Aromapure Purification, Oczyszczająca sól do kąpieli

Aromapure Purification, Oczyszczająca sól do kąpieli

Sól przeznaczona jest do uspokajającej i oczyszczającej kąpieli. Pozostawia skórę gładką i elastyczną. Zawiera kompleks pobudzających olejków w 100% roślinnych z mirtu, palmarozy, pelargonii.

Skład: Sodium Chloride, Parfum, Silica, Aqua, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Myrtus Communis, Pelargonium Graveolens, Cymbopogon Martini Motia, CI 19140, CI 42090

Cena: zł / słoik 150 ml + łyżeczka

Równowaga odzyskana ;)

Rzadko mam czas na kąpiele, ale kiedy już się decyduję, chcę spędzić prawdziwie relaksującą godzinkę. I chętnie wtedy używam tej soli, zapach jest nieziemski, trudno mi go nawet opisać, coś jakby liście pelargonii (która z resztą jest w składzie), szałwia, bazylia, limonka? Niby same świeżości, ale zapach nie energizuje w sposób skoczny ;), działa raczej bardzo kojąco na skołatane nerwy ;), pozwala oczyścić umysł raczej niż ciało, że tak powiem, bo ciało to już mam wymyte kiedy wchodzę do tej wanny.:) Zapach utrzymuje się i w łazience i na skórze bardzo długo, no sama przyjemność używania!
Wydajny jest słabo, tzn. jest go po prostu niewiele, ale też mam sporą wannę, więc muszę sypać więcej niż podaje instrukcja.