Lancome, La Vie Est Belle EDP

Lancome, La Vie Est Belle EDP

Cena już od 157,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

`La vie est belle` czyli życie jest piękne! To właśnie ta najprostsza filozofia przyświecała twórcom marki Lancome przy tworzeniu najnowszego zapachu damskiego. Spełnienie, samorealizacja, wyzwolenie - `La Vie Est Belle` to symbol współczesnej, szczęśliwej i wolnej kobiety.
Nad kompozycją nowego zapachu Lancôme o raz pierwszy w historii marki pracowało aż troje najwybitniejszych francuskich kreatorów zapachów - Olivier Polge, Dominique Ropion i Anne Flipo, którzy połączyli swoje talenty i przy użyciu zaledwie 63 składników (blisko połowa z nich jest naturalna) opracowali formułę odzwierciedlającą kobietę XXI wieku.
Flakon swój kształt zawdzięcza projektowi z 1949 roku kiedy Lancome stworzyło flakon `Le souriere de cristal` nazwany `Kryształowym uśmiechem`. Szara wstążeczka z organzy, która zdobi szyjkę perfum ma symbolizować kobiecą wolność.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: czarna porzeczka, gruszka
nuta serca: irys, kwiat pomarańczy, jaśmin
nuta bazy: bób Tonka, pralinki, paczula, wanilia

50 - 100ml
Rekomendacja
na dzień, na wieczór

38% jesień/zima 63% wiosna/lato

Moje ulubione perfumy! :)

Zalety:
- mają bardzo przjemny lekko słodki, kwiatowy zapach, uwielbiany i doceniany przez wiele kobiet
- ma bardzo skoncentrowaną, trwałą formułę pachnącą ok 7 h na skórze od rozpylenia
- nie podrażnia nie uczula
- ma ładne opakowanie
Wady:
- cena
- oraz to że dużo kobiet go wybiera, a pachnieć jak inni nie jest super ale i tak go uwielbiam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1356926].usefull || 0 }}% pomocna.

Boskie

Zapach prześliczny, buteleczka elegancja, cudna. Prawie same plusy. Idealny na zimowe wieczory, będzie nas otulac swym zapachem przez długi czas. Na lato zapach zbyt intensywny, może byc duszący.

+bardzo bardzo trwałe
+na jesień/zimę idealny
+ śliczny flakon
+ zapach nieziemski

Minusy:
- mi osobiście na dłuższą metę nie podpasował, po dłuższym czasie zaczeło mnie mdlic, był zbyt mocny
- cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1354151].usefull || 0 }}% pomocna.

jeden z moich ulubionych

Ten zapach jest po prostu piękny i bardzo długo sie utrzymuje na ubraniach czuje go dopóki ich nie wypiorę i buteleczka piękna niestety jakoś szybko mi go ubywa a cena nie taka niska :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1351076].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

najcudowniejszy zapach na świecie

Jestem od niego uzależniona i chyba moje otoczenie też. Gdziekolwiek się nie pokażę każdy pyta czym pachnę. Strasznie długo i intensywnie uwodzi swoim zapachem, do tego stopnia, że w pracy wiedzą, że np. przed chwilą byłam w szatni albo przechodziłam korytarzem, a to było wiele minut wcześniej. To już mój z 5 flakon, ale nie wyobrażam sobie już używać innych perfum, uzalezniłam się od nich , odzwierciedla mój charakter, jest poprostu nieziemski, zjawiskowy, aż brak słów. nie spotkałam się z opinią, że komuś się nie podoba

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1347041].usefull || 0 }}% pomocna.

Księżniczki Stefanie.

Zapach wyjątkowo kojarzy mi się z filmem Moja macocha jest kosmitką.
Była tam taka scena poboczna.
Gościu marzył o księżniczce Stefanii, aż w końcu dostał nie jedną a kilka. I grał im na fortepianie, a one pełne wdzięku i uroku kusiły go swoim wdziękami. Chłop był wniebowzięty.
I taki właśnie jest ten zapach. Wśród znajomych spotykam się z opiniami, że jest słodki, romantyczny, zmysłowy. A w mojej opinii jest bardzo wtórny i szablonowy. Jak te księżniczki Stefanie. Wszystkie jak jeden mąż. Zapach lubiany przez wiele kobiet, sporo o nim marzy. A mnie on nie porywa. Owszem, jest przyjemny i mogę się w niego odziać, ale równie dobrze mogłabym się ubrać w coś innego. Bez żalu.
Tylko flakon mi się podoba i ... kartonik. Taka truskawka na torcie.

