Skin Refreshing Hydro Shower

Skin Refreshing Hydro Shower

Odświeżjący, zawierający substancje nawilżające żel pod prysznic.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate/ Sodium C12-13 Pareth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Parfum, Lauryl Glucoside, Glycol Distearate, Glyceryl Oleate, Isopropyl Palmitate, Sodium Chloride, Acrylates Copolymer, Allantoin, Sodium Lactate, TEA-Lactate, Serine, Lactic Acid, Urea, Sorbitol, Lauryl Diethylenediaminoglycine, Lauryl Aminopropylglycine, Laureth-4, Citric Acid, Sodium Benzoate, Alcohol Denat., CI 74160

Cena: / 250 ml

NIGDY WIĘCEJ

Nie wiem jak to się stało, że jeszcze nie skrytykowałam tego zelu. mozna o nim powiedzieć tylko jedno - straszny śmierdziel. nigdy nie miałam specyfiku pod prysznic o tak odrażającym zpachu. ciężko mi sprecyzować, ale mi się to kojarzy z szamponem familijnym. i do tego ta 'specyficzna woń' jest bardzo intensywna. do tej pory używałam kilku produktów DOVE i nie byłam zachwycona zapachem ale w tym żelu firma przeszłą sama siebie. więc - OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!!!

Średnia krajowa

Żel jak żel, właściwie to nie ma o czym pisać.

No bo co tu oceniać? Wszystko ma przeciętne: kolor, konsystencję, pienistość, wydajność... A zapach to nawet poniżej przeciętnej.

Nijakość do n-tej potęgi. To już chyba lepiej być wysuszającym śmierdziuchem - przynajmniej wzbudza się jakieś emocje ;-) ... o ile jest się żelem pod prysznic :-D

Dobrze, że właśnie się skończył...

gdyby nie ten zapach...

Dla mnie żel pod prysznic to taki płyn do mycia naczyń :) Nie wymagam od żelu żeby nawilżał, bo wiem, że jest to niemożliwe :) Jedyne, czego wymagam, to aby ładnie pachniał, dobrze się pienił i nie wysuszał. No i mógłby mieć ładne opakowanie, żebym poczuła się jak kobieta luksusowa ;)

Ten żelik nie wysusza, dobrze się pieni, ale koszmarnie pachnie. Jego zapach kojarzy mi sie z tanią wodą kolońską :[

Opakowanie też nie najpiękniejsze, ale to, co mi się podoba, to taki przezroczysty pasek z boku, dzięki któremu wiadomo, że preparat się kończy :)

Aha, jest baaaaardzo wydajny, co akurat w moim przypadku jest minusem, bo nie chciał mi się skończyć :)

Daję 3 * bo wiem, że zapach to bardzo indywidualna kwestia, a co do reszty to nie mogę się przyczepić - calkiem porządny żelik :)

e w mękach i bólach :) Trwało to ok pół roku, bo oczywiście nie byłam w stanie codziennie się tak męczyć :)

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Przyjemniutki

Ma super odświeżający zapach, miłą konsystencję, nie wysusza lecz wygładza i nawilża na tyle, że moja skóra nie potrzebuje już po nim balsamu:) Gdy kosmetyk się kończy, niewygodne staje się wyciskanie go z opakowania, ale i tak go bardzo lubię.

ilość zużytych opakowań: końcówka 1-szego

świetny

Pięknie, delikatnie, świeżo pachnie, kojarzy mi się z latem, wakacjami, zapachem morskiej bryzy i świeżo wywieszonego na dworzu prania. Gęsty, dobrze się pieni i spłukuje. Dobrze myje, przyjemnie odświeża. Nie wysusza. Wydajny.

Miły:)

Jak dla mnie, jest bardzo wydajny - używam właśnie pierwsze opakowanie od kilku tygodni i jak na razie nie widać końca. Żel ma przyjemny zapach, ładnie się pieni i wygładza skórę. Jednak na pewno nie nawilża na cały dzień i za to odejmuję jedną gwiazdkę. Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

na trojke z plusem

Przyjemny orzezwiajacy zapach, ladny niebieski kolorek, nie podraznia i nie wysusza skory, ale niestety raczej slabo nawilza. Troche malo wydajny - zuzylam opakowanie w 2 tygodnie, normalnie inne zele wystarczaja mi na trzy. I niezbyt wygodnie sie go wyciska z opakowania - trzeba je stawiac do gory nogami. Moze jeszcze kiedys go kupie, ale generalnie mysle, ze za ta cene mozna kupic cos lepszego.

gdyby nie ten zapach

Żel ma przejemną gęstą, perłową konsystencję i bardzo dobrze się pieni. Nie podrażnia i nie wysusza skóry (ale chyba też nie nawilża - balsam musi być :)). Ogólnie wszystko byłoby ok, gdyby nie ten zapach: jakiś taki sztuczny. Jak go wąchałam przed zakupem wydawał się ok, ale po paru dniach zaczął mnie drażnić i teraz zniechęca mnie do mycia się tym żelem.

Fajny

Ocenię dwa jednocześnie, także w wersji z perełkami do masażu. Ten jest zdecydowanie lepszy. Gęsty, kremowy, ma specyficzny zapach, który nie wszystkim zapewne będzie się podobać, ale mnie urzekł:)Jedyną wadą jest to, że cieżko się spłukuje.Ilość zużytych opakowań: po jednym

bardzo dobry

Bardzo delitatny, o przyjemnym zapachu, pobudzający, o mlecznej konsystencji.Naprawdę przyjemnie jest się nim myć.

PEŁNY RELAKS

Delikatny, świeży i słodziutki jednocześnie zapach, "mleczna" konsystencja. Skóra pięknie pachnie, jest nawilżona, aksamitna. Mmmm...

Uwaga wrazliwi!!!

Ten niebieski pachnie oszałamiająco!!! Świeżość na skórze trwa i trwa i trwa (nie ma to nic wspólnego z reklamą gumy do żucia,zaręczam) ;).Uzupelnienie dn.10.06.2003r.- Odejmuje 1 gwiazdke za to, ze nawilzajaca wersja tego zelu uczulila mnie i moja mame :( Szkoda, bo tak ladnie pachnie i odswieza :(((