Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Lancome, La Vie Est Belle EDP

Lancome, La Vie Est Belle EDP

`La vie est belle` czyli życie jest piękne! To właśnie ta najprostsza filozofia przyświecała twórcom marki Lancome przy tworzeniu najnowszego zapachu damskiego. Spełnienie, samorealizacja, wyzwolenie - `La Vie Est Belle` to symbol współczesnej, szczęśliwej i wolnej kobiety.
Nad kompozycją nowego zapachu Lancôme o raz pierwszy w historii marki pracowało aż troje najwybitniejszych francuskich kreatorów zapachów - Olivier Polge, Dominique Ropion i Anne Flipo, którzy połączyli swoje talenty i przy użyciu zaledwie 63 składników (blisko połowa z nich jest naturalna) opracowali formułę odzwierciedlającą kobietę XXI wieku.
Flakon swój kształt zawdzięcza projektowi z 1949 roku kiedy Lancome stworzyło flakon `Le souriere de cristal` nazwany `Kryształowym uśmiechem`. Szara wstążeczka z organzy, która zdobi szyjkę perfum ma symbolizować kobiecą wolność.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: czarna porzeczka, gruszka
nuta serca: irys, kwiat pomarańczy, jaśmin
nuta bazy: bób Tonka, pralinki, paczula, wanilia

50 - 100ml
Rekomendacja
na dzień, na wieczór

50% jesień/zima 50% wiosna/lato

Mega trwały.

Dostałam w sklepie próbkę, która mnie oczarowała, koleżanki zachwycały się tym zapachem, pracując w jednej z sieciówek od klientek często można było wyczuć właśnie te perfumy, który daleko daleko ciągnęły się za Nimi. W końcu postanowiłam je kupić. Początku były cudowne, ja w zapachu zakochana, czułam go ciągle pod nosem czyli coś dla mnie! Trzyma się mnie, super współpraca jest, zapach mi się nie nudzi.. a tu nagle bańka prysła.
Zapach zaczął mi ciążyć, robił się coraz słodszy. Drażnił nos.
Przestałam używać i tak stoi 1/2 butelki nie ruszana od dłuższego czasu.
Czym dla mnie pachnie? Trochę cukierkami, trochę jakimiś kwiatami a momentami jak słodkie lizaki albo wata cukrowa.
Butelka minimalistyczna ale na swój sposób urocza.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1559641].usefull || 0 }}% pomocna.

Wykorzystała: kilka próbek

przereklamowana "wata cukrowa"

Miałam miniaturę i dwie próbki- przy okazji zakupów w perfumerii. Zapach jest totalnie słodki i przesdzony, reklama robi swoje.
Flakon jest bardzonładny no i trwałość też bardzo duża, ale co z tego gdy zapach jest tandetny.
Wiadomo że perfumy to rzecz gustu ale te pachną jak najtańsze zapach z drogerii lub podróby. Istna wata cukrowa a chyba nie o to chodziło...

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1554371].usefull || 0 }}% pomocna.

słodki ciężki i bardzo trwały

Skuszona próbką, zakupiłam niedawno te perfumki. Buteleczka, elegancka, ładna, acz całkiem prosta.
Moim zdaniem zapach nie jest jakiś wybitnie niepowtarzalny, jest kilka zapachów na rynku , które moim zdaniem są dosyć zbliżone - słodko kwiatowy kobiecy zapach , ciężki (zdecydowanie na wieczór lub zimę) i trwały (czuć go np. na włosach jeszcze dwa dni po aplikacji). Myślę, że spodoba się wielu kobietkom

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1547741].usefull || 0 }}% pomocna.
TOP 10 męskich perfum

Wykorzystała: kilka próbek

Uciazliwy...

Początkowo byłam nim zachwycona. Jest dokładnie taki jak lubię: ciężki,słodki, lekko duszny. To było pierwsze wrażenie...
Potem zaczęły się schody...
Zapach wieje sztucznościa, po aplikacji zaczyna się robić duszny nie do zniesienia, aż do bólu głowy.
Czujemy go koło siebie cały czas, męczy płaską nutą,która godzinami jest niezmienna.
Jest trwały, w tym wypadku, niestety...
Gdyby nie był tak toporny, to pewnie byśmy się polubili.
Dla mnie nie, ale komuś może się podobać,bo recenzowanie perfum to zawsze dyskusyjna sprawa.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1538626].usefull || 0 }}% pomocna.

Wspaniały!

Ten zapach jest mocniejszy niż zapach L'Eau de Parfum Legere. Również podbił moje serce jak poprzednik, jednak denerwuje mnie w nim fakt, że sama czuję go na sobie cały czas, nie czuje nic innego mimo to że jego zapach sprawia dużą przyjemność. W moim otoczeniu jest wiele osób zainteresowanych tym zapachem. Jak dla mnie zapach mocniejszy głownie na zimę. Na pewno z niego nie zrezygnuje. Polecam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1534161].usefull || 0 }}% pomocna.

Słaby

Slodki mdly jak dla tipsiary..Nie wiem czym się tu zachwycać. Zakupiłam go w ciemno zachęcona pozytywnymi recencjami, ale zapach głęboko mnie rozczarował. Przesłodzony, mam wrażenie, że jest mdly i duszacy.Zawiodlam sie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1510636].usefull || 0 }}% pomocna.

rewelacja

Należy do moich ulubionych zapachów. Intrygujący. Słodki ale i cierpki. Intensywny ale i subtelny. Używałam wielu perfum ale tylko ten wzbudzał komentarze typu "piękny zapach" itp. Zarówno od mężczyzn jak i kobiet.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1484956].usefull || 0 }}% pomocna.

Wspaniałe:)

Jeden z najpiękniejszych zapachów, jakie wg mnie stworzono.. to jak w kazdym ,,etapie" się zmienia, ze słodkiego w elegancki, to jak sie utrzymuje, jak piękne ma opakowanie.. no ja sie cała rozpływam:) polecam w 100%
Plusy:
- piękne nuty zapachowe
- ładne i pomysłowe opakowanie
- długo się utrzymuje
Minusy:
- jedyna rzecz jaka mi sie nasuwa to cena.. polecam jednak czekać na promocje lub moze szepnąć drugiej połówce, że taki prezent byłby boski :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1453587].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudowny zapach i dobra trwałość-czego chcieć więcej

Zapach jest na prawdę cudowny-na początku trochę za słodki ale nos się przyzwyczaja. Czuję się piękna gdy opatulam się tym zapachem. Jest bardzo trwały, nawet jak wracam po całym dniu do domu, mój chłopak mówi, że nadal unosi się w powietrzu ten słodki zapach. Ja sama już się do niego przyzwyczaiłam więc nie czuje go. Polecam spróbować, jeśli lubicie słodkie, delikatne zapachy. Na dodatek mam wrażenie, że podoba się otoczeniu,

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1440611].usefull || 0 }}% pomocna.

wspaniały

Uwielbiam ten zapach, intensywny, słodki ale nie mdlący :), trwały i w pięknej buteleczce. Produkt jest wydajny i dobrej jakości o czym świadczy trwałość zapachu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1418471].usefull || 0 }}% pomocna.