Lightoil Spray (Lekka oliwkowa mgiełka)

Lightoil Spray (Lekka oliwkowa mgiełka)

Nowa, nietłusta formuła oliwkowej mgiełki jest lekka i nie zostawia tłustej warstwy. Zatrzymuje więcej wilgoci niż wiele innych baksamów. Skóra staje się naturalnie piękna, świetlista i miękka. Może być stosowana do masażu niemowląt i dzieci.

Trzy rodzaje: z lawendą, z aloesem oraz bez dodatków.

Absolutnie beznadziejna oliwka o ładnym zapachu.

Zapomniałyśmy naszej \'standardowej oliwki\', więc w wakacyjnym pośpiechu kupiłyśmy J\'s baby...

Plusy:
-Delikatny zapach
-Lekka konsystencja adekwatna do formy aplikacji (atomizer)
-Anatomiczny kształt butelki (dopasowany do dłoni)

Minusy:
-Lepi się
-Pozostawia film, który nie zatrzymuje wilgoci
-Nie podnosi poziomu nawilżenia

Ogólnie nie spełnia swojego zastosowania: nie jest to \'typowa\' oliwka, która chroni skórę maluszka po kąpieli stąd nie kupimy ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1 - nie dokończyłyśmy

Raczej nie polecam...

Oliwka jest lekko wodnista. Klei sie i na mokro i na sucho. NIe nawilża jakoś specjalnie. Można mieć problemy z nakładaniem jeżeli ma sie ręce z oliwki bo buteleczka sie wyślizguje kiedy probujemy nacisnąć atomizer. Plus za ładny zapach.

Używam tego produktu od:kilka razy pare miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań:niewiele z jednego

Szczypie!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Okropieństwo!!!!!!!!!!! Tłuste!! Po spryskaniu ciała cała podłoga jest sliska...i co najgorsze szczypie :-( jedyny plus tej oliwki to jej ladny zapach nic wiecej:/

Używam tego produktu od:

Manicure - klasyczny

Szczerze polecam

Dla mnie absolutna rewelacja. Stosowałam wersję aloesową po kąpieli albo prysznicu, ale zawsze na noc, bo w ciągu nocy skóra super wchłonęła ewentualny nadmiar oliwki. Rano skóra była mocno nawilżona, napięta, lekko błyszcząca, ale nie tłusta. Efekt świeżego nawilżenia utrzymuje się bardzo długi czas. Oliwka wygładza, ładnie pachnie, aż miło dotykać takie cud ciałko;). Poza tym wygodna w użuciu, dzięki formule sprayu.

Używam tego produktu od:roku

fe.....fe...

Kupilam myslac sobie , ze mniej czsdu zajmie takie tam psikanie,Psikalam na mokro i po kilku dniach dostalam jakis bialych krostek.Psikalam na such to okropnie sie klei i wogole ma nieprzyjemhy zapach.Wyrzucilam do kosza.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:nie zuzylam

mozna sobie darowac

Jako alternatywe dla oliwki kupilam to psykadlo. Ze niby firma ta sama a jakies ulepszenie... A bzdura! Nawilzanie tym kosmetykiem bylo niewstarczajace. Zupelnie - nie ma porownania do zwyklej oliwki. Na mokro sie psikalam... Nic. prawie zero efektu. Na sucho - przylepialam sie do czego moglam. Bo lepi sie nieprzecietnie!

Moze i psykadlo wygodne ale za jakosc i to lepienie to tylko 2 gwiazdki.

Używam tego produktu od: miesiac meczylam
Ilość zużytych opakowań: skonczylam jedno

SUPER!!

Jak dla mnie - cudo :)
- super nawilża (balsamy nie dorastają jej do pięt w tej kwestii)
- szybko się wchłania
- dobrze się rozprowadza i szybko aplikuje
- ma super zapach
- jest delikatna, nie uczula mojej skóry która ma alergie prawie na wszystko.

bywalo lepiej

Oliwka szybko sie wchlania i nie pozostawia tlustych sladow - i to jej jedyne zalety.
Minusy - jest malo wydajna,slabo nawilza. Musialam ponawiac aplikacje po godzinie aby skora byla w miare nawilzona.

nie polecam.

fuj

Kupiłam dla dzicka - dostało uczulenia, jak zresztą na każdy inny kosmetyk johnsona. Zdecydowałam, że ja będę używałam jako nawilżacza - figa z makiem, nie nawilża, za to się lepi nieprzytomnie,a po pewnym czasie dostaje się wysypki.
Jednym słowem: jak to Johnson świństwo jakich mało.

*****

Super!!! Po raz 1 cos poradzilo sobie sobie z moimi suchymi lydkami!!! Ta oliwka jest super!!! Nie klei sie, latw ja rozprowadzic i nie pozostawia tlustej warstwy :D Istne cudo :D Sama ma swietne wlasciwosci nawilzajace, ale czasem uzywam jej z jakimis balsamami/krememi do ciala i efekt jest swietny :D posiadam wersje bez dodatkow (a polowalalam na aloes/lawnde ale w naturze nie mieli :( ) Wyprobuje ejszcze oliwke w zelu J&J, ale ta polecam kazdemu!!! :D

EDIT: Doszlam do wniosku, ze **** to chyba sprawiedliwa ocena :D

Ok

Bardzo ją lubię, tak jak całą serię zapachową - zieloną z aloe vera. Dobrze nawilża, nie jest tłusta, jednak na mnie się trochę klei, czego nie lubię. Mimo tego gorąco polecam gdyż jest to niezastąpiony kosmetyk gdy się człowiek spieszy i nie ma czasu na czekanie aż jakiś balsam się wchłonie.

Świetna

Fajnie nawilza nic się nie klei, nie podrażnia, uzywa jej nawet mój partner z azs- jedyna oliwka do której się przekonał i nawilża przesuszone miejsca- nic nie swędzi nie podrażnia, ma świetny zapaszek! wszystko jest ok;) napewno zawszę będę mieć jedną buteleczke tego olejku sama przyjemność używania jest w nim fajna:D