Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Formuła Norweska, Odżywczy sztyft do ust z maliną nordycką

Formuła Norweska, Odżywczy sztyft do ust z maliną nordycką

Cena już od 8,17 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 4,8 ml

Udowodniono klinicznie, że unikalna formuła produktu współgra z naturalnymi procesami zachodzącymi w skórze. Usta staną się miękkie i odżywione dzień po dniu. Sposób użycia: stosować wg potrzeb dla optymalnej ochrony.

Cena: 9zł / 4,8g

ochronne

Jedna z ulubionych

Odkąd kupiłam tą pomadkę używam jej cały czas. Ma ładny, subtelny zapach i bardzo dobrze nawilża moje usta. Co charakterystyczne dla niej - posiada dość twardą i zbitą konsystencję. Odnoszę wrażenie, że inne balsamy z tej kategorii są nieco bardziej miękkie. Nie jest to dla mnie wadą. Formuła jest nietłusta. Kosmetyk pozostawia na ustach bezbarwną poświatę. Stosowałam i stosuję go w sezonie zima/wiosna, nie wiem jeszcze jak sprawdzi się latem podczas wysokich temperatur. Według mnie jest wydajny a uczucie nawilżenia nie znika tak szybko. Cena to około 9 zł, więc nie jest najgorsza. Zabezpieczyłam się w jej zapas na ostatniej promocji w Rossmannie. Polecam, bo u mnie produkt sprawdza się świetnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1558461].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza

Myślę, że to najlepsza pomadka ochronna jaką używałam. Bardzo mocno nawilża usta i zostawia na nich ochronną warstwę. Na pewno kupię jeszcze raz. Polecam osobom, które mają problemy z ustami, ale też do codziennej pielęgnacji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1461467].usefull || 0 }}% pomocna.

przyjemna

jako że lubię balsamy tej firmy gdyż świetnie nawilżają zakupiłam pomadkę sądząc że opracowali równie dobrą pomadkę. No i wszystko się zgadza. Pomadka sprawdza się o każdej porze roku- no może gorzej w lecie bo może się roztopić pod wpływem temperatury. Dobrze nawilża, chroni, regeneruje. Nie znika zbyt szybko, nie zjada się w błyskawicznym tempie co zdarzało się nie jednej. Nie "klei się",
Zapakowana w standardowy sztyft.
Ładnie pachnie lekko słodko- taką rzeczywiście malinką.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1451927].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja brwi

Pomadka mocna, ale z wadami

Pomadka chroni dobrze usta zwłaszcza przez niskimi temperaturami tak jak obiecuje producent, lecz niestety ma jedną główną wadę- jest za twarda i trudno ją rozprowadzić na wargach. Także za szybko się wchłania przez co trzeba jej więcej i częściej używać co powoduje, ze jest mało wydajna i szybko znika z opakowania. Na plus dostępność, cena i delikatny zapach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1448336].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobrze mieć pod ręką

Sztyft kupiłam zupełnie "w ciemno" i nie żałuję. Zimowe przymrozki niestety dają się moim ustom we znaki, więc ten odżywczy sztyft dobrze mieć pod ręką. Dobrze nawilża usta, choć przyznam, że nie jest to jakieś spektakularne długotrwałe nawilżenie. Świetny jako baza pod wszelkiego rodzaju szminki. Co mnie pozytywnie zaskoczyło to odżywienie i regeneracja - i znów dodam, że może nie są to jakieś spektakularne efekty, ale jednak czuć różnicę. Sam zapach delikatnie malinowy, nie jest nachalny, według mnie całkiem w porządku. Opakowanie wygodne (w końcu przerzuciłam się z dłubania w słoiczku na normalny sztyft - o niebo wygodniej :)). Cena nie jest wygórowana, często można go kupić w promocji. Warto spróbować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1439121].usefull || 0 }}% pomocna.

Mega nawilżenie

Pomadka jest bardzo nawilżająca. Ratuje nawet bardzo suche usta. Po nałożeniu, czuć od razu nawilżenie. Usta są delikatnie nabłyszczone. Utrzymuje się przez kilka godzin. Opakowanie jest bardzo wygodne w użytkowaniu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1438906].usefull || 0 }}% pomocna.

strzał w 10!

Świetna pomadka spełniająca swoje zadanie. Używam jej zamiennie z Nivea hydro care. Nivea się do niej nie umywa nawet. Neutrogena po jednym użyciu potrafi poskromić suchość ust i wypielęgnować je.
Plusy:
* delikatny malinowo-owocowy zapach, nienachalny
* jest twarda, nietłusta
* bardzo wydajna
* idealnie nawilża
* dobra marka w dobrej cenie
* bezbarwna po użyciu
Minusy: nie zauważyłam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1434316].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo przeciętny

Dostałam ten produkt w zestawie świątecznym z neutrogeny. Jak dla mnie bardzo średni a brzydki smak i zapach nawilża ale tylko na krótko. Moje usta są bardzo wymagające i napewno ie wrócę do tego produktu także dlatego że zapycha okolice ust odkąd zaczęłam stosować ten sztyft pojawiły mi się w okolicach ust zaskórniki których przedtem tam nie miałam. Ponadto pomadka pozostawia naustach brzydki efekt usta błyszczą się w dziwny nienaturalny sposób

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1393666].usefull || 0 }}% pomocna.

Na zime akurat :)

Odpowiada mi, chociaż wolę smakowe :) Jednak w tym roku musiałam zadziałać intensywniej niż zwykle. Nawilża i chroni na zimnie. Moje usta doszły do siebie dzięki niej. Zniknął problem przesuszonych ust!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1388336].usefull || 0 }}% pomocna.

spełnia swoje zadanie

Sztyft spełnia swoje zadanie, chroni usta przez czynnikami zewnętrznymi, nawilża je i łagodzi podrażnienia. Suche skórki znikają, ma bardzo ładny zapach, a jego formuła sunie po ustach jak masełko. Do tego pięknie pachnie :) na pewno zostanie ze mną na dłużej!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1378311].usefull || 0 }}% pomocna.