Lancome, La Vie Est Belle EDP

Lancome, La Vie Est Belle EDP

`La vie est belle` czyli życie jest piękne! To właśnie ta najprostsza filozofia przyświecała twórcom marki Lancome przy tworzeniu najnowszego zapachu damskiego. Spełnienie, samorealizacja, wyzwolenie - `La Vie Est Belle` to symbol współczesnej, szczęśliwej i wolnej kobiety.
Nad kompozycją nowego zapachu Lancôme o raz pierwszy w historii marki pracowało aż troje najwybitniejszych francuskich kreatorów zapachów - Olivier Polge, Dominique Ropion i Anne Flipo, którzy połączyli swoje talenty i przy użyciu zaledwie 63 składników (blisko połowa z nich jest naturalna) opracowali formułę odzwierciedlającą kobietę XXI wieku.
Flakon swój kształt zawdzięcza projektowi z 1949 roku kiedy Lancome stworzyło flakon `Le souriere de cristal` nazwany `Kryształowym uśmiechem`. Szara wstążeczka z organzy, która zdobi szyjkę perfum ma symbolizować kobiecą wolność.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: czarna porzeczka, gruszka
nuta serca: irys, kwiat pomarańczy, jaśmin
nuta bazy: bób Tonka, pralinki, paczula, wanilia

50 - 100ml
Rekomendacja
na dzień, na wieczór

58% jesień/zima 42% wiosna/lato

Najlepsza z wszystkich!

Kocham miłością absolutną. Gdy poczułam u kogoś na ulicy to potrafiłam "iść nosem "za ta osobą <3 zapach prześliczny, kobiecy,dojrzały,ale świeży i taki romantyczny... trwałość boska, czuje ją na sobie dwa dni,mimo mycia i używania baaardzo pachnacego żelu pod prysznic. Pierwszy raz mialam taka sytuację.. jestem zachwycona. Jedyny ale największy minus to cena. To mnie dołuje,bo większości na to nie stać. Nie powiem, warta jest ceny ale nie przy bieżących zarobkach... W każdym bądź razie boski zapach.

Po prostu "życie jest piekne"

A dokładna nazwa powinna byc życie jest słodkie:) perfumki bardzo slodkie, ciekawe, intrygujące. Ulubione mojej mamy. Bardzo trwałe, opakowane w śliczny flakonik zdobiący lazienki

Używa produktu od: próbka

Mega trwałe

Do moich rąk trafiła próbka z douglasa, myślałam, że to kolejne zwykłe pospolite perfumy, ale wcale tak nie jest! Są wyjątkowe przede wszystkim ze względu na trwałość! Jakie było moje zdziwienie, gdy rano wstałam i czułam je dokładnie tak samo intensywnie jak poprzedniego dnia :) Są do tego słodkie, a ja właśnie lubię takie perfumy. Dla mnie hit, czytając więcej na temat tych perfum w internecie zauważyłam, że są bardzo popularne :) Trzeba przyznać, że za taką cenę taka trwałość to rzadkość :)

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Klasyka Lancome

Ostatnio ide w strone slodkich zapachow.Dobrze jesli sa gourmand.I ten wlasnie taki jest.Mocno slodki,otulajacy,rozwija sie na skorze w ciagu dnia.Zapach idealny na wieksze uroczystosci jak np slub.Pięknie komponuje się z panną młodą,koronkową suknią ślubną.Zbiera wiele pochwal.Flakon piękny,ciezki.

Jeden z najwspanialszych zapachów, jaki powstał.

Moje pierwsze, poważne perfumy. Trochę za słodkie, trochę zbyt intensywne i nachalne. Ciężko powiedzieć, za co się je kocha. Zapach często mdli, przypomina watę cukrową dodatkowo zmieszaną ze stosem różnych, kolorowych cukierków i przesłodzonymi owocami. Ale przy tym jest on tak unikalny i piękny, że wszystko można mu wybaczyć. Zapach, który kocham i do którego często będę wracać.

Wykorzystała: kilka próbek

Więcej podrób niż oryginałów

Mam!!!!!! W końcu dorwal am próbkę na swój własny użytek i... jestem załamana. Jak to śmierdzi podróbka. Wiem, znawca tematu się oburzy, że inne nuty. ..ze inny ogon...ze zapach inny... super- gratuluję
Żyjąc w otoczeniu dwóch oryginałów i kilku biesopodobnych zapachów. ..teraz stwierdzam sama...to zapach cholernie pospolity i męczący. Niestety jest oklepany. ..taki typowy. ..taki znany z daleka. Jest go za dużo, wylewa się ze szkół, urzędów i mięsnego. Jest w kiosku i w galerii....jest wszędzie. .. mniej lub bardziej podobny do oryginalnego produktu.
Miałam sama dwie lub trzy podróbki (bies/fenzi/la riva) teraz po tygodniu...nie- po dwóch (ależ on jest wydajny) wyrobilam sobie zdanie i odwołuje prośby o produkt pełnowartościowy. Nie dałabym rady go używać. Za bardzo dusi i męczy. ..jest go wszędzie za dużo. Mi ten zapach podoba się w końcówce. .. jakby osłabiony i przydymiony. Jest mniej nachalny i rzucający się w oczy.
Cena jest bardzo atrakcyjna, ponieważ nie oszukujmy się - ten zapach jest tego warty. Trwałość produktu oszałamiająca
Poczekam. ... może się ten szał w końcu skończy
Zasługuje na miano najlepszego. .. ale nie dziś. ..

