Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Yves Rocher, Pure Light (Podkład rozświetlający)

Yves Rocher, Pure Light (Podkład rozświetlający)

Podkład przeznaczony dla każdego typu cery. Ujednolica cerę oraz dotlenia skórę, rozświetlając ją. Zawiera wyciąg z ryżu, który jest bogaty w inositol roślinny. Cząsteczki te stymulują ogólny metabolizm komórkowy, dzięki czemu skóra odzyskuje blask. Inne składniki aktywne, które zawiera podkład to woda z bławatka, wyciąg z soi, witamina E.
Zamknięty w wąskim, praktycznym flakonie z pompką, wygodnym do trzymania w dłoni i dozującym odpowiednią ilość produktu.
Dostępny w czterech odcieniach: jasny beż, średni beż, jasny róż oraz średni róż.

Skład: Aqua,Dimethicone, Isododecane, Propylheptyl Caprylate, Glycerin, Centaurea Cyanus Flower Water, Methylpropanediol, Alluminium Starch Octenylsuccinate, Pentylene Glycol, PEG/PPG -18/18 Dimethicone, Trisiloxane, Sorbitan Isostearate, Magnesium Sulfate, Silica, Lecithin, Tisteardimonium Hectorite, Parfum, Phenoxyethanol, Tocopherol, Inositol Ethylhexylglycerin, Propylene Carbonate, Dimethicone Crosspolymer, Xanthan Gum, Tetrasodium Edta, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Aphloiatheirforms Leaf Extract, Hydrogenated Lecithin, +/- (May contain) Cl77491/Cl77492/Cl77499 (Iron Oxides), Cl 77891 (Titanium Dioxide).

rozświetlające
Krycie
średnie
z pompką

Dobry, dla osób z cerą z różowymi tonami

Posiadam odcień beige teint claire

Sprawdzi się u bladolicych, które mają skórę z gamą kolorystyczną wpadającą w różowe tony.
U mnie akurat to idealnie, bo źle czuję się i źle wyglądam w żółtych.

Podkład jest bardzo lekki i zapewnia raczej delikatne krycie. Raczej dla osób z idealną cerą, w przeciwnym wypadku konieczne będzie użycie kolektora punktowo na większe partie skóry. Dobrze się stapia ze skórą i wygląda naturalnie na twarzy. Zapewnia lekko świetlisty efekt zdrowej i promiennej skóry. Zaczyna się dość szybko błyszczeć więc wymaga zmatowienia i utrwalenia.
Raczej trwały, jeżeli już znika z twarzy to przynajmniej równomiernie.

Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1429901].usefull || 0 }}% pomocna.

Lekki podkład

Podkład bardzo lekko kryje, więc nadaje się głównie do cer mniej problematycznych. Jest lekki, nie tworzy efektu maski, dosyć dobrze stapia się ze skóra. Choć jest lekki dosyć długo utrzymuje się na skórze. Jedyne dla mnie minusy to jego zbyt płynna konsystencja i drażniący mnie zapach. Przez to ze jest płynny jego wydajność jest mniejsza niż bardziej gęściejszych podkładów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1423961].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak dla mnie bomba

Podeszłam do tego produktu trochę z dystansem - znam YR ze świetnych kosmetyków do włosów, do oferty makijażowej podchodziłam z dystansem, zupełnie niepotrzebnie.
Podkład spełnił moje oczekiwania, jest lekki, matuje, wyrównuje koloryt skóry, ale tworzy efektu maski.
Bardzo wydajny, niewielka ilość produktu wystarcza do uzyskania pożądanego efektu. Trwałość w porządku - po 8h w pracy, wymaga niewielkiego "przypudrowania noska", ale który podkład tego nie wymaga...
Jedynym minusem jest cena - nie wart 62,00 zł, ale w promocji (mi udało się kupić za 38zł) jak najbardziej

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1420476].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Jak dobrać puder

Super podkład, jeden z ulubionych

Uwielbiam lekkie (nawet słabiej kryjące) podkłady, gdyż nie tworzą efektu maski na twarzy i ładnie się wtapiają w koloryt mojej skóry. Ten podkład jest zdecydowanie jednym z moich ulubionych zaraz przy Wake me up! :)
Plusy:
+ fajnie wtapia się w skórę,
+ nie klei się,
+ nie ciemnieje,
+ nie widać go na twarzy,
+ jest lekki, bardzo wydajny,
+ przyjemna konsystencja,
+ przystępna cena,
+ kolor beż 200 jest dla mnie idealny <3
Minusy:
nie zauważyłam żadnych :D
Używam go na zmianę z Wake me up! ale zawsze do niego wracam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1413126].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo lekki podkład

Zdecydowanie dla osób, których cera nie stwarza większych problemów, ponieważ nie jest to podkład mocno kryjący. Jego niewątpliwą zaletą jest lekkość - nie stwarza efektu maski.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1402226].usefull || 0 }}% pomocna.

