Pantene Pro-V, Pianka nadająca puszystość

Pantene Pro-V, Pianka nadająca puszystość

Lekka formuła pianki zwiększa objętość fryzury, nadając włosom blask i pełną zdrowia, utrwaloną na cały dzień puszystość.

Cena: ok. 13 zł / 150 ml

klej

Posklejane szorstkie i przesuszone włosy, zmyłam po godzinie włosy bo nie mogła wytrzymać z takim klejem na głowie. Pianki nałożyłam mało a mimo to aż skrzypiały z przesuszenia.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

najlepsza.

To chyba jedyna pianka, która nie skleja włosów, nadaje im połysk i naprawdę powoduje, że są bardziej sprężyste i puszyste. Podoba mi się to że nie obciąża włosów i jest bardzo lekka.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

anty-puszystość

pianka ta działa zupełnie na odwrót.
włosy po jej użyciu wydają się jeszcze ciensze i sklejają sie w strąki koszmarnie oklejające twarz.
chce jednak zauważyc ze w moim przypadku wszystkie pianki nadające puszystosc własnie tak działają:/

Używam tego produktu od: kilka razy pare lat temu
Ilość zużytych opakowań:

makijaż kreska

pianka + szampon = efekt

W połączeniu z Szamponem nadającym puszystość daje niesamowity efekt. Jeśli komuś zależy na niezwykle puszystych włosach to polecam szampon i piankę.

Pianka nie skleja, włosy nie są ciężkie ani nic takiego, co występuje po niektórych piankach.

polecam :)

Używam tego produktu od:

i tak, i nie

Bardzo dobra pianka. Nie obciąża włosów i nieskleja ich w gigantyczne nieestetyczne strąki, jak to większość kosmetyków tego rodzaju ma w zwyczaju. Włosy są puszyste, ale nie sianowate. Efekt utrzymuje się ładnych kilka godzin. Godna polecenia.

niestety, okazało się, że sprawdza się tylko przy krótkich włosach. Z długimi nie daje sobie rady nawet na 3 godziny.

Bardzo dobra piana:)

Musze powiedzieć że jestem zadowolna z tej pianki. Ladnie pachnie. jest lekka i nie skleja mi włosów, przy tym włosy ładnie blyszcza po niej. Nakładam ją zawsze małymi porcjami (tak żeby nie przesadzić z ilością)wgniatając glównie przy nasadzie włosów. Po wysuszeniu głową na dół mam ładne pusztyste włoski:) Polecam tą piankę mało puszystym włoskom ale nie przesadzajcie z ilością nakładania!

okropna

Najgorsza pianka do włosów wśród tych nadających puszystość, które używałam. Pianka jest tłusta, klejąca, silikonowata, obciąża moje cienkie i delikatne włosy, natłuszcza, skleja, wysuszenie suszarką włosów potraktowanych pianką graniczy z cudem, one nie schną, tylko zastygają niczym kisiel. Tragedia. Pianka ma tylko 150 ml, 1/3 zostaje w opakowaniu, a nie da rady tego wycisnąć, bo zamiast pianki leci tłusta maź. Odradzam.

całkiem dobra

pianka jest nawet dobra. nadaje puszystośc , nie skleja i nie obciąża włosów. jedyna wada - efekt wytrzynuje tylko około kilku godzin (na moich włosach)