Soraya, Kuracja dotleniająca, Krem rozświetlający pod oczy (stara wersja)

Soraya, Kuracja dotleniająca, Krem rozświetlający pod oczy (stara wersja)

Krem do pielęgnacji szczególnie wrażliwej skóry okolic oczu. Zawiera naturalne, bioaktywne składniki pochodzące z czystego ekologicznie otoczenia Wielkiej Rafy Koralowej. Recepturę kremu wzbogacono o substancje czynne o intensywnym działaniu nawilżającym i łagodzącym: kwas hialuronowy i alantoinę. Wyciąg z oliwki europejskiej (olea europea) oraz witamina E poprawiają elastyczność i odżywienie skóry.
Krem likwiduje obrzęki wokół oczu i działa odmładzająco wygładzając istniejące zmarszczki i opóźniając powstawanie nowych. Zawarte w kosmetyku substancje dotleniające i odżywcze sprawiają, że cienie pod oczami rozjaśniają się, a spojrzenie odzyskuje naturalny blask. Unikalna, ciekłokrystaliczna struktura kremu gwarantuje jego doskonałe wchłanianie i zapobiega ewentualnym podrażnieniom skóry. Dla każdego rodzaju skóry.

Kiepski

Pamiętam, że męczyłam się z tym kremem długo - miałam nadzieję, że zrobi coś z moimi cieniami pod oczyma. Niestety krem sobie z nimi kompletnie nie radzi, po używaniu go dwa miesiące nie było żadnej poprawy (acz lekko nawilża). Poza tym krem podrażniał moje oczy tak, że łzawiły. Jeśli użyłam za dużej warstwy, potrafiły łzawić cały dzień. Ogólnie nie lubię kremów Sorayi - a tego ma pewno nie polecam.

Używam tego produktu od: Parę miesięcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Przyjemny, jeszcze go kupię

Plusy:
+jak dla mnie to on dobrze nawilża skórę
+nie uczulił
+nie powoduje łzawienia
+przyjemnie rozświetla spojrzenie (przez biały kolor który posiada choć efekt ten jest krótki)
+dobrze się wchłania
+nie lepi się
+wydajny. używałam ponad 2 miesiące

Minusów zbytnich nie zauważyłam. wydaje mi się jednak że dla bardziej wymagającej cery badź osób starszych np. +30 będzie za słaby.jest to taki dość dobry kremik dla młodych osób.Mi się podobał, i spełnił moje wymagania -ponowie zakup, jak zużyje to co mam w domu.

Używam tego produktu od:2 i pół miesiąca

nie dla mnie

Kupiłam ten krem, zachęcona pozytywnymi ocenami koleżanki. Niestety, więcej minusów niż plusów:

* zdarzały się podrażnienia, łzawienia po użyciu tego kremu
* niedostatecznie nawilżał
* nie ukrywał cieni pod oczami

Plusy:
* lekko rozświetlał skórę pod oczami (lecz nie cienie)
* tubka wygodna przy dozowaniu, estetyczne opakowanie

Daję dwie gwiazdki, a nie jedną, gdyż byłam w stanie sama go dokończyć, choć przyznam że nie mogłam się doczekać końca

Używałam tego produktu przez: prawie 5 miesięcy

Dieta na AZS

20-25 lat

przyjemny, rozświetlający ale dla mnie już za slaby za to godny polecenia dla młodej skóry. Nie klei się skóra jak po żelach - dobrze wchłania i nawilża ale nie ma spektakularnych efektów. Nie sprawia wrażenia tłustej skory, nadaje się pod makijaż.

Używam tego produktu od: 2-3 lat

z braku laku

Na początku podrażnił mi skórę pod oczami, ale potem z braku kremu pod oczy jakiegokolwiek w łazience sięgnęłam po niego raz jeszcze. I to było miłe zaskoczenie.
Cudów nie działa, ale nawilża dość mocno (a może po prostu natłuszcza? jest po nim taki filtr na skórze).

Czasami na noc używam go w sporej ilości tak jako kompres i wtedy działa bardzo bardzo dobrze.

