Pure Light (Podkład rozświetlający)

Pure Light (Podkład rozświetlający)

Podkład przeznaczony dla każdego typu cery. Ujednolica cerę oraz dotlenia skórę, rozświetlając ją. Zawiera wyciąg z ryżu, który jest bogaty w inositol roślinny. Cząsteczki te stymulują ogólny metabolizm komórkowy, dzięki czemu skóra odzyskuje blask. Inne składniki aktywne, które zawiera podkład to woda z bławatka, wyciąg z soi, witamina E.
Zamknięty w wąskim, praktycznym flakonie z pompką, wygodnym do trzymania w dłoni i dozującym odpowiednią ilość produktu.
Dostępny w czterech odcieniach: jasny beż, średni beż, jasny róż oraz średni róż.

Skład: Aqua,Dimethicone, Isododecane, Propylheptyl Caprylate, Glycerin, Centaurea Cyanus Flower Water, Methylpropanediol, Alluminium Starch Octenylsuccinate, Pentylene Glycol, PEG/PPG -18/18 Dimethicone, Trisiloxane, Sorbitan Isostearate, Magnesium Sulfate, Silica, Lecithin, Tisteardimonium Hectorite, Parfum, Phenoxyethanol, Tocopherol, Inositol Ethylhexylglycerin, Propylene Carbonate, Dimethicone Crosspolymer, Xanthan Gum, Tetrasodium Edta, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Aphloiatheirforms Leaf Extract, Hydrogenated Lecithin, +/- (May contain) Cl77491/Cl77492/Cl77499 (Iron Oxides), Cl 77891 (Titanium Dioxide).

rozświetlające

• Sodium Benzoate,
  • Potassium Sorbate,
  • Aphloiatheirforms Leaf Extract,
  • Hydrogenated Lecithin,
  • +/- (May contain) Cl77491/Cl77492/Cl77499 (Iron Oxides)

Napisanych recenzji: 9

zgodnie z nazwą -LIGHT

Podkładu używam odkąd pojawił się w ofercie YR, zdarza mi się zakupić coś innego ale zazwyczaj i tak wracam właśnie do tego.
Nie oczekujmy super krycia od podkładu LIGHT, ma być lekki i taki właśnie jest.
PLUSY:
+ brak efektu maski
+ nie podkreśla suchych skórek
+ bardzo dobrze komponuje się z Biodermą Photoderm spf50 - odcień jasny, dodaje dosłownie odrobinę podkładu by nieco "podkręcić" kolor
+ nie waży się, nie robi smug
+ wydajny

MINUSY:
- ta cholerna pompka... (oceniam pierwszą wersje opakowania) - pod koniec brudzi, pryska na cały pokój, więc jeśli już jesteście wystrojone i przystępujecie do nakładania podkładu - zmieńcie kolejność. Mam nadzieję, że nowa wersja opakowania pozbyła się tego problemu.
- bez pudru matującego mamy efekt łał - łał, ale błysk
- cena podstawowa nieco zawyżona
Ogólnie na +

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1174998].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 33

NIE dla cery mieszanej i z problemami

PLUSY:
- świetny odcień
- opakowanie z pompką
- skład produktu

MINUSY:
- bardzo rzadki, lejący się
- ciężko go równomiernie rozprowadzić
- słabo napigmentowany
- krycie praktycznie zerowe, po nałożeniu 2 warstw i użyciu lekkiego pudru można uzyskać krycie słabe
- nadmiernie świecący nawet po przypudrowaniu
- WAŻY SIĘ
- dziwny zapach
- cena zdecydowanie za wysoka jak na taką jakość produktu

Podkład być może nadaje się do skóry suchej i bezproblemowej ( bez wyprysków, przebarwień, naczynek, zaskórników, nie tłustej i nie mieszanej) ale nawet gdybym miała taką cerę to wybrałabym raczej healthy mix bourjois. Na szczęście za opisywany podkład zapłaciłam w promocji niecałe 30 zł i dostałam szampon gratis....tak więc przynajmniej nie odczułam straty finansowej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1170806].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 270

Cóż za lekkość krycia

Fauny podkład, który nie powinien mi pasować. Mam cerę tłustą, że skłonnością do zapychania... Na tam zapychania. W ciągu dosłownie kilku chwil potrafi mnie wypryszczec, wygrudowac... I inne cenzuralne słówka☺
Na szczęście nie zawsze opis idzie w parze z efektem - co mnie już nie dziwi.
Podkład bardzo lekki, delikatny, zaryzukuje pielęgnacyjny...moja Buzka bardzo go lubi, wchłania jak gąbka i pragnie jak Romeo Julię.
Nie brudzi, nie waży się, wygladza. Ma idealny odcień, który wtapia się idealnie... Bosko i naturalnie. Krycie ma lekkie, ale ta lekkość jest porzadniejsza niż w wielu kremach BB.
Opakowanie- takie lubię!!! Lekką buteleczka z dobrze wykonanego plasticzku z pompką. Czego chcieć więcej???
Zapach jest faktycznie ostry i drażniący, ale szybko znika. Używałam w wakacje, używam nawet teraz ale bardzo oszczędzanie😉
Trwałość- problematyczna. Wytrzyma czasem 5-7 godzin, a czasem po 2 szybko znika- na szczęście równomiernie
Największy minus to cena, podkład dobry, ale nie idealny. Szkoda, że wywindowano mu taką cenę. Firma wykazuje się brakiem logicznego myślenia. Podkład za 50-60 zł kupi mniej ludzi, niż podkład za 20-30. Idąc w drugą stronę, tańsza cena to większe zainteresowanie- a to oznacza zysk dla firmy...
Nie pojmuję tego, i może dlatego nie widzę logiki w biznesie. Firma powinna wyjść naprzeciw potrzebom konsumentów, a nie ich odrzucać

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: Kończy mi się pierwszą butla, drugą kupię dopiero w promocji

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1059221].usefull || 0 }}% pomocna.

