Żel do higieny intymnej (stara wersja)

Żel do higieny intymnej (stara wersja)

Bardzo dobra jakość w stosunku do ceny. butelka 500ml kosztuje ok 5 zł. Można też zaopatrzyć się w uzupełniacz, który nie ma już pompki a nakrętke i jest jeszcze tańszy. Ja używam już drugiej butelki żelu z wyciągiem z kory dębu. Przyjemnie odświeża, ma miły lekko landrynkowy zapach. Proponowany w kilku wersjach (m.in.z korą dębu, neutralny, rumiankowy)Sklad: /wersja rumiankowa/ Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, Lactic Acid, Chamomilla Recutita, Parfum, CI 15510

NAJLEPSZY !!!!

Używam go już bardzo długo i jestem mega zadowolona.Przedewszystkim nie podrażnia.Kilka razy gdy nie było tego żelu w sklepie skusiłam się na inny i zawsze kończyło się tak samo czyli wizytą u lekarza z podrażnieniem,uczuleniem,swędzeniem i czym tam jeszcze...Super się u mnie sprawdził po porodzie.Jest wydajny,nie spływa z dłoni i jest tani.Dużym plusem jest pompka.Teraz mam zawsze zapas w domu żebym nie musiała kupować innego.Niechcę już nic innego

Używam tego produktu od: ponad 7 lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Totalne zaskoczenie

Żel totalnie mnie zaskoczył, oczywiście pozytywnie.
Od czasu, gdy zaczęłam go stosować zapomniałam o uporczywych, kobiecych infekcjach. Jest bardzo wydajny, dopiero co skończyłam butlę zakupioną we wrześniu, używałam go przynajmniej 3 razy w tygodniu z niewielką przerwą. Przyjemnie pachnie, ma idealną konsystencję, jest tani, myje i odświeża, łagodzi podrażnienia - słowem: spełnia swoje zadanie!
Polecam ten produkt, osobiście właśnie zakupiłam drugą butelkę opisaną w Rossmanie jako nowość:)

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Delikatny.

Właśnie kończę wersję aloesową.
Żel jest delikatny, nie podrażnił mnie, nie uczulił, ma śliczny delikatny aloesowy zapach, galaretowatą konsystencję, jest wydajny (butla 500ml) i niedrogi oraz łatwo go dostać :) Pozostawia uczucie świeżości :)
Ja polecam.

Używam tego produktu od: jakiś czas

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

aloesowy świetny

Nie miałam lepszego żelu do higieny intymnej, niż aloesowy Venus. :) Kupiłam w ciemno, zachęcona niską ceną, i zakochałam się! Nie podrażnia, rewelacyjnie odświeża, zapewnia przyjemne uczucie czystości, zapach ma neutralny, ale przyjemny, a żelowa konsystencja, której się obawiałam, okazała się strzałem w dziesiątkę! W pierwszej chwili chłodny w zetknięciu z rozgrzaną dłonią żel fantastycznie łagodzi. Mój KWC, chociaż do tej pory nie przywiązywałam szczególnej wagi akurat do kosmetyków intymnych.
Teraz mam wersję z korą dębu, jest rzadsza i mniej mnie zachwyca, ale nadal to bardzo dobry produkt. Kupujcie, dziewczyny! Do dostania choćby w Rossmannie, chociaż nie każda wersja i nie zawsze, ale warto szukać. :)

Używam tego produktu od: 3 miesiące?
Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie 2.

