Olejek kąpielowy z pomarańczą

Olejek kąpielowy z pomarańczą

Uspokajająca kąpiel z pomarańczą zalecana jest szczególnie przed snem. Naturalny olejek pomarańczy nadaje kąpieli charakterystyczny owocowy zapach. Przynosi ulgę w depresjach, napięciach nerwowych i stanach lękowych. Łagodzi bezsenność, stres, uspokaja. Opóźnia proces starzenia się skóry. Nawilża i lekko natłuszcza skórę, nadając jej przyjemny zapach i zdrowy wygląd.

Naturalna przyjemność

Używam go na zmianę z eukaliptusowym - jest od niego bardziej intensywny zapachowo i zdecydowanie "słodszy" w zapachu, ogólnie właściwości podobne:
+ ładnie pachnie
+ nawilża skórę, lekko natłuszcza
+ jak na olejek porządnie się pieni
+ relaksuje

Z minusów to przykleja się do ścianek wanny przez co ciężko ją domyć po kąpieli i zdecydowanie nie polecam golenia w takiej wodzie bo potem wszystkie włoski doklejają się właśnie do wanny.

Używam tego produktu od: dłuższego czasu
Ilość zużytych opakowań: 4-5 opakowań

Super !

Używam go regularnie. Świetny zapach, który odpręża. Sprawia , że skóra jest nawilżona i miękka po wyjściu z wanny . Dodatkowym plusem jest cena. Nie zauważyłam minusów.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 2 - 3

Również pod prysznic

Bardzo przyjemny, pobudzający i poprawiający humor zapach pomarańczy. Mnie z rana budzi lepiej niż kawa.
Bardzo dobrze się pieni. Skóra jest przyjemnie nawilżona, gdy brak czasu nie trzeba nakładać balsamu.
Bardzo wydajne.

Używam tego produktu od:1 rok

dzienny smoky eyes

naturalny aromat

Bardzo naturalny aromat pomarańczy, lekko gorzkawy, intensywny

Mocno się pieni, ale piana nie utrzymuje się długo

po kąpieli skóra jest nawilżona, lekko natłuszczona i pięknie pachnie...

doskonały zarówno do kapieli jak i jako żel pod prysznic

Używam tego produktu od: 3-4 mcy
Ilość zużytych opakowań: ?

Mało znana rewelacja

Mało kto słyszał w ogóle o tym produkcie. Nawet ja, dobrze znająca asortyment Farmony, strasznie się zdziwiłam, widząc go na półce jakiegoś małomiasteczkowego sklepiku, bez wahania kupiłam, wybierając wśród innych pięknych zapachów. Olejek okazał się świetny! Pachnie przecudownie, sama pomarańcz, zero chemii. Jako płyn do kąpieli sprawdza się świetnie, dobrze się pieni, podobnie jako żel pod prysznic. Zapach utrzymuje się bardzo długo na ciele, a olejek jest wydajny. Niesamowicie odpręża po ciężkim dniu.

Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego

4,5*

Jestem jego stałą "używaczką", do tego 'niemal' zachwyconą :D O ile "Lawenda" mnie rozczarowała, o tyle "Pomarańcza" jest zaskoczeniem na ogrooomny plus!

+ olejek ma wg mnie naturalny świetny zapach (połączenie słodyczy miąższu pomarańczy i cierpkości skórki), nawet trwały jak na żel pod prysznic (do kąpieli nie stosowałam, z góry orzekłam, że jest za mało skoncentrowany ;) )

+ po prysznicu skóra nie jest wysuszona, tylko jedwabista (choć byłoby jeszcze lepiej, gdyby olejek był nieco bardziej "oleisty")

+ wspomaga leczenie podrażnień i uczulenia (przynajmniej mojego ;) nie wiem, jak byłoby u innych), zmniejsza zaczerwienienie. Byłam w pozytywnym szoku, ale tak podziałał!!!

+ olejko-żel pieni się dobrze (oddałabym część tej piany za lepsze natłuszczenie :lol: ) i jest IMO wydajny. Choć, przyznaję, u mnie "schodzi" szybko, bo lubię nim myć ręce, twarz...

+ cena wyjątkowo przyjazna za taką objetość i jakość :)

Ilość zużytych opakowań: parę

można spróbować

Kosmetyk kupiony przez przypadek w pośpiechu. Myślałam, że to Bielenda.

Bardzo przyjemny odprężąjący zapach. Gęsta, dobra piana. Funkcjonalne opakowanie...Ale to nie to. Wolę Bielendę :) Skóra nie jest nawilżona po kąpieli i nie czuję się zrelaksowana po kąpieli gdy czeka mnie batalia z balsamem.

hmmm...

czegoś mi w nim jednak brak. Moze tego charakterystycznego dla olejków efektu nawilżenia? Ten olejek jest dobry - troszkę się pieni, jest bardzo duży wybór różnych wariantów zapachowych, świetnie relaksuje, łagodnie myje. Jak dla mnie, jest mało wydajny! Strasznie szybko mi się zużywa, ale wybaczam mu to bo cena jest naprawdę niska - 9 zł za 300ml! Choćby z tego względu warto na niego zwrócić uwagę. Ma troszkę za dużo detergentów, i dlatego nie nawilża skóry tak jak mozna by się tego spodziewać - użycie balsamu do ciała jest po prostu konieczne. Podoba mi się ten olejek, na pewno wypróbuję inne zapachy, bo w tym najbardziej rozczarował mnie zapach - uwielbiam pomarańcze, ale tan aromat jest strasznie syntetyczny... pachnie niby pomarańczami, ale dość chemicznie, troszkę mi się kojarzy z płynem do zmywania naczyń :D
Mimo to polecam, polubiłam :)

przyjemny

zużyłam jedno opakowanie. Olejek ma przyjemny mocno cytrusowy zapach, bardzo dobrze się pieni przez co jest dość wydajny (w przeciwieństwie do innego olejku tej firmy). Ciało po umyciu owszem jest pachnące,gładkie,miękkie jednak moja skóra (zwłaszcza nogi)domaga się użycia balsamu, bo olejek nie nawilża zbyt dobrze ale też nie wysusza.