NARS wywiad z Jane Richardson

Napisanych recenzji: 62

Półkrycie i nawilżenie. LEKKI

Bardzo fajny podkład :)

Nawilża
Delikatnie rozświetla cerę
Ma mało pigmentów dzięki czemu nie tworzy efektu maski i zmarszczki się nie odksztalcaja pod oczami.
Ujednolicone
Wygładza

Idealny jako podkład pod puder. Szybko się wchłania.
Niestety skóra się po nim nieco błyszczy wiec trzeba zawsze lekko ja jeszcze wykończyć pudrem.

Cena regularna tez jest zbyt wysoka.

Polecam :)
Ja jestem bardzo zadowolona

Używam tego produktu od: Kilku lat

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1051146].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Nie, nie, nie

Nazbierałam na II czy tam III etap na karcie klienta i skusiłam się na coś czego normalnie bym nie kupiła - podkład dość drogi jak na studencką kieszeń, niestety nie był to strzał w dziesiątkę.

Plusy:
- opakowanie z pompką
- żółty ton w kolorze
- zapach

Minusy:
- krycie praktycznie zerowe
- po 2-3h nie widać w ogóle, że podkład był nałożony - nawet z pudrowaniem
- wazy się i smuży
- kiepsko się rozprowadza, strasznie lejący

Zużyłam go mieszając z innym, bo szkoda było mi wyrzucać 3/4 opakowania, ale niestety zawiodłam się, mimo że bardzo lubię tę markę.

Ilość zużytych opakowań: nadal męczę 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039638].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 18

Nie dla mnie

Dostałam ten podkład w prezencie. I już po pierwszym razie, stwierdziłam, że nie jest dla mnie.

Nie kryje prawie w ogóle, co mi przeszkadza, bo mam popękane naczynka i dużo niedoskonałości, które chciałabym zakryć.

Zapach jest okropny... intensywny przez co, czuje go cały czas po nałożeniu. Przyznam szczerze, że jak dla mnie ten podkład po prostu śmierdzi.

Podkreśla skórki i brak w nim jakiegokolwiek nawilżenia więc wydaje mi się, że przy bardzo suchej skórze się nie sprawdzi.
Plusem jest, że rozświetla ale się nie świeci.
Dodatkowo matuje.
Ma delikatną konsystencję i jest bardzo lekki.

Moim zdaniem sprawdzi się u osób, które nie mają problemów ze skóra i nie zależy im na kryciu. A chcą wyrównać i ujednolicić kolor skóry.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[999418].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 32

tragedia

Tragiczny podkład! świeci się niemiłosiernie i waży. Robi maskę z twarzy. róż i brązer robią na nim plamy. Nawet przypudrowanie nie powstrzymuje świecenia.

+opakowanie
+zapach

-konsystencja
-rozprowadzanie fatalne
-robi plamy
-świeci się bardzo
-waży się

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[979261].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Nigdy więcej.

Kupiłam ten podkład, bo skusił mnie opis na stronie YR.

Zazwyczaj mam problem z doborem koloru, bo mam bardzo jasną cerę. Tutaj się udało - kolor naprawdę dobry.

I jak dla mnie to koniec plusów.
Konsystencja jest bardzo plynna - wolę gęstsze kosmetyki. Ale to jeszcze można przeżyć.

Widać wszystkie suche skórki. Masakra. Nakładałam go na krem i bazę i nic nie pomagało.

Ale dla mnie najgorsze było to co zrobił z moją twarzą. Po kilku użyciach miałam mnóstwo krost, a normalnie nie mam żadnych problemów z cerą. Myślalam, że to może przypadek i po pewnym czasie znowu go użyłam. I wysypało mnie jeszcze gorzej. Zdarzyło mi się to pierwszy raz a testowałam sporo podkładów.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[961612].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 13

rozświetlenie czy błyszczenie

podkład nie nadaje się do cery mieszanej - nie kryje, zatyka a skóra jest świecąca.
rozświetlenie polega chyba w tym przypadku na świeceniu.
w dodatku szybko znika z twarzy pozostawiając tłusty filtr.

Ilość zużytych opakowań: zaczęte jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[956876].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

bardzo dobry

Bardzo dobry podkład dla osób bez problemów z trądzikiem.

Plusy: + idealny kolor
+ ładny zpach
+ trwały

Minusy: - mało wydajny
- aby zakryć niedoskonałości (np. zaczerwinione policzki) trzeba użyć korektora

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 kończę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[953716].usefull || 0 }}% pomocna.