świetny

Mam nowa wersje bo ta na zdjeciach to juz lekko starawa jest.
Posiadam wersje z korą dębu i powiem szczerze ze zaden inny płyn zel czy innego typu wynalazek nie sprawdza sie w moim wypadku lepiej, łagodzi podraznienia , czuje sie swieżo i czysto, naprawde dobry zel.
Nawet zele i kremowe plyny z ziaji( mojej ukochanej) nie sa w 50 % tak dobre jak ten zel.
Jest wydajny, konstystencja zelu ( choc na koniec takie gluty bardziej) ladnie pachnie pieni sie dobrze nawilza nie podraznia

Uczulił

Miałam wersję aloesową. Żelu używałam 3 miesiące temu. Dałam mu trzy szanse, ale za każdym razem UCZULIŁ MNIE. Więcej na pewno go nie kupię. Nie chcę ponownie doprowadzić się do takiego stanu jak po używaniu tego żelu.

Poza tym żel jest tani, wydajny, łatwo dostępny. Ma w miarę fajną konsystencję oraz ładny zapach.

Ilość zużytych opakowań: trochę jednego

Jedna znacząca wada

Miałam próbkę wersji aloesowej i pełnowymiarową butlę z żelem rumiankowym. Żel dobrze się pieni, pachnie nienachalnie, pozostawia długotrwałe uczucie odświeżenia, a do tego jest tani, ogólnodostępny i wydajny. Niestety już na drugim miejscu w składzie jest detergent, który wysusza skórę, powoduje świąd i podrażnienia. Wiadomo, to miejsce jest delikatne, wolałabym coś z lepszym składem.

Używam tego produktu od: mam go od roku
Ilość zużytych opakowań: 1,5

tani i dobry

miałam wersje z korą dębu
żel ma delikatny, choć dziwny zapach - coś jak syrop na kaszel z owocami
konsystencja glutowata, ma tendencję do uciekania z rąk, ale jest wydajna
pieni się bardzo dobrze, nie podrażnia, nie wysusza
służył mi często też jako żel do twarzy, a nawet do całego ciała - czuć że dobrze oczyszcza skórę
nie mam mu nic do zarzucenia, dobry żel za tą cenę

Taki sobie

Zachęciła mnie niska cena i duża pojemność opakowania. Używałam tego z wyciągiem z kory dębu. Żel dobrze się pieni. Ma konsystencję płynnej galarety. Wystarcza na długo, bo niewielką ilością można się umyć. Nie podrażnia. Odświeża, ale nie na długo. Pompka się popsuła, ale można było używać bez niej.

Używam tego produktu od: prawie rok

Może być

Bardzo wydajny żel. Wraz z mamą zużywałyśmy go przez parę miesięcy. Jest tani i nie podrażnia - myślę, że będzie idealny dla osób, które nie potrzebują specjalnych żeli do sfery intymnej. Raz, gdy używałam go na podrażnioną skórę, troszeczkę koił, lecz nic poza tym.

Używam tego produktu od: ok 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Mój ulubiony

Używam tego produktu od dawna, wcześniej kupowałam Lactacyd, ale kiedyś nie było go w sklepie, więc wzięłam ten i byłam bardzo miło zaskoczona. Od tamtej pory nie wróciłam i już nie wrócę do Lactacydu. Używam wersji kora dębu, mam trochę inne opakowanie niż na zdjęciu, ale myślę, że to ten sam płyn.
Płynu do higieny intymnej używam do dwóch rzeczy : do higieny intymnej i do mycia twarzy, bo moja mieszana/przesuszona cera najlepiej na to reaguje. Ten płyn bardzo dobrze spełnia swoje zadanie - nie podrażnia, nie wysusza, świetnie się pieni, jest bardzo wydajny, a i cena tylko zachęca do zakupu.
Dla mnie ten produkt nie ma wad. Polecam.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Dobry produkt

Używałam wersji aloesowej i jestem z tego żelu bardzo zadowolona. Nie mam skłonności do podrażnień ani temu podobnych, od produktu wymagam, aby dobrze mył, odświeżał i starczał na długo. Ten żel spełnia moje wymagania. y Nie dość, że cena śmieszna, to jeszcze jedno opakowanie starcza mi na ok. pół roku przy stosowaniu 2 razy dziennie. Godny polecenia.Używam tego produktu od: niecały rok