Zapach jest ciepły, słodki. Różowy. Czuję w nim przede wszystkim słodycz cukru pudru, bezy z dodatkiem syropu porzeczkowego.
Długo utrzymuje się na skórze. Choć wydaje się zapachem typowo wiosennym, wg. mnie to zimą pokazuje swą moc i otula skórę ciepłym, słodkim kożuchem.
Ale nie jest to nic wyjątkowego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1343366].usefull || 0 }}% pomocna.

Same superlatywy

Perfumy dostałam w prezencie świątecznym i przyznam, że początkowo zapach nie przypadł mi do gustu.. Wydawał się mdły, zbyt cukierkowy i duszący. Jednak szybko się przekonałam, gdy tylko poczułam jaką transformację przez cały dzień przechodzi ten zapach. Nie było osoby, która nie zwróciłaby uwagi na ten zapach. Chyba już wszystkie plusy zostały tutaj opisane. A ja z bólem kończę flakonik, myślę że to nie będzie pierwszy i ostatni :) Polecam wszystkim kobietkom, które chcą się poczuć kobieco, sexy i świeżo.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1343256].usefull || 0 }}% pomocna.

Moja ulubiona!

Najpiękniejsza perfum jaką miałam!
Zapach jest niezwykły. Na tyle mnie zaintrygował, że po otrzymaniu próbki od razu kupiłam flakon.
Jest trwała, bardzo długo się utrzymuje na skórze. Otoczenie bardzo często zwraca uwagę na moje perfumy.
Na pewno kupię ją ponowie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1328981].usefull || 0 }}% pomocna.

Życie jest piękne

Mój ulubiony zapach. Dostałam próbkę z Anglii i od razu popędziłam do perfumerii zakupić flakonik.
-zapach jest cudowny, mam wersję oryginalną (pierwszą), delikatny, romantyczny, dobry na co dzień lub na pierwszą randkę
-po skropieniu skóry, włosów i ubrań zapach zaczyna uwalniać się powoli, jednak po kilku godzinach daje o sobie znać najintensywniej
-bardzo długo utrzymuje się na skórze, oczywiście dłużej na materiałach (bluzka skropiona tydzień temu nadal nim pachnie :))
-wystarczy kilka kropel
-ma ładną buteleczkę
-niestety jest dość drogi w cenie regularniej i rzadko jest w promocji
-ma przyjemny dla oka kolor
-jako zapach nie dusi, nie podrażnia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1323446].usefull || 0 }}% pomocna.

Piękny

Perfumę dostałam w prezencie, dla mnie ten wybór był doskonały. Dobór perfum to kwestia indywidualna, dlatego ciężka formuła La vie est Belle może byc dla niektórych drażniąca.

Ale ta osoba, która lubi słodki, ciężki zapach utrzymujący się na skórze długo, powinna mieć tą perfumę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1317051].usefull || 0 }}% pomocna.

Piękny, uroczy i dziewczęcy zapach

Kompletnie nie rozumiem tych nieprzychylnych opinii, dla mnie te perfumy są absolutnym hitem chociaż rozumiem, że dla każdej z nas to bardzo indywidualna kwestia.
Do rzeczy, zapach, moim zdaniem, jest idealny dla młodej kobiety. Słodko kwiatowy, odważyłabym się nawet powiedzieć lekko waniliowy, ale przy tym bardzo delikatny, nie jest ciężki. Jest wybitnie trwały utrzymuje się u mnie cały dzień, i zarówno rano, jak i wieczorem jest tak samo intensywny, pomimo tego, że palę papierosy. Na ubraniach utrzymuje się nawet kilka dni. Wyczuwalny jest również dla innych i nie wiem dlaczego, ale zauważyłam, że podoba się mężczyznom. Zdarzyło mi się, że np. wsiadając do taksówki, kierowca pytał co to za zapach. Zdecydowanie nie jest to jednak oryginalny zapach - pachnie nim sporo kobiet. Nie uważam tego jednak za jakiś straszny minus, gdyż uważam, że na każdej kobiecie ten sam zapach rozwija się inaczej i każda z nas "nosi" go inaczej. Dla mnie jest idealny, jakby dobrany do mojego charakteru i stworzony specjalnie z myślą o mnie :)

+ piękne opakowanie
+ trwałość
+ niesamowicie wydajne

- mało oryginalny, pachnie nim dużo kobiet

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1308816].usefull || 0 }}% pomocna.