Zapewnia efekt świeżej wypoczętej cery

Zalety:
- ma dużo kolorów do wyboru, łatwo dopasować odcień idealny dla swoich potrzeb
- podkład jest bardzo płynny wodnisty, perfekcyjnie stapia się ze skórą
- rozpromienia skórę, nadaje jej zdrowy blask bez brokatowych drobinek
- nawilża i odżywia skórę
- ładny roślinny zapach
- dobra cena

Wady:
- pompka się zacina
- podkład zostawia ślady na ubraniach
- wylewa się z butelki (pompki)
- szybko się ściera, nie jest trwały, wymaga wielu poprawek w ciągu dnia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1349041].usefull || 0 }}% pomocna.

zgodnie z nazwą -LIGHT

Podkładu używam odkąd pojawił się w ofercie YR, zdarza mi się zakupić coś innego ale zazwyczaj i tak wracam właśnie do tego.
Nie oczekujmy super krycia od podkładu LIGHT, ma być lekki i taki właśnie jest.
PLUSY:
+ brak efektu maski
+ nie podkreśla suchych skórek
+ bardzo dobrze komponuje się z Biodermą Photoderm spf50 - odcień jasny, dodaje dosłownie odrobinę podkładu by nieco "podkręcić" kolor
+ nie waży się, nie robi smug
+ wydajny

MINUSY:
- ta cholerna pompka... (oceniam pierwszą wersje opakowania) - pod koniec brudzi, pryska na cały pokój, więc jeśli już jesteście wystrojone i przystępujecie do nakładania podkładu - zmieńcie kolejność. Mam nadzieję, że nowa wersja opakowania pozbyła się tego problemu.
- bez pudru matującego mamy efekt łał - łał, ale błysk
- cena podstawowa nieco zawyżona
Ogólnie na +

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1174998].usefull || 0 }}% pomocna.

NIE dla cery mieszanej i z problemami

PLUSY:
- świetny odcień
- opakowanie z pompką
- skład produktu

MINUSY:
- bardzo rzadki, lejący się
- ciężko go równomiernie rozprowadzić
- słabo napigmentowany
- krycie praktycznie zerowe, po nałożeniu 2 warstw i użyciu lekkiego pudru można uzyskać krycie słabe
- nadmiernie świecący nawet po przypudrowaniu
- WAŻY SIĘ
- dziwny zapach
- cena zdecydowanie za wysoka jak na taką jakość produktu

Podkład być może nadaje się do skóry suchej i bezproblemowej ( bez wyprysków, przebarwień, naczynek, zaskórników, nie tłustej i nie mieszanej) ale nawet gdybym miała taką cerę to wybrałabym raczej healthy mix bourjois. Na szczęście za opisywany podkład zapłaciłam w promocji niecałe 30 zł i dostałam szampon gratis....tak więc przynajmniej nie odczułam straty finansowej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1170806].usefull || 0 }}% pomocna.

Cóż za lekkość krycia

Fauny podkład, który nie powinien mi pasować. Mam cerę tłustą, że skłonnością do zapychania... Na tam zapychania. W ciągu dosłownie kilku chwil potrafi mnie wypryszczec, wygrudowac... I inne cenzuralne słówka&#9786;
Na szczęście nie zawsze opis idzie w parze z efektem - co mnie już nie dziwi.
Podkład bardzo lekki, delikatny, zaryzukuje pielęgnacyjny...moja Buzka bardzo go lubi, wchłania jak gąbka i pragnie jak Romeo Julię.
Nie brudzi, nie waży się, wygladza. Ma idealny odcień, który wtapia się idealnie... Bosko i naturalnie. Krycie ma lekkie, ale ta lekkość jest porzadniejsza niż w wielu kremach BB.
Opakowanie- takie lubię!!! Lekką buteleczka z dobrze wykonanego plasticzku z pompką. Czego chcieć więcej???
Zapach jest faktycznie ostry i drażniący, ale szybko znika. Używałam w wakacje, używam nawet teraz ale bardzo oszczędzanie&#128521;
Trwałość- problematyczna. Wytrzyma czasem 5-7 godzin, a czasem po 2 szybko znika- na szczęście równomiernie
Największy minus to cena, podkład dobry, ale nie idealny. Szkoda, że wywindowano mu taką cenę. Firma wykazuje się brakiem logicznego myślenia. Podkład za 50-60 zł kupi mniej ludzi, niż podkład za 20-30. Idąc w drugą stronę, tańsza cena to większe zainteresowanie- a to oznacza zysk dla firmy...
Nie pojmuję tego, i może dlatego nie widzę logiki w biznesie. Firma powinna wyjść naprzeciw potrzebom konsumentów, a nie ich odrzucać

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: Kończy mi się pierwszą butla, drugą kupię dopiero w promocji

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1059221].usefull || 0 }}% pomocna.

Półkrycie i nawilżenie. LEKKI

Bardzo fajny podkład :)

Nawilża
Delikatnie rozświetla cerę
Ma mało pigmentów dzięki czemu nie tworzy efektu maski i zmarszczki się nie odksztalcaja pod oczami.
Ujednolicone
Wygładza

Idealny jako podkład pod puder. Szybko się wchłania.
Niestety skóra się po nim nieco błyszczy wiec trzeba zawsze lekko ja jeszcze wykończyć pudrem.

Cena regularna tez jest zbyt wysoka.

Polecam :)
Ja jestem bardzo zadowolona

Używam tego produktu od: Kilku lat

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1051146].usefull || 0 }}% pomocna.