Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

RoC, Melibiose, Effet Activateur, Light Texture (Krem ujędrniający, Dla cery normalnej i mieszanej)

RoC, Melibiose, Effet Activateur, Light Texture (Krem ujędrniający, Dla cery normalnej i mieszanej)

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 40 ml
Cena 70,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Krem ujędrniający dla cery normalnej i mieszanej. Poprawia sprężystość skóry, nadaje skórze promienny wygląd.

Preparat zawiera unikalne połączenie opatentowanej przez firmę RoC melibiozy i aktywnie działającego kompleksu hipoalergicznego. Melibioza działa w głębszych warstwach naskórka wzmagając aktywność komórek, poprawiając jędrność i sprężystośc skóry. Aktywny kompleks hipoalergiczny wzmacnia mechanizmy obronne skóry przeciwko działaniu szkodliwych czynników środowiska zewnętrznego. Specjalne podłoże tego kremu przeznaczone jest do cery suchej (?). Po okresie 6 tygodni skóra staje się bardziej gładka i jędrna, promienieje nowym blaskiem.

Melibiose Effet Activateur stanowi doskonały podkład pod makijaż. Preparat nadaje się do codziennego użytku rano i/lub wieczorem.

Hipoalergiczny, nieperfumowany, nie zatykający porów.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

wstrętny tłuścioch

Krem te wygrałam jakieś 2 lata temu w konkursie smsowym. Oczywiście niezmiernie się ucieszyłam z tego faktu i mimo iż do tych magicznych 25 lat trochę mi brakowało postanowiłam zastosować go w ramach jednorazowej kuracji. Jednorazowa kuracja miała oznaczać wysmarowanie całej tubki, ale po wypróbowaniu zawartości jej jednorazowość zyskała innego znaczenia ;) Już po jednym razie miałam dość tego kremu, ale twardo trwałam w postanowieniu jeszcze kilka dni wierząc, że tym razem będzie lepiej. Lepiej nie było :( Za każdym razem przeszkadzał mi zapach, a raczej smród tego kremu. Ja wiem, że nieperfumowane kremy nie pachną (toż to logiczne przecież), ale on po prostu smierdział :( Poza tym krem był strasznie tłusty, kiepsko się wchłaniał (o ile w ogóle) i powlekał cerę nieprzyjemnym, duszącym filmem :( Nawet w nocy nie dawało mi to spokoju (bo w dzień to już w ogóle nie dało się go używać). Sama miałam wtedy cerę suchą i krem wywoływał u mnie aż taki dyskomfort, a co dopiero powiedziałyby posiadaczki cery normalnej lub mieszanej, do jakich jest on przeznaczony??? Pomijając wszelkie niedogodności przyznaję mu jednak aż ** gwiazdki, bo z tego, co pamiętam mimo iż 6 tygodni nie wytrwałam już po tych kilku aplikacjach dało się zauważyć ten promienny wygląd cery (oczywiście dopiero rano i dopiero po umyciu buźki)

Używałam tego kosmetyku przez kilka dni / ilość zużytych opakowań: niewiele z pierwszego, które i tak wylądowało w koszu

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  9
  produktów

  52
  recenzji

  138
  pochwał

  10,00

 2. 2

  10
  produktów

  91
  recenzji

  55
  pochwał

  8,89

 3. 3

  0
  produktów

  68
  recenzji

  65
  pochwał

  7,65

Zobacz cały ranking