Styling Effect, Mgła stylizująca do włosów (stara wersja)

Styling Effect, Mgła stylizująca do włosów (stara wersja)

Innowacyjna formuła preparatu gwarantuje proste i szybkie modelowanie włosów. Zawiera polimer stylizujący oraz pielęgnujący włosy czynnik AVC. Ułatwia układanie włosów na szczotkę, wałki, lub tylko za pomocą rąk. W rezultacie fryzura zyskuje naturalność i trwałość, ma wyjątkowy kształt, połysk i puszystość, co daje jej doskonały wygląd.

Cena: 7 zł / 150 ml

całkiem ok:)

Byłam zachwycona. włosy układały się super falowały tak jak lubię nie puszyły, dawały efekt obfitości:D
kupiłam nawet chyba ze 3 opakowania. jednak moje włosy przyzwyczaiły sie (zreszta jak do wszytskich dluzej stosowanych rzeczy) wiec musialam zmienic ja.to jedyny minus.

Używam tego produktu od:kilka mięsiecy

Żal :brzydal:

- Włosy po nim są matowe , bez życia
- Nie układa porządnie włosów , nawet jeśli dana fryzura nie wymaga zbytniego zaangażowania
- Działa bardzo krótko , włosy szybko wracają do pozycji wyjściowej
- Szybko go ubywa , na długie włosy wystarczy na parę użyć
+ Ładnie pachnie

O wiele lepiej sprawdzają sie lakiery , gumy i żele , ten kosmetyk nie jest wart swojej ceny , dla bardziej wymagających osób bedzie bezużyteczny
Wg. mnie nie nadaje się do układania nawet zwykłych prostych fryzur , po prostu nie radzi z tym sobie
Do tego klei się i długo schnie

Jestem na nie Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: Niecałe 1

całkiem, całkiem

Udany produkt za niewielkie pieniądze:
+ utrwala fryzurę "średnio mocno", lekko usztywnia włosy; efekt utrwalenia spokojnie trzyma się kilka godzin
+ nie skleja, nie obciąża, nie powoduje szybszego przetłuszczania włosów
+ przyjemnie pachnie
+ nie zostawia na włosach śladów w postaci białegi pyłku itp.

- sprawia, że włosy są trochę bardziej matowe

Dla osób które nie potrzebują mega mocnego utrwalenia.
Ja mam cienkie włosy, układające się "każdy w inną stronę" i niewielka ilość tego preparatu pozwala mi je trochę okiełznać, nie pozostawiając wrażenia nadmiernie wystylizowanych włosów.Jestem zadowolona, nie wykluczam ponownego zakupu.

Używam tego produktu od:prawie miesiąc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

Super

Używam jej już od dwóch lat i jestem niezmiennie zadowlona z efektu, jaki daje.
Nie wyobrażam sobie układania jakiejkolwiek fryzury na mojej głowie bez użcia tej Mgły.
Mgiełka z powodzeniem zastępuje u mnie lakier i piankę , ponieważ spełnia w sobie te funkcje, jest bardzo trwała, a przy tym nie skleja włosów.
Fryzura ułożona przy jej pomocy utrzymuje sie do następnego dnia, co w przypadku moich niesfornych włosów uważam prawie za cud;)
Polecam, bo to bardzo przydatny i tani kosmetyk.

Używam tego produktu od:około 2 lat

dla mnie super

Używam jej do kręcenia włosów i jest świetna. Mam długie raczej sztywne włosy a po spryskaniu tą mgiełką i zakręceniu są super. Efekt utrzymuje się 3 dni. Nie musze pryskać włosów dodatkowo lakierem bo mgiełka lekko je usztywnia. Do tego niska cena i bardzo wygodny rozpylacz. POlecam

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

dla mnie doskonala!

Ta mgla dziala na moje wlosy jak najlepsza pianka:
* po niej mam loczki przez co najmniej 3 dni (normalnie mam proste wlosy, krece je na papilotach)
* nie zostawia na wlosach bialego nalotu, ktorego nie znosze
* nie skleja wlosow i nie przetluszczaja sie po niej
* jest bardzo wydajna
* jest tania :)

Moje odkrycie ostatnich dni :) Polecam!

