Timotei, Jericho Rose, Szampon do włosów `Głęboki brąz`

Timotei, Jericho Rose, Szampon do włosów `Głęboki brąz`

100% Piękna. 0% Parabenów.
Szampon Timotei Głęboki Brąz, zawiera naturalny wyciąg z henny do wszystkich odcieni brązowych włosów, by podkreślać ich naturalny blask i pozwolić na wydobycie głębi koloru. W 100% naturalne ekstrakty z henny.
Nowe opakowania może być recyklingowane i jest wykonane z 15% mniej plastiku niz stara wersja opakowania.

Nie pociemnia, wysusza

Nie zauważyłam, aby przyciemnił włosy.
Za to wysuszył mi włosy, dlatego nie dokończyłam opakowania, wolałam nim umyć ciało, niż później naprawiać wysuszone włosy.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1607031].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ulubiony

Szampon, który gości z mojej łazience na stałe na przemian z "Intensywną odbudową" Timotei ze względu na zapach - uwielbiam oba, ale nos szybko się przyzwyczaja, a ja lubię czuć zapach świeżo umytych włosów.
+ piękny zapach
+ uczucie świeżości po umyciu, dokładnie myje włosy i skórę głowy
+ po dłuższym stosowaniu widoczny efekt wzmocnienia koloru (wiele razy usłyszałam pytanie czy farbowałam włosy, podczas gdy miałam naturalny kolor)
+ bardzo dobrze nawilża moje kręcone i wymagające włosy
+ bardzo atrakcyjna cena (w Kauflandzie często ok 6 zł za 400 ml)

Minusów brak.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1522951].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla brunetek idealny

Plusy:
-fajnie pachnie,
-dobrze się pieni i łatwo spłukuje,
-podkreśla kolor, włosy faktycznie ładnie się świecą,
-w szamponie widać połyskujące drobinki,

Minusy:
Standardowo ja mam problem ze swędzącą skórą głowy i u mnie niestety się to wzmogło.
Jeśli ktoś nie ma tak wrażliwej skóry głowy to szczerze polecam, niestety ja go używać nie mogę.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1481571].usefull || 0 }}% pomocna.
Studio fryzur kucyk Beyonce

Boski w starej wersji

Uwielbiałam ten szampon w starej wersji, nie wyobrażałam sobie życia bez niego. Obecna wersja, z różą jerychońską niby jest podobna ale czegoś mi w nim brakuje. Próbowałam znaleźć jakiś inny szampon w jego miejsce, eksperymentowałam z Aussie, szamponami indyjskimi z henną itp ale bezskutecznie. Chyba do niego wrócę.

Moim zdaniem szampon idealny dla brunetek o ciężkich, prostych, grubych włosach. Dużo osób pisze o łupieżu pojawiającym się po stosowaniu szamponów Timotei - ja nic takiego nie zauważyłam, wręcz przeciwnie. Od kiedy zaczęłam stosować ten szampon z henną, nie mam takich problemów.

Jedyny minus - strasznie ciężko go dostać. Jeśli ktoś wie w jakim sklepie występuje w miarę często, proszę o info!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1477006].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny

Dobrze myje włosy. Nie obciąża. Dobrze się pieni i jest wydajny. Nie wysusza. Farbuję włosy i kolor utrzymuje się dłużej i jest intensywny. Szampon jest gesty, nie spływa i ładnie pachnie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1474211].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo na plus

Dlugo sie przymierzalam do kupna szamponu do wlosow brazowych, teraz zaluje, ze tak dlugo :-)

Plusy:
-wydobywa brazowe refleksy
-wygodne opakowanie
-wydajny - dobrze sie rozprowadza i pieni
-konsystencja
-cena!
-bardzo przyjemny zapach
-wlosy po nim sa blyszczace i mieciutkie

Minusy
-mam wrazenie, ze wlosy minimalnie szybciej sie przetłuszczają (ale nie jest to kolosalna roznica)

Bardzo polecam :-)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1447901].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Bardzo dobry szampon do włosów.
Mam suche włosy,kolor brąz,który niestety przez lato bardzo zbladł.Nie oczekuję od szamponu cudów,bo od tego są odżywki,olejki itd.ale ten szampon bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.
Plusiki:fajna konsystencja balsamu,ładny zapach,wydajny,włosy po umyciu są ''bardziej brązowe',włosy rozczesują się świetnie,wyglądają lepiej-zdrowiej.Swietny do suchych włosów.
Minusów brak.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1277191].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemny

Kupowałam go jeszcze, gdy był w starej wersji-ładnie wtedy włosy się mieniły na rudo :)
Teraz jakoś nie widzę tego efektu. Ale szampon jest tani, przyjemnie pachnie, włosy są po nim mięciutkie. Ma fajne zamknięcie, nie muszę się z nim mocować, gdy mam mokre, śliskie dłonie. Wolałabym, gdyby butelka miała większą pojemność, ale szampon jest dość wydajny.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1251201].usefull || 0 }}% pomocna.

Błysk i brąz

+ zapach CUDOWNY
+ ciekawa konsystencja, lekko się mieni
+ dobrze myje włosy
+ pozostawia przyjemny zapach na włosach przez cały dzień
+ włosy są błyszczące , wydaje się że mój naturalny brąz jest pełniejszy
+ dobra cena
+ lubię go za łatwe otwieranie

- żadnych minusów

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1086686].usefull || 0 }}% pomocna.

Rozczarowanie

Pokochałam ten produkt w serii bez róży jerychońskiej. Był perfekcyjny. Po dodaniu nowego składnika - masakra. Moje włosy są czyste i pachnące jak wcześniej ale skóra głowy woła o ratunek. Natychmiast dostaję łupieżu i to w mega wydaniu i trudnego do pozbycia.
Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe i nie mogłam skończyć - oddałam siostrze

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1034479].usefull || 0 }}% pomocna.