Evree, Hand Care Max Repair, Regenerujący krem do rąk

Evree, Hand Care Max Repair, Regenerujący krem do rąk

Zawiera: d - pantenol, alantoinę, glicerynę, urea, olejki owocowe (migdałowy, awokado i arganowy) oraz roślinne emolienty.
Krem głęboko odżywia i regeneruje skórę, wspomaga naturalną odbudowę zniszczonego naskórka, a także koi podrażnienia. Dzięki swoim składnikom tworzy ochronny filtr zabezpieczający skórę przed utratą wilgoci oraz ponownym wysuszeniem.
Wmasować w skórę dłoni. Stosować kilka razy w ciągu dnia, po każdym myciu rąk i przed snem.
Krem ma zastosowanie do bardzo suchej, podrażnionej i zniszczonej skóry.

Skład: Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Urea, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Glyceryl Stearate, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Cera Alba (Beeswax), Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycine Soja (Soybean) Oil, Glycine Soja (Soybean) Sterols, Hexyl Laurate, Sodium Acrylate/Acryloyldimethyltaurate Copolymer, Isehexadecane, Polysorbate 80, Argania Spinosa Kernel (Argan) Oil, Panthenol, Allantoin, Dimethicone, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Propylene Glycol, Diazolidinyl Urea, Iodopropynyl Butylcarbamate, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Parfum (Fragrance) (25.11.2013)

Cena: 8,39zł / 100ml

11/10

Nie znałam marki Evree. Kupiłam ten krem z pośpiechu. Po pierwszym użyciu byłam lekko zaskoczona. Spodziewałam się lepkiej mazi, którą po chwili będę musiała wycierać. Krem okazał się lekki, przyjemny a co najważniejsze wchłania się szybko i nie zostawia lepkiej warstwy. I ten zapach ! Uwielbiam.

Dobry, ale nie najlepszy

Krem jest średnio gęsty, pozostawia film po wchłonięciu, ma delikatny zapach i dosyć dużą (jak na krem do rąk) pojemność. Jednak uczucie nawilżenia jest dosyć chwilowe i na bardzo suchą skórę jest za słaby. To jest taki krem, który można wrzucić do szuflady w pracy. Zdecydowanie bardziej lubię Ratunek z Evree.

Polecam!!! Genialny!!!

Mój pierwszy kosmetyk z tej firmy, a już się w niej zakochałam!!!! Krem super nawilża dłonie, jak obiecuje producent. Nie pozostawia efektu takiej tłustej rękawiczki, szybko wysycha. Polecam!!!

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Ulubieniec

Świetny krem do rąk! Poznałam go dzięki koleżance z pracy i zużyłam już kilka tubek! Pracuje w kawiarni więc bardzo często myje ręce, naczynia oraz sprzątam. Mam częsty kontakt z chemikaliami i środkami żrącymi, przez co moje dłonie i paznokcie były w fatalnym stanie. Krem od Evree mnie uratował, łagodzi wszystkie podrażnienia, dobrze nawilża skórę chroniąc ją przed kolejnymi urazami. Szybko się wchłania przez co mogę go używać w pracy bez obaw o śliskie ręce. Mam wrażenie, że odżywił także moje paznokcie. Krem ma przyjemny zapach, wygodne opakowanie oraz jest wydajny. Świetnie sprawdza się też do stóp! :)

Dobry nawilżacz

Zauważyłam od razu , że ślicznie pachnie, ten zapach przypomina mi proszek do prania. Krem ma tłustą konsystencję, na początku byłam zawiedziona , bo zostawiał śliską warstwę na rękach ale okazało się, że to uczucie znika po kilku sekundach gdyż krem bardzo szybko się wchłania. Jestem jak najbardziej zadowolona z tego produktu, moje ręce są w lepszym stanie, nie są już suche, szczególnie były suche między palcami ale problem zniknął.

średni

Kupiłam ten krem na promocji, zwłaszcza, że widziałam o nim tyle dobrych opinii.
Jednak osobiście ten krem nie zrobił na mnie dużego wrażenia.
Po zastosowaniu dłonie były bardziej miękkie i czuło się to nawilżenie, za co jest +, ale działanie raczej krótkotrwałe i nie zauważyłam korzystnego działania na ogólną kondycję dłoni.

