Colour & Go (Lakier do paznokci) (nowa wersja)

Colour & Go (Lakier do paznokci) (nowa wersja)

Nowa generacja:
- 44 nowe trendy kolory,
- żelowy efekt,
- ultra szybkoschnąca formuła,
- wyjątkowo trwałe,
- perfekcyjne krycie.

Dłużej go nakładam, niż się trzyma

+taniutki
+jedna warstwa wystarcza
+schnie w miarę sensownie

- odpada płatami, im starszy tym większymi i szybciej po nałożeniu. Nałożony razem z utrwalaczem wytrzymuje dzień ;/

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 2 buteleczki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1049826].usefull || 0 }}% pomocna.

super

Duży wybór i niska cena - to skłoniło mnie do zakupu po raz pierwszy.
Posiadam kolory:
109 - wiosenny róż
140 - złoty brokat
165 - srebrny brokat.

Lakiery mają super pędzelek - szeroki i zaokrąglony. Łatwo się aplikuje. 2 warstwy i kolor jest już nasycony. Trwałośc bardzo dobra, a lakiery brokatowe trzymają się wyjątkowo długo - 7 dni.

Nie wszystkie kolory są jednak super, bo posiadam też
Granatowy brokat i ten jest do kitu. Nie ma pełnego krycia, jest to raczej top coat z drobinkami. Tyle, że sam lakier jest szarawy i nie nadaje się np do położena na jasą bazę. Daje ofekt "brudny".

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 3 OPAKOWANIA

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037883].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny

Miałam odcień nr 114 Fame Fatal.

PLUSY:
- Zróżnicowana gama kolorystyczna
- Dobrze kryje i łatwo się nakłada
- Szybko schnie
- Tani
- Dostępny w zasadzie wszędzie
- Trwały
- Wydajny

MINUSY:
- brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1014276].usefull || 0 }}% pomocna.

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

najlepszy lakier na swiecie!

Kupilam na sprobowanie zachecona opinia kolezanki i wow - zakochalam sie!
Trzyma sie na paznokciach tydzien bez zadnych odpryskow
Wystarczy jedna warstwa i gotowe
Piekne zywe i zelowe kolory z superpolyskiem, paznokcie dokladnie jak po wyjsciu z salonu!
I jeszcze: niesamowita rzec, ale po zaschnieciu lakier ma waniliowy zapach!
Po prostu cudo
Moj lakier numer jeden bez dwoch zdan, a probowalam ich mnostwoooo
I jeszcze za tak niska cene.. bomba!
Wady: naprawde zero
Najlepszy.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1007278].usefull || 0 }}% pomocna.

Mega zaskoczenie

Kupiłam pare lakierów z tej serii ze względu na cenę i to jak ładnie prezentowały się w opakowaniach :) Jestem super zaskoczona i wręcz zauroczona tymi lakierami :) Ja zawsze używam 2 warstwy na odżywkę Eveline i dzięki temu lakiery te wytrzymują spokojnie 3 dni ( bez odżywki nie używam żadnych lakierów). Te co ja mam nie są ani matowe, ani błyszczące - taki efekt pośredni :p

Posiadam 4 kolory z tej serii:
* 154 pink&proud - myslałam, że to pędzie brokatowy róż a tu okazało się że jest to satynowy, zgaszony, zimny róż mieniący się na srebrno! :)
* 163 hey, nude! (sparkle sand effect -top coat) - nudziak z srebrnymi drobinkami, niby ma swój kolor nude, ale jest on bardzo słabo widoczny, najlepiej moim zdaniem wygląda na bielach, nudach, lekkich różach i brzoskwiniach :p
* 183 be my lucky star ( sparkle sand effect -top coat) - cały srebrny i mieniący się, mój ukochany :D pasuje do każdego lakieru, ja go używam też do takiego który mi strasznie długo wysycha a dzięki niemu trwa to chwilkę :P
* 190 kiss me, freddy - mieta ze srebrnymi drobinkami

PLUSY:
+ cena , dostepność, łatwość aplikacji
+ mega szybko schnące :D
+ trwałe
+ duża gama kolorystyczna
+ świetne efekty ( top coaty, satynowe, błyszczące, mieniące się, widziałam nawet 2 "żuczki ":P)
+ estetyczne, ładne opakowanie

MINUSÓW nie zauważyłam :) Serdecznie polecam :)

Używam tego produktu od: ok. pół roku
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[989933].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie chce go nawet za darmo

Posiadam odcień koralowy, wersja the matt.

