Eveline Cosmetics, Fresh & Soft, Odżywczy krem nawilżający

Eveline Cosmetics, Fresh & Soft, Odżywczy krem nawilżający

Przełomowy program nawilżający opracowany specjalnie w trosce o skórę, która potrzebuje intensywnego i długotrwałego odżywienia!
Odżywczy krem nawilżający na dzień i na noc z serii Fresh & Soft to innowacyjny produkt przeznaczony do kompleksowej pielęgnacji skóry ze szczególnym uwzględnieniem cery suchej i wrażliwej. Nowatorska formuła kremu, bogata w niezwykle skuteczne składniki aktywne, intensywnie nawilża, głęboko odżywia oraz rozświetla cerę. Masło shea skutecznie chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Olejek arganowy zmiękcza naskórek oraz wzmacnia elastyczność skóry. Wyjątkowe połączenie kwasu hialuronowego i urea w jednej formule – bioHyaluron Plus Complex, zapewnia podwójną moc nawilżenia – dodaje skórze blasku, zwiększa aktywność komórkową, opóźnia proces starzenia się oraz intensywnie nawilża. Wysoka zawartość koenzymu Q10 w połączeniu z koktajlem witamin (A, E, F) pobudza proces odnowy i regeneracji. Alantoina i D-panthenol łagodzą podrażnienia, przynoszą komfort suchej i szorstkiej skórze. Naturalna betaina zwiększa elastyczność skóry. Natychmiast po zastosowaniu kremu, skóra staje się gładka, widocznie rozświetlona i niezwykle przyjemna w dotyku.
Lekka formuła kremu szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustego filmu. Nie znajdziesz nic lepszego i lżejszego dla swojej skóry!

Skład: aqua/water, glycerin, cetearyl alcohol, urea, hyaluronic acid, ceteareth-20, butyrospermim parkii (shea butter) fruit, sweet almond oil, ethylhexyl methoxycinnamate, betaine, acrylates /c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, trithanolamine, water / glycerin / propylene glycol / lecithin / carnitine / ubiquinone, panthenol, polysorbate 20 / peg-20 glyceryl laurate / water / tocopherol / linoleic acid / retinyl palmitate, allantoin, phenoxyethanol / methylparaben / buthylparaben / ethylparabn /propylparaben, dmdm hydantoin, parfum, disodium edta
Dodaj komenta

Cena: 11zł / 50ml
/m/

oślizgły śmierdziuch

Odnajdując perełkę za parę złotych czuję satysfakcję, niestety w tym przypadku poczułam jedynie frustrację :(

Uwielbiam kremy do twarzy, są mi potrzebne do fukcjonowania tak jak powietrze, a to coś w tandetnym plastikowym słoiku, to kpina kosmetyczna.
Nie wchłania się, mimo niby to lekkiej konsystencji. Skrapla się na twarzy, "poci". Nie przynosi komfortu skórze, co oczywiście rozumie się samo przez się zważywszy na powyższe. Starałam się, naprawdę, ale nie da się tego zużyć. I jeszcze jedno: zapach (żeby nie powiedzieć smród) z miejsca mnie mdlił, problem nie do przeskoczenia jak dla mnie. Pewnie producent uważa go za ładny, ale jest grubo zbyt intensywny, drażniący i trwały, kojarzy mi się z naprawdę kiepskimi kremami sprzed epoki.

Skóra lepiej się ma po samym toniku, niż po tym, wierzcie mi.

Używam tego produktu od: w czerwcu próbowałam coś z nim wskórać
Ilość zużytych opakowań: 1/3 słoiczka, nie miałam ochoty zużyć go nawet do stóp

nie dla mnie

Zakupiłam ten produkt zachęcona pozytywnymi opiniami na forum. I oprócz tego ,że nawilża nie widzę większych plusów
- ma kleistą konsystencję
- zostawia lepki film na twarzy, czego nie akceptuję
- nie zauważylam specjalnej poprawy kondycji mojej skory

