Formuła Norweska, Odżywczy sztyft do ust z maliną nordycką

Formuła Norweska, Odżywczy sztyft do ust z maliną nordycką

Cena już od 6,41 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 4,8 ml

Udowodniono klinicznie, że unikalna formuła produktu współgra z naturalnymi procesami zachodzącymi w skórze. Usta staną się miękkie i odżywione dzień po dniu. Sposób użycia: stosować wg potrzeb dla optymalnej ochrony.

Cena: 9zł / 4,8g

ochronne

Znasz skład tego produktu?

Dodanych produktów: 202

Napisanych recenzji: 1073

Liczyłam na coś więcej.

Pomadkę kupiłam z zamiarem codziennej pielęgnacji ust, żeby zawsze mieć ją w kieszeni/torebce i liczyłam, że tak proste zadanie spełni.
Już pierwsze użycie było sporym zaskoczeniem... na minus. Myślałam, że sprzedano mi starą pomadkę, zepsutą i zjełczałą.
Jej dziwny, chemiczny zapach i równie dziwna tempo-tłusta konsystencja kompletnie nie była tym czego się spodziewałam.
Ale sprawdziłam datę ważności i wszystko niby było w porządku.

Pomadka zamiast przyjemnie nawilżać i delikatnie pielęgnować usta zostawia na nich jedynie ciężką warstwę przypominającą wazelinę. Nic zresztą dziwnego skoro w jej składzie jest głównie wosk.
Szminka w żaden sposób nie działa pozytywnie na skórę ust, praktycznie nie robi nic, a jej użytkowanie jest dość nieprzyjemne ze względu na zapach i konsystencję.

Zużyłam (a raczej zmęczyłam) ją do końca, nie zaszkodziła mi, więc daję 2 słabe gwiazdki.
Po Neutrogenie spodziewałam się czegoś więcej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1226536].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudowna

Kiedyś miałam balsam do ciała z tej samej serii, z maliną nordycką. Pamiętałam, że byłam bardzo zadowolona z jego działania, więc wybrałam pomadkę w nadziei, że pomoże na moje biedne, popękane usta.

+ Konsystencja - raczej gęsta, niż rzadka, ale produkt jest na tyle miękki, że z łatwością się rozprowadza
+ Zapach - bardzo delikatny, prawie niewyczuwalny
+ Cena (ok. 10zł)
+ Dostępność

- Pod koniec użytkowania pomadka trochę się wygina.

Ogólnie bardzo polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1171286].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój numer 1!

Od dziecka mam problem z wysychającymi wargami. Wypróbowałam mnóstwo pomadek. Żadna nie była tak skuteczna jak ta z Neutrogeny.

Używam jej zawsze rano - od razu po pobudce, wieczorem - tuż przed snem i w ciągu dnia, gdy zajdzie taka potrzeba. Mam kilka opakowań w różnych miejscach, żeby zawsze mieć pomadkę pod ręką. Regularnie stosuję ją od roku i naprawdę, usta są miękkie, przyjemne w dotyku. W końcu nie pękają - nawet w zimę. Dla mnie rewelacja. Zawsze hurtowo kupuję na promocjach, żeby mieć "na zaś".

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1165401].usefull || 0 }}% pomocna.

Starzenie się skóry - dieta

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 9

Nr 1 wśród pomadek :D

Jak dla mnie - najlepsza spośród wszystkich, które testowałam (a było ich wiele). Nie jest zbyt tłusta, jednak odczuwam ją na ustach. Ma bardzo delikatny, naturalny zapach, który mnie zauroczył. Do tego - co najważniejsze - widocznie nawilża i wygładza usta. Używam jej wręcz nałogowo, co 2-3 godziny, i nie znalazłam niczego, co lepiej by robiło moim ustom: są miękkie, delikatne, nie pękają i nie przesuszają się. Nakładam ją także pod wszelkie "kolorowe" (szminki, błyszczyki itp.), dzięki czemu moje usta nawet pomalowane sprawiają wrażenie natłuszczonych i zdrowych.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1163716].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 126

W porządku

Ładnie pachnie i długo utrzymuje się na ustach. Nie spełnia jednak swojego zadania, bo moje usta ani nie są miękkie, ani odżywione - ba, zdarza się, że pękają i bolą, mimo że z reguły nie mam z nimi większych problemów.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1099401].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 52

Niezła, ale szukam dalej

Używałam ją w duecie z vitamin shake z Nivea, miała pełnić rolę nawilżacza.

+pachnie maliną, nie chemią tylko właśnie taką maliną ;)
+ wydajna
+ łatwo dostępna
+ nie jest zbyt tłusta
+ delikatnie wygładza usta
+ wydajna

- Niestety nie nawilża ich wystarczająco dobrze

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1033743].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza!

Najlepsza jakiej używałam, nie zamienię jej na żadną inną. Świetnie nawilża i pielęgnuje, długo się utrzymuje, działa praktycznie natychmiastowo i długotrwale. Twarda, nie rozlewa się, nie klei, nakładam dokładnie tyle ile potrzebuję. Jak na produkt takiej jakości cena wcale ne jest za wysoka, zwłaszcza ze wystarcza mi na ok. 9 miesięcy. Sprawdza się w lecie i w zimie. Jedynym minusem może być zapach, do którego się już przyzwyczaiłam, choć z początku mnie drażnił.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1006852].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 207

fajna

Dostałam ją jako prezent gwiazdkowy , używałam jej systematycznie , codziennie , moje usta zimą są strasznie wymagające , pomadka sobie poradziła :)
- nawilża
- ładnie pachnie
- w sumie to wydajna
Zimą spisuje się :) Została mi jeszcze końcówka :P

Używam tego produktu od: styczeń
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1006824].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 100

Ulubieniec numer 2 po carmexie: )

Nawilża, regeneruje, trochę droga ale poroenywalnie jak carmex, nie mniej jednak jest troszkę gorsza, ale również ją bardzo lubię i potrafi sobie poradzić z moimi spierzchnietymi ustami i ranami na nich bo lubię przygryzac :) polecam

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[985475].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Najlepszaaa

Chyba najlepsza pomadka ,jaką dotychczas miałam. Naprawdę regeneruje usta i chroni je przed wysuszeniem,a dodatkowo pięknie pachnie.Usta są nawilżone, miękkie i lekko błyszczą ( kolejny plus,bo nie lubię pomadek dających kolor ). Mały minus za dostępność ,bo nie mogę jej nigdzie znaleźć, od kiedy kupiłam pierwsze opakowanie. I jeszcze cena- prawie 11 zł to trochę jednak za dużo,

Ilość zużytych opakowań: 1- mogłoby być więcej,ale nie widzę w żadnym sklepie :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[984061].usefull || 0 }}% pomocna.