Super

Jak dla mnie mógłby być jeszcze mniej tłusty ale jest super. Jednorazowe nałożenie cudów nie zdziała, ale regularne korzystanie już tak. Skóra jest miękka, gładka i nawilżona.

dobry krem

-dobrze się wchłania(nie krótko, nie długo lecz w sam raz:) )
-ma przyjemny zapach
-pozostawia na skórze nawilżenie, nie jest ono długotrwale ale w ciągu dnia często myje ręce
-często go w ciągu dnia używałam wiec szybko zużyłam

MAX REPAIR REGENERUJĄCY KREM DO RĄK od evree

Nigdy nie narzekałam na swoją skórę dłoni ponieważ bardzo często smaruje swoje dłonie, a przede wszystkim staram się to robić regularnie po każdym kontakcie z wodą:)!

Niestety zauważyłam ,że ostatnio ich stan nie co się pogorszył, a szczególnie skórek wokół paznokci....

Być może jest to spowodowane wyższą temperaturą i słońcem oraz wizytami w solarium??? (oj tak grzeszę i chodzę ale opalam tylko ciało twarz zakrywam)

Wśród moich kosmetycznych zapasów pozostał tylko jeden krem do rąk, czy też dłoni, a więc to jego właśnie ostatnimi czasy intensywnie molestowałam:) Zatem czy poradził sobie z moją nową przypadłością?

Cóż i tak i nie :)

Z pewnością nie można narzekać na delikatną i kremową konsystencję, która delikatnie i wyjątkowo ślicznie pachnie na dłoniach nawet przez dłuższy okres czas od chwili posmarowania dłoni.

Przede wszystkim krem bardzo szybko wchłania się w dłonie nie pozostawiając absolutnie lepkiej, czy tłustej mazi! Pomimo delikatnego filmu, którego możemy się spodziewać po nałożeniu kremu nie mamy żadnego uczucia, które informowało by nas o tym, że krem na dłoniach się znajduje.

Krem świetnie nawilża naskórek pozostawiając go gładkim, miękkim i elastycznym oraz dodatkowo poprawia stan skóry dłoni. Świetnie regeneruje i odżywia ale niestety na moje suche skórki nie zadziałał:( Dobry krem wart uwagi ale nie wiem czy przy bardzo problematycznych dłoniach by sobie poradził bo z przesuszonymi skórkami rady nie daje.

Ps. Więcej na blogu ;D

Idealny na zimę lub na noc

+ Dobrze nawilża i odżywia skórę rąk.
+ Nie podrażnia wychłodzonej lub wysuszonej skóry, co zdarza mi się przy niektórych kremach.
+ Jest wydajny.
+ Przystępny cenowo.

-/+ Przez treściwą formułę nadaje się albo na noc do bawełnianych rękawiczek lub na zimę, kiedy skóra potrzebuje większego nawilżenia.

Świetny krem

Świetny krem! Regeneruje ale nie zostawia tłustej czy nieprzyjemnej warstwy. Przez to nadaje się do użytkowania na dzień, bo świetnie się wchłania. No i ta cena.
Podsumowując:
PLUSY:
-dobra konstystencja
-przyjemny zapach
-łatwość używania
-niska cena
-dostępność (w każdym Rossmannie)
MINUSY:
- na razie nie widzę

Jednym słowem: polecam!

Bardzo dobry krem. Nie znalazłam jeszcze równie dobrego zamiennika.

Plusy:
+ nawilża, regeneruje; dłonie są po nim gładkie przez długi czas
+ wydajny, wystarczy go odrobina na całe dłonie
+ dodatkowo poprawia kondycję paznokci
+ cena

Minusy:
- do czasu wchłonięcia, a nawet dłużej, pozostawia tłustą warstwę
- gdy krem się kończy, trudno wydobyć z opakowania jego resztę, choć jest go jeszcze całkiem sporo

+/- pachnie jak mydło w kostce; niby trochę drażni, ale z drugiej strony mi się podoba

Odejmuję gwiazdkę za ten tłusty film na skórze.