Peau Parfaite 6 in 1 BB Creme (Krem BB 6 w 1 `Idealna cera`)

Peau Parfaite 6 in 1 BB Creme (Krem BB 6 w 1 `Idealna cera`)

6 właściwości, aby zapewnić natychmiastowy efekt idealnej skóry jednym gestem:
- doskonale nawilża skórę przez 24h,
- idealnie ujednolica koloryt skóry,
- tuszuje niedoskonałości skóry i oznaki zmęczenia,
- wygładza powierzchnię skóry,
- przywraca skórze blask,
- chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
Składniki aktywne:
- biała herbata: chroni skórę,
- pigmenty: przywracają blask i ujednolicają cerę.Składniki pochodzenia roślinnego: wyciąg z białej herbaty, wyciąg z aphloïa, oligosacharydy z jabłka, woda z hamamelisu z ekologicznych upraw.
2 odcienie (jasny i średni), aby dopasować pielęgnację do karnacji.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 41

Bardzo dobry BB dla delikatnego krycia

Wersja: light. Potrzebowałam bardzo delikatnego krycia na bladą cerę bez większych wad i to dostałam. Jak dla mnie idealnie dobrany. Bardzo dobrze wygładza, nawilża, pachnie delikatnie. Jest niesamowicie wydajny bo efekt daje mała ilość a więc cena nie jest wygórowana szczególnie, że w YR ma cały czas promocje i powiedziałabym, że trudno kupić krem po regularnej cenie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1223198].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 53

Średni.

Nie zachwycił mnie, za tą cenę spodziewałam się czegoś lepszego.
Przede wszystkim jest dla mnie za ciężki - kremy BB różnych firm które stosowałam do tej pory były zdecydowanie lżejsze.
Odcień jasny niestety średnio jasny, i ciemnieje na skórze.
Nie zauważyłam żeby się ważył, ale czułam go na skórze i było to niezbyt komfortowe.
Wielkim minusem jest dla mnie cena - zdecydowanie zbyt wysoka jak za tak średni produkt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1182158].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Porażka

Ten krem nie nadaje się zupełnie do niczego, najgorszy jaki do tej pory miałam.
Waży się na twarzy niemiłosiernie tworząc pomarańczowe plamy.
Krycie jest bardzo słabe, jeśli można mówić o jakimkolwiek kryciu kiedy twarz pokrywają plamy. Szybko się wchłania, zostawiając na twarzy pigment, który po dotknięciu ściera się. Zdecydowanie nie polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1173183].usefull || 0 }}% pomocna.

Niewidoczna kreska na powiece

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 51

Nie, nie, nie

Mam skórę suchą, naczynkową z tendencją do zmian trądzikowych.

Podkład dostałam na urodzin od koleżanki, więc nie wiem ile on kosztuje.

Zastanawiam się jakie wypisać plusy tego produktu bo cięzko mi znaleźć jego atuty.

Minusem jest to, że ten krem wygląda na mojej twarzy jak ciasto. W ogóle moja skóra nie potrafi polubić się z tym produktem. Ciężko mi go w ogóle rozprowadzić po twarzy, bo ma dla mnie tępą konsystencje. Kolor jasny jest za ciemny. Moja twarz po nałożeniu nie dość, że wygląda fatalnie to jeszcze zamieniam się w różowego prosiaka.

Ja nie polecam tego produktu. Ten krem u mnie stoi i stoi i najgorsze jest to, że nikt go nie chce.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1169161].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 69

Tuszuje niedoskonałości skóry i oznaki zmęczenia.
Skóra jest wygładzona.
Ujednolica koloryt skóry .

- Czy nawilża, ciężko mi ocenić, z pewnością podkreśla suche skórki, przed nałożeniem polecam peeling.

Jasny odcień ma delikatne różowe tony, lecz po wyschnięciu stapia się ze skórą i ma ciepły odcień.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1145061].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

Taki sobie

Przeciętny. Mi się go nieźle nakładało i nie zauważyłam by mi się rolował. Wyrównuje koloryt ale nie kryje niedoskonałości. Ale dla mnie jest on za ciężki, zdecydowanie nie jest to krem do skóry tłustej.

Po kremie za 50 zł spodziewałabym się czegoś lepszego.

Ilość zużytych opakowań: 1, małe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1084146].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

Idealny

To mój pierwszy krem bb. I jestem w nim zakochana. Nie używam podkładów ani niczego w tym stylu, potrzebuję po prostu czegoś delikatnego, lekko wyrównującego kolor. Mam najjaśniejszy odcień. Nie mam problemów z cerą więc nie oczekuję krycia, poza tym krem bb z założenia nie ma być kryjący :)
+lekki
+nie zapycha
+nie zakrywa piegów
+idealnie wtapia się w skórę
+cudownie trzyma puder
+nakładanie go gąbeczką to czysta przyjemność
+ma wspaniały zapach

-normalna cena jest z kosmosu
-nie ma filtra

Używam tego produktu od: tygodnia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1079061].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 43

okropny

Szukałam czegoś na co dzień co zastąpiłoby używanie pudru, niestety się zawiodłam.
Nie wiem nawet jak mam opisać ten produkt, po prostu mam wrażenie, że nie robi zupełnie niczego z moją skórą.
Nie oczekiwałam tutaj jakiegoś mocniejszego krycia, bo wiadomo, że nie jest to podkład, ale ten krem BB nie kryje zupełnie niczego, nie jednolici cery, nie matuje. W dodatku jak nałoży się go minimalnie więcej robi plamy, roluje się, nierównomiernie odznacza. No ciężko mi jest tutaj znaleźć jakieś dobre cechy. Nawet jak nakładam go odrobinę to zaraz podkreśla mi pory na nosie. Po prostu nie jest to produkt dla mnie, może osoby o idealnej cerze, które szukają tylko ochrony i nawilżenia będą zadowolone.

+ fajny skład
+ jest wydajny
+ fajny odcień, który nie ciemnieje

- cena
- roluje się, zbiera w niektórych miejscach powodując nieestetyczne plamy
- nie da się go nałożyć więcej
- zupełnie nie kryje
- nie ujednolica kolorytu
- zbiera się w porach

Ilość zużytych opakowań: ciągle jedno, ale praktycznie stoi na półce nieużywany

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1030061].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

idealny na co dzień

Jestem bladziochem i niełatwo było mi znaleźć odpowiedni kolorystycznie dla mnie krem BB jednak tutaj, najjaśniejszy kolor Fair idealnie się wpasował.
Stanowi bardzo dobrą bazę pod codzienny lekki makijaż, nie zakrywa moich ukochanych piegów, nie ciemnieje.

Jedynym minusem jest dla mnie cena (49 zł) jednak produkt jest często na przecenach plus jako posiadaczka karty Yves Rocher kupuję go za zniżki 40-50% więc nie narzekam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1029651].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 116

odpowiada mi

Bardzo polubiłam ten krem BB. Pryszczy co prawda nie zakrywa, ale pięknie stapia się z kolorem skóry co daje fajny codzienny efekt.
+ nie wysusza
+łatwy w aplikacji
+ piękny zapach
+wydajny

- cena

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1020018].usefull || 0 }}% pomocna.