Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Alverde, Haarol Mandel Argan (Olejek do włosów)

Alverde, Haarol Mandel Argan (Olejek do włosów)

Olejek do włosów Alverde dzięki specjalnej kompozycji witamin i naturalnych olejków dogłębnie odżywia włosy. W składzie zawiera on między innymi certyfikowane organiczne oleje - arganowy i z orzechów włoskich, które doskonale nawilżają włosy (szczególnie polecany do włosów suchych i łamliwych). Bio - ekstrakty z łopianu oraz migdałów sprawiają, że włosy stają się miękkie i błyszczące. Przesuszona skóra głowy doznaje ukojenia i odświeżenia.

Idealnie nawilża i regeneruje zniszczone włosy

Olejek jest bardzo wydajny i w dodatku nie drogi. Ja go kupiłam za ok 4 euro w niemieckim Dm. Ma on przyjemny zapach. Używałam go kilka razy do olejowania włosów, niestety mi on obciąża włosy ponieważ mam bardzo cienkie i ze skłonnością do przetłuszczania ale gdy zaczełam używać go tylko minimalnie na końcówki zniszczone od razu zobaczyłam efekt mniej zniszczonych i łamliwych włosów. Z czystym sercem mogę go polecić każdej dziewczynie, tylko tym które mają skłonności do przetłuszczających włosów od razu mówię żeby używać go jedynie na same końcóweczki.

Ilość zużytych opakowań: 2 standardowe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[984481].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja od DM

Obiecuje się nam dogłębne odżywienie dzięki kompozycji witamin oraz olejków. W składzie znajdziemy certyfikowane organiczne oleje tj. argan, z orzechów włoskich. Mamy również łopian, migdały.

Czy jestem zadowolona? Oczywiście, że tak. Produkt używam już jakiś czas na końcówki i widzę poprawę. Cudo, cudo, cudo i to za małe pieniądze (ok. 3-4 euro).
Wystarczy parę kropel. Warto również wspomnieć o praktycznej pompce, którą można przekręcić w celu zamknięcia flaszki. Nic się nie wylewa, a co za tym idzie opakowanie jest jak nowe.

Jeśli będziecie miały okazję polecam przetestować - naprawdę warto!

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[983513].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobrze działa na włosy

Używam go do olejowania włosów- solo lub w jakiejś miksturze. Włosy są po nim błyszczące, gładkie, przyjemne w dotyku. Ma ładny zapach, który się długo utrzymuje, dzięki pompce wygodnie się go aplikuje.

Gdy nakładałam go po myciu na końcówki, przyspieszał przetłuszczanie włosów.

Używam tego produktu od: Kilku miesiący
Ilość zużytych opakowań: Jedno prawie całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[958788].usefull || 0 }}% pomocna.

Dekoloryzacja włosów

Świetny skład, niska cena

Olejek ma bardzo wartościowy skład, a przy tym naprawdę niewiele kosztuje. Bardzo wygodna w stosowaniu buteleczka z pompką. Stosowałam przede wszystkim na końcówki włosów mieszając w dłoni kroplę olejku i kroplę serum silikonowego - bardzo dobry efekt. Czasem dodaję olejek do maseczek na włosy. Solo na włosy nie stosuję, bo jednak obciąża.
Jedyne, co mi przeszadza to zapach - sztucznej cytrynki. Na szczęście nie jest zbyt intensywny i szybko się ulatnia.

Ilość zużytych opakowań: półtora

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[950683].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydowanie polecam

Olejek kupiłam w czasie wakacji w Bułgarii, kiedy mocne słońce i słona woda spowodowały spustoszenie na moich włosach, a zwykła odżywka nie dawała sobie rady z nawilżeniem. Olejku używałam mieszając z odżywką do włosów i trzymałam kilka minut na włosach. Później stosowałam też solo przy olejowaniu włosów i tu też spisał się rewelacyjnie!

+ włosy zostały odżywione
+ stały się błyszczące
+ przestały się puszczyć, są ładnie dociążone
+ zapach olejku - świeży, dla mnie bardziej cytrusowy niż migdałowy (i zawsze przypomina mi lato :))
+ może być stosowany na końcówki dla zabezpieczenia
+ opakowanie z pompką - wygodne i higieniczne

- jedynym minusem jest dostępność - w PL tylko przez Internet.

Z całą pewnością kupię ponownie, przy najbliższej wizycie w Niemczech w drogerii DM :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[947224].usefull || 0 }}% pomocna.

Wreszcie olejek z alverde, który mnie zauroczył :)

Do tej pory testowałam dwa olejki alverde, z dziką różą i rokitnikiem oraz z arniką. Używałam ich do włosów, które falowane, suche z natury i średnioporowate.

Skład:
W składzie mamy kolejno: olej sojowy, emolient, olej arganowy, olej z orzecha włoskiego, olej ze słodkich migdałów, ekstrakt z łopianu, witaminki oraz olej słonecznikowy. Dalej zapach.

