Olejek kąpielowy z lawendą

Olejek kąpielowy z lawendą

Relaksująca kąpiel aromatyczna z naturalnym olejkiem eterycznym z lawendy Mont Blanc, wyciągiem z otrębów pszennych i d`panthenolem łagodzi depresję, zmęczenie, ociężałość, bezsenność, bóle reumatyczne i migreny. Kąpiel taka odpręża, uspokaja, poprawia nastrój i zmniejsza objawy stresu. Nawilża i delikatnie natłuszcza skórę.

Ze względu na swe właściwości lecznicze i wspaniały zapach lawenda jest najcenniejszym olejkiem w aromaterapii. Naturalny olejek lawendowy nadaje kąpieli niepowtarzalny kwiatowy zapach.

zawiedziona

Zawiedziona jestem tym produktem, gdyż jak do tej pory moja przygoda z produktami tej firmy była jak najbardziej pozytywna
minusy:
-niestety ale mało to przypomina zapach lawendy
- właściwie ten produkt n ie robi nic dla skóry
-zapach utrzymuje się bardzo krótko po użyciu
-słabo się pieni
-skóra ani nie jest nawilżona ani bardziej miękka jak przed użyciem produktu
-mało wydajny, trzeba dużo wlać, żeby było widać w ogóle jakieś efekty (np. pianę)
plusy:
-jedynie co, to nie wysoka cena, ale marne to pocieszenie

Namiastka lata w zimie

Zapach lawendy nie tak łatwo podrobić. Zwykle wychodzi duszący, ziołowy bądź przypomina zawieszkę na mole z babcinej szafy.
Na szczęście w tym olejku jest dość łagodny, bliski naturze - aromatowi lawendy ogrodowej, kwitnącej pod koniec lata. Potrafi wspaniale zrelaksować i wyciszyć. Docenią go osoby mające problem z zasypianiem.
Oczywiście nie jest to olejek w czystej postaci, raczej gęsty płyn/żel z dodatkiem olejku, na co jednak mogę przymknąć oko - mam skórę normalną, która nie potrzebuje mocnego natłuszczenia. Poza tym nie znoszę śliskiego osadu na wannie. "Olejek" Farmony na szczęście go nie zostawia. Tworzy puszystą, choć niezbyt obfitą piankę, delikatnie barwi wodę na niebiesko. Działa raczej na zmysły, na skórę nie ma większego wpływu. Użyty jako żel pod prysznic (producent dopuszcza taką możliwość) dobrze oczyszcza, nie ściąga skóry, choć z balsamu nie rezygnuję.
Opakowanie brzydkie, na szczęście wygodne, z dozownikiem. Wydajność kiepska (kilka kąpieli) - za to gwiazdka w dół.
Zapach lawendy jest specyficzny (raczej wytrawny), polecam jedynie koneserkom lubiącym wylegiwać się w wannie ;-)

Używam tego produktu od: 3-4 tygodni

może być...

ma zapach lawendy :) który ostatnio polubiłam :) miło roznosi się jej aromat podczas kąpieli lub prysznica, olejek a raczej żel jest gęsty ale pianka nie jest kremowa,chociaż gęsta,nie zostawia tłustego,ochronnego fimu jakto oelejki (chyba coś nie tak :( )dobrze myje,relaksuje ale nie nawilża ani nie odżywia - mam mieszane uczucia jako zel pod prysznic zupełnie ok :) ale balsam po kąpieli musi być tak czy owak...

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Średniaczek

Olejek niczym się nie wyróżnia- ani na plus, ani na minus. Pachnie ładnie, pomaga się zrelaksować, daje złudzenie odrobinę pielęgnacyjnej kąpieli ;) Ale nie zauważyłam, by prawdziwie nawilżał i natłuszczał- porównując, oczywiście, z innymi preparatami do kąpieli, a nie ze smarowidełkami (których użycia po tym i większości olejków lepiej nie zapomnieć).
Aha, w okresie grzewczym, kiedy skóra jest wyjątkowo wrażliwa i boryka się z przesuszeniem, olejek jeszcze jej "dołożył", niestety :(
Wydajność mogłaby być większa, opakowanie całkiem poręczne i praktyczne, choć wybitnie urodne nie jest ;)

Właściwą oceną byłoby 2,5 * :)