Początek jest bardzo obiecujący. Ladnie się rozprowadza, nie robi smug, dosyć szybko wysycha tworząc obiecany matt.
Niestety, lakier nie jest w stanie utrzymać się bez odprysków, nawet jeden dzień (nie wykonuje pracy fizycznej, przed aplikacja odtłuściłam paznokcie).

Dałam mu druga szanse, sytuacja się powtórzyła. Strata czasu i pieniędzy (groszy w sumie).

Używam tego produktu od: dwie aplikacje

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[982483].usefull || 0 }}% pomocna.

Oceniam jeden kolor

Zawsze od zawsze nosilam czerwone paznokcie,przypadkowo wygrzebalam ten lakier,kolor mi sie w miare sposobal wiec postanowilam go uzyc.Z baza,2 warstawmi lakieru i top coatem ten kolor jest przepiekny!Mowa o 111 english rose-zgaszony ,malinowy.Wiekszosc znajomych pytala o kolor,bo naprawde robi wrazenie.

Lakieru samego w sobie nie moge ocenic,bo wiem ze malo ktory lakier bez wspomagaczy(baza,top coat) jest trwaly i nie odpryskuje.Co do schniecia czas szacuje 3 min na warstwe.Konsystencja moze troche za rzadka ale jak naloze baze to 2 warstwy wystarcza na idealne krycie.Pedzelek szeroki i krotki,ulatwia rozprowadzanie lakieru.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze rozpoczelam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[979274].usefull || 0 }}% pomocna.

Ok

W swoim zbiorze posiadam następujące kolorki:
* brokatowy czerwony (idealny na święta) nr.169 hint of love
*metaliczny rdzawy nr.166 mister rusty
*melaliczny granat z niebieskim brokatem nr.147 miss universe
*khaki nr.161 ciao oliviero
*srebrny z metalicznymi , opalizującymi drobinami headphones on! (Aktualnie przebywa u mojej koleżanki , nie pamiętam numerka :))
*brokatowy top coat nr.103 space queen
*miałam jeszcze czarny nr.144 black is back

Ich zaletami są:
* bardzo przystępna cena
*pędzelek
*ładna buteleczka , cieszy oko ;)
*duży wybór ciekawych kolorów
*dobre krycie
* wygodna aplikacja

Ich wady to:
* fakt , że wolno schną
*zakrętka , owszem to dzięki niej buteleczka jest tak ładna , ale czasem trzeba się nieźle namęczyć przy otwieraniu

Dodam tylko, że ich trwałość nie jest zła , ale nie powala na kolana. Zawsze kiedy spodoba mi się jakiś odcień , nie odwlekam i kupuję go od razu , ponieważ jak zauważyłam po wprowadzeniu nawej "kolekcji" lakierów , stare nie są już w sprzedaży , jeśli już to na promocjach (na jednej z nich dorwałam mój khaki). Niestety , albo stety kolekcje zmieniane są dość często.

Używam tego produktu od: Około trzech lat
Ilość zużytych opakowań: siedem

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[971578].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest świetny!

Próbowałam wielu lakierów, m.in. z wibo, lovely, miss sporty, ale żaden z nich nie równa się z essence! Jak dla mnie jest idealny. Wielka gama kolorów, świetne krycie, szybko schnie, bardzo tani i dostępny w każdej drogerii. Bardzo polecam! ;)

Używam tego produktu od: od 5-6 lat
Ilość zużytych opakowań: około 40

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[965031].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo przeciętny

Kupiłam lakier 103 space queen
był to mój pierwszy zakupiony produkt marki essence.
Niestety zawiodłam się,a szkoda bo ceny lakierów i innych produktów są przystępne.
Lakier prezentował się ślicznie,duża ilość mieniącego się brokatu,a na paznokciu klapa.
Nie wymagałam od niego ilości brokatu jak u lakierów piaskowych.Żeby wgl coś było widać nałożyłam dwie warstwy.Lakier schnął przez prawie 40 minut,po tym czasie nadal był miękki i lekko lepiący.Był matowy musiałam pokryć go lakierem bezbarwnym i utwardzaczem.Ma też swój plus...idealny pędzelek,gruby ścięty pod kątem.Najlepszy pędzelek jaki używałam.Mam nadzieję ,że to tylko jeden słaby produkt tej firmy.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[957636].usefull || 0 }}% pomocna.