Ukochany zapach

Na początku byłam negatywnie nastawiona do tego zapachu. Z czasem niechęć zaczęła się przeradzać w miłość. Dostałam te perfumy w prezencie i uważam, że to był strzał w 10. Zapach słodki, pudrowy ale z pazurkiem, mający w sobie to coś. Jeżeli chodzi o trwałość to prawdziwa petarda. Nie do zdarcia utrzymuje się na skórze, a jeszcze dłużej na ubraniach.

ukochana!

jedyna w swoim rodzaju. Po użyciu zapach wydaje się bardzo ostry, nawet zbyt ostry. Jednak po chwili zapach staje się coraz łagodniejszy. Sercem zapachu jest urzekający irys, który utrzymuje się przez bardzo długi okres czasu. Wyczuwalna jest też czarna porzeczka i super słodka gruszka.

mialo bym buum, a jest rozczarowanie

jest tylko jeden zapach Lancomy, ktory mnie uwiodl i to nie jest zdecydowanie ten. Polecono mi te perfumy,
ale juz po pierwszym uzyciu wiedzialam, ze beda dlugo lezec na polce. Uzywam je tylko od czasu do czasu, trwalosc zostawia duzo do
zyczenia, a ich zapach? Sredni... niby slodki, ale po chwili robi sie taki mdly i drazniacy.
Kupione w ciemno i to byl moj najwiekszy blad.

Numer jeden na całe życie

Nie jestem już w stanie zliczyć, którą buteleczkę tych perfum właśnie zużywam. Pomimo, że kocham różne zapachy, te zawsze muszą być w moim zasięgu - piękne, słodkie, kuszące. Jeżeli ktoś pokochał la vie est belle tak samo, jak ja, z pewnością spodobają mu się też perfumy Caroliny Herrery - Good Girl (zawierają ten sam składnik, który sprawia, że zapach jest taki słodki - bób Tonka).

Cudo

Jeden z moich ulubionych zapachów. Niezwykle trwały, na ubraniach utrzymuje się kilka dni. Zapach elegancki, ale nie duszący, idealny na wiele okazji.

prawie doskonałe

To co poczułam testując je pierwszy raz było lekko traumatyczne. Pani w drogerii, zainspirowana moją wskazówką że perfumy dla mnie muszą być z jaśminem, niepostrzeżenie wycelowała we mnie spryskiwaczem i oddała 2 strzały. W 5 sek. później wystraszyła się bo poczerwieniałam ze złości. Zapach był tak intensywny, płytki i skojarzył mi się z kioskową linią wód "Być może...". Chciałam ziać ogniem.
Dostałam próbki innych na pocieszenie i wyszłam zniesmaczona.
Zapach nadal się utrzymywał. Był straszny, a przede mną było jeszcze dobrych kilka godzin przed powrotem do domu.
W samochodzie poczułam, że coś ładnie pachnie. Elegancko, jakby pudrowo, kwiatowo, kremowo, owocowo... Zapach miał bardzo przyjemną głębię. No cudnie! Nie do razu uwierzyłam że to La Vie Est Belle. Myślałam, że może jedna z moich "próbek na pocieszenie" ma uszkodzony korek. Ale nie. To było La Vie!!! Poczułam się luksusowo. Zupełnie jak przy pierwszym użyciu Coco Mademoiselle, które wielbię.
Mój mąż również docenił zapach który na sobie przyniosłam. Postanowiłam sprawdzić ile zapach się utrzyma i zmyłam je dopiero po 24h od aplikacji. Tu zaznaczam, że musiałam je zmyć, bo zapach nadal trwał na skórze.
Są boskie. Pobiegłam od razu po 100 ml. I nie żałuję ani jednej złotówki.
Na rysę na ich doskonałości powoduje fakt, że trzeba przetrwać mało przyjemne pierwsze 20 min od aplikacji...
Perfumy są wydajne, bo wystarczy jedno "psik" i zapach pozostaje na miejscu przez dobę, do zmycia. Otula też zapachem ubrania, co bardzo cenię gdy nakładam chustki i szaliki. Koleżankom w pracy również zapach odpowiada, pomimo jego niesłabnącej intensywności.