Cudów nie ma, ale pewnie jeszcze kiedyś do niego wrócę, bo szukanie kremu pod oczy przypomina jak na razie szukanie świętego gralla :)

Nieco nawilża...

i to byłoby na tyle. W sumie innych efektów nie widzę. Jest dość wydajny, lekko tłusty, używa się ogólnie całkiem przyjemnie. Niedrogi, więc ewentualnie można polecić dziewczynom młodym w celach pielęgnacji i nawilżenia skóry wokół oczu (choć pewnie w tej cenie znalazłyby się i lepsze produkty). Nie należy spodziewać się cudu po tym kremie. Raczej już nie kupię.

Używam tego produktu od: niecałych 2 miesięcy

Przeciętny

Nie zauważyłam działania... Cienie nie zmniejszyły się ani odrobinkę... Nawet dobry jako krem nawilżający ale nic poza tym:( A szkoda bo cena zachęcająca

Używam tego produktu od: nie wiem

W miarę dobry

Kończę właśnie pierwsze opakowanie. Krem jest delikatny, chyba bezzapachowy lub zapach ma subtelny. Co do rozświetlenia - nie zauważyła, co do nawilżenia - trudno mi ocenić. Ten krem jest raczej przeciętny, ale lepszy od mojego poprzedniego (krem garnier do suchej skóry). Wedlug mnie jest wydajny. Myślę czy kupic go ponownie...

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

taki sobie

Nie miałam zbytnich problemów z cieniami, workami, zmarszczkami itp. mam 18 lat i szukałam kremu, który zlikwiduje skutki zarwanej nocy, zmniejszy cienie i opuchlizne, a także zapobiegnie przedwczesnemu starzeniu.
Pani w drogerii poleciła mi ten kremik. (Nie mam porówani do innych tego typu produktów)
- lekko natłuszcza, nawilża, "uspokaja skórę"
- nie podrażnia oczu
- nie ma filtrów
- wydajność raczej słaba - zaraz mi się skończy
także efekty po zastosowaniu nie są inne niż po nasmarowaniu zwykłym kremem nawilżającyn, np. czerwonym garnierem, jedyna różnica to niełzawiąze oczy.
skończe opakowanie i poszukam czegoś lepszego

Używam tego produktu od: 3 tygodni codziennie rano i wieczorem
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, przy końcu

takie sobie mazidelko

mocno sredni, smaruje i smaruje, ale nic sie nie dzieje poza nawilzeniem, a to troche za malo jak na obietnice producenta, z zelu ze swietlikiem jestem bardziej zadowolona niz z tego kremu

calkiem przyjemny w uzytkowaniu i baaardzo wydajny, powiedzialabym ze az za bardzo, ma go od lutego i nie chce sie skonczyc, a ze efektow zadnych nie widze, chyba resztke odoze na gorsze czasy, albo wyrzuce

niczym nie zaszedl mi za skore, ale tez nie zachwycil wcale

Używam tego produktu od lutego:
Ilość zużytych opakowań:wciaz zuzywam pierwsze

Świetny!

Lubię wypróbowywać różne kremy pod oczy, ale do tego regularnie wracam :) Krem zgodnie z nazwą bardzo ładnie rozświetla i dotlenia skórę pod oczami i na powiekach. Wygląda ona dzięki temu na świeżą, wypoczętą, jest miękka i nawilżona, cienie stają się nieco zredukowane. Co ważne, nie podrażnia i nie powoduje łzawienia, a także nie jest zbyt tłusty w konsystencji i dobrze się wchłania. Ekonomiczny kosmetyk, który naprawdę nieźle się spisuje.

Używam tego produktu od: dawna, choć na przemian z innymi

jestem zadowolona :)

Spodobał mi się krem na dzień z tej serii, więc postanowiłam wypróbować coś jeszcze. Wybór padł na krem po oczy. I nie narzekam. Krem jest delikatny, dobrze się wchłania, pozostawia leciutką warstewkę ochronną. Ładnie nawilża, rozświetlenia nie zauważyłam, bo mam cienie pod oczami, z którymi chyba już nic się nie da zrobić. Nie wiem, jak sprawdza się przy workach, bo ta przypadłość mnie nie dotyczy. Krem wygładza skórę, uelastycznia, z większymi zmarszczkami na pewno by sobie nie poradził, ale u osób ok 25 r.ż. powinien się sprawdzać. Nie mam szczęścia do kremów pod oczy, więc pewnie zakupię kolejną tubkę Sorai ;)