Używam tego produktu od: od 3 tygodni

Na pewno nie dla mnie:(

Kupiłam, bo niestety Joanna wycofała ze sprzedaży mój ulubiony spray pielęgnujący i miałam nadzieję, że przy pomocy mgiełki równie ładnie wymodeluję fryzurę.
Niestety, ona się do tego zdecydowanie nie nadaje, jest zdecydowanie za słaba. Z włosami nie robi zupełnie nic, nawet pogarsza ich stan- bo po rozczesaniu są oklapnięte a co gorsza bardzo matowe. Nigdy wiecej jej nie kupię.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:1 niecałe

falowanie

Mgłę kupiłam, zwiedziona jej działaniem "ochronnym" na włosy traktowane suszarkami, wałkami, żelazkami...
Co prawda, w takiej konstelacji (mgła + wysoka temperatura) włosy moje były o krok od popełnienia samobójstwa (przesuszone siano, potem zatłuszczony "kask"), jednak znalazłam na nią inny sposób:

Najlepiej używam tej mgły do odświeżenia fal i loków. Rozczesuję moje kręcioły rzadkim grzebieniem, a potem spryskuję nim włosy (końcówki, nie nasadę!) lub na dłoń i ugniatam fale i loki na nowo. Efekt: świeże, delikatne falowane, taki look glamour prosto z okładki, ścisłe loki. Idealne na randkę. ;-)

Edycja 22.08.2007: Dodaję jedną gwiazkę, gdyż jak dotąd nie znalazłam lepszego spray-u do formowania loków. Włosy skręcają się w urocze loki i zostają lekko usztywnione. Efekt naturalny, cena przystępna, jakość znakomita.

Wada: włosy następnego dnia do mycia.

Używam tego produktu od: kilku lat

mocna czworka

bardzo polubilam ten specyfik. uzywam go glownie przed prostowaniem wlosow prostownica - po takim zabiegu wlosy sa idealnie wyprasowane, sypkie i swietnie sie ukladaja :)

mam wrazenie, ze ona rowniez je chroni - mimo, iz uzywam prostownicy dosc czesto [bywalo, ze nawet dwa razy w tygodniu] to wlosy sa w doskonalej kondycji [przy czym nie uzywam zadnych specjalnych szamponow i odzywek] - moja fryzjerka mi nie wierzyla, ze ja je tak czesto prostuje :) ale byc moze to moje wlosy sa takie mocne i zdrowe [chociaz kiedys mialam problemy z rozdwajajacymi sie koncowkami].

ogolnie polecam: przydatna rzecz a nie kosztuje fortuny :)

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: ciegle pierwsze

Sprawdza się!

Nie próbowałam wcześniej Joanny,ale ta mgiełka zaskoczyła mnie.Podoba mi się że nie robi "kasku" na głowie lecz przy umiarkowanym psiknięciu ładnie modeluje. Działa fajnie na kręcone włosy, jak się ugniecie fryzurkę palcami podczas podsuszania.Polecam!

Używam tego produktu od:tego miesiąca

dlaczego tak usztywnia?

Bardzo mocno usztywnia, co mi się nie podoba w ogóle. Powoduje przesuszenie włosów, a nawet zniszczenie końcówek przy nadmiernym używaniu. Ma jednak jedną zaletę, która nie pozwala mi dać 1 gwiazdki - idealna na niepogodę ;)

Używam tego produktu od: 1

dobra :)

Łatwo ułożyć przy jej pomocy fryzure, efekt w moim przypadku utrzymuje sie wystarczająco długo, włosy po spryskaniu nie są tak sztywne jak po lakierze i to jest jej mocna strona :) Poza tym przyjemnie pachnie. Co do wydajności to jest średnia. Cena bardzo przystępna. Rzeczywiście przy większej ilości zostawia białe kropelki na włosach :/ Zgodze się również z tym ze jest bardzo dobra do delikatnego poprawiania fryzury, jej odświeżania.
Mimo wszystko nie zwliła mnie z nóg ;) stąd też 3 *