Formuła Norweska, Odżywczy sztyft do ust z maliną nordycką

Formuła Norweska, Odżywczy sztyft do ust z maliną nordycką

Cena już od 6,41 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 4,8 ml

Udowodniono klinicznie, że unikalna formuła produktu współgra z naturalnymi procesami zachodzącymi w skórze. Usta staną się miękkie i odżywione dzień po dniu. Sposób użycia: stosować wg potrzeb dla optymalnej ochrony.

Cena: 9zł / 4,8g

ochronne

Najlepszy

Zdecydowanie najlepszy sztyft z tych które wypróbowałam. Bezkonkurencyjny. Nawilża i pielęgnuje usta długo się na nich trzymając po aplikacji.. Neutralnie pachnie. Mam skłonności do łuszczenia się skóry na ustach i jej wysychania. Po regularnym stosowaniu widać faktycznie poprawę. Usta są miękkie, gładkie i można nakładać pomadkę :) Bardzo wydajna. Polecam stosować bez względu na pogodę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1347466].usefull || 0 }}% pomocna.

Perfekcja

Rewelacyjny kosmetyk! Fantastyczny zarówno jako samodzielny balsam na spierzchnięte usta, jak i baza pod wszelkiego rodzaju matowe pomadki (bez względu na stan skupienia :) Wspaniale nawilża, odżywia i regeneruje, dodatkowo nie wpływa na konsystencję i komfort nakładania kolorowej pomadki, chroniąc usta przed - jak by nie patrzeć - wysuszającymi właściwościami takich kosmetyków. Fanfary, Oscar & kurtyna :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1346551].usefull || 0 }}% pomocna.

fajny produkt

To jest na prawdę fajny produkt, Uważam, że można go porównać do pomadki z Rossmanna, który jest tańszy.
+ nie jest drogi
+ wydajny
+ dobrze nawilża
+ zapach bardzo delikatny
+ dobrze dostępny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1327951].usefull || 0 }}% pomocna.

Dieta na trądzik

Rewelacja

Pomadka jest na prawdę świetna. Przynosi ulgę spierzchniętym i suchym ustom. Fajnie natłuszcza nie pozostawiając takiej lekko woskowej warstwy jak Carmex'y. Jest bardzo zbita, w ogóle się nie topi. Trzeba jej dużo nałożyć, ale co najciekawsze - pomimo częstego i obfitego nakładania ona w ogóle nie ubywa! Wydajność jest na prawdę mega. Zapach również niczego sobie, taki delikatny, przyjemny w zimie. Opakowanie solidne i działa bez zarzutów, Jestem bardzo zaskoczona, że w tak niskiej cenie można kupić tak dobrą i bardzo wydajną pomadkę ochronną. Jest dostępna w większości drogerii. Polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1327301].usefull || 0 }}% pomocna.

Słodka Malinka

Od dawna podchodziłam do produktów z maliną nordycką w końcu zdecydowałam się na pomadkę.
Produkt bardzo dobrze nawilża usta, sztyft nie łamie się
.Zawarta w produkcie malina pięknie słodko pachnie jak da mnie zapach nie jest absolutnie chemiczny:)
Produkt jest bardzo wydajny , opakowanie równie solidnie wykonane.
Cena adekwatna do jakości produktu. Produkt łatwo dostępny możemy dostać m.in w Rossmannie
Myślę ze jak mi się skończy rozważę ponowny zakup , bo na rynku kosmetycznym jest tyle nowości do wypróbowania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1277106].usefull || 0 }}% pomocna.

Liczyłam na coś więcej.

Pomadkę kupiłam z zamiarem codziennej pielęgnacji ust, żeby zawsze mieć ją w kieszeni/torebce i liczyłam, że tak proste zadanie spełni.
Już pierwsze użycie było sporym zaskoczeniem... na minus. Myślałam, że sprzedano mi starą pomadkę, zepsutą i zjełczałą.
Jej dziwny, chemiczny zapach i równie dziwna tempo-tłusta konsystencja kompletnie nie była tym czego się spodziewałam.
Ale sprawdziłam datę ważności i wszystko niby było w porządku.

Pomadka zamiast przyjemnie nawilżać i delikatnie pielęgnować usta zostawia na nich jedynie ciężką warstwę przypominającą wazelinę. Nic zresztą dziwnego skoro w jej składzie jest głównie wosk.
Szminka w żaden sposób nie działa pozytywnie na skórę ust, praktycznie nie robi nic, a jej użytkowanie jest dość nieprzyjemne ze względu na zapach i konsystencję.

Zużyłam (a raczej zmęczyłam) ją do końca, nie zaszkodziła mi, więc daję 2 słabe gwiazdki.
Po Neutrogenie spodziewałam się czegoś więcej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1226536].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudowna

Kiedyś miałam balsam do ciała z tej samej serii, z maliną nordycką. Pamiętałam, że byłam bardzo zadowolona z jego działania, więc wybrałam pomadkę w nadziei, że pomoże na moje biedne, popękane usta.

+ Konsystencja - raczej gęsta, niż rzadka, ale produkt jest na tyle miękki, że z łatwością się rozprowadza
+ Zapach - bardzo delikatny, prawie niewyczuwalny
+ Cena (ok. 10zł)
+ Dostępność

- Pod koniec użytkowania pomadka trochę się wygina.

Ogólnie bardzo polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1171286].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój numer 1!

Od dziecka mam problem z wysychającymi wargami. Wypróbowałam mnóstwo pomadek. Żadna nie była tak skuteczna jak ta z Neutrogeny.

Używam jej zawsze rano - od razu po pobudce, wieczorem - tuż przed snem i w ciągu dnia, gdy zajdzie taka potrzeba. Mam kilka opakowań w różnych miejscach, żeby zawsze mieć pomadkę pod ręką. Regularnie stosuję ją od roku i naprawdę, usta są miękkie, przyjemne w dotyku. W końcu nie pękają - nawet w zimę. Dla mnie rewelacja. Zawsze hurtowo kupuję na promocjach, żeby mieć "na zaś".

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1165401].usefull || 0 }}% pomocna.

Nr 1 wśród pomadek :D

Jak dla mnie - najlepsza spośród wszystkich, które testowałam (a było ich wiele). Nie jest zbyt tłusta, jednak odczuwam ją na ustach. Ma bardzo delikatny, naturalny zapach, który mnie zauroczył. Do tego - co najważniejsze - widocznie nawilża i wygładza usta. Używam jej wręcz nałogowo, co 2-3 godziny, i nie znalazłam niczego, co lepiej by robiło moim ustom: są miękkie, delikatne, nie pękają i nie przesuszają się. Nakładam ją także pod wszelkie "kolorowe" (szminki, błyszczyki itp.), dzięki czemu moje usta nawet pomalowane sprawiają wrażenie natłuszczonych i zdrowych.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1163716].usefull || 0 }}% pomocna.

W porządku

Ładnie pachnie i długo utrzymuje się na ustach. Nie spełnia jednak swojego zadania, bo moje usta ani nie są miękkie, ani odżywione - ba, zdarza się, że pękają i bolą, mimo że z reguły nie mam z nimi większych problemów.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1099401].usefull || 0 }}% pomocna.