Formuła Norweska, Odżywczy sztyft do ust z maliną nordycką

Formuła Norweska, Odżywczy sztyft do ust z maliną nordycką

Pojemność 4,8 ml

Udowodniono klinicznie, że unikalna formuła produktu współgra z naturalnymi procesami zachodzącymi w skórze. Usta staną się miękkie i odżywione dzień po dniu. Sposób użycia: stosować wg potrzeb dla optymalnej ochrony.

Cena: 9zł / 4,8g

ochronne

Słabiak

Sztyfty są praktyczne i wygodne, ale niestety znaleźć coś w sztyfcie równie nawilżającego jak wersje słoiczkowe jest niezwykle trudno. Z reguły to właśnie te wersje w których trzeba "maczać paluchy" są w moim przekonaniu bardziej konkretne i mocniej nawilżające.

dziwny zapach

Uwielbiam Neutrogenę i dlatego postanowiłam spróbować tej pomadki. Bardzo dobrze nawilża i pozostawia uczucie miękkich ust przez cały dzień. Jedyne co mi przeszkadza to ten zapach maliny nordyckiej. Nie podoba mi się, wolę chyba bezzapachową wersję.

Wspaniała i najlepsza

Jak to z pomadkami ochronnymi bywa, zdarza się, że mam ich łącznie kilka - każda torebka w końcu zasługuje na swoją. Ten sztyft jednak bije na głowę wszelakie owocowe pomadki "ochronne" i zawsze do niego wracam. Przede wszystkim naprawdę odżywia usta, które po wyjściu na pogodę czy niepogodę nie robią się spierzchnięte. Ładnie nawilża skórę, chroni i wygrywa nierówną walkę z moimi suchymi skórkami. Bardzo wydajna, podoba mi się też to że po użyciu jej musi minąć sporo czasu zanim poczuję potrzebę jej ponownego użycia. Dla mnie osobiście zapach przyjemny, delikatny, zupełnie nie dominujący. Cena w stosunku do jakości jest według mnie bardziej niż satysfakcjonująca.

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

Jedna z ulubionych

Odkąd kupiłam tą pomadkę używam jej cały czas. Ma ładny, subtelny zapach i bardzo dobrze nawilża moje usta. Co charakterystyczne dla niej - posiada dość twardą i zbitą konsystencję. Odnoszę wrażenie, że inne balsamy z tej kategorii są nieco bardziej miękkie. Nie jest to dla mnie wadą. Formuła jest nietłusta. Kosmetyk pozostawia na ustach bezbarwną poświatę. Stosowałam i stosuję go w sezonie zima/wiosna, nie wiem jeszcze jak sprawdzi się latem podczas wysokich temperatur. Według mnie jest wydajny a uczucie nawilżenia nie znika tak szybko. Cena to około 9 zł, więc nie jest najgorsza. Zabezpieczyłam się w jej zapas na ostatniej promocji w Rossmannie. Polecam, bo u mnie produkt sprawdza się świetnie.

Najlepsza

Myślę, że to najlepsza pomadka ochronna jaką używałam. Bardzo mocno nawilża usta i zostawia na nich ochronną warstwę. Na pewno kupię jeszcze raz. Polecam osobom, które mają problemy z ustami, ale też do codziennej pielęgnacji.

przyjemna

jako że lubię balsamy tej firmy gdyż świetnie nawilżają zakupiłam pomadkę sądząc że opracowali równie dobrą pomadkę. No i wszystko się zgadza. Pomadka sprawdza się o każdej porze roku- no może gorzej w lecie bo może się roztopić pod wpływem temperatury. Dobrze nawilża, chroni, regeneruje. Nie znika zbyt szybko, nie zjada się w błyskawicznym tempie co zdarzało się nie jednej. Nie "klei się",
Zapakowana w standardowy sztyft.
Ładnie pachnie lekko słodko- taką rzeczywiście malinką.

Pomadka mocna, ale z wadami

Pomadka chroni dobrze usta zwłaszcza przez niskimi temperaturami tak jak obiecuje producent, lecz niestety ma jedną główną wadę- jest za twarda i trudno ją rozprowadzić na wargach. Także za szybko się wchłania przez co trzeba jej więcej i częściej używać co powoduje, ze jest mało wydajna i szybko znika z opakowania. Na plus dostępność, cena i delikatny zapach.

Dobrze mieć pod ręką

Sztyft kupiłam zupełnie "w ciemno" i nie żałuję. Zimowe przymrozki niestety dają się moim ustom we znaki, więc ten odżywczy sztyft dobrze mieć pod ręką. Dobrze nawilża usta, choć przyznam, że nie jest to jakieś spektakularne długotrwałe nawilżenie. Świetny jako baza pod wszelkiego rodzaju szminki. Co mnie pozytywnie zaskoczyło to odżywienie i regeneracja - i znów dodam, że może nie są to jakieś spektakularne efekty, ale jednak czuć różnicę. Sam zapach delikatnie malinowy, nie jest nachalny, według mnie całkiem w porządku. Opakowanie wygodne (w końcu przerzuciłam się z dłubania w słoiczku na normalny sztyft - o niebo wygodniej :)). Cena nie jest wygórowana, często można go kupić w promocji. Warto spróbować.

Mega nawilżenie

Pomadka jest bardzo nawilżająca. Ratuje nawet bardzo suche usta. Po nałożeniu, czuć od razu nawilżenie. Usta są delikatnie nabłyszczone. Utrzymuje się przez kilka godzin. Opakowanie jest bardzo wygodne w użytkowaniu.

strzał w 10!

Świetna pomadka spełniająca swoje zadanie. Używam jej zamiennie z Nivea hydro care. Nivea się do niej nie umywa nawet. Neutrogena po jednym użyciu potrafi poskromić suchość ust i wypielęgnować je.
Plusy:
* delikatny malinowo-owocowy zapach, nienachalny
* jest twarda, nietłusta
* bardzo wydajna
* idealnie nawilża
* dobra marka w dobrej cenie
* bezbarwna po użyciu
Minusy: nie zauważyłam

Bardzo przeciętny

Dostałam ten produkt w zestawie świątecznym z neutrogeny. Jak dla mnie bardzo średni a brzydki smak i zapach nawilża ale tylko na krótko. Moje usta są bardzo wymagające i napewno ie wrócę do tego produktu także dlatego że zapycha okolice ust odkąd zaczęłam stosować ten sztyft pojawiły mi się w okolicach ust zaskórniki których przedtem tam nie miałam. Ponadto pomadka pozostawia naustach brzydki efekt usta błyszczą się w dziwny nienaturalny sposób

Na zime akurat :)

Odpowiada mi, chociaż wolę smakowe :) Jednak w tym roku musiałam zadziałać intensywniej niż zwykle. Nawilża i chroni na zimnie. Moje usta doszły do siebie dzięki niej. Zniknął problem przesuszonych ust!