Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Lancome, La Vie Est Belle EDP

Lancome, La Vie Est Belle EDP

Cena już od 163,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

`La vie est belle` czyli życie jest piękne! To właśnie ta najprostsza filozofia przyświecała twórcom marki Lancome przy tworzeniu najnowszego zapachu damskiego. Spełnienie, samorealizacja, wyzwolenie - `La Vie Est Belle` to symbol współczesnej, szczęśliwej i wolnej kobiety.
Nad kompozycją nowego zapachu Lancôme o raz pierwszy w historii marki pracowało aż troje najwybitniejszych francuskich kreatorów zapachów - Olivier Polge, Dominique Ropion i Anne Flipo, którzy połączyli swoje talenty i przy użyciu zaledwie 63 składników (blisko połowa z nich jest naturalna) opracowali formułę odzwierciedlającą kobietę XXI wieku.
Flakon swój kształt zawdzięcza projektowi z 1949 roku kiedy Lancome stworzyło flakon `Le souriere de cristal` nazwany `Kryształowym uśmiechem`. Szara wstążeczka z organzy, która zdobi szyjkę perfum ma symbolizować kobiecą wolność.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: czarna porzeczka, gruszka
nuta serca: irys, kwiat pomarańczy, jaśmin
nuta bazy: bób Tonka, pralinki, paczula, wanilia

50 - 100ml
Rekomendacja
na dzień, na wieczór

44% jesień/zima 56% wiosna/lato

rewelacja

Należy do moich ulubionych zapachów. Intrygujący. Słodki ale i cierpki. Intensywny ale i subtelny. Używałam wielu perfum ale tylko ten wzbudzał komentarze typu "piękny zapach" itp. Zarówno od mężczyzn jak i kobiet.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1484956].usefull || 0 }}% pomocna.

Wspaniałe:)

Jeden z najpiękniejszych zapachów, jakie wg mnie stworzono.. to jak w kazdym ,,etapie" się zmienia, ze słodkiego w elegancki, to jak sie utrzymuje, jak piękne ma opakowanie.. no ja sie cała rozpływam:) polecam w 100%
Plusy:
- piękne nuty zapachowe
- ładne i pomysłowe opakowanie
- długo się utrzymuje
Minusy:
- jedyna rzecz jaka mi sie nasuwa to cena.. polecam jednak czekać na promocje lub moze szepnąć drugiej połówce, że taki prezent byłby boski :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1453587].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudowny zapach i dobra trwałość-czego chcieć więcej

Zapach jest na prawdę cudowny-na początku trochę za słodki ale nos się przyzwyczaja. Czuję się piękna gdy opatulam się tym zapachem. Jest bardzo trwały, nawet jak wracam po całym dniu do domu, mój chłopak mówi, że nadal unosi się w powietrzu ten słodki zapach. Ja sama już się do niego przyzwyczaiłam więc nie czuje go. Polecam spróbować, jeśli lubicie słodkie zapachy. Na dodatek jest to zapach, który podoba się otoczeniu, ludzie dobrze na niego reagują.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1440611].usefull || 0 }}% pomocna.

TOP 10 męskich perfum

wspaniały

Uwielbiam ten zapach, intensywny, słodki ale nie mdlący :), trwały i w pięknej buteleczce. Produkt jest wydajny i dobrej jakości o czym świadczy trwałość zapachu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1418471].usefull || 0 }}% pomocna.

Genialny!

Trochę zbyt mainstreamowy, pachnie nim pół miasta i mimo tego, że staramy się być oryginalni i nie iść głównym nurtem, nie mogłam mu się oprzeć (podobnie jak pół miasta;)) Nie da się! Już mnie trochę zmęczyły ciężkości, szukałam czegoś lżejszego, łatwiejszego. Moim pierwszym typem było Czarne Opium, ale siła zapachu, który wciąż czułam dookoła siebie był zbyt mocny! Perfumy są piękne. Słodkie, ale wyważone. Samo to że roznoszą się w otoczeniu jest świadectwem "ogoniastwa" i trwałości. Cena jest zatem adekwatna do jakości. Mogę polecić z czystym sumieniem!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1413931].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny zapach

Perfumy są najlepszym zapachem jaki do tej pory miałam.
Posiadają słodki wręcz elegancki zapach, który po jedynie 2-3 pryśnięciach utrzymuje się na ubraniach nawet po wypraniu bluzki.
Używam od 1,5 roku i jak dotąd nie znalazłam lepszego zapachu.
Cena może odstraszać, ale ze względu nie jego mocny zapach jest na prawdę bardzo wydajny.
Dodatkowo ma piękny minimalistyczny flakonik. Polecam zakupić w drogeriach, ponieważ na all mają wiele podróbek - sama się niestety nacięłam:/

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1391546].usefull || 0 }}% pomocna.

Moje ulubione perfumy! :)

Zalety:
- mają bardzo przjemny lekko słodki, kwiatowy zapach, uwielbiany i doceniany przez wiele kobiet
- ma bardzo skoncentrowaną, trwałą formułę pachnącą ok 7 h na skórze od rozpylenia
- nie podrażnia nie uczula
- ma ładne opakowanie
Wady:
- cena
- oraz to że dużo kobiet go wybiera, a pachnieć jak inni nie jest super ale i tak go uwielbiam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1356926].usefull || 0 }}% pomocna.

Boskie

Zapach prześliczny, buteleczka elegancja, cudna. Prawie same plusy. Idealny na zimowe wieczory, będzie nas otulac swym zapachem przez długi czas. Na lato zapach zbyt intensywny, może byc duszący.

+bardzo bardzo trwałe
+na jesień/zimę idealny
+ śliczny flakon
+ zapach nieziemski

Minusy:
- mi osobiście na dłuższą metę nie podpasował, po dłuższym czasie zaczeło mnie mdlic, był zbyt mocny
- cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1354151].usefull || 0 }}% pomocna.

jeden z moich ulubionych

Ten zapach jest po prostu piękny i bardzo długo sie utrzymuje na ubraniach czuje go dopóki ich nie wypiorę i buteleczka piękna niestety jakoś szybko mi go ubywa a cena nie taka niska :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1351076].usefull || 0 }}% pomocna.

najcudowniejszy zapach na świecie

Jestem od niego uzależniona i chyba moje otoczenie też. Gdziekolwiek się nie pokażę każdy pyta czym pachnę. Strasznie długo i intensywnie uwodzi swoim zapachem, do tego stopnia, że w pracy wiedzą, że np. przed chwilą byłam w szatni albo przechodziłam korytarzem, a to było wiele minut wcześniej. To już mój z 5 flakon, ale nie wyobrażam sobie już używać innych perfum, uzalezniłam się od nich , odzwierciedla mój charakter, jest poprostu nieziemski, zjawiskowy, aż brak słów. nie spotkałam się z opinią, że komuś się nie podoba

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1347041].usefull || 0 }}% pomocna.