się na prawdę bardzo długo na skórze .
Dla mnie plusem też jest opakowanie - mam pewność, że nigdy się nie potłucze i nie narobi szkód .
Uwielbiam dozownik , który nie psika w jedno miejsce , co bardzo mnie wkurza . Psikając czuję się otulona tym zapachem, a oprócz tego zostawia na skórze drobinki brokatu. Nie jest to chamski brokat, nie świecę się jak kula dyskotekowa , wręcz przeciwnie - są to subtelne drobinki brokatu, które wspaniale podkreślają opaleniznę .

Podsumowując , jest to bardzo przyjemny produkt , który od początku wakacji umila mi życie ;) . Wielu osobom spodobał się ten zapach u mnie , myślę , że warto się za nim rozejrzeć .

Więcej informacji na blogu : LOVEANDVANILLASCENT.blogspot.com

Używam tego produktu od: wakacji
Ilość zużytych opakowań: w połowie jedno :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[828852].usefull || 0 }}% pomocna.

Ideał na wiosnę-lato

Kupiłam ją w tamtym roku w lato. Idealnie się sprawdza. Nie tylko pięknie pachnie, świeżo i dziewczęco, ale i pozostawia delikatne drobinki na ciele, włosach itd. Uwodzi zapachem. Ma fajne opakowanie z wygodnym atomizerem. Jest wydajna, tania i łatwodostępna:)) Lubię ją bardzo.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[752776].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja rąk

luuubię :)

bardzo świeży a zarazem słodki zapach :) długo utrzymuje się zarówno na skórze jak i na ubranaich :)bardzo go lubię :) zostawia na skórze mieniące się drobinki :)

Używam tego produktu od: używałam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[708619].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudowna mgiełka !

Mgiełka ma super zapach taki świeży.

Zalety:
-utrzymuje się na skórze do 3 h co jak na mgiełkę do ciała jest dużo
-nie wysusza skóry
-poręczna buteleczka
-przystępna cena ok. 25 zł za 125 ml
-dostępnosc drogerie: rossman, stars inp.
-drobinki nie są bardzo widoczne, więc spokojnie mozna pryskac sie na codzien, najbardziej je widac w sloncu i jasnym swietle

Wady:
-gdy nie chcąco prysniemy na ubrania moze zostac plama, poniewaz mgielka ma gesta, oleista konsystencje i wlasnie za brudzenie ubran odjelam pol gwiazdki.

Uważam, że za takie pieniadze jest to rewelacyjny produkt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[682354].usefull || 0 }}% pomocna.

przyjemna

jak dotąd mam2: Pulse i Heat Rush, planuję dokupić Heat.

kompozycja zapachowa mgiełki Pulse odpowiada mi bardziej niż edp. wanilia nie wybija się tu na pierwszy plan i nie przymula. czuć głównie cytrusy i kwiaty, jest przyjemnie, świeżo.

błyszczących drobinek nie należy się tu obawiać. nie można z nimi przesadzić, wydaje się ich być dużo, ale są maleńkie i nieszkodliwe.

jeśli chodzi o trwałość i wydajność to nie należy się wiele spodziewać, w końcu to tylko mgiełka. tak do 2h zapach jest wyczuwalny dla co wrażliwszych nosów. reszta społeczeństwa po 1h będzie miała z tym trudność.

cena bardzo fajna. ja kupiłam za 25zł.

zawiera alkohol.

PS. mgiełka Pulse powinna chyba być z odpowiedniej kategorii. ludzie będą jej szukali wśród mgiełek i dezodorantów, nie wśród perfum.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[682263].usefull || 0 }}% pomocna.