Unicolor, Paloma Color, Forte - Emalia do paznokci

Unicolor, Paloma Color, Forte - Emalia do paznokci

Emalia do paznokci wzmacniająca je. Pokrywa paznokcie trwałą, błyszczącą warstwą. Występuje w 48 kolorach.

Skład: Butyl Acetate, Toluene, Nitrocellulose, Isopropyl Alcohol, Dibutyl, Phthalate, Tosylamide Formaldehyde Resin, Ethyl Acetate, Stearalkonlum Hectortte, Camphor, Bemzophenone, [+/-] Mica, C.I. 19140, C.I. 77491, C.I. 15850, C.I. 15880, C.I. 77510, C.I. 77499, C.I. 77891.

Cena: 6 zł / 12 ml

Nawet ok

Lakier dobrze sie rozprowadza nie robi smug, ma fajną konsystencję. Jest bardzo tani i wystepuje w wielu odcieniach (ja uzywam koloru nr17- zgaszony, perlowy róż) I wszystko było by wporządku gdyby nie jego trwałość:( a raczej jej brak:( Już następnego
dnia odpryskuje całymi płatami:(

zawsze jest jakies ale...

1 gwiazdka za kolory: naprawde super wybor, ladne oryginalne odcienie
2 gwiazka za szybkosc schniecia i latwosc nakladania. Schnie ladnie, sa kolory ktore wystraczy polozyc raz i pieknie wygladaja...
3 gwiazdka za cene

niestety lakier jest bardzo nietrwaly, zaczyna odpryskiwac juz w drugim dniu, a szkoda ze tak sie dzieje :( Gdyby lakier byl trwalszy naprawde byloby to super odkrycie

Dobry ale..

Kupilam go za niecale 5 zl. Mam nr 1 jest to bardzo jasny rozowy, prawie bialy. Na moich paznokciach nie robi smug (moze dlatego ze nakladam 2 warstwy?), ladnie sie rozprowadza. Nie jest ani plynny ani gesty jakis taki dziwny ale dla mnie moze byc. Jest duzy i tani ale niestety zawiera szkodliwe substancje ktorych staram sie unikac (toluen i formaldehyd). Szkoda, ze wiekszosc lakierow to ma. Przez ciagle malowanie przez kilka miesiecy zniszczylam sobie bardzo paznokcie :( dlatego nie polecam zadnych lakierow z tymi substancjami. No chyba, ze na sztuczne paznokcie :)

Jak makijażem powiększyć usta

oooo nie

Gęsty, dobrze kryje, choć robi smugi. Ale co ja będę go tu opisywać, szkoda nawet na niego patrzeć w sklepie. Odchodzi płatami po dwóch, trzech godzinach. Do niczego.