Perfect Volume Mascara (tusz pogrubiający) (stara wersja)

Perfect Volume Mascara (tusz pogrubiający) (stara wersja)

Specjalne składniki tuszu optycznie pogrubiają rzęsy, a odpowiednio wymodelowana, owalna szczoteczka ułatwia nałożenie tuszu na cienkie rzęsy i sprawia że wygladają na grubsze i liczniejsze.
Tusz jest odpowiedni dla wrażliwych oczu oraz osób noszących soczewki kontaktowe. Zawiera nawilżający panthenol. Bezzapachowy. Dostępny w dwóch odmianach:
- zmywalny wodą,
- wodoodporny.

skład: aqua, cera alba, pvp / va copolymer, glyceryl rosinate,potassium cetyl phosphate, steareth - 21, glyceryl stearate, magnesium aluminium silicate, panthenol, serica, xanthan gum, methylparaben, sorbic acid, sodium dehydroacetate, tocopheryl acetate, tocopherol, ci 77491, ci 77492, ci 77499

Cena: 53 zł

Nigdy więcej!

Tusz całkowicie nie spełnił moich oczekiwań, ani obietnic danych przez producenta. Zakup dokonany pod wpływem chwilowego braku w sklepie tuszu, który na dzień dzisiejszy jest moim faworytem (IsaDora, Protecting Waterproof). Mimo, iż jest droższy o ok. 5 zł uważam go za totalną pomyłkę. Maskara była świeża, zakupiona w dużym sklepie kosmetycznym. Używałam go przez trzy dni i nie zamierzam nigdy więcej. Nie polecam!

Wady:
- Zero efektu pogrubienia, tusz idealny dla kogoś, kto oczekuje naturalnego efektu. Kolejne warstwy powodują zlepienie rzęs.
- Mimo wersji wodoodpornej maskara spływa pod wpływem wody i zarazem jest odporna na dwufazowy płyn L’Oreala! Gdy już dochodziło do tej przykrej czynności, najpierw korzystałam z czystej wody, a dopiero później próbowałam przeznaczonych do demakijaż kosmetyków – inaczej nie można było się go pozbyć.
- Problemy z demakijażem wcale nie oznaczają, że tusz jest trwały – osypuje się już w trakcie malowania, nie wspominając, że po paru godzinach jego drobinki znajdują się na całej twarzy.
- Uczula! To pierwszy tusz, który spowodował zaczerwienienie, pieczenie, opuchnięcie moich powiek. Stan utrzymuje się również kolejnego dnia.

Zalety:
+ Jego jedyną zaletą jest nie sklejanie rzęs do czasu nałożenia drugiej (sic!) warstwy, później każda kolejna aplikacja celem osiągnięcia pogrubienia kończy się zlepieniem.

taki sobie

Miałam wersję wodoodporną tego tuszu. Jeśli chodzi o wodoodporność to było w miarę oki. Tusz na początku wydawał mi sie dość dobry, ale już po niecałym miesiącu zaczął się koszmar (dodam że pojemność jest duża wiec moim zdaniem powinien wytrzymać dłużej, tusz Isa Dory używam śrendio około 4-5 miesiące i cały czas jest oki). Osypywanie, sklejanie. niesamowicie szybko zaczął wysychać. Coraz trudniej było mi go nałożyć żeby w miarę to jakoś wyglądało.Może trafiłam na felerne opakowanie, choć od samego początku trochę sie osypywał.

Nie dla mnie

Dostałam ten tusz w prezencie ( kolor brązowy), ale kompletnie mi nie pasuje, może dlatego,że nie lubię pogrubiających maskar, wolę zdecydowanie delikatny makijaż. Ten pogrubia rzęsy i to bardzo, niestety również bardzo skleja. Ma tragiczną, bardzo dużą szczoteczkę, którą trudno jest się umalować. Mnie się osypywał, po paru godzinach pod oczami miałam brązowe kropki. Jedyny plus- to bardzo ładny, głęboki kolor brązu. Mnie nie odpowiada- oddałam go mamie.

Makijaż Maybelline

BAAARDZO teatralny:)

Jest bardzo mocny i pomalowane nim oczy wydają się ogromne.Muszę przyznać,że pogrubienie jest bardzo duże.Nie skleja,nie grudkuje i nie kseruje się na powiekach.Ogólnie nie ma minusów poza wkurząjącym demakijażem.Może dlatego mam ze zmyciem go aż taki problem gdyż posiadam wersje wodoodporną.

nawet fajny

Chciałam zakupić brązowy tusz i trafiłam akurat na ten. Wcale nie zauważyłam żeby pogrubiał, ale jestem zadowolona, bo głównie zależało mi na kolorze, a nie potrzebuję żadnego ekstremalnego wydłużania czy pogrubiania na codzień. Co ważne nie skleja rzęs,ładnie je rozdziela i wygląda bardzo naturalnie. Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego