Wellness System, Foam Bath (Płyny do kąpieli)

Wellness System, Foam Bath (Płyny do kąpieli)

Zgłaszająca osoba: sarimatha

Płyny do kąpieli Fa Wellness System zawierają substancję Lamesoft, która pozwala zachować naturalne nawilżenie skóry i poprawia jej elastyczność.

Ich aromatyczne kompozycje zapachowe pobudzają zmysły i zapewniają uczucie relaksu. Płyny mają pH naturalne dla skóry, łagodne działanie jest potwierdzone dermatologicznie.

Orange Blossom (biały) ma świeży zapach pomarańczy z dodatkiem aromatów grejpfruta i mandarynki. Zapach pomarańczy wprowadza w ożywiony i radosny nastrój, dodaje energii, działa odświeżająco i uspokajająco.

Green Tea - Jasmin (zielony) ma świeży zapach zielonej herbaty z nutą kwiatów jaśminu. Zapach jaśminu działa relaksująco, poprawia nastrój, koi nerwy, pobudza zmysły.

Sea Extract (niebieski) ma świeży, morski zapach, zawiera ekstrakt z alg morskich.

Cena: ok. 10 zł / 500 ml

nie moje zapachy

Porządny produkt godny polecenia. Ładnie się pieni, zmiękcza wodę, zdecydowanie umila kąpiel. Gdybym nie znała innych marek wystawiłabym mu 4 * - niestety na tle zapachów Radoxa, Palmolive, Yves Rocher [czyli z tego samego przedziału cenowego] woń Fa wypada blado [żaden z zapachów linii Wellness System nie urzekł mnie tak jak kilka zapachów konkurencji].

Zaznaczyłam, że nie kupię - jeśli pojawi się nowy zapach, który mnie zaintryguje - kupię ;)

Ilość zużytych opakowań: kilka butelek [3-4]