Maseczka aloesowa

Maseczka aloesowa

Nawilżająca maseczka aloesowa z kompleksem odżywczym. Oczyszcza pory, redukuje przebarwienia, poprawia koloryt skóry, usuwa obumarłe komórki. Zapobiega i usuwa uszkodzenia skóry spowodowane promieniowaniem UV. Głęboko nawilża i uelastycznia. Po zmyciu twarz jest gładka i miękka.

Zawiera: aloes - bogaty w substancje odżywcze, działa przeciwzapalnie, stymuluje metabolizm i krążenie krwi w komórkach; żeń-szeń - hamuje rozwój wolnych rodników, dostarcza substancji odżywczych; lukrecja - zapobiega podrażnieniom i poprawia koloryt skóry; rokitnik - opóźnia proces starzenia sie skóry, odżywia i zapobiega pigmentacji; algi morskie - utrzymują właściwy poziom nawilżenia i poprawiają witalność komórek.

Cena: ok. 10 zł / 90g

tania i dobra

Troszke szczypie, ale swietnie oczyszcza i odswieza skore. Sciaga pory rozjasnia i wygladza. Przeszkadza mi jedynie zbyt wodnista konsystencja ktora znacznie utrudnia aplikacje.
Zapach bardzo ladny. Wydajna i tania a przy tym skuteczna. Przywłaszczyła ją sobie mojaj mama i bardzo chwali.

Używam tego kosmetyku od -
ilość zużytych opakowań: pierwsze

niezła

Po nałożeniu nieco szczypie, ale nie podrażnia skóry. Rzeczywiście nawilża, o czym przekonałam się, gdy miałam kłopoty z bardzo przesuszoną skórą. Odrobinę rozjaśnia, ładnie pachnie i jest wydajna. Konsystencja lejącego się żelu. Odejmuję gwiazdkę za to, że trzeba ją zmywać - nie lubię takich maseczek, bo moja skóra fatalnie wygląda po potraktowaniu wodą.