Pierre Arthes, Mat and Enhancing (podkład matujący) (stara wersja)

Pierre Arthes, Mat and Enhancing (podkład matujący) (stara wersja)

Krem i podkład w jednym. Idealny kompromis pomiędzy potrzebą rozświetlania skóry, a transparentną aplikacją zgodną z tonacją cery. Redukuje wszystkie niedoskonałości, zawiera filtry UVA i UVB, wyciągi z roślin zapobiegające starzeniu się skóry. Pozwala skórze swobodnie oddychać. Szybka i łatwa aplikacja, naturalne, matowe wykończenie, perfekcyjne wykończenie daje uczucie lekkości. Polecany dla każdego rodzaju cery, w szczególności do cery tłustej.

Cena: 17 zł

rozczarowałam się

Myslałam,że podklad będzie dobry tak jak inne produkty tej firmy, ale niestety taki nie jest. Nie matuje, średnio się rozprowadza, mało odcieni i OHYDNY zapach!!Ten zapach jest na dodatek tak mocny,że muszę nakladac inne mazidla na twarz żeby jakoś 'zakryć" ten zapach.Nie polecam!!

Rozczarowanie

Kupilam ten podklad zachecona opiniami na wizazu i rozczarowalam sie Ma nowe wydanie tego podkladu tzn w nowym opakowaniu widocznie starsza wersja byla lepsza A wiec do rzeczy podklad ladnie sie rozmarowuje to dzieki plynnej konsystencji ladnei wyglada na twarzy kolorki nawet ladne posiada filtry UV i cena przystepna to tyle plusow, poza tym zapach am okropny szybko znika z twarzy niby matujacy ale skora sie po nim blyszczy i ma nowe opakowanie z typu twardych ktore utrudnia wydobycie resztek podkladu raczej nei polecam

zaskoczenie

Fluid jest rewelacyjny. nie wiem jak oni to robią za taką cenę. Średniokryjący. Ożywia twarz, wyrównuje koloryt. Skóra staje się aksamitna. Puder jest idealnie rozdrobniony.
Odejmuję gwiazdkę za brak troszkę jaśniejszego koloru.
Właściwości matujące dobre około 4-5 godzin. I co najważniejsz NIE WYSUSZA. Polecam.

depilacja metody

Swietny i niedrogi

Ma jedna wade - brak jasnego odcienia. Reszta bez zarzutu - idealnie sie rozprowadza cieniutenka warstwa, nie walzi w pory i zalamania skory, wyglada naturalnie, wytrzymuje dlugo. Nie matuje na dlugo, ale twarz nie swieci po nim bardzo intensywnie. Lekko kryje, ale nie bedzie grzechem nalozenie dwoch warstw, bo i tak nie bedzie razil na twarzy.

ilość zużytych opakowań: 1