Lancome, La Vie Est Belle EDP

Lancome, La Vie Est Belle EDP

Cena już od 157,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

`La vie est belle` czyli życie jest piękne! To właśnie ta najprostsza filozofia przyświecała twórcom marki Lancome przy tworzeniu najnowszego zapachu damskiego. Spełnienie, samorealizacja, wyzwolenie - `La Vie Est Belle` to symbol współczesnej, szczęśliwej i wolnej kobiety.
Nad kompozycją nowego zapachu Lancôme o raz pierwszy w historii marki pracowało aż troje najwybitniejszych francuskich kreatorów zapachów - Olivier Polge, Dominique Ropion i Anne Flipo, którzy połączyli swoje talenty i przy użyciu zaledwie 63 składników (blisko połowa z nich jest naturalna) opracowali formułę odzwierciedlającą kobietę XXI wieku.
Flakon swój kształt zawdzięcza projektowi z 1949 roku kiedy Lancome stworzyło flakon `Le souriere de cristal` nazwany `Kryształowym uśmiechem`. Szara wstążeczka z organzy, która zdobi szyjkę perfum ma symbolizować kobiecą wolność.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: czarna porzeczka, gruszka
nuta serca: irys, kwiat pomarańczy, jaśmin
nuta bazy: bób Tonka, pralinki, paczula, wanilia

50 - 100ml
Rekomendacja
na dzień, na wieczór

Znasz skład tego produktu?

13% jesień/zima 88% wiosna/lato

Sama słodycz!

Lubię słodkie zapachy , na ten trafiłam przypadkiem.
Nie ulegam reklamom , ale ktoś im uległ i kupił mi te perfumy jako prezent na święta. Totalny strzał w 10!
Używam go nie na co dzień , ale na specjalne okazje.
Flakonik , jest dziewczęcy, delikatny , uroczy , prosty ale jednocześnie zalotny , dumny i elegancki. Tak jak zapach.
Zapach utrzymuje się długo , nie jest zbyt mocny i drażniący ani mdło słodki.
Stworzony dla mnie , idealny, ulubiony.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1262161].usefull || 0 }}% pomocna.

Zapach tłumu.

Mam już prawdziwą alergię na ten zapach. Mimo, że kiedyś uważałam że jest udany i nawet posiadałam mały flakon, dziś nie jestem w stanie go znieść. Jest to być może wynik ilości podróbek na rynku oraz faktu, że pachnie nim co druga kobieta z mojego otoczenia. A po drugie - ten zapach po prostu męczy wszystkich dookoła, jest tak ulepnie słodki że aż bolą zęby. Nie potrafiłabym już go używać, czułabym się w nim jak w klatce która mnie otacza że wszystkich stron i z której nie mogę się uwolnić. To są perfumy, które próbują mnie osaczyć, powalić na ziemię i przydusić, a ja wolę takie które są dopełnieniem mnie, mojej osobowości, stylu i takie które dotrzymują mi kroku przypominając tylko raz na jakiś czas o swojej obecności.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1252581].usefull || 0 }}% pomocna.

Luksusowa słodycz

Dziewczęcy, stopniowo rozwijający się zapach. Utrzymuje się cały dzień. Zapach jest słodki ale nie mdły. Dostałam za niego wiele komplementów. Flakonik pięknie prezentuje się na toaletce. Uwielbiam go i na pewno skusze się na kolejne opakowanie, pomimo zamiłowania do eksperymentowania z nowościami. Mój numer 1.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1251621].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Niemożliwe.

