Voile Universel (fluid)

Voile Universel (fluid)

Voile Universel to najnowszy podkład Chanel ? lekki, subtelny, zaskakująco naturalny. Kosmetyk wzbogacono o koktajl antyoksydantów i witamin, które chronią skórę i sprawiają, że wygląda promiennie i świeżo.
Volie Universel zabezpiecza cerę przed szkodliwym promieniowaniem UVB dzięki mineralnym filtrom, intensywnie nawilża ją przez cały dzień.
Produkt ma lekką, puszystą konsystencję dzięki czemu jego aplikacja nie sprawia kłopotu. Voile Universel daje naturalne satynowe wykończenie, skóra nie jest płaska lecz rozświetlona. Kosmetyk występuje w czterech odcieniach: pastel (lekki róż), vanille (subtelny beż), abricot (kolor brzoskwiniowy) oraz canelle (barwa naturalnej opalenizny).

fajny, ale nic nie kryje

Lekki, nawilża a przynajmniej nie wysusza skóry a moja jest bardzo sucha i alergiczna, ale nie kryje niczego. Fantastyczny na lato, ładne odcienie dla janych karnacji.
Na zimę się nie nadaje - wracam do mojego cliniqua.
bardzo ekonomiczny

Ilość zużytych opakowań: 1/4

raczej dla suchej skóry

Bardzo delikatny podkład, dający naturalny efekt, jak bez makijażu, upiększa cerę, dodaje jej blasku, ożywia nawet najbardziej poszarzałą i zmęczoną cerę. Niestety nie nadaje się do skóry mieszanej ani tłustej:( Szkoda, bo ma śliczne kolorki i super konsystencję. Używam go aby ożywić nim policzki i brodę brodę, efekt super, delikatniejszy od różu, a dodający blasku, używam koloru 50 canelle i wyglądam jak muśnięta słońcem:)

Używam tego produktu od:1,5 roku

nie dla suchej skóry

Myślałam ,że za tę kasę to musi być coś fajnego. NIestety na mojej suchej , łuszczącej się skórze podkład podkreśla suche skórki tak jak podkłady za 15 zł. Zauważył to nawet mó narzeczony i stwierdził że schodzi mi skóra z nosa. Moich pieniędzy na pewno nie byłby wart.
Plusem są fajne kolorki dla jasnej karnacji, nie bardzo żólte ani nie różowe ale bardzo naturalne.
Może dla osób o nirmalnej skóze byłby dobry, ale na problemy na pewno nie.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:próbka

Ciekawe fakty o życiu i pracy Coco Chanel

dla mnie bomba!

Dla mojej cery jest rewelacyjny. Nie kryje, ale dla mnie to nie jest jego wada. Lekko rozświetla, nawilża i nadaje ładny koloryt. Nie daje efektu maski i buzia wygląda jak "goła".:)
Przy mojej skórze, która bardzo łatwo ulega wysuszeniu, sprawdza się idealnie.

średniak

Bezpłciowy. Właściwie nie czuć go na twarzy i chociaż jestem zwolenniczką naturalnego podkładu (głównie używam kremów koloryzujących), to coś jest totalnie ... bezpłciowe. Nie kryje, złazi po kilku godzinach, jest wszędzie tylko nie na twarzy, nie kryje, nie matowi, nie ujednolica... generalnie na nie.

nie kryje

bardzo fajny podkładzik a raczej nazwałabym go kremem tonujacym gdyż wogóle nie kryje a tylko bardzo delikatnie wyrownuje kolor twarzy, idealny na lato a zimą stosuje go pod podkład DP fluide, wtedy buzia wygląda bardzo promiennie;).

na pięć

Super lekki, idealny podkład na lato. Mgiełka, która wyrównuje kolor skóry, ładnie ją rozświetla, uszlachetnia. Jest to jeden z najlepszych podkładów, jakie miałam - ale na cieplutkie dni. Na zimne dla mnie się nie nadaje, bo nie kryje WCALE - a ja jestem naczynkowiec. Ma jeden minus - ściąga położony wcześniej korektor - w moim przypadku zielony sztyft Shiseido. Nawet po najdelikatniejszym wklepaniu jej na korektor, po misternie nałożonym korektorze nie zostaje nawet ślad. I zaczerwienione u mnie partie (policzki, skrzydełka nosa) znów są czerwone :cry: jedynym wyjściem jest kładzenie korektora na podkład.
Poza tym ma same plusy - wtapia się idealnie, skóra wygląda jak "goła" :D jedynie jest piękniejsza (to sukces w przypadku mojej cery, na której niestety większość podkładów jest widocznych i nie wtapia się ładnie), rozświetla, jak już pisałam, ma filtry, kolor stapia się z naszym kolorytem :D (mam Vanille), dopasowuje ładnie, tak że pasuje mi i jak jestem blada i jak posmaruję się samoopalaczem(nawet po dwóch dniach/dawkach samoopalania :D ), pod tym względem zachowuje się bardziej jak krem tonujący, nie podkład. Nie spływa przy upale, trzyma się ładnie calutki dzionek, ew. trzeba poprawić chusteczką (stosuję na krem+ Anthelios XL fluide extreme) i jest ok. Jeszcze piękniej trzyma się na bazie Shiseido :D . Dla mnie bomba :lol:

Idealny dla pięknej cery

Cudowny, leciutki, niemal przezroczysty. Tak delikatny, jakby go wcale nie było. Po prostu komfortowy - w życiu nie miałam czegoś tak subtelnego na twarzy. Kolory wbrew pozorom bardzo twarzowe. Ale najlepsze jest rozświetlenie! Śliczne! Jedyny minusem, wynikającym w pełni z opisanych powyżej zalet, jest fakt, że ten podkład nie kryje nawet w minimalnym stopniu. Dlatego nadaje się wyłącznie dla właścicielek perfekcyjnych cer.