Cetaphil PS (Lipoaktywny krem nawilżający do cery suchej i podrażnionej)

Cetaphil PS (Lipoaktywny krem nawilżający do cery suchej i podrażnionej)

Cena już od 28,98 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Specjalistyczny preparat, który chroni i regeneruje skórę uszkodzoną w przebiegu schorzeń dermatologicznych i po zabiegach medycyny estetycznej. Cetaphil PS Lipoaktywny został stworzony dla silnie wysuszonej skóry: można go stosować nawet wtedy, kiedy doszło do uszkodzenia naskórka: złagodzi objawy nie wywołując pieczenia, poprawia efekty leczenia schorzeń dermatologicznych, które przebiegają z suchością skóry, przyspiesza proces odnowy skóry po zabiegach medycyny estetycznej takich jak: zabiegi laserowe, pilingi, dermabrazja, mezoterapia i inne.
Dzięki unikatowemu połączeniu składników zapewnia zaspokojenie trzech kluczowych potrzeb nawet najbardziej wymagającej skóry:
- ochrona - tworzy na skórze tzw. okluzyjny film ochronny, w jego skład wchodzą olej migdałowy, wazelina i dicapryl oraz silikony, które dodatkowo zmiękczają i wygładzają naskórek
- regeneracja - dzięki obecności witaminy E i silikonów działa kojąco, przeciwzapalnie i pobudza wzrost nowych komórek
- nawilżanie - zawiera glicerynę, która długotrwale zatrzymuje wodę na powierzchni skóry, jak i w jej głębszych warstwach.
Bez środków zapachowych. Niekomedogenny. Ma właściwości gojące i ochronne, zmiękcza i wygładza naskórek.

Skład: Aqua, Glycerin, Petrolatum, Dicapryl Ether, Dimethicone, Glycerin Stearate, Prunus Amygdauls Dulcis, Oil/Prunus,Amygdauls Dulcis (Sweet Almond) Oil, Cetyl Alcohol, PEG-30 Stearate, Acryltes/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Benzyl Alcohol, Dimethiconol, Disodium EDTA, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Propylparaben, Sodium Hydroxide, Tocopherol, Tocopherol Acetate.

Cena: 30zł/ 100g

Numer 1

Najlepszy krem jaki miałam. W momentach kiedy zmagam się z atopowym zapaleniem skóry działa kojąco jak lekarstwo. Nigdy mnie nie uczulił, nie podrażnia, głęboko nawilża. Nie zapycha! Jest bezzapachowy, co bardzo mi się podoba. Idealny dla wszystkich alergików i wrażliwców. Jest bardzo niepozorny. Niejednokrotnie próbowałam droższych kremów, polecanych przez farmaceutki, ale kończyło się to zawsze uczuleniem i pokornie wracałam do Cetaphilu. Jedynie nie podoba mi się opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1320121].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry, ale nie pod oczy

Krem cudownie nawilża i koi podrażnienia. Od razu działa na podrażnione miejsce, czy to nogi po goleniu czy pupa niemowlaka. Na twarz też się dobrze sprawdza, jest bardzo gładziutka po użyciu. Niestety nie sprawdza jeśli chodzi o skórę pod oczami, a po to go głównie kupiłam. Krem jakby jednocześnie dział, ale i podrażniał, bo skóra wygląda dobrze, ale swędzi i spojówki są zaczerwienione. Musi mieć jakiś składnik który wywołuje podrażnienie. Ale do ciała świetnie się nadaje, raz na jakiś czas smaruje nim całe ciało i skóra jest zadowolona ^^ Wydajność to chyba tak średnio, szybko idzie jak się go używa do całego ciała.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1303681].usefull || 0 }}% pomocna.

Zapycha

bardzo ladnie nawilza, nie podraznia ani troche. na poczatku zostawial taka powloczke tlusta ale potem jakos sama zniknela. po okolo 3 tyg stosowania zaczal mnie okropnie zapychac. masakra, zaskorniki mialam nawet na policzkach. nie polecam. ale dam 2 gwiazki ze wzgledu na to, ze bardzo ladnie nawilzal

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1270176].usefull || 0 }}% pomocna.

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

Mój krem pod oczy.

