Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Facelle, Waschlotion Sensitive (Płyn do higieny intymnej)

Facelle, Waschlotion Sensitive (Płyn do higieny intymnej)

Wyjątkowo delikatny płyn do higieny intymnej. Nie zawiera mydła. Opracowany specjalnie do codziennego mycia i pielęgnacji strefy intymnej, optymalnie dopasowany do jej pH. Płyn nadaje się również do delikatnego mycia całego ciała.

Rewelacja

Najlepszy żel do higieny intymnej ever jaki miałam! Używam już kilka lat. Ma łagodne składniki myjące, delikatny zapach, żelową konsystencję. Używam go do mycia wszystkiego, przy czym ciało myję z pomocą myjki, bo inaczej płyn jest niewydajny. Mam wrażliwą suchą skórę i w końcu ten żel jej nie przesusza Używam go także do miejsc intymnych, twarzy po umyciu olejkiem, od czasu do czasu do włosów. Przelałam go sobie do zamówionej z zsk butelki z pompką, wtedy już w ogóle zwiększa się jego wydajność, nie wylewamy na rękę niepotrzebnej ilości produktu, a i użytkowanie pod prysznicem jest wtedy wygodniejsze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1532976].usefull || 0 }}% pomocna.

Jedyny

O tym produkcie zostało napisane już chyba wszystko. Dla mnie od wielu lat jest jedynym constansem w kosmetyczce. Ma najprostszy możliwy skład, jest praktycznie bezzapachowy, doskonale oczyszcza jednocześnie nie wysuszając. Jest łagodny, neutralny i bardzo skuteczny. Ilekroć próbowałam go zamienić na coś "lepszego", bogatszego w składzie, niby bardziej prozdrowotnego skutkowało to swędzeniem i upławami.

Produkt jest ogromnie wydajny, śmiesznie tani i w przypadku np wyjazdu zastępuje kilka produktów: żel pod prysznic, szampon, żel do mycia twarzy, płyn do kąpieli dla dziecka, mydło do rąk...

Niezliczę ilości opakowań które zużyłam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1472981].usefull || 0 }}% pomocna.

TAK TAK TAK :)

* Świetny, naturalny skład (bez agresywnych spieniaczy)
* Delikatny zapach
* Niezastąpiony w podróży (umyje całe ciało i włosy)
* Niska cena
* zawiera kwas mlekowy
* nie podrażnia , nie uczula, a wręcz łagodzi,
*nie zaburza ph naszej skóry
* konsystencja gęstsza, dla mnie na plus bo jest przez to wydajniejszy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1472006].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja bikini rodzaje

Najlepszy z tanich, najtańszy z dobrych

Myje całkiem łagodnie – wyróżnia się wśród zalewu silniejszych płynów. Niespecjalnie będzie pasować osobom oczekującym piany, wyczuwalnego zapachu, mocnego oczyszczania. Za to nie wysusza i nie podrażnia. Z racji delikatności, dobrze sprawdza się w ciąży, po porodzie.
Szczerze, można go spokojnie użyć do całego ciała jako delikatnego myjadła i jak najbardziej spełni oczekiwania wrażliwca i osoby o suchej skórze. W tym wypadku polecam rozprowadzenie za pomocą siatkowej myjki. Niektórzy myją nim włosy, ale u mnie są po nim szorstkie i skłonne do plątania.
Opakowanie jest duże, a żel też dosyć wydajny.
Cena niziuteńka, zważywszy na jakość i działanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1461232].usefull || 0 }}% pomocna.

Tragedia

Ten płyn to dla mnie tragedia.

Klei się, nie odświeża, nie ma świeżego zapachu. Mam wrażenie, że nie doczyszcza skóry i że mnie lekko podrażnił.

Używałam go przez około 1-2 miesiące, ale nie dałam rady dokończyć opakowania, trochę się obawiałam, co może być dalej.

Nawet cena nie jest wielkim plusem, bo płyny Ziaji też są tanie, a wszystko jest w nich dużo lepsze.

Poza tym ma w składzie glicerynę, która jest idealną pożywką dla bakterii (czego nie wiedziałam podczas używania produktu).

Na pewno do niego nie wrócę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1447941].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy

Dla mnie hit! Delikatny, nie podrażnia, a wręcz łagodzi. Praktycznie nie ma zapachu, ale uznaję to za plus. Wszystkie perfumowane płyny mnie podrażniały. Odkąd stosuję go nie mam podrażnień, alergii i infekcji. A do tego tani i łatwo dostępny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1399966].usefull || 0 }}% pomocna.

doskonały skład, słabe działanie

Kupiłam ze względu na cenę i dobry skład. Płyn ma dość wodnistą konsystencję i kiepskie opakowanie, przez co ciężko wylać go z opakowania tyle ile potrzebujemy. Jego zapach jest bardzo delikatny i nieszczególny. Wolę bardziej pachnące płyny. Nie podrażnia, myje przeciętnie. Po innych płynach miałam odczucie świeżości i dokładnego domycia, po tym płynie nie. Raczej do niego nie wrócę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1399436].usefull || 0 }}% pomocna.

Gdyby byla pompka byłby ideałem!

Świetny produkt, idealnie odświeża i daje uczucie czystości. Maksymalne zadowolenie! Tylko ta butelka... prZez nią duzo produktu się marnuje niestety, wystarczylaby pompka i byloby idealnie!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1376356].usefull || 0 }}% pomocna.

Płyn do higieny intymnej

Był średni, a wręcz słaby. Brak pompki sprawił, że wylewało się za dużo produktu, więc tracimy dużo produktu, przez co nie jest wydajny. Był wodnisty, przelewał się przez palce, więc miałam wrażenie, że wszystko mi uciekało.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1361081].usefull || 0 }}% pomocna.

moje KWC!

Plusy:
- zapach delikatny
- nie podrażnia
- łagodzi (po depilacji też)
- dobrze myję
- nawilża
- nie pamiętam kiedy miałam jakąś infekcję i wiem ze płyn ma na to spory wpływ
- czasami myję nim pędzle i gąbeczkę, dobrze je doczyszcza ;)
- tani i dostępny w każdym Rossmannie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1357896].usefull || 0 }}% pomocna.