Hydra Illumin (Fluid rozświetlająco-nawilżający)

Hydra Illumin (Fluid rozświetlająco-nawilżający)

Efekt rozświetlający zapewniają zawarte w nim specjalne drobinki, które dostosowują się do natężenia światła. Kompleks Hydrablock intensywnie nawilża i wygładza skórę. Escyna aktywnie pielęgnuje cerę z problemami naczynkowymi, zmniejszając tendencje do powstawania "pajączków". Lekka konsystencja umożliwia równomierne rozprowadzanie fluidu, znakomicie maskującego niedoskonałości cery i nadającego jej delikatności. Chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych dzięki filtrom UV - SPF8.

Efekt promiennej buzi,świetny!

Kupiłam ten podkład z 3 lata temu i dopiero niedawno odkopałam go pod stertą innych kosmetyków.
Jestem zachwycona!
Po nałożeniu podkładu:
-buzia jest promienna
-nie zostawia efektu maski
-nałożony nieca grubszą wartswą całkiem nieźle kryje(nie robiąc przy tym efektu maski)
-fajne naturalne kolorki
-dosyć trwały
-estetyczne opakowanie z pompką
Jedyny minus to taki,że skóra dosyć szybko zaczyna się świecić.

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Leciutki

Taki fajny podkładzik, leciutki, łatwo się go rozprowadza, nie wysusza, ładnie rozświetla cere. Nie kryje zbyt dobrze, ale tego sie spodziewałam (od czego ma sie korektor) , chciałam coś lekkiego na lato, delikatnego i ten mi sie spodobał. Kupiłam go w promocji za 15 zł.i nie żałuje,pewnie kupie jeszcze jeden. Aha, i fajne opakowanie, z pompką, higieniczne i dosyć estetyczne.
Podsumowujac: nie kryje, ale ładnie rozświetla, lekki, tani.

nawet niezły " tak na 4-"

na lato szukałam lekkiego podkładu, a że cena jeszcze przystępna wybór padł na ten. Drobinki rozświetlające są delikatne, co mi bardzo odpowiada, cera wygląda ładnie i zdrowo. Wadą jest to, że trzeba dość szybko go rozsmarować bo łatwo "zastyga" i łatwo o smugi, no i właściwości nawilżających nie zauważyłam. Trochę za mały wybór odcieni, teraz mam 03-naturalny, ale zimą pewnie byłby za ciemny. Pachnie ładnie, opakowanie wygodne, z pompką, w sumie podkład całkiem dobry, wydajny :)

Manicure - marynarskie paski

Porządny

Szukam wytrwale dobrego rozświetlającego podkładu i na razie Privi wygrywa :) Nie jest upiornie drogi, ma ładne i higieniczne opakowanie i całkiem ładne kolory. Nie ma też "olbrzyminek" brokatu, których nie cierpię, dla mnie drobinki były prawie niewidoczne. Mnusów też jest kilka - nie wiem, czy to ja mam za wysokie wymagania, ale jednak chciałabym, by podkład był minimalnie widoczny jedynie z bardzo bliska. A ten jednak jest troszkę bardziej widoczny... Po drugie - przy nakładaniu czasem tworzy smugi. Po trzecie - nie zauważyłam efektu nieskazitelnej, wypoczęte cery...

podkład - marzenie!!!

Pierwsze moje spotkanie z tym podkładem to była próbka z gazety! pomyślałam sobie, ze jest doskonały (świetna konsystencja, ładnie kryje, dobrze się trzyma), jednak w drogerii pani mi powiedziała, ze Privi to kosmetyki dla dojrzałej skóry... Z wielkimi wyrzutami sumienia na Sylwestra otworzyłam kolejna próbkę (w końcu raz w roku jak chce sie wygladać dobrze to mozna sie poświecić :) ) Dopiero niedawno w iinej drogerii inna pani wyprowadziła mnie z błędu:))

Podkład jest po prostu doskonały
- ma leciutka konsystencje, latwo sie rozprowadza
- drobinki odbijaja światło powodując, ze skóra wygląda na idealnie gładką nie tworzac przy tym paskudnej maski, a same drobinki nie sa widoczne
- utrzymuje sie długo bez koniecznosci poprawiania (jakieś 7-8 godzin)
- maskuje przebarwienia i pajączki, jakies wieksze wypryski moze nie, ale jesli pod podkład nałozy sie odrobinę korektora, to nic nie widac :)
- ma wygodny flakonik
- akurat do mojego koloru skóry nie ma problemu z odcieniem (naturalny 03), nie wiem niestety jak z innymi

jak dla mnie to po prostu PODKŁAD MARZENIE!!!!

ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (i na pewno bedzie wiecej)

fajniutki

Bardzo dobry podkładzik, buźka wygląda po nim naprawde super, jest cudownie rozświetlona, ale nie widać jednocześnie jakichś tam dziwnych drobinek jak to czasami bywa przy innych produktach, poza tym buzia jest pięknie wygładzona, podkład dobrze kryje, ale jednocześnie nie tworzy maski, daje bardzo naturalny efekt ładnej, zdrowej cery, troszeczkę matuje, nadaje się nawet do mojej tłustej cery, która nawet przez kilka godzin od użycia nie świeci się. Gorąco polecam, jest naprawde SUPER!!! ;)

dobry

Oceniam go na podstawie próbki od dr Eris. Jest naprawdę bardzo odbry, lekko kryje, pięknie odświeża skórę. Brokatu prawie nie widać. Nie wysusza skóry. Gody polecenia.

bardzo dobry

Moim zdaniem podklad jest rewelacyjny. Doskonale wyrownuje koloryt skory, nadajac jej dyskretny blask i swiezosc. Nawet przy cerze mieszanej spelnil swoje zadanie. Nie mialam uczucie" maski" tak jak to bywalo przy innych fluidach. Jestem zadowolona z tego produktu i uwazam, ze jest godny polecenia.

bardzo dobry

Używam tego podkładu teraz, latem i jestem z niego zadowolona. Przede wszystkiem - odcień, jest bardzo naturalny, stapia się z cerą całkowicie, nie ma mowy o efekcie maski. Drobinki - zdziwiły mnie opinie, że drobinki są duże i widoczne, nie wiem czy zależy to od odcienia podkładu czy od tubki :what: ale ja mam ich naprawdę niewiele, na dodatek są one tak drobne, że na pewno nie jest to efekt jak z wiejskiej sylwestrowej zabawy. Aby uzyskać gładką, promienną cerę, wystarczy tylko odrobinka tego podkładu. Co dziwne - podkład mimo iż jest rozświetlający matuje moją cerę! Jest długotrwały i nie brudzi ubrań.
Jeszcze do tego bardzo przyjemna cena...

Na lato!

Używałam go latem (kiedy było to absolutnie konieczne, np. do pracy:)), na lekko opaloną twarz i efekt był znakomity, faktycznie bardzo naturalny (kolor 03-Naturalny). Mam cerę tłustą / mieszaną, ale mimo tego podkład się sprawdził, ładnie nawilżał i nie obciążał skóry. Brak oczywiście jakiegokolwiek efektu matującego, ale latem bardziej odpowiadają mi satynowe wykończenia, tu zaś są jeszcze te lśniące złote drobinki, które przepięknie połyskują w słońcu (lub świetle sztucznym - nie polecam na jesienno-zimowe dni, kiedy śwatło jest przytłumione ale bardzo rozproszone - wtedy rzeczywiście takie drobinki przypominać będą raczej smętne pozostałości brokatu z ubiegłonocnej imprezy!:)).
Nie odważyłabym się użyć tego podkładu zimą także ze względu na kolor: nie znalazłam wystarczająco jasnego odcienia dla siebie - ale z tym ma problem większość firm...:(
Podkład tuszuje drobne niedoskonałości, ale bardzo delikatnie, wyrównuje koloryt, świetnie się rozprowadza.

e.

Tragiczny

Jak dla mnie koszmarny podkład. Nabłyszcza skórę, podkreśla pory, do tego upiorne złote drobinki, które niby mają rozświetlać- ale faktycznie osadzają się "zbiorowo" w zmarszczkach i załamaniach skóry , są okropnie widoczne.Poza tym w ogóle nie wtapia się w buzię,nic nie kryje, twarz wygląda jak posmarowana błyszcząca mazią i posypaną brokacikiem.Nigdy więcej !

ŚWIETNY!!!

Bardzo lekki a zarazem dobrze kryjący te niedoskonałości na twarzy, które są do ukrycia. Dzięki zawartości złotych drobinek, cudownie rozświetla cerę, towrząc na niej super delikatną , acz niewidoczną warstewkę. Nawilża skórę i nie zatyka porów.Używałam koloru 03 NATURALNEGO, KTÓRY NAPRAWDĘ WYGLĄDA NTURALNIE BEZ EFEKTU MASKI.Podkład bardzo dobrze się rozprowadza, nie zbiera się w załamaniach skóry (czyli zmarszczkach hi!hi!)i jest trwały. Na mojej twarzy bez żadnych poprawek trwa ok.8 godzin.Cena do jakości niziutka!!!Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe