Naturals, Szampon do włosów suchych i zniszczonych z ekstraktem z mleczka migdałowego

Szampon nawilżający do włosów suchych i cienkich zawierajacy eksterat z mleczka migdałowego znanego z odżywczego i nawilżającego działania na włosy. Odżywia włosy i dodaje im blasku.

Fajniutki

Bardzo dobry szampon do suchych włosów. Używałam wielu np. Vichy, Loreal. Ale ten jest jedyny, który tak zmiękcza suche włosy. Nawet niewielka ilość sprawia, że włosy zachowują się jak po nałożeniu odżywki - są miękkie i dobrze się rozczesują. Zapach jest fajniutki, choć to kwestia gustu, ja lubię takie słodkości. Dałabym maksimum, gdyby nie jedno ale. Dostalam po nim łupieżu.Mam nadzieję, że to tylko kwestia mojej wyjątkowo wrażliwej skóry.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:
W trakcie 1 dużej butli. Być może kiedyś jeszcze kupię, ale zużycie 400 ml szamponu trochę potrwa. Wizażanki narobiły mi chętki na kupno szamponu Fitosanu.

najlepszy

To jedyny szampon, po którym widać efekty i to jakie:) Moje sianowate włosy są po nim grubsze, zdrowsze, mocniejsze i nie wiem co jeszcze, ale wyglądają rewelacyjnie. Ciągle do niego wracam, bo bez przerwy próbuje jakichś nowości - L'orealy, Pantiny i inne takie, które nic nie robią. Polecamm gorąco - jest na dodatek niedrogi i pięknie pachnie:))

Szampon na 6

Rewelacyjny szampon! Pieknie pachnie świetnie sie pieni a wlosy po nim sa lśniące i mięciutkie! No co tu jeszcze pisać po prostu nic dodać nic ująć! Polecam gorąco wszystkim!

Studio fryzur kucyk Beyonce

Mój ulubiony :)

Bardzo lubię ten szamopn i często do niego wracam. Ma cuuuuuuudowny zapach!! :D I jest niesamowicie wydajny!! :D Zabieram zawsze na wakacje saszetki. Butla natomiast pełni funkcję "rezerwową" na wypadek gdyby zabrakło szamponu którego w danym czasie używam. Włosy są po nim odżywione, nawilżone, "lekkie", ładnie się układają, ślicznie pachną, z łatwością rozczesują się. Po tym szamponie nie mam tzw. szopy na głowie. Po prostu ma SAME PLUSY, żadnych minusów :D
Obecnie ma inny obrazek na opakowaniu (dwa migdały i dwa liście) niż ten obok opisu. Reszta pozostała identyczna :D

Używam tego kosmetyku od: bardzo dawna
ilość zużytych opakowań: wiele

słodycz zapchu :)

Kupiłam ten szampon w promocji, bo ładnie pachniał i pojemność była duża ;) Bałam się troch Palmolive bo kiedyś , dawno temu , miałam niezbyt udane przyeżyia po jego zastosowaniu , a mianowicie łupież :( Tym razem miałam stracha, ale zaryzykowałam. Szampon cudownie się pieni, tak kremowo i prześlicznie pachnie migdałami(nie to co Yves Rocher, ale zawsze :P ) plącze włosy za co * mniej(ale nie wiem co dalej bo zawsze używam odżywki bez spłukiwania i włosy się łatwo rozczesują) bezproblemowo się spłukuje. Włosy są czyste, świeże, dobrze nawilżone , puszyste i jakby zdrowsze. Nie dostałam łupieżu ;) pozatym efekt końcowy bardzo mi się podoba, naprawdę gdyby nie za to rozczesywanie dostałby **** :D