Cetaphil PS (Lipoaktywny krem nawilżający do cery suchej i podrażnionej)

Cetaphil PS (Lipoaktywny krem nawilżający do cery suchej i podrażnionej)

Cena już od 28,98 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Specjalistyczny preparat, który chroni i regeneruje skórę uszkodzoną w przebiegu schorzeń dermatologicznych i po zabiegach medycyny estetycznej. Cetaphil PS Lipoaktywny został stworzony dla silnie wysuszonej skóry: można go stosować nawet wtedy, kiedy doszło do uszkodzenia naskórka: złagodzi objawy nie wywołując pieczenia, poprawia efekty leczenia schorzeń dermatologicznych, które przebiegają z suchością skóry, przyspiesza proces odnowy skóry po zabiegach medycyny estetycznej takich jak: zabiegi laserowe, pilingi, dermabrazja, mezoterapia i inne.
Dzięki unikatowemu połączeniu składników zapewnia zaspokojenie trzech kluczowych potrzeb nawet najbardziej wymagającej skóry:
- ochrona - tworzy na skórze tzw. okluzyjny film ochronny, w jego skład wchodzą olej migdałowy, wazelina i dicapryl oraz silikony, które dodatkowo zmiękczają i wygładzają naskórek
- regeneracja - dzięki obecności witaminy E i silikonów działa kojąco, przeciwzapalnie i pobudza wzrost nowych komórek
- nawilżanie - zawiera glicerynę, która długotrwale zatrzymuje wodę na powierzchni skóry, jak i w jej głębszych warstwach.
Bez środków zapachowych. Niekomedogenny. Ma właściwości gojące i ochronne, zmiękcza i wygładza naskórek.

Skład: Aqua, Glycerin, Petrolatum, Dicapryl Ether, Dimethicone, Glycerin Stearate, Prunus Amygdauls Dulcis, Oil/Prunus,Amygdauls Dulcis (Sweet Almond) Oil, Cetyl Alcohol, PEG-30 Stearate, Acryltes/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Benzyl Alcohol, Dimethiconol, Disodium EDTA, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Propylparaben, Sodium Hydroxide, Tocopherol, Tocopherol Acetate.

Cena: 30zł/ 100g

Napisanych recenzji: 39

Mój krem pod oczy.

Używałam na całą twarz po retinoidach.
Super działał, koił, zabezpieczał i nawilżał.
Jest gęsty i "bogaty".
Uzależniłam się od tej konsystencji i używam 2x dziennie pod oczy. Jestem bardzo zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1118761].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Dobry

Cieszę się, że na niego trafiłam, po tygodniu codziennego stosowania widać dużą poprawę, szczególnie dla cery suchej jak moja.

PLUSY
wydajny
przy dłuższym stosowaniu:
nawilża
koi podrażnioną skórę
zmniejsza suche skórki

MINUSY
brzydko pachnie (podejrzewam, ze to przez lipidy miałam inny krem i też tak zalatywał)
ciężki i tłusty
nadaje się tylko na noc
nie jest to produkt cud, po 1 zastosowaniu nie ma super efektu
cena

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036815].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Krem jest świetny, na początku uzywałam od nich balsamu lecz jakis czas temu kupiłam ten krem, jest naprawdę super. Wkoncu nie mam suchych skórek które ciągle pojawiały mi się w okolicy nosa.
Dla osób z wrażliwą skórą również jak najbardziej się nadaje, czasami używam go też pod makijaż i w tym też super się sprawdza. Pozostawia delikatną warstewkę ochronną dzięki czemu mój podkład mineralny świetnie się z nim łączy.

Ilość zużytych opakowań: 1, duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1035868].usefull || 0 }}% pomocna.

Eris film 2

Napisanych recenzji: 12

Krem jest dobry, świetnie nawilża, nie zostawia tłustej warstwy i nie zapycha. Spokojnie można go stosować pod makijaż. Polecam osobom z cerą trądzikową. Produkt likwiduje problem suchych skórek. Bezzapachowy. Ogromną zaletą jest jego wydajność.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1011514].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 23

Gładka i nawilżona skóra

Ten krem to ideał. Po nałożeniu skóra pozostaje nawilżona i pokryta lekkim filtrem natłuszczającym i chroniącym. Zadziwiające jest to, że nie jest to filtr tłusty ale z satynowym wykończeniem tak, że można nałożyć na krem nawet makijaż. Muszę powiedzieć, że ten krem daje wyjątkowy komfort po użyciu. Używam go w szczególności w sytuacjach kiedy nam cerę podrażnioną np. zabiegiem z kwasami. Pomaga skórze się regenerować jak żaden inny krem.
Mam cerę mieszaną i skórę, która wchłonie każdą ilość kremu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1005162].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Zdecydowanie godny polecenia dla atopików.

