Naturals, Pampering Touch, Żel pod prysznic z Kokosem i mleczkiem nawilżającym

Naturals, Pampering Touch, Żel pod prysznic z Kokosem i mleczkiem nawilżającym

Kremowy żel pod prysznic Palmolive Naturals Kokos - rozpieszczający dotyk. Produkt jest wzbogacony składnikami w 100% naturalnego pochodzenia: ekstraktem z kokosa i aloesu.
Testowany dermatologicznie.

nawilżające
zapachowa
w butelce
100 – 250ml

Lubie

Lubie głownie ze wzgledu na kremowo-mydlany zapach z nutka kokosa w tle, nie jest co prawda tak szlachetny jak w Dove Purley Pampering ale to zdecydowanie moj typ aromatu.
Kremowy, wydajny, fajnie, gesto sie pieni, zapach długo zostaje przy mojej skorze.
Troszeczke wysusza ale nie ma jakiejs tragedii i tak zasze uzywam jakiejs maziaji po pryszniu.
Wiekszych minusow nie dostrzegam, stosowanie go to sama przyjemnosc, odkupie kolejne opakowanie.

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1- 250 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1034489].usefull || 0 }}% pomocna.

cudowny

Żel ma śliczny kokosowy zapach, który po prostu uwielbiam. Świetnie pieni się oraz dobrze oczyszcza skórę pozostawiając ją miękką w dotyku. Po kąpieli zapach dość długo utrzymuje się na skórze. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1017477].usefull || 0 }}% pomocna.

Kupiłabym dla tego zapachu i skojrzeniami z wakacjami

Uwielbiam go!

zalety:
-piekny zapach, świeży, wakacyjny,
- zapach wypełnia całą łazienkę,
-super konsystencja, deliktny, gęsty, pieniący

wady:
-trudno go dostać,
-bardzo szybko skóra przestaje pachnieć ... :( WIęc o prysznicu szybko się zapomina

Ilość zużytych opakowań: dużo opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1017441].usefull || 0 }}% pomocna.

Cellulit jak stosować kosmetyki

cudeńko

Naprawdę mocno się zaskoczyłam tym żelem pod prysznic.

Przede wszystkim pięknu zapach i to jaki jest trwały! NAPRAWDĘ! Skóra pachnie, cała łazienka, ręcznik.
Przy tym zapach nie jest duszący czy nachalny.

Bardzo dobrze się pieni, dobrze oczyszcza skórę, przy tym ją nawilża i nie jest przesuszona.

Jest duży, tani, łatwo dostępny i baaardzo wydajny.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[976807].usefull || 0 }}% pomocna.

Po prostu dobry

Jestem posiadaczką suchej skóry ciała. Produkt kupiłam w niemieckim Rossmannie, płacąc za niego w cenie promocyjnej tylko 1 Euro.

Kosmetyk ma konsystencję średnio gęstą i co ciekawe, wcale nie pachnie kokosem, tylko kosmetykami dla dzieci. Żel spełnia swoją funkcję myjącą. Dobrze się pieni,nie przesusza. Nie zauważyłam żeby zostawiał natłuszczają powłokę na ciele.

Kupiłam po każdym rodzaju i mam nadzieję, że nowe wersje nie okażą się gorsze od starych.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[974167].usefull || 0 }}% pomocna.

Kocham kokosy

Dostałam go kiedyś od bratowej nie sądziłam ze przyniesie mi tyle przyjemnosci , jego zapach wręcz powala z nóg a kremowa konsystencja sprawia że prysznic staje się wyprawą w tropiki. Uwielbiam moja skórę po zastosowaniu tego żelu jest miła i aksamitna w dotyku . Kocham go za to ze pięknie pachnie i dzięki niemu ogę się na chwile zapomnieć pod prysznicem

Ilość zużytych opakowań: dość dużo około 15

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[973844].usefull || 0 }}% pomocna.

delikatny jak jedwab

Produkt jest wprost delikatny jak jedwab. Używałam go przez ponad pół roku i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona:
Zalety:
+dokładnie oczyszcza skórę
+pielęgnuje ją: odżywia, regeneruje, łagodzi podrażnienia
+nawilża na długi czas, zostawia lekką, tłustą warstwę na ciele
+bardzo wydajny
+ ma piękny zapach, który pozostaje na ciele
Wady
-konsystencja dosyć mocno kremowa (jeśli ktoś nie lubi, aby żel zostawiał taką natłuszczoną powłokę na ciele, to musi dobrze wypłukać)
- dostępność: trudno go kupić w mniejszych miastach

Używam tego produktu od: maja 2014
Ilość zużytych opakowań: całe 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[973772].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo lubię

Bardzo spodobał mi się zapach, choć nie lubie kokosa. Nie wuszyszył mi skóry, dobrze umył, świetnie się pieni. Cena też niska. Nic więcej chyba o zelu pod prysznic nie trzeba pisać, po prostu bardzo dobry. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 op. zużyte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[968363].usefull || 0 }}% pomocna.

cudowny klasyk.

Chociaż nie przepadam za żelami pod prysznic, od których nie bije zapach owoców, to Palmolive bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.

Zapach kokosa jest subtelny, może nawet za bardzo, bo nie przeszkadzałoby mi mocniejsze odczuwanie go w łazience po kąpieli i prysznicu... niemniej skóra i jej gładkość rekompensuje ten niewielki minusik. Żel cudownie się pieni, otula delikatnym zapachem czystości i elegancji. Tak właśnie, elegancji!

Wydaje mi się klasycznym pewniakiem na półce każdej szanującej się zadbanej kobietki:)

Używam tego produktu od: kilku miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: kilka.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[968000].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ulubiony

Jest to jeden z ulubionych moich żeli pod prysznic, ma cudowny zapach , długo sie utrzymuje na skórze. Często do niego wracam . Lubię zmieniać , żele pod prysznic , szybko sie przyzywczajam do zapachu dla tego lubię zmiany.
Ten jest zdecydowanym faworytem.

Plusy :
- przystepna cena
- wydajny
- pięknie pachnie
- nawilża
- długo sie utrzymuje na skórze

Minusy : brak

Zachęcam do zakupu - może pokochacie go tak jak ja .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[958750].usefull || 0 }}% pomocna.