Velour, Szminka odżywcza

Velour, Szminka odżywcza

Zawiera wyciąg ze skórki pomarańczy i witaminę E. Chroni usta przed wolnymi rodnikami słońcem i warunkami atmosferycznymi. Trwały kolor.

świetna

Teraz opakowanie jest nieco inne, wg mnie ładniejsze. ma typowo szminkowy zapach - dość przyjemny. Trzyma się średnio trwale, ale 2h potrafi wytrzymać,równomiernie się zjada. Nie wysusza ust. Dobrze się rozprowadza. Bardzo ładnie się prezentuje na usteczkach.Mam śliczny kolorek 231. Polecam.

Cudo

Najlepsza szminka, jaką miałam w życiu, a miałam ich mnóstwo - od Avonu do Heleny Rubinstein. Leciutka, w ogóle się jej nie czuje na ustach, a przy tym bardzo trwała - wytrzymała nawet kolację wigilijną! :) Faktycznie pielęgnuje i odżywia usta. Wprawdzie do pocałunków się nie nadaje (zostawia ślady), ale mój ukochany i tak woli mnie saute. ;) Mam piękny kolorek 209 i zastanawiam się nad następnym.

najgorsza

Kupiłam zachecona pozytywnymi opiniami i skuszona ciekawym kolorem szminki (nr 201 - jasny beż).Rozczarowałam się okrutnie, ponieważ:- ma koszmarny zapach detergentu (dla mnie nie do zniesienia);- mimo lekkiej konsystemcji, bardzo trudno rozprowadzić ją na ustach;- pokrywa wargi nierówno, warzy się zaraz po nałożeniu i nieciekawie rozmazuje;- sama szminka znika z ust błyskawicznie (może to zaleta :), za to jej zapach czuje się bardzo długo.Zalet tego produktu nie zauważyłam, no może jedyną - ma ładne opakowanie.

makijaż kreska

super

Bardzo się cieszę , że na nią trafiłam. Nigdy nie lubiłam malować ust, bo szminka albo się ścierała i zostawał tylko kontur, albo miałam grudki na ustach. Nie chciałam wyglądać śmiesznie przez szminkę złego gatunku. Szminka Privi jest naprawdę świetna. Nawilża, usta są gładkie, nie ma grudek. Opakowanie podoba mi się także - bardzo lubię metalowe oprawki. Daję 5 gwiazdek, bo więcej nie można :)

Oceniam na 4.00

Mam tendencję do zjadania pomadki, ta mnie mile zaskoczyła -trzymała się długo :) Ma piękny kolor (101), który mieni się na ustach. Efektu odżywczego niestety nie zauważyłam :(