Kremu Cetaphil używam od kilku lat, z małymi przerwami na szukanie "czegoś lepszego" Prawda jest jednak taka, że i tak zawsze wracam do źródła, ponieważ okazuje się, że ten krem działa na moją problematyczną, atopową skórę najlepiej. Mam cerę suchą w dodatku ze skłonnościami do zmian trądzikowych. Niestety czasami muszę ją traktować ciężką artylerią po której jest wysuszona, jednakże Cetaphil Lipoaktywny świetnie sobie z tym radzi. Na noc jest dla mnie trochę za lekki i muszę używać czegoś cięższego, jednak na dzień jest idealny. Świetnie sprawdza się pod makijażem. Cena w sumie podobna jak inne dermokosmetyki, także nie widzę w niej większego problemu zwłaszcza, że jest bardo wydajny.

Ilość zużytych opakowań: Bardzo dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[999757].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 123

Ujął mnie za serce !

Moja skóra jest z jednej strony tłusta, ale gdy nie nałożę mocno nawilżającego kremu na noc jest sucha jak wiór. Dlatego krem cataphil jest dla mnie zbawieniem. Gdy wstaje rano skóra twarzy jest nawilżona, przyjemnie napięta.

Plusy:
- nawilżenie
- ukojenie
- nie zapycha!
- idealny na noc
- szybko się wchłania
- bardzo wydajny
- stosunkowo tani
- duża pojemność

Zagoił nawet mój nos po długim i uciążliwym katarze. Suche skórki mu nie straszne ! ;-)

Minusy:
Nie zauważyłam !

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[975407].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

idealny dla wrażliwców

Przede wszystkim - nie uczula i nie podrażnia. Mam skórę skłonną do alergii, wymęczoną rozmaitymi dermatologicznymi wynalazkami (w tym długotrwałą kuracją retinoidami, akurat nie na trądzik ;) ). Uczula ją niemal wszystko, czasami nawet woda. Cetaphil nie robi jej krzywdy! Już za to go uwielbiam.
Co zatem robi? Nawilża, dość mocno. Pozostawia przy tym na skórze film ochronny, jednak dość dobrze współpracuje przy tym z podkładem (i chroni przed podrazenieniem przez podkład, co istotne dla wrażliwców).
Nie zapycha.
Nie pachnie.
Chroni przed mrozem/wiatrem/smogiem.
Ma duuuużą tubę za relatywnie niską cenę.

Ilość zużytych opakowań: 3 x 100 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[968140].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

najlepszy!!!

Ja i moja skóra na twarzy nie jesteśmy najlepszymi przyjaciółkami, szczególnie w okresie zimowym.. Z niewiadomych powodów od kilku lat w okresie zimna łuszczy się i bardzo wysusza w nefralgicznych miejscach takich jak policzki, pod oczami, okolice brody. Używałam już setki kremów, aż w końu ktoś mi poradził Cetaphil PS-jest cudowny!!! Smaruję na noc i na dzień pod makijaż, po suchych skórkach brak śladu! Jestem zachwycona:) Nareszcie mogę sobie pozwolić ma flawless look:)

Plusy:
-gramatura
-cena
-szybkość wchłaniania
-mega nawilżenie
-nie zapycha
-wydajność
-nie powoduje zmian alergicznych

Minusów brak:)))

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[967416].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 116

Oooo NIE!

Beznadziejny jest ten krem! Jeden z najgorszych, jakie miałam, a przerzuciłam juz tony...
Kupiłam oczywiście ze względu na recenzje ale zawiodłam sie na całego. Drogi, nie nawilża nic, tłuści, wchłaniać się nie chce nawet na mojej bardzo suchej skórze, no po prostu nie widzę sensu używania tego produktu skoro pożytku nie ma żadnego! Serio, próbowałam się doszukać pozytywów i jedyny to taki, że krem jest w tubce co bardzo lubię. Poza tym odradzam. Szkoda czasu i atłasu :-(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[966026].usefull || 0 }}% pomocna.