Aloe, Gentle Toner (Tonik łagodzący)

Aloe, Gentle Toner (Tonik łagodzący)

Zgłoszony przez Beatę:

Bardzo polecam osobom, które mają wrażliwą cerę. Tonik ten, dzięki zawartości dość dużej ilości wyciągu z aloesu, znakomicie koi i odświeża podrażnioną skórę, a także intensywnie nawilża, ujędrnia i wygładza. Kosmetyk ten jest bezalkoholowy i ma bardzo ładny świeży zapach. Idealny dla cery trądzikowej, gdyż dobrze goi wszelkie zmiany na skórze.

Skład: Aqua, Glycerin, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Phosphate, Imidazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Tetrahydroxypropyl Ethylenediamine, Allantoin, Parfum, Methylparaben, Alcohol Denat., Aloe Barbadensis, Propylparaben, Ethylparaben, Butylene Glycol, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Benzyl Salicylate

Cena: 17,90zł / 150ml

Rewelacyjna rewelacja!

Moim zdaniem jest doskonały w każdym calu!

Plusy:
*pachnie przepięknie,
*oczyszcza,
*skóra jest po użyciu czysta i gładka,
*cena przystępna,
*odświeża rewelacyjnie,
*dobrze zmywa makijaż

Minusy:
/braaak! :-)

Szczerze polecam ten produkt!

Używam tego produktu od: Używałam przez miesiąc.
Ilość zużytych opakowań: jedno na razie

W ogóle nie oczyszcza

Tonik owszem, delikatny, ale niestety- nie zmywa brudu z twarzy. Po kilku dniach po zakupie przestalam używać i wróciłam do swojego poprzedniego toniku. Dzis mnie podkusiło, żeby przemyć nim twarz przed nałożeniem kremu. Moja skóra stała się lepka i ciężka a to na pewno nie jest wina kremu, gdyż nic mi się nigdy po nim nie dzieje. Nie mogłam znieść tego dyskomfortu i poszłam przemyć twarz jeszcze raz lepszym tonikiem i okazało się, że na twarzy mam jeszcze zanieczyszczenia po całym dniu!!! (mimo, że umyłam żelem i tonikiem z tej właśnie serii aloesowej). Nałożyłam krem jeszcze raz na czystą skórę i jest w końcu ok.
TEN TONIK TO WODA ZAPACHOWA Z LEPIĄCĄ SUBSTANCJĄ
Ble

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 i ostatniego

udany

W przeciwieństwie do aloesowego żelu oczyszczającego, tonik okazał się bardzo przyjemnym kosmetykiem. Moja dość tłusta cera zmęczona antybakteryjnymi tonikami, bardzo dobrze zareagowała na ten kosmetyk. Tonik delikatnie nawilża, bez uczucia lepkości, łagodzi drobne zaczerwienienia i inne podrażnienia, o dziwo oczyszcza! Po użyciu czuję, że moja twarz jest czysta i odświeżona. Jedynym mankamentem jest słaba wydajność, ale pewnie jeszcze go kupię.

Jak makijażem powiększyć usta

zawód

Nie jest to zły kosmetyk, jednak nie tego się spodziewałam. Szczególnie po tak dobrych recenzjach.
Tonik niewystarczająco nawilżał moją skórę. Również nie dostrzegłam żadnych kojących właściwości. Nie pomógł na partiami przesuszoną skórę.
Zapach nie szczególny.
Wydajność standardowa.

Używam tego produktu od:

Moj ulubiony

Bardzo ładnie delikatnie pachnie :) Nie podrażnia skory, mam cere mieszaną i delikatnie ją nawilża ale nie błyszczę się po jego użyciu. Cena nieduża :) Świetny :)

Używam tego produktu od:zawsze
Ilość zużytych opakowań:dokładnie nie pamiętam ale ok 10 napewno

przyjemny

Bardzo fajny tonik - dawal uczucie odswiezenia i nawilzenia, mam tez wrazenie, ze rzeczywiscie koil. Ladny zapach. Nie wiem, czy kupie, bo tyle do wyprobowania...

Używam tego produktu od: kilka msc

O tak :D

Kolejny udany kosmetyk Oriflame do pielęgnacji twarzy, którego używałam :D Tonik doskonale oczyszcza i odświeża, łagodzi podrażnienia. Ma niesamowity zapach, starcza na bardzo długo (miałam go pół roku). Jedyny minus- skóra troszkę się po nim kleiła. Polecam :)Używam tego produktu od: już skończyłam 1 opakowanie

Zakochałam się.

Bezkonkurencyjny KWC.

Wzięłam go aby zmywał resztki makijażu (jest do tej roli doskonały, nawet do oczu), a tu tyle niespodzianek się pojawiło...

Lagodzi trądzik "leczony" wcześniej antybiotykami i wszelkimi miksturami. Niebywałe u mnie, naprawdę :) Napina skórę, nawilża. Jest delikatny. Buźka się nie klei. Ślicznie pachnie, w promocji ma przystępną cenę (bez niej i tak będę kupowała ;) )
Używam tego produktu od: 3 tygodnie

fajny tonik :)

Super odświeża, zmywa zanieczyszczenia. Skóra jest ładnie oczyszczona i wygładzona :) Fajnie, świeżo pachnie. Ładne opakowanie. Bardzo dobry tonik! Na minus mała pojemność - dość szybko się kończy, a nie jest tani.

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Żel+tonik=rewelacja

Początkowo pomyślałam o nim "woda o zapachu aloesu". Ale wraz z używaniem stopniowo dostrzegałam jego zalety. Lekko ujędrnia i ładnie nawilża skórę po użyciu żelu do twarzy z tej samej serii. Twarz jest świeża, rozjaśniona i ożywiona. Nic nie piecze, nie powoduje dyskomfortu. Do tego ten urzekający, delikatny zapach... :)
Godny polecenia kosmetyk.

P.S. Zaznaczyłam opcję "nie wiem" przy pytaniu o ponowny zakup, ponieważ jest jeszcze tyle toników, których nie wypróbowałam... ;)

Używam tego produktu od: kilku miesiący

może być

Tonik jak tonik - przyjemnie odświeża, nie wysusza, nie powoduje podrażnień ( ale też nie wpływa na łagodzenie istniejących ). Ładnie pachnie.
Nie sądzę, żeby był w stanie ujędrnić cokolwiek;), tylko lekko napina skórę.
W promocji można spróbować, bo choć niczym szczególnym się nie wyróżnia, to przynajmniej nie robi szkód;)
Średniaczek.

Używam tego produktu od:3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

euforia kontrolowana

Tonik nijaki, kupiony ze względu na dobre ceny na KWC. Które właśnie, jakby nie patrzeć, trochę psuję. Krzywdy nie zrobi, ale nie ma co liczyć na pomoc.

Polemizowałabym z opisem - "łagodzący" to on nie jest na pewno; miałam po nim podrażnione policzki i skronie. Co nie zdarzało się ani po alkoholowych wyżeraczach Clinique, ani po toniku Iwostinu, który mam aktualnie na tapecie.

Nawilżenie średnie, wygładzenie żadne, o ujędrnianiu się nie wypowiem - chyba jeszcze nie ten wiek. Działania leczniczego też nie zauważyłam, ale akurat nie oczekiwałam tego i wielkich nadziei nie miałam.

Ot, tonik.
Dla bezproblemowych cer, którym do szczęścia wystarcza niewiele. Tylko, czy takie istnieją?...

Używam tego produktu od: używałam w grudniu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe