Formuła Norweska, Odżywczy sztyft do ust z maliną nordycką

Formuła Norweska, Odżywczy sztyft do ust z maliną nordycką

Cena już od 6,41 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 4,8 ml

Udowodniono klinicznie, że unikalna formuła produktu współgra z naturalnymi procesami zachodzącymi w skórze. Usta staną się miękkie i odżywione dzień po dniu. Sposób użycia: stosować wg potrzeb dla optymalnej ochrony.

Cena: 9zł / 4,8g

ochronne

Bardzo przeciętny

Dostałam ten produkt w zestawie świątecznym z neutrogeny. Jak dla mnie bardzo średni a brzydki smak i zapach nawilża ale tylko na krótko. Moje usta są bardzo wymagające i napewno ie wrócę do tego produktu także dlatego że zapycha okolice ust odkąd zaczęłam stosować ten sztyft pojawiły mi się w okolicach ust zaskórniki których przedtem tam nie miałam. Ponadto pomadka pozostawia naustach brzydki efekt usta błyszczą się w dziwny nienaturalny sposób

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1393666].usefull || 0 }}% pomocna.

Na zime akurat :)

Odpowiada mi, chociaż wolę smakowe :) Jednak w tym roku musiałam zadziałać intensywniej niż zwykle. Nawilża i chroni na zimnie. Moje usta doszły do siebie dzięki niej. Zniknął problem przesuszonych ust!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1388336].usefull || 0 }}% pomocna.

spełnia swoje zadanie

Sztyft spełnia swoje zadanie, chroni usta przez czynnikami zewnętrznymi, nawilża je i łagodzi podrażnienia. Suche skórki znikają, ma bardzo ładny zapach, a jego formuła sunie po ustach jak masełko. Do tego pięknie pachnie :) na pewno zostanie ze mną na dłużej!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1378311].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Mnie nie zadowala.

Kupiłam tą pomadkę na Rossmanie za 10,99 zł i jestem rozczarowana. A kupiłam ją tylko dla tego, że potrzebowałam sztyftu do torebki, bo nie będę grzebać w balsamie do ust w słoiczku paluchami poza domem. Niestety nie różni on się dla mnie niczym od pomadek Nivea czy Bebe. A te akurat były w promocji za 5,99 zł. Przypłaciłam ,bo myślałam, że skoro droższe to lepsze. Pomadka ma delikatny zapach i nawilża na 3 w skali od 1 do 5. I ocena ogólna również bedzie trójkowa. Nie polecam, zwykła Isana biję tę na głowę. Jakoś ją wymęczę i już do niej nie wrócę - nie warto.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1378191].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny!

Do tej pory moim hitem była Nivea klasyczna, ale teraz uważam, że Neutrogena lepiej nawilża i chroni usta.
Pomimo wycieczek po górach, jazdy na nartach czy nawet mroźnych spacerów- usta pozostawały nawilżone całą zimę. Sztyft jest bardzo wydajny- jeden wystarczył mi na cały sezon. Zapachu właściwie nie ma- bardzo delikatny.

Mój nr 1!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1371851].usefull || 0 }}% pomocna.

świetna pomadka na zimę

Cudowna, pachnąca malinami pomadka. Zimą sprawdza się idealnie, wystarczy raz na jakiś czas jej użyć, a przez cały dzień usta będą gładkie i jędrne. Można jej nawet używać pod matową szminkę, wtedy usta nie będą tak wysychać na mrozie. Starcza na bardzo długo, jednej pomadki można używać przez jesień i zimę, a nawet wiosnę. Jest przezroczysta za co też ogromny plus.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1369956].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy

Zdecydowanie najlepszy sztyft z tych które wypróbowałam. Bezkonkurencyjny. Nawilża i pielęgnuje usta długo się na nich trzymając po aplikacji.. Neutralnie pachnie. Mam skłonności do łuszczenia się skóry na ustach i jej wysychania. Po regularnym stosowaniu widać faktycznie poprawę. Usta są miękkie, gładkie i można nakładać pomadkę :) Bardzo wydajna. Polecam stosować bez względu na pogodę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1347466].usefull || 0 }}% pomocna.

Perfekcja

Rewelacyjny kosmetyk! Fantastyczny zarówno jako samodzielny balsam na spierzchnięte usta, jak i baza pod wszelkiego rodzaju matowe pomadki (bez względu na stan skupienia :) Wspaniale nawilża, odżywia i regeneruje, dodatkowo nie wpływa na konsystencję i komfort nakładania kolorowej pomadki, chroniąc usta przed - jak by nie patrzeć - wysuszającymi właściwościami takich kosmetyków. Fanfary, Oscar & kurtyna :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1346551].usefull || 0 }}% pomocna.

fajny produkt

To jest na prawdę fajny produkt, Uważam, że można go porównać do pomadki z Rossmanna, który jest tańszy.
+ nie jest drogi
+ wydajny
+ dobrze nawilża
+ zapach bardzo delikatny
+ dobrze dostępny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1327951].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja

Pomadka jest na prawdę świetna. Przynosi ulgę spierzchniętym i suchym ustom. Fajnie natłuszcza nie pozostawiając takiej lekko woskowej warstwy jak Carmex'y. Jest bardzo zbita, w ogóle się nie topi. Trzeba jej dużo nałożyć, ale co najciekawsze - pomimo częstego i obfitego nakładania ona w ogóle nie ubywa! Wydajność jest na prawdę mega. Zapach również niczego sobie, taki delikatny, przyjemny w zimie. Opakowanie solidne i działa bez zarzutów, Jestem bardzo zaskoczona, że w tak niskiej cenie można kupić tak dobrą i bardzo wydajną pomadkę ochronną. Jest dostępna w większości drogerii. Polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1327301].usefull || 0 }}% pomocna.