Curl up Mascara (tusz podkręcający)

Curl up Mascara (tusz podkręcający)

Zgłaszająca osoba: Malutka_Kotka

Mascara podkręcająca przeznaczona do gęstych, wymagających rozczesania rzęs. Wygięta w łuk szczoteczka precyzyjnie oddziela od siebie rzęsy. Zawiera substancje regenerujące i odżywcze - panthenol i keratynę. Hypoalergiczna. Doskonale podkręca rzęsy już po pierwszym nałożeniu. Dostępna tylko w kolorze czarnym.

Cena: 15,50 zł / 12 ml

marny

Tusz wyjątkowo kiepski. Na początku strasznie lejący się, dłuuugo wysycha, trzeba uważać, żeby sobie go na powiekach nie odbić. Równocześnie się osypuje :| Jedyny tusz, który wysechł mi tak szybko, bo po 2 miesiącach. Nie polecam.

Używam tego produktu od:3 miesiące
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

niedrogi i dobry :)

Używam tego tuszu od tak dawna, że ho ho :) dla mnie jest super. Kosztuje ok. 15 czy 16zł, ma bardzo fajną szczoteczkę, rewelacyjna! Tusz na deszczu nigdy mi się nie rozmazywał, czasem gdy za bardzo pomalowałam nim rzęsy to się trochę sklejały, ale to po każdym tuszu tak jest, a gdy się zdarzy nam "rozkleić" no to i tusz się rozmaże :) wiadomo - to nie wodoodporny specyfik. Czasem kupowałam inne tusze zachęcona reklamami albo opiniami koleżanek, ale jednak zawsze wracałam do tego bo on jest dla mnie super. I wole jak szczoteczka ma normalne włoski a nie jakieś silikonowe ;p

Używam tego produktu od:dawien dawna
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo!

Dobry, ale...

Właśnie to ale. Ogólnie uważam, że zły nie jest. ;) Wydłuża rzęsy, podkręca. Zauważyłam, że trochę skleja i się obsypuje po jakimś czasie. Grudek nie widziałam. Jak dla mnie, wygodna aplikacja, tuszu troszkę za dużo nabiera się na szczoteczkę, ale tylko na czubku. ;) Kupiłam go z tej racji, że coś mnie podkusiło, jak to często bywa. ;) Co mnie zdziwiło, rzęsy zebrały pozytywne opinie u znajomych...
EDIT: Wiedziałam, że o czymś zapomnę. :) Czerń nie powala.
Używam tego produktu od:miesiąca

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

Dobry

Ach... Mój pierwszy tusz do rzęs... Kupiłam go 10 lat temu i nadal pamiętam ten dzień:)

Przedewszystkim ma genialną szczoteczkę, która bardzo dobrze podkręca rzęsy i delikatnie je wydłuża:)
Niestety nie pogrubia rzęs, ale nie można mieć wszystkiego:)Czerń też nie jest spektakularna, ale to kweswtia indywidualnych upodobań:)

Używam tego produktu od:10 lat

Nie wiem, co to ma byc

Trzeba sie niezle nameczyc tym tuszem, zeby uzyskac jakikolwiek widoczny efekt. Gdy umalowalam sie nim poraz pierwszy to myslalam, ze to chyba jakis zart. Rzes zrobilo sie dziwnie mniej, tusz nie wydluzyl, nie pogrubil, nie podkrecil i w ogole nic nie zrobil. Kolor jest bardzo malo intensywny, na szczoteczke nabiera sie za duzo tuszu, skleja rzesy. Pod wieczor sie osypuje. Zeby uzyskac jakikolwiek efekt soczystego koloru i wydluzenia trzeba nakladac wiele warstw. Dalam za niego 19 zl. Nie polecam. Używam tego produktu od: 4 tygodni

super!!!

Pięknie podkręca rzęsy, nie skleja, ma wygodną szczoteczkę, ale potrzeba do niej trochę wprawy. Za taką cenę świetny tusz. Dorównuje tuszom z górnej półki, ale u mnie w mieście jest dośc trudno dostępny. Nie wiem czemu.

Używam tego produktu od:4lat
Ilość zużytych opakowań:5-6

bardzo dobry

Tusz bardzo dobry. Używałam kilka razy. Teraz jestem zakochana w Rimmelu wiec na razie mam przerwę w PR
Tusz bardzo ładnie pokrywa rzęsy. Doskonale podkręca. Trzyma długi czas, nie rozmazuje się.
Szczoteczka bardzo dobrze wyprofilowana.
Polecam jako porządny tusz

Używam tego produktu od:2000

rewelka

Bardzo dobry tusz, ladnie podkreca i wydluza rzesy juz przy pierwszym nalozeniu, rzesy sa uniesione az do samych brwi.Przy tym jest trwaly i nie podraznia oczu. Fajna szczoteczka dobrze sie nia naklda tusz.Juz przy pierwszym nalozeniu mozna wyczorowac taki efekt ze szok, firanki po prostu.

Używam tego produktu od:2 lat

super :)

Tez mnie dziwią liczne tu negatywne opinie na jego temat, ale cóż dla kazdego dobre cos innego heh. Jak dla mnie super tusz, zyżylam juz chyba 4 opakowania:). Teraz kupilam na odmianke maybelline tlusz podkrecajacy i pogrubiający, który tez jest dobry ale uważam ze pierre rene całkowicie mu dorównuje:). ślicznie podkreca mi rzesy, super sie go nanosi i jest trwały:) Większośc moich kolezanek go używa i każda go chwali:P:PUżywam tego produktu od: 2 lata

kiczowaty

niby ma szczoteczke podkrecajaca, ale...trudno sie nim pomalowac bez grudek, a nawet jesli juz ta sztuka w koncu sie nam uda to i tak nie warta byla naszych staran bo po jakims czasie (zdecydowanie krotkim!) pod oczami robi nam sie panda! malo intensywna czern. ogolnie pieniadze wyrzucone w bloto, swoja droga dobrze ze byl niedrogi ;)

a Wy go nie umiecie

A ja mysle ze Wy go nie umiecie stosowac.nie wiem moze tylko nadaje sie do moich rzes??? jak dla mnie to bardzo dobry bardzo dobrze wydłuża,troche podkręca,kolezanki ciagle chwala moje rzesy ze sa takie dlugie,ale gdyby tylko widzialy mnie bez tuszu...:) jedyny minus to mało intensywna czerń...
edit: producent pisze ze tusz nadaje sie do gestych rzes - jest tylko podkrecajacy, wiec czego od niego wymagac. tylko podkrecania - tak u mnie sie w tym sprawdzil. tym tuszem nie wyczarujecie mocnego , ostrego oka.

PoOodkręca...

Podebrałam siostrze i spotkało mnei bardzo pozytywne zaskoczenie! :) Tusz ma świetną szczoteczkę, bardzo dobrze sie go nakłada, rzęsy są fajnie podkrecone. Daje delikatny efekt, ale dla mnie to zaleta :) Ladne opakowanie :D

Użyłam jeszcze parokrotnie. Coraz gorzej mnie zaskakuje. Na szczoteczkę na biera się duzo za duzo tuszy, przez co nakłada się pokaz gorzej, na rzesach się strasznie lepi! :( Ocena w duł o dwie gwiazdki i przekonanie w sercu : Nie chwal dnia przed zachodem słońca.