Facelle, Waschlotion Sensitive (Płyn do higieny intymnej)

Facelle, Waschlotion Sensitive (Płyn do higieny intymnej)

Wyjątkowo delikatny płyn do higieny intymnej. Nie zawiera mydła. Opracowany specjalnie do codziennego mycia i pielęgnacji strefy intymnej, optymalnie dopasowany do jej pH. Płyn nadaje się również do delikatnego mycia całego ciała.

nie przepadam

Jestem zaskoczona wchodząc na opinię i widzę, że każda kobieta przepada za nim. Niestety nie podzielam tego :
+ cena
+ delikatny zapach
- bardzo lepiący
- wylewa się za dużo
- nie nadaje się do mycia gąbeczek i pędzli

Hit wśród płynów do higieny intymnej

Naszukałam się wiele na temat płynów do higieny intymnej i za namową blogerki zdecydowałam się na ten płyn, dlaczego? Najważniejsze jest to, że nie ma składnika SLS, który powodował u mnie nawracające zapalenia okolic intymnych. Używam go teraz przez cały czas i nie zmienię na żaden inny płyn.

Całkiem dobry

Zwykle kupowałam Lactacyd.
Ten płyn dostałam od mamy "na wypróbowanie".
Szczerze mówiąc, nie czuję różnicy.

-Dobrze myje/odświeża
-Nie podrażnia
-Ma dużą pojemność
-Jest tani.

Chętnie wypróbuję inne wersje produktu

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Świetny

Jedyny po jaki zawsze wracam. Bardzo dobra cena, delikatny i łagodny zarówno dla okolic intymnych jak i całego ciała (tak też go używam). Nawet można zmywać nim makijaż, daje sobie radę.

Wielofunkcyjny wspaniały kosmetyk!

Używam go jako żelu do higieny intymnej oraz do mycia twarzy po oczyszczeniu jej płynem micelarnym, ponieważ nie ma w składzie "wysuszaczy "
Jak dla mnie posiada tylko plusy - nie podrażnia miejsc intymnych ani twarzy, ma żelową przyjemną konsystencję, jest tani i wydajny.
Na pewno nie poprzestanę na jednym opakowaniu, polecam z całego serca.

nieprzyjemny

u mnie podrażnił te okolice. próbowałam na włosy- z myślą o nich go kupiłam, też się nie sprawdził, bo bez sls u mnie ani rusz, jeśli chodzi o mycie włosów. przekonałam się o tym dzięki niemu i szamponowi z alterry do wrażliwej skóry głowy- jedyny plus. ogólnie nie polecam.

Nie podrażnia

Jeżeli chodzi o szampony, żele pod prysznic - obecność Sodium Laureth Sulfate nie przeszkadza mi. Ale jeżeli chodzi o płyn do higieny intymnej, tego składniku nie może być, podrażnia mnie. W zasadzie chyba większość takich płynów ma w składzie tą drażniącą mnie substancję, wyjątkiem jest właśnie płyn facelle. Zamiast Sodium Laureth Sulfate, zawiera Cocamidopropyl Betaine, który jest dla mnie bezpieczny. Nie podrażniając skutecznie oczyszcza, ładnie, subtelnie pachnie. Opakowanie jest bardzo wygodne w użyciu (nie znoszę produktów z pompką). 300 ml kosztuje niecałe 6 zł. Wydajny.

Lubię Cię, przepadam za Tobą!

Płynie, płynie, naprawdę Cię polubiłam:))

KONSYSTENCJA: jest niezbyt gęsta, niezbyt wodnista, taka wyśrodkowana. Według mnie płyn mógłby być trochę gęstszy. Przede wszystkim nie przypomina pianki, emulsji. Ma postać żelu. Pieni sie fantastycznie, zarówno przy asyście wody jak i solo, pod tym względem nie ma sobie równych. Niestety ja mam każdorazowo problem z jego zmyciem! Mimo dawkowania różnych ilości, wiele wody musi spłynąć aby płyn w końcu usunął się ze skóry.

OPAKOWANIE: butelka średnich rozmiarów wykonana z twardego plastiku, co pozwala na zużycie kosmetyku do końca, ponieważ płyn swobodnie spływa po ściankach. Szata graficzna w porządku, jednak ja podrasowałabym całość...pompką! Bez wątpienia ułatwiłoby to dozowanie mniejszych ilości, ponieważ płyn jest bardzo lejący się. Nie zdarzyło się jeszcze nie wylać go za dużo. No a z ponownym upchaniem nadmiaru w butelce... ciężko:)

DOSTĘPNOŚĆ: znajdziemy go w każdym Rossmannie, choć lubi zostać wykupiony.

WYDAJNOŚĆ: nie jest duża, płyn zużywam dość szybko nie tylko ze względu na częstotliwość stosowania, konsystencja ma na to spory wpływ. Jednak nie jest to dla mnie problemem, ponieważ płyn jest bajecznie tani.

SKŁAD: jest wprost rewelacyjny. Znajdziemy w nim m.in delikatne detergenty, kwas mlekowy, kilka konserwantów, emulgatorów, ekstrakty z rumianku i awokado. Oprócz tego mamy do czynienia ze zbawiennym działaniem substancji nawilżających, wygładzających, zmiękczających, łagodzących, działających antybakteryjnie i przeciwzapalnie. Czegóż chcieć więcej?:)

ZAPACH: cóż, nie należę do jego fanek. Jest specyficzny, lekko chemiczny, zdecydowanie wyczuwalny. Utrzymuje się przez chwilę na skórze, gdybym była(!) producentem, na pewno uległby zmianie;)

CENA: jest śmiesznie niska, dodatkowo płyn bardzo często można nabyć w cenie promocyjnej, co zdecydowanie zachęca do eksperymentów- nie tracimy wiele.

