Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Peau Parfaite 6 in 1 BB Creme (Krem BB 6 w 1 `Idealna cera`)

Peau Parfaite 6 in 1 BB Creme (Krem BB 6 w 1 `Idealna cera`)

6 właściwości, aby zapewnić natychmiastowy efekt idealnej skóry jednym gestem:
- doskonale nawilża skórę przez 24h,
- idealnie ujednolica koloryt skóry,
- tuszuje niedoskonałości skóry i oznaki zmęczenia,
- wygładza powierzchnię skóry,
- przywraca skórze blask,
- chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
Składniki aktywne:
- biała herbata: chroni skórę,
- pigmenty: przywracają blask i ujednolicają cerę.Składniki pochodzenia roślinnego: wyciąg z białej herbaty, wyciąg z aphloïa, oligosacharydy z jabłka, woda z hamamelisu z ekologicznych upraw.
2 odcienie (jasny i średni), aby dopasować pielęgnację do karnacji.

Najgorszy krem BB jaki miałam

Mam skórę suchą, ale zazwyczaj największym problemem z kremami BB/podkładami było podkreślanie suchych skórek, a ten krem:
- roluje się
- warzy się
- nie utrzymuje się na skórze
Jak dla mnie produkt jest od razu do wyrzucenia, a wcale nie jest tani. Nie widzę żadnych plusów oprócz ładnego opakowania.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1486486].usefull || 0 }}% pomocna.

Drogi średniak

Jak na każdego średnia przystało kilka plusów jest a więc:

+Odcień (medium jest idealny dla mojej cery)
+Dobre opakowanie (lubię tubki)
+Daje równomierne pokrycie
+Nie podrażnia
+Nie uczula
+Nie wysusza

Minusy jednak trochę go dyskwalifikują:

-Zapach zdecydowanie dla mnie na NIE, mocno chemiczny i długo się utrzymuje
-Konsystencja cieżka, tłusta i cera mocno się świeci
-Nie kryje nawet minimalnych niedoskonałości
-Daje lekki kolor ale nie wyrównuje kolorytu cery
-CENA nijak się ma do jakości
-Bardzo nietrwały

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1473891].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

najgorszy

Jestem częstą klientką Yves Rocher jednak ten bb to jakaś zupełna porażka. Jest tłusty, nakłada się nierównomiernie, tworzy plamy na twarzy, roluje się, pozostawia skórę taka tłustą jak wazelina, okropne uczucie. Naprawdę dużo kremów bb przechodziło mi przez ręce i jako wielbicielka marki ucieszyłam się gdy zobaczyłam, że mają nowość w postaci kremu bb. Od razu zamówiłam, rozpakowałam, zapach był CUDOWNY, ale na tym koniec dobrych stron. Cena standardowa (49zł) do takiej jakości to chyba jakiś żart..

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1469037].usefull || 0 }}% pomocna.
Swatche MAC nutcracker

Nie

Doświadczenie z kremami bb mam ogromne-to w zasadzie mój ulubiony i obowiązkowy kosmetyk na lato. Jak do tej pory nie spotkałam jeszcze nic z europejskiego rynku co by mnie zadowoliło a wszystkie moje hity są azjatyckie.

Ten krem niestety ciężko nazwać bb:
ma słabe krycie, dużo gorsze od najsłabszych bb, nakłada się nierównomiernie i plamami, nierówno schodzi w ciągu dnia, dziwnie się świeci i nie jest trwały.
Na warzy wygląda nienaturalnie i nie stapia się ladnie ze skórą tak jak powinien.

Jestem rozczarowana :(

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1430766].usefull || 0 }}% pomocna.

Taki sobie

W długim okresie poszukiwań odpowiedniego dla mnie podkładu lub kremu BB poznałam się właśnie z tym od Yves Rocher. Niestety, nie spełnił on moich oczekiwań. Fajnie i długo utrzymuje się na twarzy, kolor "medium" jak dla mojej cery był idealny i wtopił się ładnie w skórę. Problemem jednak jest jego konsystencja - zdecydowanie zbyt gęsty. Niby filtr niewysoki, ale jednak sprawia, że kosmetyk jest za ciężki i twarz długo się klei, ciężko nałożyć na niego jakiś róż lub coś :( Nie dokończyłam do końca całego opakowania..

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1413101].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo delikatne krycie

Ja go lubię i regularnie używam. Chociaż przyznaję, że jest specyficzny.
Trzeba go nakładać mało, nie nadaje się do nakładania na chociaż trochę tłustą twarz i kryje tylko trochę. Ale ja właśnie tego potrzebuję - nie mam problemu z tłustą cerą i lubię wyglądać jak najbardziej natrualnie. Moja buzia nie zmienia się drastycznie po jego nałożeniu jednak jest wygładzona i jakby zdrowsza.

+ ładny zapach
+ wygładzona, zdrowsza cera
+ lekki
+ dobrze się nakłada
+ dobry kolor
- słabe krycie
- nadaje się do nakładania tylko na pewien typ cery/cerę odpowiednio przygotowaną
- nie da się nakładać więcej

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1403981].usefull || 0 }}% pomocna.

Więcej go nie kupię

Zalety:
- ma delikatny, roślinny zapach
- ma lekką konsystencję która dobrze rozprowadza się na skórze, nie powoduje postawania zacieków i plam
- naturalny efekt
- nawilża i odżywia skórę, dodaje skórze blasku

Wady:
- trochę się utlenia, zmienia kolor na ciemniejszy na skórze
- efekt krycia jest minimalny, nie radzi sobie z ukryciem podkówek pod oczami, czy malutkich wyprysków
- po pewnym czasie skóra błyszczy się jak szalona
- krem bb ściera się, zostawia ślady na ubraniach

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1349021].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak dla mnie to mała tragedia.

Nie lubię tego kremu BB

Minusy:
- warzy się
- roluje
- ściera
- po przyłożeniu telefonu do twarzy od razu jest brudny, po wytarciu nosa chusteczką starty, po podparciu brody robią się plamy
- kompletnie nietrwały
- na twarzy wygląda ładnie przez jakieś 15 min do 30

Neutralne/ plusy
- wydajny
- często w promocji
- zapach
- wygodna tuba
- jasny odcień nie różowieje na twarzy.

Dobrze, że otrzymałam w gratisie do zamówienia, chociaż mogłam wtedy wybrać produkt niespodziankę. Trudno.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1332021].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry BB dla delikatnego krycia

Wersja: light. Potrzebowałam bardzo delikatnego krycia na bladą cerę bez większych wad i to dostałam. Jak dla mnie idealnie dobrany. Bardzo dobrze wygładza, nawilża, pachnie delikatnie. Jest niesamowicie wydajny bo efekt daje mała ilość a więc cena nie jest wygórowana szczególnie, że w YR ma cały czas promocje i powiedziałabym, że trudno kupić krem po regularnej cenie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1223198].usefull || 0 }}% pomocna.

Średni.

Nie zachwycił mnie, za tą cenę spodziewałam się czegoś lepszego.
Przede wszystkim jest dla mnie za ciężki - kremy BB różnych firm które stosowałam do tej pory były zdecydowanie lżejsze.
Odcień jasny niestety średnio jasny, i ciemnieje na skórze.
Nie zauważyłam żeby się ważył, ale czułam go na skórze i było to niezbyt komfortowe.
Wielkim minusem jest dla mnie cena - zdecydowanie zbyt wysoka jak za tak średni produkt.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1182158].usefull || 0 }}% pomocna.