dla mieszanej cery - nie! dla normalnej - ok

Po przeczytanych recenzjach i zapewnieniach o lekkiej konsystencji kremu, napaliłam się na niego jak szczerbaty na suchary. Niestety do mojej cery mieszanej się nie nadaje.
Konsystencja nie jest taka jak się spodziewałam. Nie jest to wcale taki lekki krem. Faktycznie jest dość specyficzna, ale nie lekka.
U mnie krem powoduje świecenie się. Żadnego wysypu nie ma, bo generalnie nic u mnie tego nie powoduje.
Kolejny bardzo duży minus - to że krem się nie wchłania i jest strasznie lepki. Nawet po kilku godzinach twarz mi się klei, a tego nie zniesie ;-)
Może jest jakieś nawilżenie - tego ne wiem, bo nie wytrzymałam do końca i oddałam mamie, której kremik służy. Ona go sobie chwali, więc pewnie nie jest zły, tylko nie nadaje się do mojej cery.
Cena i dostęność jak najbardziej ok. Zapach średni - trochę słodkawy, nie typowo kremowy.
Skład nie jest taki najgorszy.
Gdybym miała oceniać go nieobiektywnie to dałabym mu z 1,5 gwiazdki (za ten brak wchłaniania, lekość i świecenie), ale że mamie posłużył to dokładam 1 gwiazdkę (choć Ona ma akurat cerę bardzo wyrozumiałą i niewybredną dla wszelakich mazideł)

Używam tego produktu od: grudzień 2012
Ilość zużytych opakowań: 1/2 (resztę zużyła mama)

Zapycha, ale nawilża

Krem zakupiłam za jakieś 8-9 zł w osiedlowej drogerii.

Plusy:
- cena
- opakowanie, solidne, pomimo, że plastikowe
- nawilża,nie jakoś spektakularnie, ale do cery normalnej w zimie się nada w zupełności
- wydajny

Minusy:
- zapach, pachnie jak kremy antycellulitowe eveline
- konsystencja, niby żelowa, ale moja cera jest po nim tłusta
- zapycha, robiłam do niego chyba z pięć podejść i za każdym razem zapchał moją cerę

Dobry

Całkiem dobry krem, kolejna rzecz jaką kupiłam dzięki wizażowi. Kosztował mnie 7zł w Rossmannie, ale jest dostępny chyba wszędzie.
Pierwsza rzecz, która mi się w nim nie podobała to kartonik, w dodatku z tekturową wstawką w środku. Samo pudełeczko kremu jest ładne, solidne, matowe, ale oczywiście ma podbite ścianki i dno. Nie wiem po co producent próbuje nami manipulować. Sreberko zabezpieczające było. Data ważności się starła.
W słoiczku krem wydaje się bardzo zbity, jakby trzeba było wyskrobywać tą galaretkę, ale na twarzy rozsmarowuje się łatwo i szybko się wchłania, nie pozostawiając uczucia tłustości.
Zapach jest ciężki do określenia, kosmetyczny i raczej świeży. Wydaje mi się, że kiedyś miałam balsam ujędrniający, który pachniał podobnie.
Jeśli chodzi o działanie, to krem dość porządnie nawilża skórę średnio wymagającą, trochę odżywia i to wszystko. Nie zauważyłam rozświetlenia cery, o którym wspomina producent. Makijaż po nim nie spływał, krem nie zapchał i ogólnie nie zrobił mi żadnej krzywdy.
Może jeszcze kiedyś go sobie kupię, w sumie byłby dobry na wiosnę i lato. Nie radziłabym go kupować osobom o suchej skórze (to będzie za mało).

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Dość dobry

Po pierwsze - producent oszukuje, bo w składzie nie ma olejku arganowego! Kilka razy szukałam go w składzie i nie ma. W zamian jest migdałowy. Z tego powodu obniżam trochę ocenę. Inne plusy i minusy:

+ cena i wydajność
+ nieźle nawilża, ale mogłoby być lepiej
+ czułam po nim lekkie ujędrnienie skóry
+ troszkę odżywia
+ uczucie świeżości na skórze

- nieładny zapach (jak chłodzące serum wyszczuplające z tej samej firmy i jak \'zielony\' krem do rąk z Biedronki) choć szczególnie mi to nie przeszkadzało
- duży minus za wspomniany brak olejku arganowego, którym producent się chwali
- mógłby lepiej nawilżać i odżywiać
- po niektórych kremach cera wygląda lepiej, po tym nic specjalnego się nie dzieje ;)

-/+ skład - trochę dobrych, naturalnych składników, ale też sporo konserwantów i innej chemii. Plus za brak parafiny

Używam tego produktu od: lutego (ok. 2 miesięcy)

