Peau Parfaite 6 in 1 BB Creme (Krem BB 6 w 1 `Idealna cera`)

Peau Parfaite 6 in 1 BB Creme (Krem BB 6 w 1 `Idealna cera`)

6 właściwości, aby zapewnić natychmiastowy efekt idealnej skóry jednym gestem:
- doskonale nawilża skórę przez 24h,
- idealnie ujednolica koloryt skóry,
- tuszuje niedoskonałości skóry i oznaki zmęczenia,
- wygładza powierzchnię skóry,
- przywraca skórze blask,
- chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
Składniki aktywne:
- biała herbata: chroni skórę,
- pigmenty: przywracają blask i ujednolicają cerę.Składniki pochodzenia roślinnego: wyciąg z białej herbaty, wyciąg z aphloïa, oligosacharydy z jabłka, woda z hamamelisu z ekologicznych upraw.
2 odcienie (jasny i średni), aby dopasować pielęgnację do karnacji.

Nie

Doświadczenie z kremami bb mam ogromne-to w zasadzie mój ulubiony i obowiązkowy kosmetyk na lato. Jak do tej pory nie spotkałam jeszcze nic z europejskiego rynku co by mnie zadowoliło a wszystkie moje hity są azjatyckie.

Ten krem niestety ciężko nazwać bb:
ma słabe krycie, dużo gorsze od najsłabszych bb, nakłada się nierównomiernie i plamami, nierówno schodzi w ciągu dnia, dziwnie się świeci i nie jest trwały.
Na warzy wygląda nienaturalnie i nie stapia się ladnie ze skórą tak jak powinien.

Jestem rozczarowana :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1430766].usefull || 0 }}% pomocna.

Taki sobie

W długim okresie poszukiwań odpowiedniego dla mnie podkładu lub kremu BB poznałam się właśnie z tym od Yves Rocher. Niestety, nie spełnił on moich oczekiwań. Fajnie i długo utrzymuje się na twarzy, kolor "medium" jak dla mojej cery był idealny i wtopił się ładnie w skórę. Problemem jednak jest jego konsystencja - zdecydowanie zbyt gęsty. Niby filtr niewysoki, ale jednak sprawia, że kosmetyk jest za ciężki i twarz długo się klei, ciężko nałożyć na niego jakiś róż lub coś :( Nie dokończyłam do końca całego opakowania..

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1413101].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo delikatne krycie

Ja go lubię i regularnie używam. Chociaż przyznaję, że jest specyficzny.
Trzeba go nakładać mało, nie nadaje się do nakładania na chociaż trochę tłustą twarz i kryje tylko trochę. Ale ja właśnie tego potrzebuję - nie mam problemu z tłustą cerą i lubię wyglądać jak najbardziej natrualnie. Moja buzia nie zmienia się drastycznie po jego nałożeniu jednak jest wygładzona i jakby zdrowsza.

+ ładny zapach
+ wygładzona, zdrowsza cera
+ lekki
+ dobrze się nakłada
+ dobry kolor
- słabe krycie
- nadaje się do nakładania tylko na pewien typ cery/cerę odpowiednio przygotowaną
- nie da się nakładać więcej

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1403981].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Rozświetlacze

Więcej go nie kupię

Zalety:
- ma delikatny, roślinny zapach
- ma lekką konsystencję która dobrze rozprowadza się na skórze, nie powoduje postawania zacieków i plam
- naturalny efekt
- nawilża i odżywia skórę, dodaje skórze blasku

Wady:
- trochę się utlenia, zmienia kolor na ciemniejszy na skórze
- efekt krycia jest minimalny, nie radzi sobie z ukryciem podkówek pod oczami, czy malutkich wyprysków
- po pewnym czasie skóra błyszczy się jak szalona
- krem bb ściera się, zostawia ślady na ubraniach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1349021].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak dla mnie to mała tragedia.

Nie lubię tego kremu BB

Minusy:
- warzy się
- roluje
- ściera
- po przyłożeniu telefonu do twarzy od razu jest brudny, po wytarciu nosa chusteczką starty, po podparciu brody robią się plamy
- kompletnie nietrwały
- na twarzy wygląda ładnie przez jakieś 15 min do 30

Neutralne/ plusy
- wydajny
- często w promocji
- zapach
- wygodna tuba
- jasny odcień nie różowieje na twarzy.

Dobrze, że otrzymałam w gratisie do zamówienia, chociaż mogłam wtedy wybrać produkt niespodziankę. Trudno.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1332021].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry BB dla delikatnego krycia

Wersja: light. Potrzebowałam bardzo delikatnego krycia na bladą cerę bez większych wad i to dostałam. Jak dla mnie idealnie dobrany. Bardzo dobrze wygładza, nawilża, pachnie delikatnie. Jest niesamowicie wydajny bo efekt daje mała ilość a więc cena nie jest wygórowana szczególnie, że w YR ma cały czas promocje i powiedziałabym, że trudno kupić krem po regularnej cenie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1223198].usefull || 0 }}% pomocna.

Średni.

Nie zachwycił mnie, za tą cenę spodziewałam się czegoś lepszego.
Przede wszystkim jest dla mnie za ciężki - kremy BB różnych firm które stosowałam do tej pory były zdecydowanie lżejsze.
Odcień jasny niestety średnio jasny, i ciemnieje na skórze.
Nie zauważyłam żeby się ważył, ale czułam go na skórze i było to niezbyt komfortowe.
Wielkim minusem jest dla mnie cena - zdecydowanie zbyt wysoka jak za tak średni produkt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1182158].usefull || 0 }}% pomocna.

Porażka

Ten krem nie nadaje się zupełnie do niczego, najgorszy jaki do tej pory miałam.
Waży się na twarzy niemiłosiernie tworząc pomarańczowe plamy.
Krycie jest bardzo słabe, jeśli można mówić o jakimkolwiek kryciu kiedy twarz pokrywają plamy. Szybko się wchłania, zostawiając na twarzy pigment, który po dotknięciu ściera się. Zdecydowanie nie polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1173183].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie, nie, nie

Mam skórę suchą, naczynkową z tendencją do zmian trądzikowych.

Podkład dostałam na urodzin od koleżanki, więc nie wiem ile on kosztuje.

Zastanawiam się jakie wypisać plusy tego produktu bo cięzko mi znaleźć jego atuty.

Minusem jest to, że ten krem wygląda na mojej twarzy jak ciasto. W ogóle moja skóra nie potrafi polubić się z tym produktem. Ciężko mi go w ogóle rozprowadzić po twarzy, bo ma dla mnie tępą konsystencje. Kolor jasny jest za ciemny. Moja twarz po nałożeniu nie dość, że wygląda fatalnie to jeszcze zamieniam się w różowego prosiaka.

Ja nie polecam tego produktu. Ten krem u mnie stoi i stoi i najgorsze jest to, że nikt go nie chce.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1169161].usefull || 0 }}% pomocna.

Tuszuje niedoskonałości skóry i oznaki zmęczenia.
Skóra jest wygładzona.
Ujednolica koloryt skóry .

- Czy nawilża, ciężko mi ocenić, z pewnością podkreśla suche skórki, przed nałożeniem polecam peeling.

Jasny odcień ma delikatne różowe tony, lecz po wyschnięciu stapia się ze skórą i ma ciepły odcień.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1145061].usefull || 0 }}% pomocna.