Pierwszą butelkę kupiłam dopiero kilka miesięcy temu, aż wstyd, i ja śmiem się nazywać włosomaniaczką;) Właśnie pod względem pielęgnacji włosów pokładałam w nim wielkie nadzieje, ponieważ pozytywnych opinii na jego temat wyczytałam mnóstwo. Wiem, że największe fanki używają go do pielęgnacji całego ciała, twarzy, higieny intymnej i właśnie mycia włosów. Ja przetestowałam go na wszystkich z tych pól. Jak się sprawdził?:)

*TWARZ: Wiem, że u niektórych fakt mycia twarzy żelem do higieny intymnej może wywołać...szok. Spotkałam się z opiniami "To obrzydliwe!". Ja jednak testowałam na sobie tak wiele, nierzadko będąc całkowicie zdesperowaną, że żadne preparaty mi nie straszne, poza tym- to tylko wskazówka producenta, kosmetyk jak każdy inny:) DZIAŁANIE: Skóra twarzy była dobrze oczyszczona, lekko zmatowiona. Koił i wyraźnie zmniejszał stany zapalne. Byłam bardzo zadowolona z działania i nie zauważyłam żadnych negatywnych efektów. Z uwagi na odmienne pH konieczne jest zastosowanie toniku po użyciu płynu.

*CIAŁO: Na ciele również borykam się z różnie nasilonymi problemami skórnymi, krostki, krosteczki- od zawsze. Także one uległy wyraźnemu złagodzeniu, spora część lekko się wysuszyła. Nie wywołał pieczenia, swędzenia. Sprawdził się świetnie.

*WŁOSY: Ach, oczekiwałam chyba zbyt wiele:) Prawdopodobnie perfekcyjny skład zawinił, bo włosy wyglądały aż byt naturalnie. Jestem posiadaczką armii bejbików (małych włosków), zarówno u nasady włosów jak i na długości. Zwykle są lekko przyklapnięte i mało widoczne. Po zastosowaniu płynu dosłownie KAŻDY bejbik sterczał w inną stronę! Radochę miałam wielką, bo mogłam je policzyć... jednak gdy okazało się, że zawsze daje u mnie taki efekt, zaprzestałam używania go na tym polu. Szkoda, miało być tak pięknie!

*Jako PŁYN DO HIGIENY INTYMNEJ: robi to, czego oczekuję od tego typu produktu. Odświeża, myje, mam wrażenie, że również delikatnie nawilża. Nie wywołuje podrażnień, swędzenia, pieczenia. Jest naprawdę delikatny. Jestem usatysfakcjonowana.

*DODATKOWO: używam go także do mycia pędzli, zarówno z syntetycznego jak i naturalnego włosia. Chwale sobie, spisuje się bardzo dobrze. Pędzle nie "łysieją", są całkowicie oczyszczone.

Płyn zawsze jest w moich zapasach, jedna butelka stale otwarta i ochoczo używana. Jestem pewna, że zostanie ze mną na długo, ciężko byłoby się rozstać. Serdecznie go Wam polecam!:)

Najlepszy na świecie

Tani, dobry, świetnie się pieni, ładny, delikatny zapach. Same plusy :D a przede wszystkim - DOBRY SKŁAD. Kocham ten płyn i najchętniej wykupilabym wszystkie :) Używam go do całego ciała w tym do mycia włosów. Polecam :)

Rewelacja

Najlepszy żel do higieny intymnej ever jaki miałam! Używam już kilka lat. Ma łagodne składniki myjące, delikatny zapach, żelową konsystencję. Używam go do mycia wszystkiego, przy czym ciało myję z pomocą myjki, bo inaczej płyn jest niewydajny. Mam wrażliwą suchą skórę i w końcu ten żel jej nie przesusza Używam go także do miejsc intymnych, twarzy po umyciu olejkiem, od czasu do czasu do włosów. Przelałam go sobie do zamówionej z zsk butelki z pompką, wtedy już w ogóle zwiększa się jego wydajność, nie wylewamy na rękę niepotrzebnej ilości produktu, a i użytkowanie pod prysznicem jest wtedy wygodniejsze.

Jedyny

O tym produkcie zostało napisane już chyba wszystko. Dla mnie od wielu lat jest jedynym constansem w kosmetyczce. Ma najprostszy możliwy skład, jest praktycznie bezzapachowy, doskonale oczyszcza jednocześnie nie wysuszając. Jest łagodny, neutralny i bardzo skuteczny. Ilekroć próbowałam go zamienić na coś "lepszego", bogatszego w składzie, niby bardziej prozdrowotnego skutkowało to swędzeniem i upławami.

Produkt jest ogromnie wydajny, śmiesznie tani i w przypadku np wyjazdu zastępuje kilka produktów: żel pod prysznic, szampon, żel do mycia twarzy, płyn do kąpieli dla dziecka, mydło do rąk...

Niezliczę ilości opakowań które zużyłam.

TAK TAK TAK :)

* Świetny, naturalny skład (bez agresywnych spieniaczy)
* Delikatny zapach
* Niezastąpiony w podróży (umyje całe ciało i włosy)
* Niska cena
* zawiera kwas mlekowy
* nie podrażnia , nie uczula, a wręcz łagodzi,
*nie zaburza ph naszej skóry
* konsystencja gęstsza, dla mnie na plus bo jest przez to wydajniejszy