Polubiliśmy się ;)

+ nawilża
+ uelastycznia skórę
+ idealny pod makijaż
+ nie zapycha
+ nie tworzy tłustego filmu
+ wydajny

Minusów nie zauważyłam. Kiedyś na pewno do niego wrócę, aczkolwiek nie przywiązuje się do jednego kremu, lubię je zmieniać :) Aczkolwiek szczerze polecam do młodej skóry, do lekkiego nawilżenia i dowitaminizowania.

taki o kremik

Kupiony w promocji za 5,50 zł w rossmannie. Nawet za tę cenę nie kupiłabym ponownie :)

+ tani
+ ładnie pachnie
+ wydajny
+ nie zostawia tłustego filtru (zupełnie żelowa konsystencja)
+ szybko się wchłania
+ nadaje się do skóry normalnej

- nic nie nawilża
- hahaha, napewno nie odżywia
- zapycha moją skórę w strefie T (tam, gdzie ma ona tendencję do błyszczenia się)
- gdy nałożymy go zbyt dużo, bo jednak chciałybyśmy zobaczyć jakiś efekt jego używania :), to klej się na twarzy

OT NIC TAKIEGO.

Nie chcę do niego wracać, bo po co stosować produkt, który nie działa.

Bardzo spoko.

PLUSY:
-Intensywnie nawilża,
-Rozświetla cerę, jest promienna i wygląda na wypoczetą.
-Mam wrażliwą skórę, więc często kremy mnie podrażniają, nawet jeśli wybieram te dla skóry skłonnej do podrażnień. Używałam go przy mrozach w zimie i skóra miała się naprawdę dobrze.
-Po nałożeniu kremu, skóra faktycznie ma się dobrze, jest miękka i elsatyczna.
-Bardzo szybko się wchłania.
-Cena!! kosztuje jakieś 10 zł.
-Nadaje się jako baza pod makijaż.

MINUSY:
-Nie znalazłam.
_______________________
-Starcza na jakieś 2,5-3 miesiące
-Ma konsystencję jakby żelu.

świetny nawilżacz :)

Wystawiłam już recenzję jakiś czas temu, ale została usunięta. Minęło już trochę czasu i ponawiam.

Mam silny trądzik i już półtora miesiąca stosuję kurację pochodną wiaminy A, która bardzo wysusza skórę. Ten kremik jest moim pierwszym nawiżającym. Kupiłam go za 7.99, szczerze mówiąc nie wierzyłam, że da sobie radę z suchością, uczuciem ściągnięcia, łuszczącym się naskórkiem... A jednak :)

+bardzo dobrze nawilża
+nie zapycha
+nie pozostawia tłustego filmu
+ma fajną galaretkowatą konsystencję
+przyjemny, świeży zapach
+atrakcyjna cena
+lekkie, dziewczęce opakowanie

Wad nie zauważyłam.

Jest to mój początek przygody z nawilżaczami, więc będę jeszcze próbować innych, ale kiedyś napewno wrócę do Eveline! :)

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/2 pierwszego

szału nie ma!

Mam dosyć suchą i trochę wrażliwą cerę i lubię lekkie, aczkolwiek nawilżające kremy. Ten krem jest lekki, ale niestety nie mogę stwierdzić, że jest nawilżający. Może latem się sprawdzi, ale na zimę to raczej niewypał :P Jest ok pod makijaż. Generalnie za taką cenę i tak jest nieźle :) Na pewno jest bardzo wydajny :)

Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Średniawka

Zachecona recenzjami kupilam i troche sie zawiodlam, moze krem nie jest najgorszy ale zdecydowanie nie ma sie nad czym zachwycac ;)
Krem bardzo szybko sie wchlania (znika?) totez praktycznie w ogole nie nawilza skory.
Bardzo mozliwe, ze jest wydajny, ale przy takich efektach (a raczej ich braku) to zaden plus;p
Ma dosyc przyjemny, nie gryzacy zapach.
Jedyne z czego jestem zadowolona to to, ze przy mojej suchej skorze i tlustym podkladzie ten krem nie zwieksza swiecenia sie skory.
Jest o wiele wiecej dobrych kremow i ten do nich na pewno nie nalezy.

Używam tego produktu od: 1 miesiac
Ilość zużytych opakowań: nie cale 1 opakowanie 50 ml