Używałam na całą twarz po retinoidach.
Super działał, koił, zabezpieczał i nawilżał.
Jest gęsty i "bogaty".
Uzależniłam się od tej konsystencji i używam 2x dziennie pod oczy. Jestem bardzo zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1118761].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Cieszę się, że na niego trafiłam, po tygodniu codziennego stosowania widać dużą poprawę, szczególnie dla cery suchej jak moja.

PLUSY
wydajny
przy dłuższym stosowaniu:
nawilża
koi podrażnioną skórę
zmniejsza suche skórki

MINUSY
brzydko pachnie (podejrzewam, ze to przez lipidy miałam inny krem i też tak zalatywał)
ciężki i tłusty
nadaje się tylko na noc
nie jest to produkt cud, po 1 zastosowaniu nie ma super efektu
cena

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036815].usefull || 0 }}% pomocna.

Krem jest świetny, na początku uzywałam od nich balsamu lecz jakis czas temu kupiłam ten krem, jest naprawdę super. Wkoncu nie mam suchych skórek które ciągle pojawiały mi się w okolicy nosa.
Dla osób z wrażliwą skórą również jak najbardziej się nadaje, czasami używam go też pod makijaż i w tym też super się sprawdza. Pozostawia delikatną warstewkę ochronną dzięki czemu mój podkład mineralny świetnie się z nim łączy.

Ilość zużytych opakowań: 1, duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1035868].usefull || 0 }}% pomocna.

Krem jest dobry, świetnie nawilża, nie zostawia tłustej warstwy i nie zapycha. Spokojnie można go stosować pod makijaż. Polecam osobom z cerą trądzikową. Produkt likwiduje problem suchych skórek. Bezzapachowy. Ogromną zaletą jest jego wydajność.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1011514].usefull || 0 }}% pomocna.

Gładka i nawilżona skóra

Ten krem to ideał. Po nałożeniu skóra pozostaje nawilżona i pokryta lekkim filtrem natłuszczającym i chroniącym. Zadziwiające jest to, że nie jest to filtr tłusty ale z satynowym wykończeniem tak, że można nałożyć na krem nawet makijaż. Muszę powiedzieć, że ten krem daje wyjątkowy komfort po użyciu. Używam go w szczególności w sytuacjach kiedy nam cerę podrażnioną np. zabiegiem z kwasami. Pomaga skórze się regenerować jak żaden inny krem.
Mam cerę mieszaną i skórę, która wchłonie każdą ilość kremu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1005162].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydowanie godny polecenia dla atopików.

Kremu Cetaphil używam od kilku lat, z małymi przerwami na szukanie "czegoś lepszego" Prawda jest jednak taka, że i tak zawsze wracam do źródła, ponieważ okazuje się, że ten krem działa na moją problematyczną, atopową skórę najlepiej. Mam cerę suchą w dodatku ze skłonnościami do zmian trądzikowych. Niestety czasami muszę ją traktować ciężką artylerią po której jest wysuszona, jednakże Cetaphil Lipoaktywny świetnie sobie z tym radzi. Na noc jest dla mnie trochę za lekki i muszę używać czegoś cięższego, jednak na dzień jest idealny. Świetnie sprawdza się pod makijażem. Cena w sumie podobna jak inne dermokosmetyki, także nie widzę w niej większego problemu zwłaszcza, że jest bardo wydajny.

Ilość zużytych opakowań: Bardzo dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[999757].usefull || 0 }}% pomocna.

Ujął mnie za serce !

Moja skóra jest z jednej strony tłusta, ale gdy nie nałożę mocno nawilżającego kremu na noc jest sucha jak wiór. Dlatego krem cataphil jest dla mnie zbawieniem. Gdy wstaje rano skóra twarzy jest nawilżona, przyjemnie napięta.

Plusy:
- nawilżenie
- ukojenie
- nie zapycha!
- idealny na noc
- szybko się wchłania
- bardzo wydajny
- stosunkowo tani
- duża pojemność

Zagoił nawet mój nos po długim i uciążliwym katarze. Suche skórki mu nie straszne ! ;-)

Minusy:
Nie zauważyłam !

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[975407].usefull || 0 }}% pomocna.