Tak .. niemożliwe stało się możliwe,a raczej niespodziewane rzeczywistością - mianowicie ... Omijałam je jak tylko mogłam, kiedyś od niechcenia powąchałam dozownik i stwierdzilam ze to karmel w czystej diabelskiej postaci. Na tym by się skończyło gdyby nie wizyta z moim chłopakiem w perfumerii. Tym razem ochoczo przyszedł mi z pomocą i skrupulatnie wybierał perfumy do testów i nagle podsunął mi pod nozdrza wytrawną słodycz z czymś na wzór orzecha laskowego ,choć w rzeczywistości może być to chłód czarnej porzeczki. Coś zupełnie nowego . Wielowymiarowość i elegancja jeśli podać różnice między nim a Flowerbomb. Przełamany ciekawszymi nutami bez jednostajnego cukru jak w Armani Si. Uległam ..
Każdy powiew jego zapachu to nowe doznania raz słodycz, raz mocniej wybija się jaśmin, czuć owocowy mus .. ekstremalnie kobiecy i kuszący. Mam 21 lat i absolutnie mnie nie dusi ,otula , przytula - jest mi w nim bardzo wygodnie. Uwaga , bo zwraca uwagę otoczenia i nie chodzi tu o siłe a raczej zawartość merytoryczną.
Fanki light blue , bright crystal, chloe , Calvin Klein lub cytrusów niekoniecznie będą zadowolone. To dosyć duży ładunek kobiecości.

Swoją drogą wybór Julii Roberts jest bezbłędny - jeśli myślą przewodnią było szczęście a sam flakon inspirowany jest kobiecym uśmiechem to jest posiadaczą jakże pięknego szerokiego uśmiechu. W przeszłości została wybrana najpiękniejszym " uśmiechem " Hollywood.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1251383].usefull || 0 }}% pomocna.

tego zapachu trzeba nauczyc sie lubic.

Chcialam sobie sprawic prezent w postaci drogich perfum, wybralam sie do Douglasa, dokladnie nie wiedzialam jaki chce zapach, ale mialam w glowie marki, ktore mnie interesowaly, w tym ta. Poprosilam Pania ekspedientke, aby pokazala mi rozne zapachy, na koncu dala mi probke tego zapachu, pomyslalam sobie ale pieknie pachna i je kupilam. Jakie bylo moje wielkie zdziwienie, gdy okazalo sie ze zapach na testerze byl inny niz ten, ktory kupilam. Lubie slodkie perfumy, ale te sa przslodzone, i niestety musialam nauczyc sie je lubic, gdyz do tanich nie naleza a przeciez ich nie wyrzuce. Na poczatku od tego zapachu bolala mnie glowa i czulam sie nie dobrze, teraz jest lepiej. Jedeny plus tych perfum ze sa trwale, czuc je nawet po tygodniu. Naprawde te perfumy nadaja sie dla kobiet ktore kochaja tak przeslodzone zapachy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1201223].usefull || 0 }}% pomocna.

Niestety ale porażka

Kupiłam miniaturę tych perfum - 5 ml, razem z innymi 4 zapachami Lancome. Ten odpowiada mi chyba najmniej.

:) + elegancki flakon
:) + bardzo uniwersalny zapach

:( - nie ma w sobie nic szczególnego, nie jest wyjątkowy
:( - nie rozwija się na skórze - na początku czuć po prostu słodycz, później już nic
:( - jest niewyczuwalny dla otoczenia - lubię, gdy osoby koło mnie czują, że ładnie pachnę,a tutaj nic, zero reakcji
:( - jest tak bliskoskórny, że nawet ja sama go nie czuję na nadgarstku, nawet kiedy spryskam go obficie
:( - trwałość prawie żadna - po 3 godzinach nie ma po nim śladu

Cieszę się, że zużyłam tylko 5ml, choć aż o 5ml za dużo...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1198143].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

bardzo słodki

Próbkę dostałam przy zakupach w Douglasie.
Pierwsze wrażenie po użyciu jest następujące: słodki , intensywny i co najważniejsze długotrwały.
Po 3 godzinach nadal był wyczuwalny, ale już trochę mniej.
Na plus: trwały, zapach idealny na wyższe temperatury ( przy czym nie warto wtedy z nim przesadzać, bo robi się duszący).
Na minus: cena (choć jednak w połączeniu z jakością wart takiej sumy).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1196213].usefull || 0 }}% pomocna.

Życie jest piękne, życie jest słodkie!

