Zielona Herbata, Balsam do ciała ujędrniający

Zielona Herbata, Balsam do ciała ujędrniający

Balsam do każdego rodzaju skóry. Przyspiesza jej regenerację i wzmacnia mechanizmy obronne. Dzięki zawartości soli mineralnych i oligoelementów łagodzi podrażnienia i pobudza aktywność enzymów. Ekstrakt z zielonej herbaty przeciwdziała powstawaniu wolnych rodników i aktywizuje procesy odnowy biologicznej. Balsam działa jako aktywator metabolizmu, poprawia mikrokrążenie krwi, dzięki czemu skóra staje się bardziej sprężysta, ma ładniejszy koloryt, a pigmenty odbijające światło rozświetlają ją i wygładzają, dając poczucie komfortu i harmonii wewnętrznej. Można stosować po depilacji.

Ahhhh ten zapach:)

Zapach powalał mnie na kolana, dodawał mi energii i czuć go było cały dzień na skórze. Szkoda, że już go nie produkują:(... Z chęcią kupiłabym raz jeszcze.
Zauważyłam jednak, że nie nawilżał rewelacyjnie, ale ten zapach.....:) Dla niego mogę znieść wszystko...

Używam tego produktu od: parę lat temu

Dobry, ale..

Bardzo dobry balsam, ma przyjemny zapach, szybko się wchłania, poprawia jędrność skóry, nie polecam go jednak osobom z sucha skórą- balsam słabo nawilża skórę, a efekt chłodzący czułam tylko za pierwszym razem, gdy go nakładałam, potem już nie chłodził. Ma przystępną cenę i jest wydajny, dlatego go polecam.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno

Przyjemny

Balsam ten poleciła mi Beata, poszukałam i zakupiłam, bo cena śmiesznie niska :) no i nie żałuję tego zakupu! Bardzo ładnie pachnie, zapach nie jest może najtrwalszy, ale przyjemnie orzeźwia. Łatwo i szybko sie wchłania, skóra jest miękka, no i lekko się błyszczy, nie ma tam jakiś silnych drobinek rozświetlających, jest to raczej bardzo subtelny blask. Dobry rano, kiedy trzeba się szybko umyć i błyskawicznie posmarować, można natychmiast się ubierać. Jedyna wada to średni efekt nawilżający, nie polecam dla osób z mocno przesuszoną skórą, ale dla tych z normalną - jak najbardziej. Za słabe nawilżanie odejmuję gwiazdki - tak naprawdę produkt na 5 nie zasługuje, ale na solidną czwórkę (z plusem) już tak. Warto wypróbować, zapach pobudza do życia nawet o bladym świcie!

Cellulit adipocyty

Cudowny zapach

Kupując go w promocji razem z żelem wyszczuplającym z tej serii nie spodziewałam się po nim zbyt wiele. Jednak posiada kilka zalet: ma cudowny zapach zielonej herbaty, przyjemną konsystencje, szybko sie wchłania, nie pozostawia tlustej warstwy na skorze, jest wydajny i do tego niewiele kosztuje. Jedyne do czego moge sie przyczepić to, ze nie nawilża zbyt mocno, jest to poprostu lekki balsamik napewno nie dla suchej skóry. Polecam na wiosne osobom które nie mają problemu z suchością skóry.Nie zauważyłam też żadnego efektu rozświetlania.Za jego słabe nawilżanie odejmuje mu **

fajny balsamik

Opis producenta wydaje mi się napisany nieco na wyrost, hmmm żadnych pigmentów nie widzę :what: ale lubię ten balsam. Ma lekką konsystencję, świetnie się rozprowadza, bo jest trochę śliski, dosyć szybko się wchłania i optymalnie nawilża, nie natłuszcza. Ma ładny, świeży zapach zielonej herbaty. Niedrogi, wydajny. Używam go teraz zimą, ale odpowiedniejszy byłby na lato, wrócę więc do niego gdy zrobi się ciepło.

ilość zużytych opakowań: kończę 1

Bardzo przyjemny

Bardzo delikatny balsamik, nie podrażna mojej wrażliwej skóry, jest lekki, bardzo dobrze się wchłania i nawilża. Przyjemnie chłodzi ciało w czasie aplikowania. Do tego ładny zapaszek, wydajność i cena! Aha dodam, że chyba nie bardzo nadaję się do cer suchych, mojej normalnej bardzo odpowiada, ja uwielbiam lekkie, orzeźwiające balsamy ;-)

Ulga i zapach dzieciństwa

Zgłosiłam, to teraz ocenię. Po użyciu na wysuszone i podrapane do krwi ramiona i plecy odczułam natychmiastową ulgę. Łatwo się wchłania, łagodzi podrażnienia, wygląda na dość wydajny, zresztą za tę cenę to mogę go nawet kupować co tydzień. A dlaczego zapach dzieciństwa? No bo pachnie tak, jak bawarka, którą piłam jako dziecko. (Dla niewtajemniczonych - bawarka to herbata z mlekiem).