Konsystencja i zapach:
Konsystencja jest dość lekka, olejek nie jet gęsty. Zapach piękny, taki cytrynowy, niechemiczny, bardzo uprzyjemniał mi aplikację olejku na włosy :)

Praktyczne opakowanie z pompką, nie trzeba odkręcać i wylewać porcji olejku na dłoń - bardzo praktyczne i wygodne.

Działanie:
Czas na działanie :) Olejek naprawdę mnie zauroczył i nie zawiódł mnie.
Blask, jaki trwał na moich falach w maju zawdzięczam właśnie jemu. :)
Włosy były bardzo ładnie dociążone, gładkie i nawilżone, bez puchu, latających włosków. Do tego właśnie pięknie i widocznie nabłyszczał, zauważyły to również osoby z mojego otoczenia :)
Szkoda, że nie podkreślał skrętu, ale i tak bardzo, bardzo przyjemnie zadziałał na moje fale.
Na końcówki był deczko za ciężki, a może mi za dużo wyciskało się z pompki ;)

Zamieszczam przykładowe zdjęcia po użyciu olejku z alverde, pierwsze bez lampy, drugie z lampą:

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: koniec 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[911451].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z lepszych

Świetny, naturalny skład to chyba największy plus ;) Ponadto ładnie pachnie i łatwo się dozuje. Jest też w miarę wydajny- dwie pompki wystarczą na włosy od ucha w dół (dł. włosów 45cm). Cena też nie jest wysoka.

Stosowałam 2-3 razy w tygodniu. Po zużyciu całego opakowania mogę stwierdzić, że włosy na pewno bardziej się błyszcza. Końcowki mniej sie łamią i nie rozdwajają się. Zdecydowanie polecam.
Nadaje się też do stosowania jako serum zabezpieczające, jednakże na moich włosach tak nie robiłam, gdyż są cienkie i wyglądały na oklapnięte. Dlatego stosowałam na noc.

Minusem jest pojemność - mogłoby być tego trochę więcej :D

Używam tego produktu od: kupiłam jedno opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[882137].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry

Olejek ma cytrynowy zapach. Pompka nie zacina się. Jest dosyć rzadki.
Nakładam go albo kilka godzin przed umyciem włosów albo po umyciu włosów na końcówki.
Olejek łatwo się zmywa. Dobrze nawilża włosy. Są po jego użyciu trochę bardziej gładkie i nie puszą się. Nie ma jakiś spektakularnych efektów,ale teraz moje włosy są w dobry stanie,jedynie grzywka jest trochę spalona,więc też nie potrzebuje jakiegos mega nawilżenia. Używany po umyciu na mokre włosy troche je wygładza,ale nie jest to takie super wygłądzenie i nabłyszczenie jak np. po "olejku" arganowym z Avon,ale wiadomo,ze ten jest bardziej pielegnacyjny,niz dajacy super wizualny efekt. Trzeba uważać nakładając go po umyciu,bo nie trudno o obciążenie włosów.
Lubię mieszać go z olejkiem kokosowym z Alverde oraz z rycynowym,wtedy jest lepsze nawilżenie i wygładzenie.

Używam tego produktu od: 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[881182].usefull || 0 }}% pomocna.

Cytrynowy aromat w małej buteleczce...

OPAKOWANIE
wygodne, nie mam zastrzeżeń. Dodatkowym atutem jest niewątpliwie pompka. Ani razu mi się nie zacięła :) najlepiej jest przechylić opakowanie podczas dozowania, ponieważ inaczej olejek będzie się lał po opakowaniu. Opakowanie jest na tyle wygodne i praktyczne, że po wykończeniu olejku na pewno przeleję do tej buteleczki jakiś inny.

ZAPACH
początkowo intensywnie pachniał jak cytrynowe, pudrowe cukierki dla dzieci, teraz zapach jest trochę mniej intensywny, ale nadal ładny :)

KONSYSTENCJA I WYDAJNOŚĆ
nie jest tak gęsty jak rycyna, należy do tych rzadszych olejów. Wydajność jest bardzo dobra, używam go około raz w tygodniu od 2,5 miesiąca a została mi jeszcze 1/4 opakowania :)

DZIAŁANIE
Naprawdę go lubię. Łatwo się rozprowadza i łatwo się zmywa. Nie obciąża, wystarcza kilka pompek na pokrycie całej długości włosów. Włosy po olejowaniu zawsze były bardzo sypkie. Łatwiej było je ułożyć i nie puszyły się. Bardzo dobrze sprawdził się też do zabezpieczania włosów, chociaż wolę silikonowe produkty. Podsumowując: szału nie robi, ale jest dobry :)

Używam tego produktu od: luty 2013
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[855922].usefull || 0 }}% pomocna.

brak efektów

Olejek kupiłam będąc w Niemczech. Po przeczytaniu składu musiałam go mieć. Na początku stosowania rzeczywiście zauważyłam efekty. Niestety po miesiącu zaczął mi bardzo obciążać włosy i nie zauważałam efektu nawilżenia moich włosów. Ale to jest moje indywidualne spostrzeżenie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[853917].usefull || 0 }}% pomocna.