Uwielbiam te perfumy, za każdym razem, kiedy ich używam przypomina mi się Julia Roberts z reklamy, taka pozytywna i charakterna, wcale nie pasująca do słodyczy La Vie Est Belle. Od razu pragnę zaznaczyć, że to jest dokładnie taka sama słodycz jak Si Armaniego, ale w delikatniejszym, bardziej owocowym i radosnym wydaniu, niemniej jednak fanki słodyczy, a nawet słodkich killerów będą zachwycone.
Piękny jest sam flakon, taki kobiecy i subtelny.
Perfumy kojarzą mi się z wiosennym porankiem, z malinami, czerwienią ust i słońcem odważnie wyzierającym zza zasłony.
Jest bardzo, bardzo słodki, śmiem twierdzić, że zapach może mulić i drażnić, więc naprawdę nadaje się tylko dla tych z pań, które lubią słodkości do bólu. Lekko karmelowo, ale przede wszystkim kokosowo i benzoinowo. Nie, nie tak jak w Pradzie Candy, zdecydowanie jest mniej egzotycznie, a bardziej świeżo, owocowo. Kwiatowo też, dlatego w sam raz na wiosnę. Pobudzający, energetyczny.
Czuję czarną porzeczkę, gruszkę, kwiat pomarańczy, delikatny jaśmin, bób Tonka, pralinki, wanilię ciepłą, otulającą. Karmel, kokos - to już wymysły mojego nosa, bo producent nie wymienia tych składników kompozycji.
Charakter zaznaczają bób Tonka i pralinki, sprawiają, że esencja jest lekka, nie przytłacza nosicielki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1160666].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

Sama słodycz

Bardzo spodobał mi się ten zapach u koleżanki. Pachniała pięknie - słodziutko, czyli tak jak lubię. A przynajmniej wydawało mi się, że lubię. Przy najbliższej okazji wypróbowałam go na sobie. W pierwszej chwili byłam zachwycona! Ale z czasem coś zaczęło mi nie pasować. Zapach stał się duszący, w ogóle się nie rozwijał, cały czas był tym słodkim cukierkiem, lepką i duszącą landryną. Gdy wieczorem założyłam psikniętą dosłownie raz(!) chustkę aż zakręciło mi się w głowie. Zapach jest śliczny przez pierwsze 15 minut, potem staje się za słodką przeszkadzajką. Dobrze, że testowałam te perfumy zimą - latem bym nie dała rady.
Jeśli ktoś lubi baaaaaaaaardzo słodkie zapachy - strzał w dziesiątkę. Chociaż biorąc pod uwagę fakt, że w moim bliskim otoczeniu już 4 osoby używają tego zapachu można z czystym sumieniem stwierdzić, że jest już zbyt popularny. Wystarczy przejść się po mieście i na pewno miniemy przynajmniej jedną panią, która będzie roztaczała wokół właśnie ten zapach.
Na plus na pewno trwałość. Chustka pachniała wyraźnie jeszcze dwa dni.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1150586].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem wolną i nowoczesną kobietą... między powrotem z pracy a sprzątaniem mieszkania.

Pierwsze spotkanie z LVEB zaliczyłam w Sephorze. Przypadł mi wtedy do gustu, bo ukazał mi się jako nowoczesny, świeży zapach. Niedługo potem dokonałam zakupu i pierwsze 2-3 dni użytkowania określiłabym jako 'badanie' mojego samopoczucia podczas noszenia.

Owszem, zapach trwały, rozwijający się, ale z czasem zaczyna 'mulić', nowoczesny bukiet szybko rozwiewa się, pozostawiając po sobie dość ciężki, mdły i tępy zapach.

Mnie osobiście nie odpowiada, o tyle, o ile jest ciekawy godzinę po użyciu, potem przypomina mi 'kobietę sukcesu, bardzo elastyczną, wolną i radosną', ale po 8 godzinach pracy za biurkiem, która spieszy się do domu robić pranie i gotować obiad.

Raczej nie poleciłabym tego zapachu młodej osobie, to perfumy skierowane raczej dla dojrzalszej kobiety. Zapach sam w sobie jest 'poprawny' , nie narzuca się, jest 'szablonowy', elegancki, może czasem troszkę zaleci takim szaleństwem, jakie jest mile widziane u poukładanych i pełnych życia poukładanych kobitek, ale na tym koniec.

Niestety nie dla mnie :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1150196].usefull || 0 }}% pomocna.